PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : :.انتقادات و پیشنهادات.:

aDvin
02-17-2016, 01:51 AM
با سلام به همه دوستان و کاربران گرامی

همه دوستان میتوانند نظرات کوچک یا بزرگ خود یا حتی انتقاد و پیشنهادات خود را در این تاپیک مطرح کنند و همه نظرات سودمند دوستان که کمکی در راه پیشرفت این پروژه باشد در آن اجرا خواهد شد.

Sky_DeSpeRadOo
02-17-2016, 02:18 AM
پیشنهاد: اگه امکان این باشه که روم های ایران 2تا بشن و یکی از روم ها فقط پلیر هایی که بالای50 یا 100 گیم دارن رو راه بده از چند نظر خیلی خوب میشه،هم لیو و فحاشی کمتر میشه و هم ایدی های فیک کمتر ساخته میشه و سطح گیم ها قاعدتا بالاتر میره.

انتقاد:رنک های TC رو کمتر کنید.هرکی از راه رسیده TC شده.

نظر کوچک : با توجه به افزایش تعداد پلیر ها Point ها رو ریست کنید

نظر بزرگ :* گلد ممبر به کسی ندین.

aDvin
02-17-2016, 03:06 AM
سلام و درود بر شما

1. tc ها رو داریم کمتر می کنیم که خود بازیکنان sign کنند و join هاست شن و تعداد tc انگشت شمار خواهند شد

2. چون ایران روم - روم رسمی هست مثل Eu public گفتیم لدر این روم را ریست نکنیم که مثل بقیه روم های رسمی باشه - اما روم لیگ لدر آن هر یک ماه یا دو ماه یکبار ریست خوهد شد و برای آن جوایزی تائین میکنیم

3. در برنامه خود داریم که در آینده رومی به اسم higher iran که می شود همان HLR iran ادد خواهد شد که بازیکنان آن روم از تعداد بازی بالا و پوینت بالا برخوردار خواهند بود

S9pY
02-17-2016, 01:48 PM
درود
این پیشنهادی که من الان اینجا مطرح می کنم با فردین و فرزین هماهنگ کردم اما هنوز به مرحله اجرا نرسیده.
مسئله این بود که چون پلیر ها از گارنا به اینجا مهاجرت کردن و گیم ها و ممبر ها زیاد شده , تعداد leaver ها هم زیاد شده و این کیفیت روم رو خیلی پایین میاره. من خودم رو leaver خیلی حساس بودم و زود ban می دادم اما بعد از این که فردین به من گفت تو rep ban نده بذار user ها خودشون rep بدن من دیگه ban ندادم ولی چون تعداد انگشت شماری از user ها حال و حوصله rep دادن رو دارن (که اونم معمولآ از سر بدخواهی هست !) بهتره که خود admin ها هم دست بکار بشن و فقط دنبال rep insult admin نباشن !
اما از طرفی چون leaver ها زیاد هستن و ban کردنشون باعث می شه ممبر ها کم بشن پیشنهاد من اینه که قانونی رو senior ها یا فردین و ... بذارین که مثلآ ban ساعتی داشته باشیم
مثلآ leave برای دفعه اول 6h باشه دفعه دوم 1d یا این مقدار بن برای لیور در نظر گرفته بشه که هم کیفیت روم بالا بره هم بن زیاد نباشه تا ممبر ها کم نشن
لطفآ بهش فکر کنید مسئولای عزیز
با تشکر 3>

SenioR
02-17-2016, 03:44 PM
پیشنهاد: اگه امکان این باشه که روم های ایران 2تا بشن و یکی از روم ها فقط پلیر هایی که بالای50 یا 100 گیم دارن رو راه بده از چند نظر خیلی خوب میشه،هم لیو و فحاشی کمتر میشه و هم ایدی های فیک کمتر ساخته میشه و سطح گیم ها قاعدتا بالاتر میره.

انتقاد:رنک های TC رو کمتر کنید.هرکی از راه رسیده TC شده.

نظر کوچک : با توجه به افزایش تعداد پلیر ها Point ها رو ریست کنید

نظر بزرگ :* گلد ممبر به کسی ندین.

به نظر من این پیشنهادتون خوب نیست چرا؟ اون وقت یک تبعیز بین اونایی که پایین 50 هستند قائل میشه

SenioR
02-17-2016, 07:07 PM
لطفا لطفا لطفا...

همه رو کاپیتان نکنید تو یک رو 6 تا ریپ کردم که هر جوری میخوام kick میدن

millad.butcher
02-18-2016, 01:02 PM
سلام

با توجه به اینکه گیمینگ ایران در حال پیشرفت هست ! وتعداد بازیکن ها رو به افزایش پیشنهاد میدم تعداد ادمین های مربوط به آموزش و کمک برای راحت تر بازی کردن در rgc را افزایش بدید.
اگر مایل باشید بنده میتونم نسبت به راهنمایی بازیکن هایی حالا اعم از مشکلات در rgc مشکل در اجرای بازی " مشکل نرم افزاری، و... نحوه ی صحبت کردن با بازیکن های تازه وارد برای سهولت در انجام دادن مشکلات مربوطه و غیره ... لطفا بررسی بفرمایید در صورت قبول ما بقی کارهایی که میتونم انجام بدم را اعلام میکنم.

با تشکر

luisali
02-18-2016, 01:45 PM
اول از همه بگم تو این تاپیک شخص خاصی مورد نظرم نیست
مثل اکثر روم ها توانایی . بن کردن _ کیک _ دیموت _ پروموت ... رو از ووچر ها بگیرین (منظورم فقط روم ایرانه)
چون متاسفانه بعضی اوقات کارهایی ازشون می بینیم که باعث پایین امدن کیفیت روم ..... و بعضاً ترک کردن rgc برای بعضی پلیر های جدید میشه
که این برای تیم مدیریتی ایران زیاد خوب نیست (پس تو انتخاباتون بیشتر دقت کنین..... )

aDvin
02-19-2016, 12:01 PM
درود
این پیشنهادی که من الان اینجا مطرح می کنم با فردین و فرزین هماهنگ کردم اما هنوز به مرحله اجرا نرسیده.
مسئله این بود که چون پلیر ها از گارنا به اینجا مهاجرت کردن و گیم ها و ممبر ها زیاد شده , تعداد leaver ها هم زیاد شده و این کیفیت روم رو خیلی پایین میاره. من خودم رو leaver خیلی حساس بودم و زود ban می دادم اما بعد از این که فردین به من گفت تو rep ban نده بذار user ها خودشون rep بدن من دیگه ban ندادم ولی چون تعداد انگشت شماری از user ها حال و حوصله rep دادن رو دارن (که اونم معمولآ از سر بدخواهی هست !) بهتره که خود admin ها هم دست بکار بشن و فقط دنبال rep insult admin نباشن !
اما از طرفی چون leaver ها زیاد هستن و ban کردنشون باعث می شه ممبر ها کم بشن پیشنهاد من اینه که قانونی رو senior ها یا فردین و ... بذارین که مثلآ ban ساعتی داشته باشیم
مثلآ leave برای دفعه اول 6h باشه دفعه دوم 1d یا این مقدار بن برای لیور در نظر گرفته بشه که هم کیفیت روم بالا بره هم بن زیاد نباشه تا ممبر ها کم نشن
لطفآ بهش فکر کنید مسئولای عزیز
با تشکر 3>

سلام
دوست عزیز شما اشتباه منظور رو گرفتی در کل اگر شد از این پیشنهاد شما استفاده می کنیم.

