PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصاحبه جذاب با Sky_DeSpeRadOo

aDvin
01-25-2017, 12:50 AM
نام : صادق
نام خانوادگی : مظاهری
نام مستعار : Sky_DeSpeRadOo
هیرو مورد علاقه : Invoker - Tinker
آیتم مورد علاقه : Dagger

RGC Iran Staff : سلام ، لطفا خودتون رو کوتاه معرفی کنید .

سلام ،صادق مظاهری ، 22 ساله ، اصفهان ،دانشجوی برق

RGC Iran Staff : چی شد که این اسم رو برای خودت انتخاب کردی ؟

قسمت اول اسمم که به خاطر کلن اسکای توی گارنا بود و قسمت دوم هم چون نمیدونستم نیکم رو چی بذارم از روی فیلمی که چند روز پیشش دیده بودم گذاشتم

RGC Iran Staff : چند ساله که بازی میکنی ؟ و چند ساله که حرفه ای بازی می کنی ؟

فکر می کنم حدود 6- 7سالی باشه ولی حرفه ای 3- 4 ساله

RGC Iran Staff : در روز چند ساعت رو صرف بازی و DOTA میکنی؟

قبلا تا روزی 6 ساعت هم میرسید ولی الآن روزی 1 یا 2 ساعت اگر وقتشو داشته باشم .

RGC Iran Staff :از چه رولی خوشت میاد ؟ چرا ؟

مسلما Mid . چون به نظرم متفاوت ترین روله و مثل بقیه رول ها یک رول روتین و یکنواخت نیست و همچنین خیلی تاثیر گذاره .

RGC Iran Staff : یک پلیر اسمارت بهتری باید داشته باشه یا اسکیل ؟

صد در صد اسمارت ، خیلی از پلیرهای ایرانی اسکیل های بالای دارن ولی چون اسمارت نیستن در مجموع پلیرهای متوسطی هستن . اگر اسکیل بالایی نداشته باشی اسمارت خوب می تونه جبران کنه .

RGC Iran Staff : بیشتر تمرکزت تو بازی رو چیه ؟

با حساب کتاب بازی می کنم و همه چیزو در نظر میگیرم مثلا اگر قرار باشه کیل بگیرم فکر بعدش رو هم میکنم که چه اتقاقی میفوته توی یک جمله اگه بخوام بگم تمرکزم رو اینه که چجوری کیل بگیرم که نمیرم .

RGC Iran Staff : چه کار متفاوتی انجام میدی که باعث میشه نسبت به بقیه بهتر باشه بازیت ؟

باز هم همون ،تا جایی که میشه نمیمیرم ، مهمترین چیز همینه توی هر رولی که باشی تا میشه نباید بمیری اگر دقت کنید پلیرهایی که میانگین کیل هایی که دادن کمتره بازیشون بهتره . و بعدش سعی میکنم بیشتر کیل بگیرم تا فارم کنم چون این طوری هم خودم جلو میوفتم و هم تیم حریف عقب میوفته .

RGC Iran Staff : فاصله گیمرها و تیم های ایرانی رو با سطح جهانی چقدر می بینی ؟

از نظر پلیر فردی ایرانی ها خوبن ولی از نظر Team Work اصلا خوب نیستن و هم اینکه اکثرا کلیشه ای بازی میکنن و یا اینکه اسکیلای بالایی دارن ولی سمارت نیستن . در مجموع اگر بازی تیمیشون خوب بشه همه چیز درست میشه .

RGC Iran Staff : سطح بازی رو تو RGC چقدر میدونی ؟

خب قطعا هدف اول کلاینت ها اینه که همه ی کاربرا بتونن بازی کنن و چون اکثر کاربرا سطح متوسطی دارن پس اولویت اول سطح بازی نیست . برای همین نباید معیارو روم های عمومی ایران قرار بدیم . ولی روم های هایر از اسمش پیداست برای چی کریت شده . سطح روم هایر هم نسبت به انتظاری که من داشتم خیلی بیشتره ولی دوباره همون مسئله ی اسمارت و اسکیل مطرحه . به نظر من اکثر پلیر های هایر اسکیل های بالایی دارن ولی اسمارت نیستن ، چون اکثرا کلیشه ای بازی میکنن از نظر سبک بازی و به خصوص از نظر انتخاب ایتم و بن و پیک که همش کلیشه ای هست . و نقد پذیر نیستن و اکثرا خودشون رو بهترین بازیکن میدونن واسه همین پیشرفت نمیکنن .

