PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ادم خندش میگیره

VA.Tear
02-07-2016, 11:43 PM
اونطوری که مدیران روم های گارنا میگن ما اصلا با rgc کاری نداریم اونا به ما نمیخورن با ما قابل قیاس نیستن و چندباری هم رو موضوع تروریست مانور دادن و از این حرفا.
اکانت گارنام بالا بود تو گروپ Rgc که خود فردین ساختش یه چیز جالب دیدم پست گزاشتن.

اینطوری که ازش پرسیدم گفت تو روم Rgc به ممد ساوه فحش داده بود طرف رو از روما گارنا بن دادن یکی از دوستا خوبم هم هستش
http://fairplaygarena.ir/showthread.php?tid=10799

اگه پستا فرومشون رو چک کنید بین هر 10 تا پست از مدیراشون 5 تاش گفتن rgc خوب نیست اونجا پلی ندید....
این نشون میده که شما موفق تر از اونا بودین که داخل Rgc حضور دارن تا اختلال تو کارتون بندازن و تو فرومشون مانور بدن.
امیدوارم هر چه زودتر هاست بات فیکس بشه و بتونیم ر چه زودتر بازی کنیم.
موفق باشید.

Und3rgr0und
02-08-2016, 12:20 AM
ادمین Rgc منظورش از تروریست شخص خوده ساوه بوده و به طور مدام داره ایپی های سرور های Rgc ایران رو دیداس میده این شخص ساوه هست

که میشه فهمید از این حرکت که چجور شخصیتی داره

و هنوز هم نمیتونه تصمیم بگیره کجا کوچ کنه جی پلی یا گارنا نباید با اینجور ادمهای دو رو رو به رو شد

امیدوارم هم گارنا کلا بسته شه که ادمینیش دست همچین ادما های کوچکی نیفته

aDvin
02-08-2016, 11:33 AM
تنها چیزی کی میتونم بگم اینه که شما خودتون کاملا آگاه هستید که چه خبره .

انشالاء مشکل سرور هم حل خواهد شد با صبوری شما دوستان عزیز و اینم به دوستانی که خبر ندارن بگید که ما از خدامونه که سرور درست شه و بازیکنان عزیز به راحتی بازی کنند

SenioR
02-08-2016, 04:34 PM
اون ها تازه به دوران رسیده هستند

LadderMan
02-17-2016, 01:39 AM
مشکلات ایران امثال این اشخاص هستش دوستان. dark-shadow دوست عزیز بازم اسممون رو اشتباه گفتیدا D: من فرزین هستم کوچیک همه ممبر های ایران فردین گارنا نداره خیلی وقته

azizi
05-18-2016, 05:15 PM
تو ایران هرمشکلی هم باشه من ازش راضی هستم چون امنیتشو به جایی نمیدم من در حال حاضر در گرجستان (http://xn--mgbfftl0jz6a.com/)بسر میبرم اونجام مثل ایرانه.

rMin
05-19-2016, 05:02 AM
lol

: )))

MetaL.GeaR.SolD
05-23-2016, 05:15 PM
منظورت از گارنا جی پلی هست ؟

AssAssiNs`CreeD
07-14-2016, 12:38 AM
بنده خیلی وقت بود عمرم پای گارنا گذاشتم به واقع میتونم بگم یکی از قدیمیای گارنا بودم قبل از اینکه گارنا جابازکنه بین پلیرا هیچ برنامه نبود همه به خوبی بازی میکردن ولی بعضیا با اوردن برنامه دیداس مپ هک گلد رایگان ... گارنا خراب کردن / ا ایرانیا همیشه در شرایت سخت خودمون بالا کشیدیم (تحریم . فیلترینگ ) کل دنیا مارو تروریست میشناسن ولی همه دنیا میدونن اگه بازم جلو مارو بگیرن باز با وجود بعضیا که خودشونم میدونن یه راحی برای راحتی پلیرا پیدا میکنن وما باید قدرشناس باشیم / ما نسل کوروش کبیریم به همین راحتی کتار نمیایم

آرزوی بهترین ها برای ایران زمین

nirvаna.love
12-07-2016, 09:20 PM
همون مدیرا اینجا هم هستن دیگه

nirvаna.love
12-07-2016, 09:20 PM
الان اقای pcp.monster که قبلا در گارنا بودن اینجا هم هستن

nirvаna.love
12-07-2016, 09:24 PM
نه همون گارنا رو میگن :))

nirvаna.love
12-07-2016, 09:25 PM