لطفا لطفا لطفا...

همه رو کاپیتان نکنید تو یک رو 6 تا ریپ کردم که هر جوری میخوام kick میدن

سلام

این کار به زودی عملی خواهد شد با تشکر از پیشنهاد شما

سلام

با توجه به اینکه گیمینگ ایران در حال پیشرفت هست ! وتعداد بازیکن ها رو به افزایش پیشنهاد میدم تعداد ادمین های مربوط به آموزش و کمک برای راحت تر بازی کردن در rgc را افزایش بدید.
اگر مایل باشید بنده میتونم نسبت به راهنمایی بازیکن هایی حالا اعم از مشکلات در rgc مشکل در اجرای بازی " مشکل نرم افزاری، و... نحوه ی صحبت کردن با بازیکن های تازه وارد برای سهولت در انجام دادن مشکلات مربوطه و غیره ... لطفا بررسی بفرمایید در صورت قبول ما بقی کارهایی که میتونم انجام بدم را اعلام میکنم.

با تشکر

سلام

ما یک نفر برای این کار داریم که قسمت ساپورت کار می کند و در روم ها ایران رنک خاصی نداره اگر شما می خواهید به ایشون کمک کنید به ST Victor اعلام کنید با تشکر

اول از همه بگم تو این تاپیک شخص خاصی مورد نظرم نیست
مثل اکثر روم ها توانایی . بن کردن _ کیک _ دیموت _ پروموت ... رو از ووچر ها بگیرین (منظورم فقط روم ایرانه)
چون متاسفانه بعضی اوقات کارهایی ازشون می بینیم که باعث پایین امدن کیفیت روم ..... و بعضاً ترک کردن rgc برای بعضی پلیر های جدید میشه
که این برای تیم مدیریتی ایران زیاد خوب نیست (پس تو انتخاباتون بیشتر دقت کنین..... )

سلام
دوست عزیز ما که همچین کاری رو نمی توانیم انجام بدیم شما می توانید هرکی کار اشتباهی کرد در اینجا (http://rankedgaming.ir/forumdisplay.php?6)ریپورت کنید با تشکر

Sky_DeSpeRadOo
02-19-2016, 01:23 PM
قسمت قوانین رنک TC از کلمه ی LAN برای افرادی که میخوان توی هاست چند نفری بیان استفاده شده.خب اصطلاح لن در اصل برای کسانی که Local Area هستند به کار میره البته بین پلیر ها اشتباها برای دوستای انلاین هم کلمه ی لن رو به کار میبرن فکر کنم Party جایگرین Lan بشه خیلی بهتره معنی درستی هم میده ممنون.

NiC_NiC
02-19-2016, 01:46 PM
درسته دوست عزیز ( local area network ) تو اصطلاحات گیمینگ Party هم خیلی کاربرد نداره ولی درسته ، چون اکـثر پلیرهای ایرانی با این واژه آشنایی دارن و جا افتاده به این صورت نوشته شد ، حتی Privete Host هم صحیح نیست و معمولا این نوع هاست نیم ها در کلاینت ها پسوورد دارن یعنی خصوصی.

Sky_DeSpeRadOo
02-20-2016, 12:15 AM
من هم به همین علت گفتم که درستش رو جا بندازیم و فکر کنم خوب نیست یه چیز غلط هی تکرار شه چون کاملا هم معنای کلمه ی لن مشخصه ممنون.

aDvin
02-20-2016, 02:00 AM
قسمت قوانین رنک TC از کلمه ی LAN برای افرادی که میخوان توی هاست چند نفری بیان استفاده شده.خب اصطلاح لن در اصل برای کسانی که Local Area هستند به کار میره البته بین پلیر ها اشتباها برای دوستای انلاین هم کلمه ی لن رو به کار میبرن فکر کنم Party جایگرین Lan بشه خیلی بهتره معنی درستی هم میده ممنون.

من هم به همین علت گفتم که درستش رو جا بندازیم و فکر کنم خوب نیست یه چیز غلط هی تکرار شه چون کاملا هم معنای کلمه ی لن مشخصه ممنون.

سلام

ما فعلا موضوعات مهم تری داریم این کار ها رو هم می توانیم یواش یواش انجام بدیم . باز هم از پیشنهاد شما ممنونیم .

MrBitch
02-21-2016, 02:47 AM
سلام
دوستان عزیز فرم لدر ایران خیلی بده! شما 2تا گیم بزنی و ببری مساوی با یه باخت!
در هر برد معمولا ( +15 × +20 × +8 ) این حدودا پوینت میده
برای هرباخت : ( -20 × -25 × -28 × -16 )
درسته این داینامیکه و مزیتش نسبت به اروپا " گیم لاگ " اون هستش؛ اما پوینت دهی کاملا افتضاحه!
این نظر شخصی نیست، و حرف همه ی بچه هایی هستش که تو RGC پلی میکنن، من روزی 10-12تا گیم میزنم، همه همینو میگن!
امیدوارم برگردونین به حالت استاتیک؛ یا حداقل نظر سنجی بذارین همه نظرشون رو بذارن و تصمیم گیری کنید.
چون یه GameLog اصلا ارزش این همه مشکلات رو نداره!

OMOTIC
02-21-2016, 02:56 AM
سلام
درسته این داینامیکه و مزیتش نسبت به اروپا " گیم لاگ " اون هستش؛ اما پوینت دهی کاملا افتضاحه!
این نظر شخصی نیست، و حرف همه ی بچه هایی هستش که تو RGC پلی میکنن، من روزی 10-12تا گیم میزنم، همه همینو میگن!
امیدوارم برگردونین به حالت استاتیک؛ یا حداقل نظر سنجی بذارین همه نظرشون رو بذارن و تصمیم گیری کنید.

