PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار کاهش پینگ

tofun
08-15-2016, 06:27 PM
دانلود نرم افزار کاهش پینگ بازی
Leatrix Latency Fix 3

1970

طرفداران بازی های آنلاین، ارزش یک سرویس اینترنت با کیفیت را به خوبی میدانند. چون هر چه سرویس اینترنت شما کیفیت بالاتری داشته باشد سریع تر و بدون وقفه یا تاخیر میتوانید به انجام بازی های آنلاین دلخواه خود بپردازید.

مشخصه هایی مثل سرعت Ping ، از مهم ترین فاکتور های تشخیص اینترنت با کیفیت هستند. پینگ در واقع زمان پاسخگویی سرور به درخواست شماست. هر چه Ping کمتر باشد کیفیت اتصال بهتر است. هرچند Ping به وضعیت سرور هم بستگی دارد، اما مهم ترین عامل تعیین کننده آن، کیفیت اینترنت کاربر است.

با استفاده از نرم افزار Leatrix Latency Fix میتوانید پینگ اینترنت خود را کاهش دهید. این نرم افزار تنظیمات را به صورت خودکار انجام میدهد و نیازی به تنظیمات دیگری ندارید.

مهم ترین ویژگی های نرم افزار Leatrix Latency Fix:
- محیط کاری ساده
- کاربری آسان
- حجم کم
- کاهش پینگ اینترنت
- قابل استفاده برای انواع بازی های آنلاین

سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز 10 ، XP، 7، 8.1

Link DownLoad (http://s1.picofile.com/file/8263893134/Leatrix_Latency_Fix_3_03_tOFun.zip.html)

با تشکر

VicToR
08-16-2016, 03:13 PM
ممنون از شما

2 نکته مهم هنگام استفاده:
- در ویندوز 7 یا جدیدتر برای اجرا روی برنامه کلیک راست نمایید و گزینه Run as administrator بزنید.
- پس از زدن نصب برنامه سیستم یک ریستارت نیاز دارد.

برنامه رو سایر عزیزانی که پینگ نسبتا بالایی دارند تست کند گزارش بدند تغییر کرده یا خیر

amin021
11-02-2016, 01:11 PM
سلام
تاثیری نداشت

tofan
11-03-2016, 06:40 PM
سلام
تاثیری نداشت

نمدونم

من که از وقتی این دانلود کردم دیسی نشدم

ران ادمینستور زدید ؟

amin021