RGC Iran Staff : چه سوالی دوست داشتی ازت بپرسیم ؟

پلیری که دوست دارم و ادمینی که دوست دارم .

و جوابش ؟

پلیر : LosT.Time ادمین : August._.Rush

RGC Iran Staff : حرف اخر ؟

دوست دارم به بقیه دوستانه بگم که گیم رو خیلی جدی نگیرید چون حدقل توی ایران آینده ای نداره و بیرون از بازی که بیای یه پلیر ضعیف با قوی هیچ فرقی نداره . همچنین ممنون از شما و تیم استف ایران .

whish
01-25-2017, 04:11 AM
..........

king.hamed
01-25-2017, 08:13 AM
keyf kardam ba in javabat
meyhana meyhana meyhana meyhana ghamat shabis nel haloma jana ghamat shabis nel haloma jana hayek hayek baw hayek vofh ala bayek khazoni az zeboni khazoni marmogholii .....
dg baghiyash yadam namiyad :DDDDDDDDDDDDDD

>MerLin<
01-25-2017, 11:35 AM
داداچ افتخار میدی 1ب1 ؟

Tracklove
01-25-2017, 12:09 PM
مرسی صادق !!
از حرف اخرت خوشم اومد حرف حق رو گفتی داش ! :)

O.Laツla
01-25-2017, 02:20 PM
دوست داشتم راهکار هم میدادی راجب چیزهایی که نقد کردی
: ) موفق باشی .

khoshans
01-25-2017, 09:18 PM
ادمین مورد علاقت N1 داره

♥♥♥♥♥♥♥August._.Rush♥♥♥♥♥ ♥♥

Chiften
01-25-2017, 09:57 PM
خیلی جامع و مناسب

S|ark
01-25-2017, 09:58 PM
ما اگه سر یک شغل اینجوری تمرکز و فکر داشتیم تا الان رییس جمهور بودیم :|

Saretan
01-26-2017, 01:36 AM
Yor Are The Best

Dalton
01-26-2017, 01:49 AM
RGC Iran Staff : سلام ، لطفا خودتون رو کوتاه معرفی کنید .

سلام ،صادق مظاهری ، 22 ساله ، اصفهان ،دانشجوی برق

RGC Iran Staff : چی شد که این اسم رو برای خودت انتخاب کردی ؟

قسمت اول اسمم که به خاطر کلن اسکای توی گارنا بود و قسمت دوم هم چون نمیدونستم نیکم رو چی بذارم از روی فیلمی که چند روز پیشش دیده بودم گذاشتم

RGC Iran Staff : چند ساله که بازی میکنی ؟ و چند ساله که حرفه ای بازی می کنی ؟

فکر می کنم حدود 6- 7سالی باشه ولی حرفه ای 3- 4 ساله

RGC Iran Staff : در روز چند ساعت رو صرف بازی و DOTA میکنی؟

قبلا تا روزی 6 ساعت هم میرسید ولی الآن روزی 1 یا 2 ساعت اگر وقتشو داشته باشم .

RGC Iran Staff :از چه رولی خوشت میاد ؟ چرا ؟

مسلما Mid . چون به نظرم متفاوت ترین روله و مثل بقیه رول ها یک رول روتین و یکنواخت نیست و همچنین خیلی تاثیر گذاره .

RGC Iran Staff : یک پلیر اسمارت بهتری باید داشته باشه یا اسکیل ؟

صد در صد اسمارت ، خیلی از پلیرهای ایرانی اسکیل های بالای دارن ولی چون اسمارت نیستن در مجموع پلیرهای متوسطی هستن . اگر اسکیل بالایی نداشته باشی اسمارت خوب می تونه جبران کنه .