بله , به طرز وحشیانه ای حق با شماست دوست عزیز
ممنون از انتقاد سازنده حضرتعالی

aDvin
02-21-2016, 04:14 AM
سلام

بله , به طرز وحشیانه ای حق با شماست دوست عزیز
ممنون از انتقاد سازنده حضرتعالی

سلام دوستان عزیز

ما قبلا رای گیری که کردیم بیشتر بازیکنان گفتند این سیستم امتیاز دهی بهتر است باز هم در آینده رای گیری خواهیم گذاشت برای تغییر امتیاز دهی

و با تشکر از نقد شما دوستان

evil.3
02-24-2016, 04:54 PM
سلام ببخشید دارم این حرف رو اینجا مینویسم واقعا نمیدونم باید به کی بگم :|
من هیلی وقتا وسط بازی بازیم ارور میده قط میشه ارورش اینه
Our system detected the use of an illegal modification to the game. If you keep using hacks you may find your account being banned permanently.
[ERROR] If you are innocent and did not use a cheat, you can find yourself some help in our support room: /j support
معنیش هم کردم فک کنم میگه از هک استفاده میکنین اما من هیچ برنامه هکی ندارم
واقعا نمیدونم چیکار کنم تقریبا 60% بازی هام رو قطع میکنه اگر هم قطع نکنه نمیزاره بازی رو سیو کنم چون به محض این که بازی تموم میشه quit رو میزنم کلا از بازی میره بیرون بازی قطع میشه
دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا جوابم رو بدین

usertest002
02-24-2016, 09:51 PM
سلام.
فقط رنک تیم کاپیتان رو از همه بگیرید هر کی رسیده یه هاست میسازه 4 تا جا به جا میکنه 5 تا پوینت پایین میندازه جلوش فکر میکنه پلیر....
sign رو جا بندازید خودش خودکار بالانس میکنه میری تو بازی

aDvin
02-26-2016, 11:03 PM
سلام ببخشید دارم این حرف رو اینجا مینویسم واقعا نمیدونم باید به کی بگم :|
من هیلی وقتا وسط بازی بازیم ارور میده قط میشه ارورش اینه
Our system detected the use of an illegal modification to the game. If you keep using hacks you may find your account being banned permanently.
[ERROR] If you are innocent and did not use a cheat, you can find yourself some help in our support room: /j support
معنیش هم کردم فک کنم میگه از هک استفاده میکنین اما من هیچ برنامه هکی ندارم
واقعا نمیدونم چیکار کنم تقریبا 60% بازی هام رو قطع میکنه اگر هم قطع نکنه نمیزاره بازی رو سیو کنم چون به محض این که بازی تموم میشه quit رو میزنم کلا از بازی میره بیرون بازی قطع میشه
دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا جوابم رو بدین

سلام
درقسمت help desk مشکل خود را اعلام کنید

سلام.
فقط رنک تیم کاپیتان رو از همه بگیرید هر کی رسیده یه هاست میسازه 4 تا جا به جا میکنه 5 تا پوینت پایین میندازه جلوش فکر میکنه پلیر....
sign رو جا بندازید خودش خودکار بالانس میکنه میری تو بازی

سلام

تا الان خیلی ها دیموت شدند دوست عزیز کمتر هم خواهند شد

موفق باشید دوستان

JeiNa
03-05-2016, 02:56 PM
سلام و درود فراوان
این مشکلو من و دیگر tc ها ممکنه داشته باشین که تصادفا فردی رو کیک کرده باشیم و بخوایم او رو از دوباره وارده لابی خودمون بکنیم که این امر امکان پذیر نیست یا مثلا بخوایم پوینت یه نفر رو فقط چک کنیم که بازم امکان پذیر نیست از شما مدیران ارشد عاجزانه درخواست دارم کامند های بوت رو بیشتر کنیم , مثلا hold , safelist , و ... که خودتون میدونید مهمه اگه میخواید تا یه سری از کامند های هم رو در اختیارتون بزارم تا اضافش شه به دستورات بوت ممنون . یا علی:o

aDvin
03-06-2016, 07:18 AM
سلام و درود فراوان
این مشکلو من و دیگر tc ها ممکنه داشته باشین که تصادفا فردی رو کیک کرده باشیم و بخوایم او رو از دوباره وارده لابی خودمون بکنیم که این امر امکان پذیر نیست یا مثلا بخوایم پوینت یه نفر رو فقط چک کنیم که بازم امکان پذیر نیست از شما مدیران ارشد عاجزانه درخواست دارم کامند های بوت رو بیشتر کنیم , مثلا hold , safelist , و ... که خودتون میدونید مهمه اگه میخواید تا یه سری از کامند های هم رو در اختیارتون بزارم تا اضافش شه به دستورات بوت ممنون . یا علی:o

سلام دوست گرامی

شما متوانید بجای کیک از کامند ! Open استفاده کنید که کسی که کیک شده باز بتواند جوین هاست شما شود

موفق باشید

!!!MONSTER
03-29-2016, 09:34 PM
جالب اینجاست که تیم کاپیتان فقط به افراد با point بالا داده میشه و کسایی که point 1500 به پایین دارن اکثرا از host ها کیک میشن این باعث این میشه وقتی چند بار این موضوع واساشون پیش میاد دیگه نمیان یا tc ها رو کلا از همه بگیرید با sing پلی انجام بشه یا به ی تعداد که point 1500 به پایین دارن تیم کاپیتان بدید واسه این بنده خداها هم گیم ران بشه بشه مثل روم اروپا بازی ها balance اینجا ماشاالله دوستان همه پلیر ها قوی رو swap میدن تیم خودشون

aDvin
03-31-2016, 07:53 PM
سلام دوست عزیز

یکی از کار هایی که باید ادمین های هر روم انجام بدهند این هست که هاست بالانس بسازند و این دوستانی که از هاست های لن کیک می شوند می توانند که جوین هاست های بالانسی که ادمین های روم ساختند شوند

موفق باشید

MrBitch
04-14-2016, 03:30 PM
با سلام

عاجزانه خواستار تجدید نظر راجب سیستم لدر هستیم.
لطفا در صورت امکان دوباره رای گیری بفرمایید.

+از همه مهمتر: قابلیت AutoBan رو به روم اضافه کنید، برای هر گیم باید کلی وقت بذاریم برای ریپورت و ...

راجب بخش مسابقات:

اگه امکانش هست، بعد از مسابقات، ریپلی های بازی ها را قرار دهید.

با تشکر 3>

aDvin
04-15-2016, 09:28 AM
سلام دوست گرامی

1. سیستم لدر قعلا همین هست و در آینده امکان این که تغییر کند هست .

