PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی برای انتخاب بهترین بازیکن rgc ایران

Shadow
10-23-2016, 01:46 PM
با سلام خدمت کاربران عزیز

طی پیشنهاد مدیران محترم روم های RGC ایران، تصمیم بر این گرفته شد تا با رای اکثریت تعداد 10 نفر از بهترین بازیکنان RGC ایران را انتخاب نموده و یک رای گیری جهت انتخاب بهترین بازیکن ایران و ملاحظه نظر شما عزیزان آغاز کنیم.

این عزیزان بر مبنای محبوبیت سبک بازی، رفلکس بالا و قدرت تصمیم گیری لحظه ای منحصر به فرد انتخاب شدند، لذا ممکن است عزیزانی معترض باشند که چرا اسم آنها در این لیست قرار داده نشده که باید اعلام کنم مدیران عزیز این افراد را بر مبنای شناخت انتخاب نمودند پس از آن دسته از عزیزان پوزش میطلبیم.

جا دارد از آقای صادق عزیز با اکانت Sky_Desperadoo نیز نامی برده شود چون ایشان هم در لیست قرار داده شده بودند اما بنا به درخواست خودشان و چون مدیر روم ایران هستند، نامشان حذف شد.

کاربران عزیز می توانند به چند نفر همزمان رای دهند و نیز نظر خود را به صورت کتبی در این قسمت ارسال نمایند.

با احترام
مدیریت RGC ایران

Graceful
10-23-2016, 01:55 PM
با توجه به اینکه زیاد من DotA بازی نمی کنم که همه رو بشناسم بنابراین بین دوستانی که باهاشون بازی کردم انتخاب کردم فقط.

در کل با توجه به آماری که گرفتم همه شون بازی خوبی ارائه میدن ، امیدوارم همونطور که همیشه توی بازی موفق هستن توی زندگی هم موفق باشند

O.Laツla
10-23-2016, 02:17 PM
من به همشون رای دادم چون با همشون بازی کردم و خوبی ها و بدی هاشونو میدونم
بعدا هم نظرمو راجب هر کدوم می نویسم

Vintner
10-23-2016, 03:12 PM
Age Maoud Nic Nicam bod besh ray midadam
hata age bazish zaif shode vali darkesh az game Alie va leadere khubie

Mammad_Sy
10-23-2016, 03:30 PM
privatepresent mammad _sy alahwazi

amirnova
10-23-2016, 03:44 PM
به نظر بنده tinker va ansherli از همه بهترن

king.hamed
10-23-2016, 04:35 PM
faghat ali 4zel

aDvin
10-23-2016, 05:38 PM
ansherli (ali Ansherli)

4zel (Bahman MeriT)

Tinkerismine( Saeed SB)

Fuckfakefriend(IR.Prian)

این کسایی که انتخاب کردم ار چند سال پیش باهاشون اشنایی دارم و قبلا در روم بازی می کردند که بازی به صورت حرفه ای بوده .

بقیه دوستان هم حتما بازیکنان خوبی هستند که در این لیست هستند اما خوب انتخاب هرکسی یک نوغ هست و باهم فرق دارند

و این فقط یک رای گیری هست و یک چالش برای دوستان . در کل همه خوب هستند

موفق باشید

Mj.z.g
10-23-2016, 06:28 PM
player faghat mamadreflex ... heyf sare nete daqoon dare heyf mishe !!!! oO

Reza2
10-23-2016, 07:50 PM
سلام خدمت دوستان من فقط mr.Loda رو قبول دارم بقیه یکم که بازیشون خوبه با ادم طوری رفتار میکنن که انگار زیر دستشونیم مخصوصا ansherli موفق باشید دوستان

.Behnam.
10-23-2016, 08:26 PM
بنظرم باید 100 نفره برترو انتخاب میکردین بعضیا هستن که جاشون خالیه
موفق باشید

furyfury
10-23-2016, 08:33 PM
salam.hame khoban vali az hame behtar tinker.4zel.ansherli.fuck behtaran

Aka SadRa
10-23-2016, 10:14 PM
Esme PrivatePressent Ro Ham Bayad mineveshtin

>>Achiles<<
10-23-2016, 10:27 PM
والا ما که سربازیم تو میادین نیستیم اما !!! اون زمون که garena بودم با Ansherli یک به یک بازی کردم sf v sf به تور فجیح منو شکست داد دمش گرم ولی دست دوم با هروی دیگه بهم باخت و بهم گفت جاست sfvsf بازی میکنم منم تعجب کردم از حرف این بشر !!

