PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش از بین بردن ویروس SvcHost.EXE

tofan
10-30-2016, 04:28 PM
حتما دیدید بعد ی مدت بعد از عوض کردن ویندوز سرعت اینترنت شما کم میشه

یا حجم مصرفی شما بالا میره

این مشکل بخاطر ی سری آپدیت های ویندوز هست که اگه به درستی برسی و اپدیت نشه تبدیل به یه

ویروس مخرب میشه که بعد چندوقت سیستم شمارو از کار میندازه

نحوه غیر فعال سازیش بخاطر حجیم بودن مطلب در وبلاگ قرار دادم

هرکاری کردم نشد اینجا پست بزارم بخاطر مشکلات سایز عکس و کیفت پایین نشون دادن عکس در این سایت

برای دیدن آموزش به وبلاگ

http://tofun.blogfa.com

bY tOfun

blood.money
11-24-2016, 05:26 PM
ممنونم چند وقتی بود که ویندوز نصب میکردم و این آپدیت ها و local host باعث میشد physical memory حجم زیادی از داده هارو ب خودش اختصاص بده و ویندوزم در نهایت از کار می افتاد و مجبور میشدم که کل داده هارو پاک کنم تا مشکل برطرف شه این مشکل بیشتر به خاطر همین آپدیت های ویندوز بود مرسی از راهنماییت و مطلب خوبت امید وارم دوستان استفاده کنند

Graceful
11-27-2016, 12:05 PM
اولاً اینی که گفتی Virus نیست تا آنجا که میدونم و دیگه اینکه شما آنتی ویروس مناسب داشته باش روی سیستم و هر یه مدت از Disk Defragmenter یه بهره ای ببری به هیچ مشکلی برنمیخوری.

راستی دنیا پیشرفت کرده یکم اون سیستم های ده سال پش رو ارتقا بدید

tofan
12-17-2016, 10:26 AM
اولاً اینی که گفتی Virus نیست تا آنجا که میدونم و دیگه اینکه شما آنتی ویروس مناسب داشته باش روی سیستم و هر یه مدت از Disk Defragmenter یه بهره ای ببری به هیچ مشکلی برنمیخوری.

راستی دنیا پیشرفت کرده یکم اون سیستم های ده سال پش رو ارتقا بدید

سلام
دوست عزیز درسته حرف شما این ویروس نیست

اما بعدا با دانلود هایی که انجام میده باعث میشه به ی ویروس خطرناک تبدیل بشه
و همچینین حجمتون زود تموم میکنه

و این که سیستم هرکس به شما ربطی نداره تاپیک بدردتون نمیخوره مراجعه نکنید
وسلام ...

Graceful
12-17-2016, 11:07 AM
دوست عزیز یکم از سایت گوگل استفاده مفید ببر که نخوای بیای روی هوا حرف بزنی.

svchost.exe (https://en.wikipedia.org/wiki/Svchost.exe)

Svchost is essential in the implementation of so-called shared service processes

در ضمن ، بنده مسئول پاسخدهی به مشکلات و راهنمائی بازیکنان کلاینت هستم ، مورد دیگه بود در خدمتیم

Shadow
12-17-2016, 01:31 PM
بله آقای محمد عزیز درست میفرمایند، خیلی از دوستان به اشتباه فکر میکنند که باید end task کنند svchost رو و یا ویروس هستش، در صورتی که در خود سایت microsoft هم ببینید توضیح داده که این مورد از windows 7 برای هر application که راه اندازی میشه یک svchost باز میکنه و در بعضی موارد به دلیل ایجاد cache حتی اگر همه برنامه ها رو ببندید باز هم مقداری رم در حال استفاده هستش که بعد از ریست کردن سیستم برطرف میشه و حتی با log off و logon کردن هم کاملا رم خالی نخواهد شد.

اما به هر حال این یک مورد گسترده هستش که موارد مختلفی رو شامل میشه و من فقط یک مورد رو توضیح دادم. در سایت microsoft مقالات رو بررسی بفرمایید به وضوح برای همه موارد توضیح کامل داده.

در کل خرسندیم که دوستان مطالب مفیدی در این زمینه ها قرار میدن و کاربران عزیز ما اطلاعاتشون بالاتر میره.

anitamk69
04-24-2018, 02:26 PM
ممنون از راهنماییتون