2. بعد ار آپدیت آخر بات ها از کار افتادند که فعلا بات اتوبن فیکس نشده و فیکس هم شه بات اتوبن جوری کار می کند که هاست هایی را مدیریت می کند که با Sign ساخته شود

3. حتما این کار را انحام خواهیم داد از مسابقات بعدی

موفق باشید

MrBitch
04-18-2016, 09:41 PM
سلام

با عرض پوزش بابت پیام های متعدد اینجانب

پیشنهادی داشتم راجب هاست های ایران:

من مدت زیادی رو در اروپا قبل از فیکس شدن روم ایران پلی کردم، اونجا اگه لن داشتیم، ساین میدادیم و جوین هاست میشدیم و سریع تو یه تیم جمع میشدیم و قابلیت AutoBalance،

نداشت و هرکسی که ضعیف تر بود یا لیور بود رو VoteKick همه بازیکنان میدادند و بازی جوانمرداانه ای داشتیم.

قابلیت AutoBalance رو از هاست های ایران حذف کنید. و تمامی رنک های TC رو غیر فعال کنید

و برای رنک TC؛ مانند گلدممبر ها مبلغی دریافت کنید.

و اما حسن این کار 1.هم برای پلیر های روم است که میتونند بدون مشکلات شخصی و بی انصافی کاپیتان ها پلی کنند.

2. اون مبلغ و هزینه کاپیتان ها، رو صرف بهتر شدن سرور و قوی تر شدن بکنید؛ با توجه به زیاد شدن پلیر های RGC

3. با این کار هرکسی لن داشته باشه راحت میتونه اسلات رزرو کنه با ساین دادن، و اونهایی هم که پوینت پایین تری نسبت به بقیه دارن، جوین هاستی میشن که هم سطح خودشون حضور داشته باشند

4. بعد از این که بات AutoBan فیکس شه، همه ی پلیر های ایران، از اون قابلیت بهره میبرند.

با این که خودم کاپیتانم و با لن هام پلی میکنم، جدا موافق حذف این رنک و برابر شدن دارم تا در حق کسی اجحاف نشه

حتما این موضوع رو با Owner و سایر ادمین ها در میان بگذارید، تا شاهد مشکلات و ریپورت هایی از قبیل UNBalance و ..... نباشیم

به امید پیشرفت روزافزون این کلاینت قدرتمند

با تشکر

X__
05-04-2016, 02:15 PM
سلام و خسته نباشید

خواستم 2 مورد رو در مورد کسانی که tc هستن عنوان کنم .

بعضی وقت ها میبینم طرف هاست شده و اسم هاستش هم lan گذاشته و به این بهونه هرچی good point (+1600) برده تیم خودش و هرچی bad point یا پوینت متوسط میده تیم روبه رو فقط برای اینکه بازی رو ببره

این درست نیست چون یه عده tc هستن با این روش سوء استفاده کنن و پوینت خودشون رو افزایش بدن (که تعداد این کسان کم نیست!)

متاسفانه تا میای میگی چرا هرچی پلیر خوبه بردی تیم خودت میگه اسم هاستم لن و اون لحظه کسی رو که اعتراض میکنه کیک میده .

خلاصه 40% 50% بازیکنایی که پوینت خوب دارن اینطور به دست آوردنشون و این اصلا انصاف و عادلانه نیست .

anonymouse_hack
06-15-2016, 08:26 PM
چجوری رپ بدم

HESAM.HP
07-04-2016, 03:35 PM
سلام

پیشنهاد بنده اینه که هرکی که TC میشه رو هدایت کنید به /j lod higher تا باهم پلی کنند و افراد پوینت پایین هم درهاست های بالانسی که توسط ادمین ها run میشه بازی کنند.اینجوری هم کیفیت بازی TC هابالامیره هم افراد پوینت پایین دیگه معترض برای کیک شدنشون از هاست های لن نمیشوند.من چندین بار وارد لود هاییر شدم وپلیر های اندکی join شده بودند.ممنون میشم اگر هدایتشون کنید به lod higher.خداوکیلی افرادی که پوینت زیر 1450دارند تازه کار هستند و گیم هم تیمی هارو خراب میکنن باشیوه بازیشون.

Most_merciful
07-08-2016, 03:43 PM
سلام پیشنهادی داشتم جهت پیشرفت سطح گیمینگ پلیر ها:
افرادی که در روم هستننند که از پلیر های خوب ایران هستنند این افراد و نفر اول تا سوم روم واسه شخصی که میخواهد چگونگی بازیش تحلیل شود انجام گیرد در عوض شخص مقابل یک مبلغ به صر فه ای را دریافت کند و این تحلیل در سایت قرار داده شود البته اگر شخص بخواهد.

AZERILA
07-21-2016, 11:50 PM
سلام
- یک ایراد خیلی بزرگ به این rgc هست اونم اینه که همه میان که ببرن فقط! یعنی این سیستم امتیاز دهیی که داره یک کاری کرده که فقط یک نفر میاد دوتا بازی میکنه که ببره. هرچی هیروی یوزر و شاخ پیک میدن که بازی به نفع اونا تموم شه. خب این اصلا خوب نیست. یعنی چی که هر بازی ببری مثلا 20 تا پینت بده هرچی هم ببازی 20 تا کم کنه! کجای دنیا این شکلی امتیاز دهیی به برد و باخت! سازنده های این برنامه یکم خوبه از برنامه های مشابه یاد بگیرند. مثلا توی wow وقتی طرف آرنا میره. اگر بازی رو ببره 30 تا به رنکینگیش اضافه میشه و اگر ببازه بین 5-10 تا کم میشه. شما هم باید همچین سیستمی رو به کار میبستید تا طرف اینجور نشه که تا 2 تا بازی میکنه پوینتش به فنا بره (حالا هرچندم بازیش خوب باشه اما همه میدونن که توی هاست های بات نوب زیاد) بعد از مجبوری باز یک اکانت دیگه بسازه! یکی هم مثلا من که هی پوینتش برسه به 1600 باز با چندتا باخت برسه به زیر 1500! واقعا زور میاد رو آدم! حالا نمیدونم این انتقاد های من رو کسی میخونه یا نه ولی انصافا سیستم درستی نیست! آدم رو زود دل زده میکنه!
- مسئله دوم در مورد هاست بات هاست. چرا همشون مود ap هستن؟! آخه اینم شد مود؟! چرا sd نمیذارید که حداقل طرف با برداشتن چندتا هیرو شاخ بازی رو نبره! یکمی هم بازی کردن یاد بگیره! نه انصافا خودتون یکم فکر کنید! الان تو این rgc طرف پیشرفت که نمیکنه هیچ. یه یوزر باز مخوف میشه :| از بس سیستمی که برای بازیکن ها چیدید مشکل داره!
---
امیدوارم یک نفر که دستش میرسه این ها رو بخونه و قضاوت عادلانه کنه ببینه راست میگم یا نه! چقدرم جای بدی این بخش انتقاد پیشنهادتون! به جای اینکه یکی از تیترهای اصلی انجمن باشه یک جای پرتی گذاشتید که روزی یک نفرم فکر نکنم سر بزنه :|

