PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطرات بامزه و خنده دار DotA

NiC_NiC
06-19-2016, 04:18 AM
با سلام

دوستان گلم هدف از این پست به اشتراک گذاشتن خاطرات بامزمون تو بازیه, لطفا از توهین به همدیگه پرهیز کنیم و ظرفیتون رو بالا ببریم..

برای نمونه خودم در پایین شروع میکنم..

NiC_NiC
06-19-2016, 04:34 AM
7 8 سال پیش بود اصفهان یه تور خوب انداخته بود و از کل ایران تیم های خوب ثبت نام کرده بودن, ما هم تیم دادیم و بلیت گرفتیم با اتوبوس بریم, شب راه افتادیم 8 نفری بودیم یه نفر اسپانسر و منیجر تیم و یکی از دوستامون + 6 نفر تیم , سوار اتوبوس که شدبم تو جو بازی و مسابقه ی فردا بودیم گیمرها هم که همه از دم جغد کسی شب خوابش نمیاد :دی , آقا ما شروع کردیم از بازی گفتن و استراتژی گفتن و ... ابول تک نرو تکی بگیرنت کیل و بدی تیم میره رو هوا.. مهدی تو فقط حواست به کیل باشه.. تو بک بده باز نری بگی شما نیومدین منو گرفتن.. بیست مستر میکشیم رولت فقط رو کری باشه و... D: به اسپانسره میگفتم نیگا پولتو خرج کیا و چه پروژه ای کردی.. یه 2 ساعتی داشتیم میگفتیم که یهو دیدیم مردم چپ چپ نگامون میکنن ((= دخترا که اکثرا کلاس زبان و این داستانا میرن فکر میکردن واژه های کشتن و نمردن و .. انگلیسی و با رمز میگیم, هیچی دیگه فکر کردن 8 تا تروریست داره میره اصفهان :cool:, صبحش که میخواستیم ساکامونو بگیریم مردم با فاصله و انگشت به دهن ازمون واستاده بودن نمیتونستیم بخندیم انقد چشم رومون بود

NiC_NiC
06-19-2016, 04:51 AM
2 تا اسکرین هم جدیدا تو فروم همین جا دارم که هروقت میبینم ناخداگاه خندم میگیره

اولی :
http://screenshot.net/o515kim
خدایی با اینکه بهش تذکر دادم ولی rMin خیلی خوب گفت مرده بودم از خنده ;)

دومی که نوکرشم هستم امیدوارم دلخور نشه اینجا گذاشتم پستشو
http://screenshot.net/pj9jocg
یعنی ناموسا مترجم لازم داره از چپ به راست از راست به چپ , تو گوگل ترنس هر مدلی خواستم ترجمه کنم نفهمیدم چی شد هرچی هم جلوتر رفت بدتر شد :D آخرم بن رو نوشته بود bAD تو موضوع هم Band :D

Sky_DeSpeRadOo
06-26-2016, 03:23 AM
چند سال پیش تورنومنت کشوری بود و خیلی از بچه ها منو از گارنا میشناختن که بعضا میگفتن تو مپ هک داری و خیلی دوست داشتن ببینن من همون طور که انلاین بازی میکنم میتونم لن هم بازی کنم یا نه،خلاصه همون گیم اول زد و ما دوتا حرکت زدیم که اگه تو گارنا زده بودیم مارو با فحش به دلیل مپ هک مثل همیشه مورد عنایت قرار میدادن و از اونجایی که بعضی از دوستان به من به چشم مپهکر نگاه میکردن گفتن مپ هک داری ! ما گفتیم wtf مگه انلاینه گفتن فلش اوردی روش مپ هکه خلاصه بازیو پاز دادن و اومدن سیستم منو چک کردن و از اونجایی که چیزی در کار نبود دست از پا دراز تر برگشتن ولی باز هم میگفتا انلاین مپ هک داری ولی در عوض کلی اون روز خندیدیم و خداروشکر از وقتی ار جی سی بازی میکنیم دیگه دهن دوستان بسته شده و از این حرفا نشنیدیم

خاطره ی بعدی هم مربوط میشه به همون تورنومنت که توی یکی از بازی ها من Death Prophet بودم و خیلی زیاد ایتم زده بودم و کیل داشتم و جوری بود که 7هزار گلد داشتم ولی دیگه جای ایتم نداشتم و از اونجایی که طبق قوانین تورنومنت نمیشد Heal برای یار دراپ داد تا گلد رو جا به جا کرد عملا گلدم فقط به درد بای بک کردن میخورد،یک فایت رفتیم و من 6رو زدم ولی تیم حریف اول از همه منو زدن و من مردم و بعد هم 2تا دیگه از هم تیمی ها مردن،تیم حریف سریع اومد تا بازیو تموم کنه،من هم با توجه به این که همه ی قدرت هیروی Death Prophet به اسپل ششمش هست و من هم اسپل ششمم توی کولدان بود و دیگه امیدی به گرفتن فایت نبود با وجود اینکه 7هزار گلد داشتم بای بک نکردم،خلاصه توی خوابگاه گفتن اصفهانیا سر خسیس بازی باختن و طرف 7هزار تا گلد داشت بای بک نکرد و کلی مارو دست انداختن،هنوزم که هنوزه بچه های تورنومنت رو که میبینم تون خاطره رو میگن و میگن خیلی خسیسی.

