PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : un ban

4li_4lone
01-17-2017, 04:12 PM
name id man : 4li_4lone
game id:1648676
اولا چرا بعد سه ماه منو بن کردید؟یه ریپلی فکرکنم بیشتر 3 روز اعتبار نداره بعدشم خدا وکیلی چرا هرکی میاد رپ میده شما درجا عمل میکنید ؟ بابا شما برین یکم نگاه کنین ببین همه ready دادن این اقا هم ready نمیده و خودش میگه 5 و10 کیک کن تا ready بدم خودش خواستار کیک هست بقیه هم بلد نیستن دستور votekick رو تایپ کنن و بازی شروع نمیشه و من یکه tc iهستم موظف هستم نظم رو برقرار کنم و مجبور شدم این اقا رو کیک کنم .شما برید نگاه کنید من هم تو ریپلی دادن فعال هستم و سعی میکنم کسایی که تخلف میکنن رپ داده بشن تا ارجی سی ب گند کشیده نشه هم باز یها خراب نشه و از اون طرف هم امار باز یهام بالاست خیلیم بالاست ..
پس اگ یکی مثل من با کسایی که تو بازی اسپم میکنن یا خطا دیگه اگه برخورد نکنم باید چه کنم؟ این اقا میتونست بره یه هاست دیگه بازی کنه ,
در کل من یادم نمیاد چی شده مال 3 ماه پیشه ولی خواهشا کاری نکنید که ادم نسبت به وظایفش دل سرد بشه و میخوام هم از بن در بیام هم مقامم گرفته نشه یهو
در پناه حق
خدانگهدار

#Lifeless
01-17-2017, 07:24 PM
سلام خدمت شما

دوست عزیز این پست جامونده بود و برای همین دیر جواب دادن

شمارو آن بن میکنیم اما سعی کنید دیگه از این کارا نکنید

کسی بلد نیست Votekick بده دلیل نمیشه شما کیک کنید که

موفق باشید

بسته شد