TaO_OKaMoTo
07-22-2016, 12:47 AM
سلام
- یک ایراد خیلی بزرگ به این rgc هست اونم اینه که همه میان که ببرن فقط! یعنی این سیستم امتیاز دهیی که داره یک کاری کرده که فقط یک نفر میاد دوتا بازی میکنه که ببره. هرچی هیروی یوزر و شاخ پیک میدن که بازی به نفع اونا تموم شه. خب این اصلا خوب نیست. یعنی چی که هر بازی ببری مثلا 20 تا پینت بده هرچی هم ببازی 20 تا کم کنه! کجای دنیا این شکلی امتیاز دهیی به برد و باخت! سازنده های این برنامه یکم خوبه از برنامه های مشابه یاد بگیرند. مثلا توی wow وقتی طرف آرنا میره. اگر بازی رو ببره 30 تا به رنکینگیش اضافه میشه و اگر ببازه بین 5-10 تا کم میشه. شما هم باید همچین سیستمی رو به کار میبستید تا طرف اینجور نشه که تا 2 تا بازی میکنه پوینتش به فنا بره (حالا هرچندم بازیش خوب باشه اما همه میدونن که توی هاست های بات نوب زیاد) بعد از مجبوری باز یک اکانت دیگه بسازه! یکی هم مثلا من که هی پوینتش برسه به 1600 باز با چندتا باخت برسه به زیر 1500! واقعا زور میاد رو آدم! حالا نمیدونم این انتقاد های من رو کسی میخونه یا نه ولی انصافا سیستم درستی نیست! آدم رو زود دل زده میکنه!
- مسئله دوم در مورد هاست بات هاست. چرا همشون مود ap هستن؟! آخه اینم شد مود؟! چرا sd نمیذارید که حداقل طرف با برداشتن چندتا هیرو شاخ بازی رو نبره! یکمی هم بازی کردن یاد بگیره! نه انصافا خودتون یکم فکر کنید! الان تو این rgc طرف پیشرفت که نمیکنه هیچ. یه یوزر باز مخوف میشه :| از بس سیستمی که برای بازیکن ها چیدید مشکل داره!
---
امیدوارم یک نفر که دستش میرسه این ها رو بخونه و قضاوت عادلانه کنه ببینه راست میگم یا نه! چقدرم جای بدی این بخش انتقاد پیشنهادتون! به جای اینکه یکی از تیترهای اصلی انجمن باشه یک جای پرتی گذاشتید که روزی یک نفرم فکر نکنم سر بزنه :|
سلام..
تو اون قسمتی که ساین میدی دوست عزیز میتونی تنظیم کنی رو مد sd یا حتیar و ...
سیستم امتیاز دهی هم خیلی خوبه...
چون با توجه به اختلاف پوینت تیم ها مقدار پوینتی رو اضاف یا کم میکنه..
در نتیجه شخصی که تیم کاپیتان داره و عاشق پوینته واسه اینکه پوینت بیشتری بگیره مجبوره حریفش هم پوینت بالا بزاره.

بنظر من اصلا استفاده از واژه لن منطقی نیست، یارو تا 1 گیم رفت با ی نفر و دید که پلیر خوبیه سریع باش پسرخاله میشه..
هر طوری با هر منطقی هم فکر کنی این موضوع خیلی ایراد داره...

یکی نیست بگه دوست عزیز تو میخوای از بازی لذت ببری حالا چه فرقی داره لنت یارت باشه یا حریفت؟!:eek:

واسه اینکه سطح گیمینگ ایران بالا بره فقط باید افراد حاضر در روم ها سعی کنند (آدم)باشند.

خوب بازی کردن با مقداری تمرین و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی به راحتی حاصل میشه...

TaO_OKaMoTo
07-22-2016, 01:14 AM
سلام..
وقتی که هاست اتوبالانس میشه مجموع پوینت هر 2 تیم رو نشون میده،اگه امکانش باشه که command جدیدی با قابلیت نمایش پوینت هر تیم ایجاد بشه فرد تیم کاپیتان(اگه بخواد:p) میتونه با استفاده از این command تو هاست هایه لن بهتر بالانس کنه که ضعیف کشی صورت نگیره...
هرچند واقعا در بعضی موارد پوینت نشون دهنده سطح گیم پلی بازیکن نیست..!

bad_boy
08-18-2016, 03:15 PM
Slm age mishe chand ta room vase dota . :D2 tu rgc dorosT konin khaly khub mishe

SenioR
08-20-2016, 04:45 PM
سلام
---

و اگه این امتیاز دهی از 0 شروع میشد بهتر میشد

Gun
08-21-2016, 08:04 PM

درباره ی پوینت باید بگم که مشکل ار جنبه ی بعضی از ما ایرانی هاس که به جای لذت بردن از بازی به فکر پوینتیم وگرنه اگه همین پوینت نبود خیلیا مثل گارنا لفت میدادن یا جدی بازی نمیکردن.
با چاقو هم میشه میوه پوست کند هم میشه آدم کشت بستگی به جنبه ی اونی که ارش استفاده میکنه داره :دی

F.EnTrAL.IR
09-14-2016, 03:51 PM
patronفقط برای روم لود هست

f_entral
09-14-2016, 04:09 PM
tc ها رو کمتر کنین یا به یک عده هم که پونتشون پایین رنک بدین تا برای اونایی که پوینتشون پایینه هم هاست بسازن

breakingnoob
09-20-2016, 02:40 AM
سلام و خسته نباشید
چندتا نظر دارم نمیدونم واستون قابل اجراست یا نه
اول: اینکه جریان پوینت اصلا چیز جالبی نیست واسه مشخص شدن سطح بازی طرف چون کسی که مثله من تیم نداره نمینونه به هیچ وجه جز پلیر های تاپ هیچ سروری بشه هر چند که لایق باشه(من هیج عددی نیستم واسه پلیرا گفتم)
دوم: لطفا هر کسی رو ادمین نکنید من از 4 باری که بن شدم 3بارش به اشتباه بوده یعنی از طرف ادمین ها و اینکه اگر بشه سابقه بن بعد از انبن شدم افرادی که مثله من مقصر نبودن رو بردارید چون بقیه که نمیدونن قضیه از چه قراره فکر میکنن اهل لیو و فحاشی و کلا همه چی هستیم و اگر روزگاری واقعا حقمون باشه بن شیم منصفانه بن شیم نه بخاطر سابقه بن اشتباه

راستی اگر بشه بجای پوینت از solo mmr و party mmr استفاده بشه بهتره چون پوینت خیلی ابتدایی هست البته اگر امکانش باشه

ممنون

aDvin
09-22-2016, 08:53 AM
سلام

با عرض پوزش بابت پیام های متعدد اینجانب

پیشنهادی داشتم راجب هاست های ایران:

من مدت زیادی رو در اروپا قبل از فیکس شدن روم ایران پلی کردم، اونجا اگه لن داشتیم، ساین میدادیم و جوین هاست میشدیم و سریع تو یه تیم جمع میشدیم و قابلیت AutoBalance،

نداشت و هرکسی که ضعیف تر بود یا لیور بود رو VoteKick همه بازیکنان میدادند و بازی جوانمرداانه ای داشتیم.

