PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این جه وزشه ناموسا!

123456
01-21-2017, 04:29 PM
سلام دوست عزیز
name acc: abolfazlakelism
نمیدونم چرا بیدلیل بن شدم به عنوان cmd و tc منو گرفتن دلیل چی میتونه باشه؟!
این بار هم یه اکانت دیگرو بن کرده به نام d0I).rgc به دلیل فحاشی
اصلا بنده خدا از رئی خنده فوش داده سره پوینت حتی طرف هم بن داده خودش خندیده بد از گفتن بن
بعدش داش من گیم نت دارم با 36 عدد سیستم نصفشون rgc بازی میکنن آخه چرا آی دی گیم نتو حی بن میدین!!!!!
اگه راه داره صاحب گیم نت هارئ حداقل آی پی شونو کم تر بن کنید
یا علی

Graceful
01-21-2017, 06:34 PM
گزارش شما مبنی بر فحاشی (http://rankedgaming.ir/showthread.php?55193) به بازیکنان در فروم داده شده که به همین دلیل ادمین مربوطه شما رو به مدت دو روز از بازی در روم محروم کردند.

در مورد گرفتن مقام تیم کاپیتان شما هم ، طبق قوانین استفاده از دستورات مقام تیم کاپیتانی مانند Kick,Swap,Open,Close,Start در هاست های Balance ممنوع بوده و در صورت مشاهده مقام شخص خاطی گرفته می شود.

لیتک بازی که شما در آن از دستورات مقام تیم کاپیتانی به صورت غیرمجاز استفاده کردید : 1992149 (http://admin.rankedgaming.com/local/gamelogs/chatlog.php?x=3:1992149)

مورد دیگه ؟

angry_hulk
02-08-2017, 10:50 PM
سلام من تو بازی یه نفر فش ناموس داد بم بش گفتم رپتو میدم بعد بازی من بن شدم یعنی چی خدا وکیلی چون یارو رفیقش ادمینه باید من بن بشم؟؟؟؟

Graceful
02-09-2017, 02:12 AM
جهت بررسی و رفع محرومیت، با اکانت Meysam در کلاینت یا فروم در ارتباط باشید.

angry_hulk
02-09-2017, 02:11 PM
من ریپلی بازی رو دارم کجا بفرستم که چک کنید؟

Graceful
02-09-2017, 08:47 PM
من ریپلی بازی رو دارم کجا بفرستم که چک کنید؟

همونطور که گفتم ، برای برداشتن محرومیت باید با اکانت Meysam در کلاینت یا فروم در ارتباط باشید.

angry_hulk
02-09-2017, 09:10 PM
من که 1 روز دیگه تایم بنم تمام میشه ولی خواهشا این آدمایه عقده ای رو ادمین نکنید همین یارو Meysam تو گیم 10 بار کشتمش فشار اومد بش بن داد بدبخت عقده ای

Meysam
02-10-2017, 01:16 PM
من که 1 روز دیگه تایم بنم تمام میشه ولی خواهشا این آدمایه عقده ای رو ادمین نکنید همین یارو Meysam تو گیم 10 بار کشتمش فشار اومد بش بن داد بدبخت عقده ای

سلام
جواب شما رو قبلا در کلاینت دادم
دلیل بن شما تخلف در بازی و گوش نکردن به حرف ادمین بوده که بارها تذکر دادم که تکرار نکنید و گوش نکردید و مطمئن باشید اگر رپورت شما بیاد جداگانه اخراج خواهید شد
اگر ادبیاتتون رو درست نکنید به تایم محرومیت شما افزوده خواهد شد
بسته شد.