PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Ban Leaver Fahasher Va Bazi Kharab Kon To ye Game !

peymanstark
01-04-2017, 02:44 PM
Title: Ban Username Reason
My User Name is : peymanstark
room:iran
user reporting:KiLL_TakEN(pudge),Sepantaminu(axe),ashat hpc(naix)

reason:یک نفر اول بازی لفت داد و حتی تو چت نوشت من لیورم.هیروی axe کلا تو فایت نمیاد و حتی اخره بازی علت باخت میشه و فهاشی به من و ادمینی که قراره بنش کنه!.
هیروی pudge بعد از یه مدت مرتب میره تو بیس تیم مقابل و هی کیل میده تا ایتم بیارن!ومن هر چی به اینا میگم بازیو خراب نکنین باز اینا ...!.یه بازی طولانی که 100% برد با ما بود رو اینا خراب کردن و وقتمونم خراب!لطف کنید اینجور افرادو واسه همیشه بن کنید که کلا ضررا و رو اعصاب.

naix left min 8 and fahashi.

replay upload: http://parser.rankedgaming.com/replay.php?replay=1483527643

AuGust
01-04-2017, 11:41 PM
سلام .
لیور یا فحاشی و یا Game Ruin ؟

پس از تصمیم گیری در این ضمینه مراتب را به اطلاع رسانده و منتظر پاسخ گزارش خود باشید.

این پست به صورت باز در اختیار شما قرار میگیرد بدیهیست در صورت عدم پاسخگویی از جانب شما گزارش به صورت مختومه تغییر وضعیت خواهد داد .

peymanstark
01-04-2017, 11:55 PM
متوجه منظورتون نشدم این سه فرد یه گیمو به گند کشیدن حالا هر کدوم صلاح میدونید بن کنید و هر کدوم نه ....!
هیروی axe کلا تو فایت ها نمیومد به عمد و تو چت هم اعلام میکرد و اخر بازی هم def base نکرد و ایستاد تا ببازیم 65 دقیقه اعصابو روان ادم با این افراد .....
من چه تو بازی های انلاین چه شبکه هیچ وقت همچین پلیرای ندیده بودم دیگه تا این حد !!! حداقل pudge وaxe هم مثل naix لفت میدادن بهتر بود تا ... من توضیحاتو نوشتم که چه کارهای کردن این افراد هم فحاشی زیاد داشتن هم یه بازیو خراب کردن ...
و در اخر نمیدونم این پلیر ها به چه درد rgc میخورن!حداقل ما یه گلد ممبر میخریم و رو اعصاب بقیه نیستیم!:)از 165 بازی که تا الان داشتم یه بارم لفت ندادم و باعث ازار کسی نشدم توقع دارم که بقیه.... خلاصه که این سره پر درد رو اینا پر کردند :) شما ببخشید وهر جور دیگه صلاحه!!!!!هر کدومو خواستین بن یا ...

AuGust
01-05-2017, 12:05 AM
منظور بنده اینه شما در هر درخواست 1 نفر رو میتونید ریپورت کنید و با یک موضوع .
یعنی شما برای بن کردن هر کدوم از این 3 نفر باید به صورت جداگونه برای هر کدوم درخواست جدا بذارید و با یک موضوع ( لیور یا فحاشی یا خراب کردن بازی )
امید وارم متوجه شده باشید .

peymanstark
01-05-2017, 12:18 AM
خوب چه کاریه اونجوری هم وقت خودتونو زیاد میگیره هم من .پس فعلا همین axe رو موردد بررسی قرار بدید هم فوش میده مرتب هم تو هیچ فایتی کمک نمیاد فقط میره فارم و علت باخت شد در پایان بازی و....
اون دو نفرم سعی میکنم تو هاستی دیدم لفت بدم دیگه نمیخواد وقت عزیزتونو بزارید سپاس.

AuGust
01-06-2017, 12:23 AM
سلام .
رد شد .
متاسفانه شما با توجه به توضیحات بنده باز از چند Reason استفاده کردین .
ایران روم .
بسته شد .