PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست رسیدگی و ان بن کردن من:^{nevermore}^

crystalmaiden.
04-17-2016, 01:00 PM
سلام خسته نباشید. من امروز بن شدم کسی که درخواست بن کرده و من بن شدم یک نوبه که همراه دو لن دیگش جوین هاست میدن و اگر در بازی کیل بدهن لفط میدن وبازی خراب میکنن. در این بازی که من فحاشی کردم خیلی عصبی شدم چون این سه نفر کیل دادن و بعد دو نفر از آنها لفط دادن و یکی دیگشون که در بازی بود درخواست پایان بازی کرد. اگر لن آن دو نفر نود من حتما rmk میکردم ولی چون لن آنها بود من rmk نکردم تا پوینت ازشون کم کنه.من بخاطر پوینت خودم اینکارو نکردم و برام پوینت مهم نیست. و باید بگم من به این کسی که درخواست بن من رو داده و همون لن سوم بود فحاشی نکردم و چیز هایی که گفتم به لنهای او بوده و بخاطر لفط انها بوده. [07:24] li(o)n: rmk[07:36] li(o)n: Fast[07:50] ^{nevermore}^: lane bi namos avorde [07:52] ^{nevermore}^: ply kon[08:47] ^{nevermore}^: lanet chera l left dad ?[08:57] ^{nevermore}^: hoy ba toham و درخواست ان بن دارم. قضاوت با خودتون:|اقای banamak خودت بن دادی خودتم ان بن کن.

emperor_ms
04-17-2016, 02:21 PM
درود

هیچ بهانه ای برای فحاشی نیست شما تحت هیچ عنوانی حق فحاشی ندارید برای خراب کردن بازی یا لیور میتوتید درخواست بن بدید

Closed