قابلیت AutoBalance رو از هاست های ایران حذف کنید. و تمامی رنک های TC رو غیر فعال کنید

و برای رنک TC؛ مانند گلدممبر ها مبلغی دریافت کنید.

و اما حسن این کار 1.هم برای پلیر های روم است که میتونند بدون مشکلات شخصی و بی انصافی کاپیتان ها پلی کنند.

2. اون مبلغ و هزینه کاپیتان ها، رو صرف بهتر شدن سرور و قوی تر شدن بکنید؛ با توجه به زیاد شدن پلیر های RGC

3. با این کار هرکسی لن داشته باشه راحت میتونه اسلات رزرو کنه با ساین دادن، و اونهایی هم که پوینت پایین تری نسبت به بقیه دارن، جوین هاستی میشن که هم سطح خودشون حضور داشته باشند

4. بعد از این که بات AutoBan فیکس شه، همه ی پلیر های ایران، از اون قابلیت بهره میبرند.

با این که خودم کاپیتانم و با لن هام پلی میکنم، جدا موافق حذف این رنک و برابر شدن دارم تا در حق کسی اجحاف نشه

حتما این موضوع رو با Owner و سایر ادمین ها در میان بگذارید، تا شاهد مشکلات و ریپورت هایی از قبیل UNBalance و ..... نباشیم

به امید پیشرفت روزافزون این کلاینت قدرتمند

با تشکر

سلام این کار که گفتید عالی هست . این 2 مرحله داره . که شما مرحله دوم رو گفتید مرحله اول این هست که اول پویت های 1200 - 1300 - 1400 - 1500 - که تیم کاپیتان دارند رو بگیریم که تصمیم این کار رو داریم اما با برنامه ریزی درست ( اگر خواستیم این کار کنیم یک هفته قبل اعلام میشه ) و در ادامه خود مدیران ایران روم پوینت های زیر 1600 که تیم کاپیتان دارن دیموت کنند . ( که باید هروز چک کنند ) و چند وقت بعد که هایر ایران هم کاملا اکتیو شد مرحله دوم که شما گفتید رو عملی خواهیم کرد .

این کار هم برای بهتر بازی کردن بازیکنان هست در قسمت دوم بحث مالی هست که فقط هزینه سرور در بیاید

از پیشنهاد شما متشکرم

موفق باشید

سلام و خسته نباشید

خواستم 2 مورد رو در مورد کسانی که tc هستن عنوان کنم .

بعضی وقت ها میبینم طرف هاست شده و اسم هاستش هم lan گذاشته و به این بهونه هرچی good point (+1600) برده تیم خودش و هرچی bad point یا پوینت متوسط میده تیم روبه رو فقط برای اینکه بازی رو ببره

این درست نیست چون یه عده tc هستن با این روش سوء استفاده کنن و پوینت خودشون رو افزایش بدن (که تعداد این کسان کم نیست!)

متاسفانه تا میای میگی چرا هرچی پلیر خوبه بردی تیم خودت میگه اسم هاستم لن و اون لحظه کسی رو که اعتراض میکنه کیک میده .

خلاصه 40% 50% بازیکنایی که پوینت خوب دارن اینطور به دست آوردنشون و این اصلا انصاف و عادلانه نیست .

سلام

همینطوز که در جواب پست بالا توضیح دادم تیم کاپیتان ها که به حداقل برسند این مشکلات هم کم کمتر خواهد شد و کاملا حل خواهد شد

موفق باشید

چجوری رپ بدم

سلام در این قسمت ها هم می توانید ریپورت کنید هم اموزش رپورت دادن هست

Iran Room (http://rankedgaming.ir/forumdisplay.php?31)

Iran LoD Room (http://rankedgaming.ir/forumdisplay.php?21)

موفق باشید

سلام

پیشنهاد بنده اینه که هرکی که TC میشه رو هدایت کنید به /j lod higher تا باهم پلی کنند و افراد پوینت پایین هم درهاست های بالانسی که توسط ادمین ها run میشه بازی کنند.اینجوری هم کیفیت بازی TC هابالامیره هم افراد پوینت پایین دیگه معترض برای کیک شدنشون از هاست های لن نمیشوند.من چندین بار وارد لود هاییر شدم وپلیر های اندکی join شده بودند.ممنون میشم اگر هدایتشون کنید به lod higher.خداوکیلی افرادی که پوینت زیر 1450دارند تازه کار هستند و گیم هم تیمی هارو خراب میکنن باشیوه بازیشون.

سلام

فعلا که این کار رو نمیشه کرد اما مشکلات sign کردن در لود برطرق شود همین کار رو عملی خواهیم کرد

با تشکر ار پیشنهاد شما

موفق باشید

سلام پیشنهادی داشتم جهت پیشرفت سطح گیمینگ پلیر ها:
افرادی که در روم هستننند که از پلیر های خوب ایران هستنند این افراد و نفر اول تا سوم روم واسه شخصی که میخواهد چگونگی بازیش تحلیل شود انجام گیرد در عوض شخص مقابل یک مبلغ به صر فه ای را دریافت کند و این تحلیل در سایت قرار داده شود البته اگر شخص بخواهد.

سلام

در روم ایران و ایران لود این کار و نمیشه کرد چون پوینت ها ریست نمی شود اما روم هایی هستند که جایزه دارند مثل ایران هایر و ایران لیگ و ایران لود هایر

که ار ماه بعد نفرات اول تا سوم این روم ها رو در انجمن هم اعلام می کنیم

با تشکر از پیشنهاد شما

موفق باشید

سلام
---

سلام

برای مورد اول که گفتید برای سیستم امتیاز دهی ما این رو گفتیم و گفتند در اینده سیتیم امتیاز دهی را تغییر خواهند داد

مورد دوم هم خود بازیکنان باید مود sd را انتخاب کنند و sign کنند

موفق باشید

سلام..
وقتی که هاست اتوبالانس میشه مجموع پوینت هر 2 تیم رو نشون میده،اگه امکانش باشه که command جدیدی با قابلیت نمایش پوینت هر تیم ایجاد بشه فرد تیم کاپیتان(اگه بخواد:p) میتونه با استفاده از این command تو هاست هایه لن بهتر بالانس کنه که ضعیف کشی صورت نگیره...
هرچند واقعا در بعضی موارد پوینت نشون دهنده سطح گیم پلی بازیکن نیست..!

