PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا لول 6 سکای با اقانیم رو لول بن اعلام کنید

gamer.lost
05-28-2016, 02:02 AM
لطفا لول 6 سکای با اقانیم رو لول بن اعلام کنید ریپلی رو داخل سایت همونجا که ریپلی لول بن که گرفتن براتون اپلود کردم با تشکر.

VicToR
05-28-2016, 10:23 AM
مپ لود یا دوتا ؟
اگر می شود کامل تر توضیح دهید تا بررسی نماییم.

gamer.lost
05-29-2016, 12:52 AM
مپ لود یا دوتا ؟
اگر می شود کامل تر توضیح دهید تا بررسی نماییم.

مپ lod طرف 6 sky و abadon گرفته بود یه aghanim اورد دیگه کسی نمیتونست جلوش وایسه فان شده بود بازی تند تند لول 6 اسکای رو میزد ریپلی گذاشتم داخل اپلود سایت همونجا که یکی لول بن گرفته ریپلی میزارن میتونید ببینید اگرم جای هست که دوباره بتونم ریپلی اپلود کنم ببینید لینک بدید تا بفرستم با تشکر از پشتیبانیتون.

Shadow
05-30-2016, 02:55 AM
با سلام

سایت http://parser.rankedgaming.com هستش.

فکر نمیکنم مشکلی باشه این لول ها چون اینطوری همه لول ها با هم باگ به حساب میاد و باید کلا کپ لود رو جمع کرد.

مشکل دیگه ای ندارید؟

MonKey-K!nG
07-05-2016, 03:08 PM
level 6 sky hamrah ba 3e obsidan + aghanim kollan jorie ke taraf age mana sho yekam ziad kone hade aghal 3k miad to base doshman jae cheshme faghat 6e sky mizare kasi nemitone moghie ke dobare zendeh mishe vase 1 sec zendeh bemone ke kollan game mozakhrafi mishe
dar koll ba in levela hamrah aghanim harchi mikhad bawshe taraf tank ya harchie dg 100% kill mishe

...mohammad...
08-13-2016, 10:44 PM
کم اتفاق میوفته کسی بتونه اینقد مانا بیاره تازه طرف حتما باید 16 یا 18 بشه تا بتونه اینکارو بکنه به نظر من که اصلا باگ نیست و اگر هم باگ شده از تیمتون اینقد کیل گرفته تا باگ شده پس لطفا لود رو مسخره نکنین مشکل از خودتونه

[SH.2]
09-30-2016, 05:12 PM
3ob va 6 sky vaghean buge yani tarafo ta lvl 15 hame mizananesh lvl 16 mishe hame ro mizane kolan natije bazio avaz mikone tanki ke tu bazi 5 nafar be zoor mizananesho tu 1 sanie poodr mikone