چون کسی که بازیش خوبه باید با تمام هیرو ها بتونه پلی بده نه یکی و سه تا ... . گرچه شاید ایشون تو 1ر1 هر هیرویی رو بازی نمیکنه!

به حر حال منم این رای رو بهش میدم به خاطر این که Sf بازه خوبیه very good .
بقیه دوستان رو هم چون باهاشون برخورد نداشتم نظری ندارم

5Zel
10-23-2016, 10:33 PM
Man Faghat 2tashono Ghabol Daram ke Vaghean Gheyr Az in Nis , Bahman 4zel - Ali Ansherli , Baghie Az Dam ... :)

Vintner
10-24-2016, 04:31 AM
Yadi Ham Konim Az MohSeN_Sh4ker
Bazish KhooB bod :|

aref_amn
10-24-2016, 04:49 AM
بهترین بازیکن aref_amn

The•Beast
10-24-2016, 05:38 AM
بهرتین بازیکن rgc نمیشه گفت ! بهترین بازیکن dota میگفتین بهتر بود ! چون یه عده مثل خودم فقط LOD بازی میکنن و دیگه Dota ply نمیدن !

NiC_NiC
10-24-2016, 08:00 AM
Age Maoud Nic Nicam bod besh ray midadam
hata age bazish zaif shode vali darkesh az game Alie va leadere khubie
شما لطف دارید, در حال حاضر من و امثال من جزو بهترین ها نیستیم و بازیکنانی که نوشتیم در سطح بالایی هستند ضمنا هدف بر این بود اسم ادمین ها حذف شوند تا شرایط برابر باشد

بنظرم باید 100 نفره برترو انتخاب میکردین بعضیا هستن که جاشون خالیه
موفق باشید
خیلی طولانی میشد و در لیست نظر سنجی جا نمیگرفت و افراد واجد شرایط به این تعداد نمی رسیدند

Esme PrivatePressent Ro Ham Bayad mineveshtin
اتفاقا ایشون جزو کاندیداها بودند و فکر میکنم نفر یازدهم دوازدهم خط خوردند چون محدودیت گزینش داشتیم (Invoker در کلاس جهانی بازی میکنند)

بهرتین بازیکن rgc نمیشه گفت ! بهترین بازیکن dota میگفتین بهتر بود ! چون یه عده مثل خودم فقط LOD بازی میکنن و دیگه Dota ply نمیدن !
لود در چند سال اخیر طرفدارهای زیادی پیدا کرده و مپ معروف وارکرافت مسلما دوتاست, احتمالا در آینده ای نزدیک و با صلاحدید مسئولین ارشد لود و مسئولین کل نظرسنجی بهترین بازیکن لود هم انجام خواهد شد

hamidbofon
10-24-2016, 09:01 AM
بازیکن فقط احسان الاهی که نیستش فعلا ار جی سی این روزا ایشون بهترین بازیکن دوتا هستن چند بار اول شده توی رنک ها و بازیش در حد دندی و یافتس هست

SeYed_2Ha
10-24-2016, 01:41 PM
Tik_Lion

.

W!cky
10-24-2016, 03:08 PM
fuckfungirl.
albate to rgc kesi mese sky_desperadoo nemishe

SE7EN
10-24-2016, 08:35 PM
age sky_despradoo bod be on hatman ray midadam
be joz ali baghie ziad good nistan

MISAGH_SMAL
10-24-2016, 09:25 PM
man ba bazi az in playera bazi kardam vali khodaie shoma neveshtin reflex va maghze bazi in 2 bazikon hich kodomesho nadaran chejori entekhab kardin vasam soal shode
pEyman__g1
Hamid.hunter
in 2 playero faghad chejori entekhab shodan az tarafe modiran nemidonam
vali in player vaghan gamesh harf nadare 4zel
be omide pishrafte rooz afzone tamame playeraye iran
good luck

