PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا unban کنید و عادلتر باشید.

salarsohrabi
01-26-2017, 01:14 PM
سلام بنده توی روم گفتم خارجیا نباید بیان تو روم ایران چون لول بن برمیدارن و گفتم کیک باید بشن بهشون فحش دادم به فارسی یک کلمه. بعد یه ایرانی اومده ریپورت منو داده شما هم بن کردید؟؟؟؟ واقعا کارتون ناعادلانست و غریب نوازیه!!! وقتی ما میریم توی رومای اونا یا میگن ایرانی اومد و صدتا فحش میدن و کیک میکننو عین حیوون با ادم رفتار میکنن، بعد شما منو بخاطر یه فحش فارسی بهشون یک روز بن کردید؟؟؟ یکم از اونا یا بگیرین چطور هوای همو دارن و پشت همن مارو فحش کش میکنن و کیک هم میکنن ولی شما با اینکه میدونین اینا میان لول بن میگیرن و بازیمونو خراب میکنن تازه هوای اونارو دارین.!! بنده به هیچ فارسی زبانی فحش ناموسی ندادم تو روم و به اونا فحش دادم یه کلمه و گفنم کیکشون کنین لول بن برمیدارن. این خیلی بی انصافیه...میدونین واقعا بازیامونو خراب میکنن ولی واسه یه فحش فارسی منو بن کردین...یکم هوای هموطناتونو بیشتر داشته باشین. خواهش میکنم unban کنید.

My ID: Black.=.Wolf

MeH[T]i
01-27-2017, 10:34 PM
سلام.

تایم بن شما به اتمام رسید.

بسته شد.