PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Ban Ghoui Abusiveness

OMOTIC
05-03-2016, 06:42 AM
My RGc uN : OMOTIC-

RePorTinG RGc uN : Ghoui

RoOM : IRaN

ReaSoN : ABuSiveneSs/FaHHaShi

ProOF : http://ladder.rankedgaming.com/game.php?room=95&gid=538394&page=chat

AbuSiVe Time : FroM 09:57 To 10:02

DESCripTion : همونطور که مستحضر هستید بنده هاست(همون تی سی) این گیم بودم , تا مین 4-5 هم سولو میدد حریف فرست بلاد داده بود و هم بازیکن هیروی نروبین ویور کیل میدن و به محض کیل دادن اقدام به لیو دادن از گیم میکنن , تیم حریف مدعی شدن باید گیم ریمیک بشه اما بنده بهشون گفتم چون کیل رد و بدل شده بنده چنین اختیاری ندارم و باید از VoTe استفاده کنند , پستی رو دیدم که یکی از دوستان داخل گیم آپ کرده بود مبنی بر بن و دیموت بنده و داخل اون پست مسعود خان اشاره کردن حرف ایشون اخلاقاً صحیحه , بنده یه سوالی رو میخواستم مطرح کنم معمولاً سر پاورآپ ها فایت صورت میگیره میخواستم ببینم اگر هیرویی یا تیمی که فایت رو از دست داده اقدام به لیو کنه فقط به صرف اینکه مدت زمان زیادی از بازی نگذشته ریمیک کردن گیم صحیحه ؟ !!!!!! این که دیگه مین 4-5 بود ! ...
و ممنون از اینکه خارج از چهارچوب ضوابط عمل نکردید

باتشکر
بوس بوس

Alone-Boy
05-03-2016, 02:02 PM
در مورد ریمیک کردن بازی باید بگم اگه کیل رد و بدل شده و تیم مقابل به خاطر اینکه کیل رو داده از بازی خارج بشه یا دسی کنن تیم کاپیتان میتونه ریمیک نده ولی باید vote بدن این هم در صورت صلاح و اگه همه دوست داشتن ولی به نظر من اگه کمتر از 4 یا 5 دقیقه از بازی گذشته بازی ریمک شه خوبتر هست و بازیکن که خارج شده رو 100% ریپورت کنین که جریمه شه

ghoui

2روز بن شد

OMOTIC

و شما هم به چت دادنتون در بازی دقت بیشتر کنید چون در گزارش های بعدی در صورت مشاهده جریمه به همراه خواهد داشت

با تشکر

closed