PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنبن لطفا

...mohammad...
01-22-2017, 11:40 AM
ببخشید من دو بار دیموت شدم از tc برا همین بن شدم لطفا خواهش میکنم آنبن کنین من نخواسته دیموت شدم الان خیلی پشیمونم لطفا آنبن بدین تکرار نمیشه دوستام دارن بازی میکنن منم میخوام با هاشون بازی کنم لطفا آنبن کنین من واقعا پشیمونم من تو یه لن سواپ دادم ننوشته بود لن توش نوشته بود lodmashhad دوستم هم ساخته بود یادش رفته بود بنویسه لن برا همین اشتباه دیموت شدم لطفا ببخشید که پشیمونم

...mohammad...
01-22-2017, 11:50 AM
ولی خداییش خیلی نامردی بود گرفتن tc حالا باید وین ریت هم رو 60 برسونم که این کار برا من سخته چون 940 تا پلی دادم با اینکه پوینتم 2230

...mohammad...
01-22-2017, 11:59 AM
لطفا آنبن کنین من امروز برام مهمه خواهش میکنم آنبن کنین لطفا من به قوانین عمل میکنم و تکرار نمیشه هم دیموت شدم هم بن شدم دیموت شدنم که یه واقعا ظلم بود چون تقصیر دوستم بوده اون لن رو ساخته من بد بخت رو هم فرستاده 12 دوستم اشتباه کرده بود که جلو اسم هاستش لن نزاشته بود که اینجوری blc محسوب میشد لنش من هم به کلی این موضوع رو فراموش کرده بودم که یه نفر که کیک دادم اومد رپمو داده لطفا آنبن کنین که دیگه فک نکنم tc بتونم بگیرم با این وضعیت winrate لطفا

MeH[T]i
01-22-2017, 07:24 PM
سلام.

شما از یک فرصت خود برای انبن استفاده کردین.

بسته شد.