RGC Iran Staff : بیشتر تمرکزت تو بازی رو چیه ؟

با حساب کتاب بازی می کنم و همه چیزو در نظر میگیرم مثلا اگر قرار باشه کیل بگیرم فکر بعدش رو هم میکنم که چه اتقاقی میفوته توی یک جمله اگه بخوام بگم تمرکزم رو اینه که چجوری کیل بگیرم که نمیرم .

RGC Iran Staff : چه کار متفاوتی انجام میدی که باعث میشه نسبت به بقیه بهتر باشه بازیت ؟

باز هم همون ،تا جایی که میشه نمیمیرم ، مهمترین چیز همینه توی هر رولی که باشی تا میشه نباید بمیری اگر دقت کنید پلیرهایی که میانگین کیل هایی که دادن کمتره بازیشون بهتره . و بعدش سعی میکنم بیشتر کیل بگیرم تا فارم کنم چون این طوری هم خودم جلو میوفتم و هم تیم حریف عقب میوفته .

RGC Iran Staff : فاصله گیمرها و تیم های ایرانی رو با سطح جهانی چقدر می بینی ؟

از نظر پلیر فردی ایرانی ها خوبن ولی از نظر Team Work اصلا خوب نیستن و هم اینکه اکثرا کلیشه ای بازی میکنن و یا اینکه اسکیلای بالایی دارن ولی سمارت نیستن . در مجموع اگر بازی تیمیشون خوب بشه همه چیز درست میشه .

RGC Iran Staff : سطح بازی رو تو RGC چقدر میدونی ؟

خب قطعا هدف اول کلاینت ها اینه که همه ی کاربرا بتونن بازی کنن و چون اکثر کاربرا سطح متوسطی دارن پس اولویت اول سطح بازی نیست . برای همین نباید معیارو روم های عمومی ایران قرار بدیم . ولی روم های هایر از اسمش پیداست برای چی کریت شده . سطح روم هایر هم نسبت به انتظاری که من داشتم خیلی بیشتره ولی دوباره همون مسئله ی اسمارت و اسکیل مطرحه . به نظر من اکثر پلیر های هایر اسکیل های بالایی دارن ولی اسمارت نیستن ، چون اکثرا کلیشه ای بازی میکنن از نظر سبک بازی و به خصوص از نظر انتخاب ایتم و بن و پیک که همش کلیشه ای هست . و نقد پذیر نیستن و اکثرا خودشون رو بهترین بازیکن میدونن واسه همین پیشرفت نمیکنن .

RGC Iran Staff : چه سوالی دوست داشتی ازت بپرسیم ؟

پلیری که دوست دارم و ادمینی که دوست دارم .

و جوابش ؟

پلیر : LosT.Time ادمین : August._.Rush

RGC Iran Staff : حرف اخر ؟

دوست دارم به بقیه دوستانه بگم که گیم رو خیلی جدی نگیرید چون حدقل توی ایران آینده ای نداره و بیرون از بازی که بیای یه پلیر ضعیف با قوی هیچ فرقی نداره . همچنین ممنون از شما و تیم استف ایران .

Akhe Mage Clane SKy Gg Daste To Bod Ke Migi bekhatere Clan SKy !!!

Sky_DeSpeRadOo
01-26-2017, 10:31 AM
Akhe Mage Clane SKy Gg Daste To Bod Ke Migi bekhatere Clan SKy !!!

نه ، حتی من جوین این کلن هم نشدم . داستان از این قرار بود که یک زمانی توی گارنا کلاینت ( قبل از پلاس ) 1 رینیم رایگان به همه ی ایدی ها دادن ، یک اقای اسکمر ( دزد ) به من گفت بیا توی کلن ما و باید اول اسمت هم تگ تیم رو بزاری و برای اینکار باید رینیم کنی و من خودم برات رینیم میکنم . منم یوزر و پسووردو بش ندادم و گفتم خودم بلدم و وقتی رینیم کردم دیگه جواب نداد . ایدی قبلیم هم _-DeSpeRaDo-_ بود .

deruid
01-26-2017, 10:46 PM
yeki az khobas in sadegh

impatient
01-26-2017, 10:54 PM
جواب ها باحال بود صندلی داغ هم شرکت کنین که ماهم بتونیم سوال بپرسیم

Alone-Boy
01-29-2017, 09:00 PM
موفق باشی.