PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Party bazi

.:Bullpup:.
12-20-2016, 01:42 PM
Age bekhay kalameyi mesle JAKESH ro ba kose nanat yeki bedoooni be darde admini namikhori

age bekhay havay refiqato dashte bashio edalato raayat nakoni be darde admini namikhori

in mozo ham aslan hal nashod , mano be khatere kick dadan to hostet ban kon manam miram toro rep midam

pashimoon mishi az inke party bazi kardi , age man Ban sham , vase 3 rooze

vali to too RGC Abroo dari , be nafete ke edalato raayat koni , khod dani age ban nadi , Khodeto rep midam

AssAssiNs`CreeD
12-20-2016, 02:25 PM
سلام خدمت شما پلیر عزیز

یه چند نکته وجود داره که بنده خدمت شما عرض میکنم

شما در بازی با هم تیمی فحاشی کردید که کلمه جاکشم اندازه فحاشی به خانواده کم نیست شما میتونید در بازی اگه کسی فحاشی کرد از کلمه !mute استفاده کنید بعد درخواست بن کسی که تخلف کرده بدید

تو قانون جدید کسی در بازی فحاشی کنه و اون شخص جواب بده میشه فحاشی دو طرفه که در صورت نارضایتی و درخواست مجداا ریپورت هر دوفرد از روم بن خواهند شد

تایم بن در روم ایران تی دی روم 12 ساعت هست و کسی بدون قانون اینجا بن نمیکنه

اکانت EM4D مدیر ارشد ایران تی دی روم هستن که آخرین نظر ایشون میدن که کامل بدون طرفداری این نظر داده و به نظر ایشون احترام میزاریم

کیک دادن داخل هاست کسی دیگه تخلف محصوب میشه و بن به همراه داره پس لطفا یاد بگیرید قبل بازی کردن دروم قوانین اون روم بخوانید که مشکل پیش نیاد

ما اینجا نه رفیق بازی میکنیم نه حق کسی میخوریم اینجا دوره هم جم شدیم تا با هم یه روم خوب بسازیم

سواله دیگه ندارید ؟

EMAD
12-20-2016, 03:43 PM
شما به هر جایی دوست داری ریپ بدی برو بده اصلا برام مهم نیست ولی اینو هم بدون که من هرگز قانون رو زیر پا نمیزارم و پارتی بازی هم نمیکنم و اصلا برام مهم نیست افرادی مثل شما چکار میخوان بکنن و چه نظری دارن چون شما صلاحیت نداری حتی ریپ بدی چه برسه که پرو بازی هم در میاری برای ما

برو به هر جایی دوست داری ریپ کن منتظر هستم ببینم از ار جی سی بن میشم یا نه!!!!

موفق باشی