PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : change patch to 1.27a

MYM.Razer.GooZ
09-06-2016, 11:18 AM
با عرض سلام خدمت مدیران سایت. یه خواهشی داشتم میخواستم به گوش مسولین Rgc برسانید. وارکرفت یه سری مشکل با ویندوز 10 داره از جمله عدم تغییر روشنایی و لگ بودن در بازی به دلیل وجود directx 12 :
من دو راه برای حل این مشکل پیدا کردم یکی اینکه دو فایل dll به نام های d3d8 و d3d9 را در پوشه ی وارکرفت کپی کنیم که مشکل راحل میکنه اما این راه حل برای Rgc پاسخ گو نیست، چون وقتی از داخل برنامه ی Rgc وارکرفت را باز می کنیم ، RGC هر فایل اضافی را که در پوشه ی وارکرفتتون باشه پاک میکنه و دوباره مشکل ایجاد میشه.
راه حل دوم اینه که patch وارکرفت را به 1.27a تغییر بدیم که این پچ مشکلات موجود در وارکرفت در ویندوز 10 و یه سری از سیستم عامل های دیگه را رفع میکنه. من این پچ را تست کردم هیچ مشکلی نداره( نه بار warkey و نه با garena total و ...) از شما خوهشمندم اقدامی در این زمینه انجام دهید. خودم یه پست در Furom RGC گذاشتم در قسمت suggestion اما پاسخی ندادند. امیدوارم با همت ادمین های گرامی ایران(advin-king--pcp.monster و ... ) این کار صورت بگیره.
با تشکر

rMin
09-06-2016, 02:25 PM
dadash hamintori be irania javab nemidan
didi ke darkhastaye adminaye iraniam ghabool nakardan
entezare faraj nadashte bash dar kol
:X
valla manam windowsam 10e patche 1.26 ba 1.27 baram zamin ta asemoion fargh mikone
ghablana fatal ziad midad roo win 8 alan aslan ba patch 1.27 moshkeli nadare

VicToR
09-15-2016, 06:24 AM
با عرض سلام خدمت مدیران سایت. یه خواهشی داشتم میخواستم به گوش مسولین Rgc برسانید. وارکرفت یه سری مشکل با ویندوز 10 داره از جمله عدم تغییر روشنایی و لگ بودن در بازی به دلیل وجود directx 12 :
من دو راه برای حل این مشکل پیدا کردم یکی اینکه دو فایل dll به نام های d3d8 و d3d9 را در پوشه ی وارکرفت کپی کنیم که مشکل راحل میکنه اما این راه حل برای Rgc پاسخ گو نیست، چون وقتی از داخل برنامه ی Rgc وارکرفت را باز می کنیم ، RGC هر فایل اضافی را که در پوشه ی وارکرفتتون باشه پاک میکنه و دوباره مشکل ایجاد میشه.
راه حل دوم اینه که patch وارکرفت را به 1.27a تغییر بدیم که این پچ مشکلات موجود در وارکرفت در ویندوز 10 و یه سری از سیستم عامل های دیگه را رفع میکنه. من این پچ را تست کردم هیچ مشکلی نداره( نه بار warkey و نه با garena total و ...) از شما خوهشمندم اقدامی در این زمینه انجام دهید. خودم یه پست در Furom RGC گذاشتم در قسمت suggestion اما پاسخی ندادند. امیدوارم با همت ادمین های گرامی ایران(advin-king--pcp.monster و ... ) این کار صورت بگیره.
با تشکر

مشکل لگ بودن مربوط به ویندوز 10 یا DirectX 12 نیست , اما برای نور صفحه این مورد رو می تونید از طریق تنظیمات مانیتور بر طرف کنید تا روشن تر شود.

پتچ 1.27 بیشترین تغییراتش مربوط به سیستم عامل مک هست.

MYM.Razer.GooZ
09-16-2016, 04:49 PM
با سلام. دوست من آخه چرا بدون اطلاع میاید حرف می زنید. میگم من این پچ را امتحان کردم. بچه که نیستم که نفهمم لگ از چیه. لگ هم که میگم منظورم خشک شدن بازی بعد از اومدن به ویندوز 10 است. نه اینترنتم مشکل داره. سیستمم 100 برابر از Warcraft قوی تره. خواهشن یه چیزی نگید آدم خندش بگیرو .خود سایت های خارجی نوشتن که پچ 1.27a مشکلات با ویندوز 8.1 و 10 را با وارکرفت حل میکنه ، منم دقیقا انجام دادم کل مشکلات از جمله عدم تغییر brightness حل میشه.بعد حالا شما بازم بگو 1.27a فقط برای مک هست .آخه من چی بگم.

علامت تعجب
09-17-2016, 12:13 PM
http://rankedgaming.ir/showthread.php?36119-اجرای-بهتر-بازی-وارکرافت
برای تنظیم روشنایی گاما در ویندوز 10 مراجعه شود به این پست

MYM.Razer.GooZ
09-17-2016, 03:28 PM
http://rankedgaming.ir/showthread.php?36119-اجرای-بهتر-بازی-وارکرافت
برای تنظیم روشنایی گاما در ویندوز 10 مراجعه شود به این پست
بسیار عالی. ممنون