Feron
07-05-2016, 08:45 AM
چند سال پیش تورنومنت کشوری بود و خیلی از بچه ها منو از گارنا میشناختن که بعضا میگفتن تو مپ هک داری و خیلی دوست داشتن ببینن من همون طور که انلاین بازی میکنم میتونم لن هم بازی کنم یا نه،خلاصه همون گیم اول زد و ما دوتا حرکت زدیم که اگه تو گارنا زده بودیم مارو با فحش به دلیل مپ هک مثل همیشه مورد عنایت قرار میدادن و از اونجایی که بعضی از دوستان به من به چشم مپهکر نگاه میکردن گفتن مپ هک داری ! ما گفتیم wtf مگه انلاینه گفتن فلش اوردی روش مپ هکه خلاصه بازیو پاز دادن و اومدن سیستم منو چک کردن و از اونجایی که چیزی در کار نبود دست از پا دراز تر برگشتن ولی باز هم میگفتا انلاین مپ هک داری ولی در عوض کلی اون روز خندیدیم و خداروشکر از وقتی ار جی سی بازی میکنیم دیگه دهن دوستان بسته شده و از این حرفا نشنیدیم

خاطره ی بعدی هم مربوط میشه به همون تورنومنت که توی یکی از بازی ها من Death Prophet بودم و خیلی زیاد ایتم زده بودم و کیل داشتم و جوری بود که 7هزار گلد داشتم ولی دیگه جای ایتم نداشتم و از اونجایی که طبق قوانین تورنومنت نمیشد Heal برای یار دراپ داد تا گلد رو جا به جا کرد عملا گلدم فقط به درد بای بک کردن میخورد،یک فایت رفتیم و من 6رو زدم ولی تیم حریف اول از همه منو زدن و من مردم و بعد هم 2تا دیگه از هم تیمی ها مردن،تیم حریف سریع اومد تا بازیو تموم کنه،من هم با توجه به این که همه ی قدرت هیروی Death Prophet به اسپل ششمش هست و من هم اسپل ششمم توی کولدان بود و دیگه امیدی به گرفتن فایت نبود با وجود اینکه 7هزار گلد داشتم بای بک نکردم،خلاصه توی خوابگاه گفتن اصفهانیا سر خسیس بازی باختن و طرف 7هزار تا گلد داشت بای بک نکرد و کلی مارو دست انداختن،هنوزم که هنوزه بچه های تورنومنت رو که میبینم تون خاطره رو میگن و میگن خیلی خسیسی.

Buyback mikardi refresh mibasti.!!!!

Feron
07-05-2016, 09:14 AM
یک سری ما رفتیم یه گیم نت دیگه شهرمون 3v3 بازی کنیم , جدا از پولی که وسط کاشته بودیم بین گیم نت ما و اونا همیشه کل کل بود . بن پیک کردیم اینور ما rexxar choas vengful بودیم بعد چون تیم ما من و veng ایتم book داشتیم و nesaj هم منتا داشت , من (rexxar)واسه فایتا jongo بستم اخرم بازیو بردیم ولی اون best رو باختیم .
تو راه برگشت یکی از بچه ها گیم نت رو دیدیم که اونم با ما هم مسیر بود ما هم شروع کردیم از بازیا تعریف کردن جلو یه مکانیکی که داشتیم رد می شدیم اومدم بگم یه bracer داشتم باش jongo بستم که یهو یه پسره با یه تیپ زرگل ورگل و کت و شلوار شیک و ترتمیز که معلوم بود از این بچه مایه هاس دم در مشاور املاک بغل مکانیکی واساده بود و حرفامونو شنید , فک کرد گفتم present (یه اصطلاح تو کار بازاریابی شبکه ای ) حالا اینکه چه جوری bracer رو present شنید به کنار گیر داده بود شما تو کدوم شرکت کار می کنید بیاید شرکت ما . ماهم دیدیم این حالیش نمیشه ول کنم نیس الکی گفتیم یه شرکت جدیده با فلان plan ها ماهی اینقد سود میده اینم باورش شد شروع کرد کل اطلاعات خودشو زیر مجموعه هاشو برام گفتن و بعدم شمارشو به ما داد که ببریمش شرکت خودمون . خلاصه مام یه یکی دو هفته اینو بین بچه هم گیم نت حواله می کردیم بش می گفتیم این فلان پست شرکت رو داره اینم واس این که خودشو متواضع و دست دل باز نشون بده هر بار هزینه های رفت و امد خورد و خوراک (در حد 20 ، 15 تومن ) حساب می کرد آخرم بش گفتیم plan ها عوض شده و جدیدا زیاد جالب نیس و ما دیگه میخوایم از این کار بکشیم بیرون .

