PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عذر خواهی ادمین های rgc

.:psyco:.
04-26-2016, 01:55 AM
چند روز قبل مثل همیشه سرور های ار جی سی دچار مشگل شد و همه از گیم کیک شدیم.....ادمین ها هم شروع کردن به کیک کردن معترضین.....حالا اونا که فحش میدادن به کنار....ولی بقیه رو چرا بن کردین؟به جای عذر خواهی از ما به خاطر این همه قطعی توی گیم ؛بن میکنین؟ این حرکت شما خیلی غیر حرفه ای و غیر مسئولانه بود....به در خواست unban هم جواب رد دادین به این بهانه که من تبلیغات کردم....ـتا زمانی که وضعیت این باشه منم میرم جاهای دیگه بازی میکنم و تا زمانی که ادمین های ارجی سی رفتار حرفه ای رو یاد نگیرن به ار جی سی بر نمیگردم.

wovv
04-26-2016, 03:39 AM
rast mige bande khoda
adminaye rgc avaze rahnamaiee kardano dorost barkhord kardan faghat kicko ban baladan
too in 1 hafte server kollan daghoon bude .
ping 4.2.2.4 man ba pingi ke az server migiram kollan 20ta ekhtelaf dare
server ride khob ghabool konid

hala vasatesh ye kir too serveri migan hame shoma narahat nabayad beshi
mesle adam begu fosh nade ya ekhtar
hala kick bede mohem nist
ban midi chera

Graceful
04-26-2016, 10:47 AM
برخورد نامناسب ادمین با کاربران به هر نحوی مورد قبول تیم مدیریتی نبوده و نخواهد بود

نام کاربری خودتون رو جهت پیگیری اعلام کنید

04-26-2016, 04:25 PM
نام کاربری من :.psyco:.

Graceful
04-26-2016, 04:28 PM
شما به دلیل تبلغیات کلاینت دیگه از از روم محروم شده اید

تاریخ رفع محرومیت 03/05/2016 - 12:12 rmt

04-26-2016, 05:12 PM
من به هیچ عنوان تبلیغات نکردم.....چون سرورها مشکل داشتن پیشنهاد دادم بریم جاهای دیگه پلی بدیم تا شاید کسی حرکتی کنه و مشکل رو حل کنه.علاوه بر اینکه جواب نمیدین چرا سرورا مشکل دارن و کی درست میشن، منو متهم به تبلیغات میکنین.ما اینهمه وسط گیم کیک میشم حق هیچ اعتراضی هم نداریم.
در ضمن هدف من از این تاپیک unban شدن نیست....هدف من اینه که مدیران در مورد رویکردشون در مورد انتقادات اینچنینی تغییر رویه بدن.

Graceful
04-26-2016, 05:54 PM
به طور معمول اگه سرور ها دچار مشکلی شوند پس از مدت کوتاهی فیکس و بازی ها مجدداً ادامه پیدا میکند و طبق قوانین کلاینت rgc تبلیغات برای سایر کلاینت های گیم ممنوع و منجر به محروم شدن شخص میشود