O.Laツla
10-24-2016, 11:01 PM
ansherli:باهم بازی کردیم توی بازی های سطح بالا فوق العاده کم اشتباه بازی میکنه دقتش تو بازی زیاده و میدونه بازی چی لازم داره هم از لحاظ هیرو هم از لحاظ ایتم

Fuckfakefriend: بازیکنه خوب و باهوشی هستش و وقتی هم تیمی میشی باش میتونی از توانایی هاش در لاین مید حساب کنی خلاصه سولو خوب بازی میکنه

Drex_R :یکی از بازیکنایی که خیلی قبولش دارم فوق العاده با تجربه بازی میکنه و کاملا در اختیار تیم بازی میکنه و خیلیم دوست داشتنی هم در بازی و هم در ارجیسی روم ایران

Mr._.Loda : صادق هارد کری خوبی معمولا داخل بازی ها نشون داده و بین 10 نفر میتونیم بازیشو با fuckfungirl. مقایسه کنیم که هر 2 در سطح بالایی هستن

Tinkerismine : متاسفانه تاحالا هم تیمی نشدیم ولی شناختی که از بازی ایشون دارم میدونم مثل Fuckfakefriend سولو مید باز حرفه ای و قدرتمندی هستش داخل بازی میتونم بگم که هیرو های اسپلزن رو خوب بازی میکنه در لاین سولو

Hamid.hunter :تعداد بازی هایی که با هم بودیم اندک بوده ولی میدونم هیروهای زیادی و سبک های متنوعی تو بازی انجام میده و میشه تو هر نقشی بهره برد از حمید

4zel: بهمن هم که شناخته شدس برای خیلی از دوتا باز های قدیمی به قول خودش بازنشسته شده ولی هنوز بازی اصلی خودشو نشون نداده داخل ار جی سی و بازیکنه قدری هستش

manamadeam:تعداد بازی های که انچام دادیم اندک بوده ولی میدونم بازی دوتارو متوجه میشه و میتونه خیلی بیشتر از اینها خودشو نشون بده پست بازی ( هارد کری )

fuckfungirl. : ایشون هم بازیکنه هارد کری قابلی هست و مثل صادق و manamadeam میتونیم در روشون حساب کنیم فقط ایرادی که میتونم بگیرم از کلیات اینه که به هم تیمی های خودش احترام بزاره

pEyman__g1 : پیمان هم بازیکن خوبی هستش و قابلیت بازی کردن در تمامی پست های بازی رو داره و اگه روزه خوبش باشه واقعا بازیکن قدرتمندی نیشون میده

خیلی دیگه از بازیکنان دیگه بودن که میتونستن توی لیست باشن 5zel ,privatepresent,Amir_itz و خیلی های دیگه ولی بدونید که این لیستی که انتخاب شده از لحاظ شهرت در روم یا از لحاظ مقام در تورنومنت های ارجیسی و خیلی عوامل دیگه لطفا جای انتقادات خودتونو مطرح کنید در تورنومنت ها و یا بازی های سطح بالا هدف از اینکار برای من این هستش که چند تیم سطح بالارو تشکیل بدیم و بازی های سطح بالاتر انجام بدیم و در اینده داخل تورنومنت های ارجیسی به اسم ایران روم مقام کسب کنیم

evil.3
10-25-2016, 01:45 PM
واللا من هیچ کدومو نمیشناسم اما همین که با بهتر شدن بازی یا مقام گرفتن ادم تغیر نکنه و همون ادم قبل باشه خودش خدا تا می ارزه

MetaL.GeaR.SolD
10-25-2016, 02:24 PM
به نظر من Ali Manova بهترین بازیکن ار جی سی هستش
Ali Manova Ali Manova

Meysam
10-25-2016, 03:53 PM
به نظر من Ali Manova بهترین بازیکن ار جی سی هستش
Ali Manova Ali Manova

لطفا از ریاکاری پرهیز کنید

YouDontknowme
10-25-2016, 05:28 PM
B Nazre man in kh poste badie bana be in dalilel
az in 10 nafar faghat 2 nafrshon bazikon herfi iran mishe goft hastn ke baghie dostn tu froum eshare kardn va moshkhse esm nmibarm
khili ha hastn shayd pointeshon pain bashe ya kam bazi karde bashn vazeh tar begm , dide nashodn ke una ham chizi kamtar az in 2 nafr nadrn masln hamin sadegh
desperado , OMD H4NN`, Copymonster TheZenk va ...

