PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : demot ansherli

MISAGH_SMAL
12-04-2016, 09:38 PM
misagh_smal
ansherli
http://ladder.rankedgaming.com/game....01&gid=1446017
shoma dar in link reporte mano rad kardid va jaleb ine kebe man ham ekhat dadid: http://rankedgaming.ir/showthread.php?46840-demot-ansherli
doste aziz aval arz konam kojaye ghanon neveshte puse vaghti dade shod bayad 5 sec w8 kard???
dovom inke too kheyli az game a pusedade mishe ma w8 mikonim aghlemon mirese taraf kar dare iran ap ply nemidim
3vom puse vase in dade shod ke taraf ba nafare 12 chat kone ma naumadim yahoo massenger oomadim game bezanim
4rom taraf khalafe ghanon kar karde va az rankesh soe estefade karde shoma bayad demotesh konid
5om age ghanonetono har moghe dost darid ejra mikonid vase bazi az playera har moghe dost darid ejra nemikonid vase bazi dg az playera oon bahsesh jodast
tekrar mikonam in player bayad demote she chon khalafe ghavanin kar karde
age shoma ke masole in bakhshi residegi dorost nemikoni va party bazi dar miyari beram too connect admin post bezaram meysam ya fardin residegi konan??

MISAGH_SMAL
12-04-2016, 11:23 PM
oh shit
taze didamfekr kardam goftid 5 sec
alan didam goftid 5min!!!!!
dadash game net nistesh inja
5min midoni yani chi???? 9 nafar alafe oon ye nafar beshan 5minnnnnn
vaghan harfe ghashangi bood hal kardam ino kojaye ghanon neveshtin ?? az in bebad 5min 5min puse bedim age bardashte shod rmk konim :))
demotesh konid party bazi dar nayar doste golam
biya bahone yadet bedam doste aziz vase inke nakhaie kasiyo demote koni masalan mitoni begi ishon jozve top playera hastesh vase hamin demote nemishe oonam age kasi mesle man bashe miyad minevise yani top player shodi har kari dost dari mitoni bokoni :)
sakht in posto man peygiri mikonam ba inke 3 rooz ye bar residegi mishe vali moshkeli nadare 3 rooz dobare sabr mikonam
alaki nist post gozashtin nazareton rajebe admine rgc chiye hame neveshtan kheyli bad
yekam az adel bodane head adminaton yad begirid

O.Laツla
12-05-2016, 09:53 PM
دوست عزیز من گفتم اصول حرفه ای 1 بازی این هست که به حریفت مدتی وقت بدی
میتونی پست پارتی بازی بزاری میثم یا هرکس دیگه بیاد جوابتو بده اونجاس که میگن بازی مین 2 ار ام کی شده و نه پیکی شده و نه بنی
و هیچ جای قانون تیم کاپینات ها نوشته نشده که این موارد دموت دارند بله ایشون بازیکنی هست که در سطح بالایی هست و تو حاشیه نمیره
و با پلیری کل کل نداره و با روم هم همکاری میکنه و دلیلی نمیدونم چیزیرو مخفی کنم یا بخوام پارتی بازی کنم
بسته شد.