PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Moshkel Host Iran Balance

spawn_hamid
05-16-2016, 03:33 PM
salam khaste nabashin
ye moshkeli hast chandin baram etefagh oftade sign midim mirim tu host bad
yeki az yaramun ke mohem nist barashun point zire mine 10 leave midan ya yeki ya chand ta
bad una ham az khoda khaste vote rmk nemidam
hala taklif ma chie?>
adminae azizam ke migan host balance nasazin ke demote mishin faghat sign konin
yaru pointesh zire 1450e kickam nemidanesh fast rdy midan start she
ya bayad sob ta shab beshinim narim to game ya age balance bekhayim berim injuri mishe alan taklif chie nemunash in
blakhare bayad ye fekri baraye in dashte bashin dige ke haghe ma zaye nashe?

http://ladder.rankedgaming.com/game.php?room=95&gid=586401

NiC_NiC
05-17-2016, 03:59 AM
درود

دوست گرامی این مدل مشکلات در روم های عمومی (public) مثل روم ایران وجود داره چون در سطوح مختلف بازیکن وارد روم میشن و برای بازی حرفه ای تر باید در روم های حرفه ای تر (لیگ, کلن وار, هایر) بازی کنید

با وضع قوانین جدید کاپیتان ها, هر هاستی که کاپیتان ها می سازند اصطلاحا لن محسوب شده و تغییرات در لابی هاست آزاده, منظور ادمین ها احتمالا فرهنگ سازی برای یادگیری SIGN بوده و هیچ کاپیتانی برای گذاشتن اسم بالانس دیموت نشده و نخواهد شد چون صرفا یک اسم محسوب میشه و نه به معنی بالانس و عدم اجازه ی کاپیتان از کامند های Kick و یا Swap و در اصل شما میتونید در هاست خودتون یک بازی بالانس از دید خودتون اجرا کنید

برای رفع این قبیل مشکلات هم شما و امثال شما باید افراد خاطی مثل لیورها رو گزارش کنید تا بن بشن تا به مرور زمان تعداد تخلفات کاهش پیدا کنه

امیدوارم توجیه شده باشید
با تشکر

spawn_hamid
05-17-2016, 04:52 PM
mamnunammmmmm

evil
05-26-2016, 12:41 PM
درود

دوست گرامی این مدل مشکلات در روم های عمومی (public) مثل روم ایران وجود داره چون در سطوح مختلف بازیکن وارد روم میشن و برای بازی حرفه ای تر باید در روم های حرفه ای تر (لیگ, کلن وار, هایر) بازی کنید

با وضع قوانین جدید کاپیتان ها, هر هاستی که کاپیتان ها می سازند اصطلاحا لن محسوب شده و تغییرات در لابی هاست آزاده, منظور ادمین ها احتمالا فرهنگ سازی برای یادگیری SIGN بوده و هیچ کاپیتانی برای گذاشتن اسم بالانس دیموت نشده و نخواهد شد چون صرفا یک اسم محسوب میشه و نه به معنی بالانس و عدم اجازه ی کاپیتان از کامند های Kick و یا Swap و در اصل شما میتونید در هاست خودتون یک بازی بالانس از دید خودتون اجرا کنید

برای رفع این قبیل مشکلات هم شما و امثال شما باید افراد خاطی مثل لیورها رو گزارش کنید تا بن بشن تا به مرور زمان تعداد تخلفات کاهش پیدا کنه

امیدوارم توجیه شده باشید
با تشکر

سلام من هم همین مشکلو دارم نصف بازی هایی که با سیگن دادن میریم توش رو با سه یا دو نفر موند میبازیم همه لفت میدن من هم اصلا از هیرو های carry خوشم نمیاد یا sup بازی میکنم یا spller واس همین نمیتونیم بازی رو جمع کنیم 3v5 معمولا همشون هم سیمو میکشن که dis بشن لفت نمیدن
بعدش هم در روم لود یک مسعله (نمیدونم با کیبورد درستش رو چه جوری بنویسم) هستش اونم لول 2.3undy هستش یارو تو ده تا بازی متوالی هر دفعه که بهش میوفته بر میداره میبره وقتی هم که رپورت میدیم یا اصلا جواب نمیدن یا دو روز بعدش جواب میدن لطفا این باگ رو درست کنین بد جور اعصابمو خورد کرده
http://rankedgaming.ir/showthread.php?18596-lvl-ban-mad
این رو من 3 روز یا دو روز پیش فرستادم رفته صفحه 3 هنوز جواب ندادن سه بار دیگه هم یارو رو دیدم که یک بار دیگش هم 2 3 undy رو برداشت یرد بازی رو

Sky_DeSpeRadOo
05-26-2016, 01:09 PM
سلام دوست عزیز،
پیشنهاد بنده این هست که شما لیور هارو ریپورت کنید که باعث میشه لیور ها به مراتب کمتر بشن،اوایل لیور ها خیلی بیشتر از الان بودند که با گذشت زمان و ریپورت هایی که از طرف کاربر ها اومد خیلی کمتر شدند.

در مورد باگ و مشکلات مپ هم،در صورت تایید مثل این نمونه گزارش داده میشه تا برای مپ بعد باگ ها فیکس بشن.

همه ی ریپورت ها نهایتا 24 ساعت بعد بررسی میشن البته اکثرا در عرض چند ساعت جواب داده میشن،این مورد که شما گفتید جا مونده بود که به ادمین مربوط گزارش شد.

موفق باشید.