Dalton
10-25-2016, 08:10 PM
player faghat mamadreflex ... heyf sare nete daqoon dare heyf mishe !!!! oO

Pashmam ;DDDDDDD

#Arrow3+^Punish*
10-25-2016, 10:45 PM
Just

4zel

Shahy.4Ever
10-26-2016, 12:15 AM
من هیچ کدوم از این دوستان هیچ مشکلی ندارم و شاید هم که نه البته هر کی بخونه میگه داره خود شیرینی میکنه ولی از نظر من بهترینو باید فقط به بهترین داد و در طول کل این چند سال تو روم لدر و همین آر جی سی تنها کسی که میتونم ازش اسم ببرم همین آقای صادق یا Sky_Desperadoo هست
از نظر من همه خوبن ولی من رفتار + بازی رو در نظر می گیرم و به hamid_hunter رای اولم هست که میدم بعد ansherli و بقیه هم پشت سرشون اونم فقط به خاطر ادب و ...
البته نه اینکه بازیشون ضعیف تر از بقیه باشه و به خاطر اخلاقشون بهشون رای داده باشم،بازیشون مثل بقیه هست ولی اخلاقشون بهتره
شرمنده حرفم طولانی شد موفق باشین

MEGa..LORD
10-26-2016, 12:55 AM
sky_desperadoo چون وقتی که بازی میکرد همش تاپ1 ایران بود اونم بیشتر تنهایی میرفت گیم نه مثل الان که همه با لناشون میرن ولی بین اینایی که اینجان ansherli بهتره

NiC_NiC
10-26-2016, 06:11 AM
man ba bazi az in playera bazi kardam vali khodaie shoma neveshtin reflex va maghze bazi in 2 bazikon hich kodomesho nadaran chejori entekhab kardin vasam soal shode
pEyman__g1
Hamid.hunter
in 2 playero faghad chejori entekhab shodan az tarafe modiran nemidonam
vali in player vaghan gamesh harf nadare 4zel
be omide pishrafte rooz afzone tamame playeraye iran
good luck
میثاق جان خیلی عوامل و فاکتورها در نظر گرفته شده و ممکنه بهترین انتخاب ها نباشه ولی تلاش بر این بوده که بهترین نفرات برسن به لیست نهایی
افراد زیاد دیگری بودند ولی یا دیده نشدند و در مسابقات تیم ندادند و یا در سیستم لدر جایگاه پایینی داشتن و راهی برای شناسایی و رای گیری انتخابی وجود نداشت
pEyman__g1 در شهر خودشون و بین اکثر بازیکنان خوب RGC به عنوان یک بازیکن حرفه ای شناخته میشن و در لدر ایران رنک بالای داشتند (که خیلی ملاک نبود) و ماه پیش نفر برتر روم Iran Higher شدند
Hamid.hunter هم همانند پیمان جزو خوب های شهر خودشون بوده و وجهه ی خوبی بین بازیکنان دارند و در تورنومنت های اینجا یک بار مقام قهرمانی و یک بار نایب قهرمانی دارند و در لدر هم جایگاه بالایی داشتند
انتخاب ها همینجوری نبوده و با دقت حداکثری گزینش شده اند, شما و بقیه ی دوستان با شرکت در مسابقات و روم های حرفه ای میتوانید هم خودتون رو اثبات کنید هم به شناخت بیشتری نسبت به این عزیزان برسید