سلام

این رو اعلام میکنیم اگر شد اضافه کنند

با تشکر از پیشنهاد شما

موفق باشید

سلام

وقتی سیستم امتیاز دهی تغییر کند امتیاز ها هم ریست خواهید شد

موفق باشید

patronفقط برای روم لود هست

سلام

خیر برای روم ایران هم هست شما می توانید از لینک زیر خریداری کنید

shop.rankedgaming.ir

موفق باشید

tc ها رو کمتر کنین یا به یک عده هم که پونتشون پایین رنک بدین تا برای اونایی که پوینتشون پایینه هم هاست بسازن

سلام

در پست های قبلی گفتم : این کار قرار به زودی انجام شود و این کار رو عملی می کنیم

با تشکر از پیشنهاد شما

موفق باشید

سلام و خسته نباشید
چندتا نظر دارم نمیدونم واستون قابل اجراست یا نه
اول: اینکه جریان پوینت اصلا چیز جالبی نیست واسه مشخص شدن سطح بازی طرف چون کسی که مثله من تیم نداره نمینونه به هیچ وجه جز پلیر های تاپ هیچ سروری بشه هر چند که لایق باشه(من هیج عددی نیستم واسه پلیرا گفتم)
دوم: لطفا هر کسی رو ادمین نکنید من از 4 باری که بن شدم 3بارش به اشتباه بوده یعنی از طرف ادمین ها و اینکه اگر بشه سابقه بن بعد از انبن شدم افرادی که مثله من مقصر نبودن رو بردارید چون بقیه که نمیدونن قضیه از چه قراره فکر میکنن اهل لیو و فحاشی و کلا همه چی هستیم و اگر روزگاری واقعا حقمون باشه بن شیم منصفانه بن شیم نه بخاطر سابقه بن اشتباه

راستی اگر بشه بجای پوینت از solo mmr و party mmr استفاده بشه بهتره چون پوینت خیلی ابتدایی هست البته اگر امکانش باشه

ممنون

سلام

درمورد سیستم امتیاز دهی گفتیم که تغییر بدند اما هنوز انجام نشده و انجام خواهد شد

درمورد مدیران هم چون چند اون اوایل مدیران تجربه کافی رو نداشتند و اشتباهی می کردند و اخطار می گرفتند در حال حاضر مشکلی نیست و به حوبی دارند جواب پست هارو می دهند و با اشتباه خیلی کم

درمورد پیشنهادتون هم سیستم امتیاز دهی اگر تغییر کنه کاملا مشکلات حل خواهد شد و نیازی به تغییر دیگری نیست

با تشکر از پیشنهاد شما

موفق باشید

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان شرمنده دیر جواب دادم به پست های شما دوستان عزیر عذرخواهی می کنم

انشاالله از این به بعد جواب ها رو سریع خواهم داد

Dm.Limitless
11-01-2016, 10:50 PM

لطفا مود های روم ایران لود رو تغییر بدین

مثلا پلیر آ وقتی ساین میدن ( تو روم لود ) مود Ap Sd نباشه ! مود ib3 باشه ! اتوماتیک
یا ib4 !

با تشکر D: امیدوارم رسیدگی شه

Darkwrotkh
11-03-2016, 12:30 AM
انتقاد از ادمین روم lod
سلام دوستان . اقا من واقعا میگم تیم مدیریت روم lod واقعا واقعا واقعا افتضاحه ، فقط کافیه یه سر بزنین به رو lod iran قسمت ban request پست های 2 3 روز قبل هنوز هیچ جوابی داده نشده از طرف ادمین حالا خودمم هم چند نفری رو ریپورت کردم بماند ، در کل اون اقایی که وظیفه این کارو داره معلوم نیست کجاست دیگه که درجه ادمینی رو داره و به خودش زحمت نمیده بیاد چک کنه ببینه تو قسمت بن ریکوست چه خبره ، اگه هم واسش کاری پیش اومده و نمیرسه حداقل باید ب یکی دیگه خبر بده که حایگزین بشه

aDvin
11-03-2016, 08:59 PM

لطفا مود های روم ایران لود رو تغییر بدین

مثلا پلیر آ وقتی ساین میدن ( تو روم لود ) مود Ap Sd نباشه ! مود ib3 باشه ! اتوماتیک
یا ib4 !

با تشکر D: امیدوارم رسیدگی شه

سلام

قرار این اپدیت به زودی منتشر شود

با تشکر از پیشنهاد شما

موفق باشید

انتقاد از ادمین روم lod
سلام دوستان . اقا من واقعا میگم تیم مدیریت روم lod واقعا واقعا واقعا افتضاحه ، فقط کافیه یه سر بزنین به رو lod iran قسمت ban request پست های 2 3 روز قبل هنوز هیچ جوابی داده نشده از طرف ادمین حالا خودمم هم چند نفری رو ریپورت کردم بماند ، در کل اون اقایی که وظیفه این کارو داره معلوم نیست کجاست دیگه که درجه ادمینی رو داره و به خودش زحمت نمیده بیاد چک کنه ببینه تو قسمت بن ریکوست چه خبره ، اگه هم واسش کاری پیش اومده و نمیرسه حداقل باید ب یکی دیگه خبر بده که حایگزین بشه

سلام دوست گرامی

تیم مدیریتی لود روم تغیراتی کرد و مشکل پست ها هم حل شد

مشکل دیگه بود بفرمایید برسی خواهد شد

با تشکر

موفق باشید

Dm.Limitless
11-04-2016, 05:48 PM
http://8pic.ir/images/9xsbw2adrixh7oczi36k.png اخرین بازدیدش 60 سال پیش بوده :D

لطفا این تاریخ Rgc رو هم درست کنید :cool::cool:

aDvin
11-05-2016, 02:38 PM
http://8pic.ir/images/9xsbw2adrixh7oczi36k.png اخرین بازدیدش 60 سال پیش بوده :D

لطفا این تاریخ Rgc رو هم درست کنید :cool::cool:

