PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ban for gameruin

shadowyaphets
12-26-2016, 06:49 PM
my user :

magerishere

user gameruin : mehdishoja fun.sh

prof :

agha admin

سلام الان من ریپلی بدم کلی طول میدید تا ی جواب بدید اقا خواهشا خودتون از رو چتا ببینید چطور گیم رین کردن zues با pudge لن بودن بعد پادگ از زئوس نگاه میکرد مارو میزدن تو چتاشم خود زئوس گفته تایم 38:08 اقا بن بدید یپلی سیو نکردم چون طول میدید برا یه جواب اگر ادمین مربوطه رد دادن من تو قسمت تماس با مدیران درخواست میدم با تشکر بازم اگر نمیتونستید بن بدید رد کنید مشکلی نیست بدرود

http://ladder.rankedgaming.com/game.php?room=95&gid=1551254&page=chat

Sky_DeSpeRadOo
12-26-2016, 10:48 PM
اولا : در چت های گیم مدرک کافی وجود نداره و نمیشه به چت ها استناد کرد.
دوما : تا زمانی که ریپلی نباشه ما نمیتونیم چیزی رو مشخص کنیم که آیا ایشون چند بار این کار رو کردن و چقدر در روال گیم تاثیر گذار بوده و آیا تبانی کردند یا نه.
سوما : سعی نکنید با استفاده از جملاتی نظیر : اگر ادمین مربوطه رد دادن من تو قسمت تماس با مدیران درخواست میدم ادمین رو متقاعد کنید و مطمئن باشید هیچ اثری در نحوه پاسخگویی نخواهد داشت .
چهارما در صورتی که میتونید ریپلی رو آپلود کنید دوباره درخواست بدین وگرنه در صورتی که با همین مدارک درخواست بدین پست رد خواهد شد چه در تماس با مدیران چه در قسمت بن.

راهنمایی : در صورتی که تیک Auto Save رو در Option وارکرفت بزنید تمام ریپلی ها برای شما ثبت خواهد شد و اگر این تیک قبلا زده شده باشه ریپلی بازی در سیستم شما موجوده .

بسته شد.