B Nazre man in kh poste badie bana be in dalilel
az in 10 nafar faghat 2 nafrshon bazikon herfi iran mishe goft hastn ke baghie dostn tu froum eshare kardn va moshkhse esm nmibarm
khili ha hastn shayd pointeshon pain bashe ya kam bazi karde bashn vazeh tar begm , dide nashodn ke una ham chizi kamtar az in 2 nafr nadrn masln hamin sadegh
desperado , OMD H4NN`, Copymonster TheZenk va ...
دوست گرامی همانطور که در متن نظرسنجی اشاره شد افرادی مثل آقای صادق و حتی بقیه ی دوستان مثل آقایون |~0nly_persian , l_Rebel_l , AuGuSt._.rUSh , Sadra که ثابت کرده اند در سطح بالایی بازی میکنند و بارها در مسابقات ما مقام کسب کردند به این دلیل که جزو مدیران ما هستند در این لیست قرار نگرفتند تا شرایط نظرسنجی برابر باشد
اتفاقا افرادی که شما نام بردید مثل OMD H4NN`, Copymonster در لیست 30 نفره بودند ولی به مرور دایره ی انتخاب کوچکتر شد و متاسفانه در لیست نهایی حضور نداشتند
اصول انتخاب بهترین ها معمولا بر اساس سبک بازی حرفه ای و در قالب تیم و مد CM صورت میپذیرد و ملاک بازی پابلیک نیست چون قدرت بازیکنان معمولا در شرایط حرفه ای قابل سنجش است که مسابقات بهترین چالش خواهد بود
انتخاب بهترین های جهان هم با مشاهده ی بازی های آنان در مسابقات انجام میشود که حتی تفکیک رول هم در نظر گرفته میشود مانند:
Hard Carry
Semi Carry
Support, Roamer, Ganker

MISAGH_SMAL
10-26-2016, 05:46 PM
[QUOTE=NiC_NiC;91088]میثاق جان خیلی عوامل و فاکتورها در نظر گرفته شده و ممکنه بهترین انتخاب ها نباشه ولی تلاش بر این بوده که بهترین نفرات برسن به لیست نهایی
افراد زیاد دیگری بودند ولی یا دیده نشدند و در مسابقات تیم ندادند و یا در سیستم لدر جایگاه پایینی داشتن و راهی برای شناسایی و رای گیری انتخابی وجود نداشت
pEyman__g1 در شهر خودشون و بین اکثر بازیکنان خوب RGC به عنوان یک بازیکن حرفه ای شناخته میشن و در لدر ایران رنک بالای داشتند (که خیلی ملاک نبود) و ماه پیش نفر برتر روم Iran Higher شدند
Hamid.hunter هم همانند پیمان جزو خوب های شهر خودشون بوده و وجهه ی خوبی بین بازیکنان دارند و در تورنومنت های اینجا یک بار مقام قهرمانی و یک بار نایب قهرمانی دارند و در لدر هم جایگاه بالایی داشتند
انتخاب ها همینجوری نبوده و با دقت حداکثری گزینش شده اند, شما و بقیه ی دوستان با شرکت در مسابقات و روم های حرفه ای میتوانید هم خودتون رو اثبات کنید هم به شناخت بیشتری نسبت به این عزیزان برسید

masud jan man aslan ghasdam be tohin be shakhse khasi nabod vali be shoore adam bar mikhore ke injori entekhab mikonid kheyli az playera behtar az in playera hastan ke too hamin rgc bazi mikonan va man mishnasam bazishon 100 barabare bazi az ashkhase list hastesh shoma sare entekhab kardaneton ham akhlaghe playero bayad melak migereftin ham bazisho ke hanozam be nazare man in playe (( 4zel )) ham akhlaghesh khobe ham bazish ke gozineye khobi bode vase entekhab shodan baraye behtarin bazikon man hata esme kochike in player ham nemishnasam pas bede bestoni bahash nadaram ke bekham tarafdarisho konam bazi kardam bahash ino migam esme oon 2 nafar ham ke goftam nabayad too list mizashtin chon ba oon 2 nafar ham bazi kardam didam bazishono etela nadashtam in maghamaro gereftan
sare sohbate akharetam masud jan man ya amsale man niyazi nadarim be sabet kardane khodemon ke injori gofti
sare mosabeghat ham motasefane time sho nadaram
bazam ja dare tashakor konam az baeso baniye kasi ke in fekr be zehnesh resid omidvaram too seriyaye badi name baziya gozashte beshe
in harfam zadam vase inke kheyli az playera hastan ke satheshon az bazi az playeraye in list balatare heyf bood esme oona nabod aslan ham manzoram khodam nistam chon khodamo dar oon sath nemibinam ke bekham chenin chizi begam.
bezar chanta esm bebaram ke bedonid age kiyaro mineveshtin behtar bood
omd.h4nn1
vandal-7 albate in player akhlagh nadare
narny
y(o)uri²
va kheyli az playeraye dg ke esmeshon too in list khaliye
ziyad chat kardam mesle hamishe vali khosham miyad janbeye hame rafte bala janbeye enteghad daran
good luck ;)

{-GA-}Alone_RGC
10-26-2016, 07:43 PM
متاسفاته هیچکدام از این افراد رو نمیشناسم...
اگر که امکانش هست تو همین پست لیستی از ریپلای بازی های این دوستان رو قرار بدید که هم اموزشی برای همسال من باشه هم امکان شناسایی گیمر های برتر...
با تشکر.