Sky_DeSpeRadOo
07-05-2016, 11:02 AM
رفرش نیاز به Persevence داره که توی اون مپ حتما باید از Secret Shop ( شاپ مخفی) خریداری میشد،که زمان این کارا نبود و سریع بازی تموم شد

NiC_NiC
07-14-2016, 04:19 AM
یک سری ما رفتیم یه گیم نت دیگه شهرمون 3v3 بازی کنیم , جدا از پولی که وسط کاشته بودیم بین گیم نت ما و اونا همیشه کل کل بود . بن پیک کردیم اینور ما rexxar choas vengful بودیم بعد چون تیم ما من و veng ایتم book داشتیم و nesaj هم منتا داشت , من (rexxar)واسه فایتا jongo بستم اخرم بازیو بردیم ولی اون best رو باختیم .
تو راه برگشت یکی از بچه ها گیم نت رو دیدیم که اونم با ما هم مسیر بود ما هم شروع کردیم از بازیا تعریف کردن جلو یه مکانیکی که داشتیم رد می شدیم اومدم بگم یه bracer داشتم باش jongo بستم که یهو یه پسره با یه تیپ زرگل ورگل و کت و شلوار شیک و ترتمیز که معلوم بود از این بچه مایه هاس دم در مشاور املاک بغل مکانیکی واساده بود و حرفامونو شنید , فک کرد گفتم present (یه اصطلاح تو کار بازاریابی شبکه ای ) حالا اینکه چه جوری bracer رو present شنید به کنار گیر داده بود شما تو کدوم شرکت کار می کنید بیاید شرکت ما . ماهم دیدیم این حالیش نمیشه ول کنم نیس الکی گفتیم یه شرکت جدیده با فلان plan ها ماهی اینقد سود میده اینم باورش شد شروع کرد کل اطلاعات خودشو زیر مجموعه هاشو برام گفتن و بعدم شمارشو به ما داد که ببریمش شرکت خودمون . خلاصه مام یه یکی دو هفته اینو بین بچه هم گیم نت حواله می کردیم بش می گفتیم این فلان پست شرکت رو داره اینم واس این که خودشو متواضع و دست دل باز نشون بده هر بار هزینه های رفت و امد خورد و خوراک (در حد 20 ، 15 تومن ) حساب می کرد آخرم بش گفتیم plan ها عوض شده و جدیدا زیاد جالب نیس و ما دیگه میخوایم از این کار بکشیم بیرون .

یعنی دهنتون سرویس, تابلوئه بچه کرجی ;)

علامت تعجب
09-17-2016, 08:05 AM
یادمه یه بازی Tiny بودم تیم من همه لفت دادن من موندم با ۵ تا هیرو مقابل و مگا کریپس ۲ تا هیرو لفت داده رو از بالا و ۲ تا دیگه رو هم از پایین push دادم خودم هم از وسط استارت زدم آیتم هام Aghanim Butterfly Critical Satanic BKB MONKEY بود اف اف کردم گیم رو بازیی بود که یادم نمیره

king.hamed
09-17-2016, 02:17 PM
vaze malome ke az khodet dar ovordi
chon dadash baraye inke bavaram beshe niyaz daram bedonam mine chand game tamom shod va chetori on leaver
linaro push dadan shayadam item dashtan
vali gheyre momkene khob bego herohaye jelot kiya bodan
haaa fekr konam bayad zayat konam

MISAGH_SMAL
11-07-2016, 06:17 PM
khatere ziyade vase goftan chantasho baziya khob yadeshone va faramosh nemikonan mesle dozdiye iteme ham teameye usef :))
vali ye bar hlr 1 dashtim ply mikardim iteme ye bande khodaieyo man ba foriun dozdidam ww kamel admiralo ke khodaiesh ham zood ovorde bood :D
hich vaght yadam nemire hamishe iteme kasiyo midozdidam 2all shoroo mikard chat kardan ya inke puse midad be ham teameyash fosh midad ya too beys ye chand mini afk mikard donbale itemesh too tamame morgho beys migasht vali in player hich kari nakard edameye bazisho kard dobare ww zad game o bordim vali akharesh 2all nevesht damet garm bahat hal kardam harekateto jaie nadide boodam oonja didam irani ha hanooz ba janbe hastan ta jaie karamo edame dadam (( manzoram doziye iteme )) ke dostane gol lotf kardan mape dotaro jori avaz kardan ke beys shode shabihe sangar

God_Of_Dota
11-10-2016, 12:41 PM
درود
دوست عزیز لطفا فارسی بنویسید با تشکر.