سلام

این مشکل فکر می کنم موفعی پیش میاد که ار جی سی ریست می شود و همیشگی نیست

با تشکر از گزارش شما

موفق باشید

sarneveshtnice
11-25-2016, 08:18 AM
در کل بگم سایت مزخرفیه اخه من الان چطور صفحه انبن رو پیدا کنم هرکی از راه میرسه بن میده

در ضمن مردم خیلی بی جنبن تا لول گیرشون نمیاد لفت میدن همین ک بازی میره شروع شه لفت میدن

aDvin
11-25-2016, 03:07 PM
در کل بگم سایت مزخرفیه اخه من الان چطور صفحه انبن رو پیدا کنم هرکی از راه میرسه بن میده

در ضمن مردم خیلی بی جنبن تا لول گیرشون نمیاد لفت میدن همین ک بازی میره شروع شه لفت میدن

1. هر روم یک قسمت انبن جداگانه داره

2. هرکسی لفت کرد رو در قسمت بن ان روم درخواست دهید بن خواهد شد

انجمن روم ها :

ایران روم : http://rankedgaming.ir/forumdisplay.php?9

ایران لود : http://rankedgaming.ir/forumdisplay.php?10

موفق باشی

javad1
12-05-2016, 01:43 AM
salam y fkr vase in khaji ha bokonin har kodmeshon to game bashe game be ham mizane plz

aDvin
12-06-2016, 01:59 PM
سلام دوست گرامی

خارجی ها در روم ایران لود بازی می کنند و شما اگر کار اشتباهی کردند می توانید گزارش کنید تا بن شوند

یکی از خارجی ها مشکل داشت که اون هم با پیگیری مدیران مشکل آن حل شد

موفق باشید

sarneveshtnice
12-10-2016, 08:52 PM
1. هر روم یک قسمت انبن جداگانه داره

2. هرکسی لفت کرد رو در قسمت بن ان روم درخواست دهید بن خواهد شد

انجمن روم ها :

ایران روم : http://rankedgaming.ir/forumdisplay.php?9

ایران لود : http://rankedgaming.ir/forumdisplay.php?10

موفق باشی

سپاس از کمکتون

sarneveshtnice
12-10-2016, 08:56 PM
ی سوال دیگه چطور ریپلی بدم ی اموزشی چیزی چطور اپلودش کنم

Graceful
12-12-2016, 12:25 AM
ی سوال دیگه چطور ریپلی بدم ی اموزشی چیزی چطور اپلودش کنم

نحوه آپلود ریپلی گزارش فرد متخلف (http://rankedgaming.ir/showthread.php?12515)

exhaustedkigamy
04-06-2017, 01:05 PM
salam lotfan point haro reset nakonid
agha lotfan tc haro kollan az roome iran bardarid
har kas khast lan bazi kone to ye roome dige ta hame baham to in room mosavi bashan mese eu public

NO0B.SrY
04-07-2017, 06:55 PM
با عرض سلام و درود فراوان
به نظر بنده این که شخصی 2خطا (GameruiN و فحاشی) مرتکب میشه ولی فقط برای یکی از آن 2خطا بن میشه ، به دور از منطق و عدالته.
اگر تعداد روز های بن خطای دوم به به تعداد روزهای بن اول اضافه میشد بهتر بود.
با تشکر و سپاس از تیم بسیار قوی و عدالت جوی ایران RGC:-*

Darkwrotkh
06-11-2017, 12:47 AM
واسه تیم مدیریت RGC رسما باید فاتحه خونده بشه عدم فعالیت ادمین های محترم در روم ها و علی الخصوص فروم LOD IRAN که بنده به شخصا دارم دوزی 1 بار چک میکنم نزدیک به 2 هفته هست جواب هیچ تاپیکی داده نشده نحوه نظارت رو به پایین ترین حد ممکن رسونده . جواب نمیدین ندین حداقل اعلام کنین ملت که مسخره شما نیست . من که شخصا فاتحه RGC رو خوندم رفت دیگه هم پلی نمیکنم با این ضعف هایی که تو مدیریت اینجا وجود داره . وقت گیمم رو میذارم واسه DOTA2 حداقلش میدونم که مثل اینجا نیست مدیریت دارن روش و کسی که تو گیم لفت بده abadon میخوره میره واسه sd mode . نه اینکه مثل اینجا طرف لفت بده ماها مثل .... بیایم ریپورت بدیم . اخه چقدر ریپورت از هر 100 گیم بالانس که استارت میشه حداقلش رو با اطمینان میگم 60 تاشون rmk میدن به خاطر همین کسایی که لفت میدن . و در اخر ای کاش هیچوقت وقتمو واسه اینجا صرف نمیکردم فقط وقتم گرفته شد و اعصاب خراب کردن...

|_UnknowN_|
07-02-2017, 11:50 PM
درود بر شما
گروه مدیریتی ار جی سی دیگر به ما ربطی نداره غریب به 60 روزی هست که تیم مدیریتی ماپس از کار شکنی و دخالت در کار روم های ایران توسط ار جی سی از ان خارج شده و کلن مخصوص ایرانی ها با پلیر های ایرانی و امکانات بیشتر و بازی های بیشتر و اتو بن اتو ریکانکت و...... در حال تست نهایی هستیم زمانی که تمام تیم مدیریتی ما خارج شدن چنین اتفاقی دور از ذهن نیست برای اطلاعات بیشتر به لینک مراجعه فرمایید ایام بکام

http://rankedgaming.ir/showthread.php?77736

30vilian
07-07-2017, 01:21 AM
با سلام
آدمین ها متاسفانه صلیقه ای با موضوعات برخورد و به همین دلیل باعث پایین آمدن لول rgc و دلسردی بازیکنان میشن
به شخصه خودم به دنبال یه game group مثله garena می گردم اگه کسی از دوستان سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه

30vilian
07-07-2017, 01:21 AM
با سلام
آدمین ها متاسفانه صلیقه ای با موضوعات برخورد و به همین دلیل باعث پایین آمدن لول rgc و دلسردی بازیکنان میشن
به شخصه خودم به دنبال یه game group مثله garena می گردم اگه کسی از دوستان سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه

caarshitz
08-10-2021, 09:31 PM
کلا یه نظری که من دارم و دیدم که واسه کار خوبه تولید زغال فشرده (https://koorehsazanpasargad.com/%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%B2%D8%BA%D8%A7%D9%84/) هست که سود دهی خوبی داره.

caarshitz
09-25-2021, 09:42 PM
من صادقانه میتونم بهتون بگم که یکی از بهترین راه ها کسب و کار راه اندازی خط تولید زغال فشرده (https://koorehsazanpasargad.com/%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%b2%d8%ba%d8%a7%d9%84-%d9%81%d8%b4%d8%b1%d8%af%d9%87/) است. واقعا خوبه