Ir.PaniC
10-26-2016, 08:10 PM
به به دوستانه دوتا باز D;
aghaye ansherli kolan Core ply mide ba har heroi in ye irade vali core ply dadanesh ghashange va tjrobe ziyadi dare
fuckfakefirend o gamesho nadidam
Drex_r o besyar too rgc ghabol daram choon be sabk rooze dota ply mide yani mes kharejia too dota 2, Ali ply mide dar kol be tore mesal gurdo carry nemikone mes bazi doostan :D
4szel reflex balae dare Last hite balae dare vali Nahve ganko khoob nemidoone moteasefane nokte mosbateshon faghat GPM balas
peyaman_g1=manamaeadm=4zel in 3 doost 1sabk ply daran
kolan sky_desperadoo vo drex_r bazishoon goode choon dota 2 ply midan shoma ham tournomentaro donbal konin taze mifahmin dota chie :)
Dota = Team vali moteasefane 80%e doostane rgc ba har heroi doost daran shakh shan che sup che carry che durable che... va in ye mozale
vali in doostan az sayerin rgc taghriban behtaran

Mj.z.g
10-26-2016, 10:06 PM
Pashmam ;DDDDDDD

koja fehsaret dade ke injoori khandat oomade alan ? age tahala zire fesharesh naboodi adres bedam hozoori biay beri zire feshar ...age dari bia bebinam bazam migi pashmam ya na

namoosan
10-27-2016, 12:54 AM
همشون یه مشت اسکل هستن .بازیکن های خوب ار جی سی نیستن دوتا 2 رفتن . من به شخصه بازیه آرام هانتر رو خیلی دوست دارم که علاوه به بازی خوب اخلاق خوبی داره که خیلیا تو ار جی سی ندارن

UltRa
10-27-2016, 01:53 PM
فقط عزیزانم UltRa در حال حاضر پلیری است که من میشناسم...مگه پلیر هم دیگه داریم؟
:D

AuGust
10-27-2016, 08:33 PM
سلام .
شما حق توهین به هیچکس رو ندارین . متن رو هم کامل بخونید بهترین های ار جی سی . ارام که کلا نیست
همین انشرلی جلو ارام بازی کرده و تیم ای هم اول شده .

ShadowLESS
10-28-2016, 06:09 PM
واقعا هیچ کس رو توی انلاین مثل sky_desperado0 قبول ندارم خدایی خیلی خوبه.از این ده نفر به نظر من به جز manamadeam و Fuckfakefriend که ندیدم اصلا بقیه تقریبا مثل همن

NeDi3gma
10-29-2016, 06:24 AM
4zel بعد از Sky_Desperadoo

!king
10-29-2016, 01:25 PM
hAji Esme MA CherA nist :D
ChEra TOye Chandta Role Mokhtalef gharar nadadin? Masalan Carryo Sup Va Mid injoori kheyli behtar boda
cHon Nemishe Palyere Sup o ba Carry moGhayese KArd Ya Hata MId

RAy Man:

Carry: ansheRLI Chon Ke VaghEan TO Unit Zadan Kheyli khobe va kolaN CArry Ke Bashew Item Miare 100% albate 4zel ham khobe
sUp: drex chon hamin 1ki to Ina Sup Balade ASlan Albate na InKe BaD Bashe
Mid SkY_DesPerAdoo: Chon HaMishE FirstblOOd Migire AZ MID VA PLyer BahooshiE

gL

MISAGH_SMAL
10-30-2016, 12:33 AM
ye nazare dg ham rajebe in ghaziye man bedam shoma daste hamaro baz gozashtin vase ray dadan be in playera vali bayad ye kari mikardin ke kasi ke hade aghal 10 post too forum dare betone too nazar sanji sherkat kone injori id misazan dostan be khodeshon ray midan :)
va mizashtin behtarin playere mosabeghat na behtarin bazikone rgc