PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصاحبه جذاب با Meysam

Sky_DeSpeRadOo
02-08-2017, 12:35 AM
نام : میثم
نام خانوادگی : خوشگو
نام مستعار : Meysam

-سلام ، لطفا خودتون رو کوتاه معرفی کنید

سلام میثم خوشگو هستم 22 ساله از رشت دانشجوی رشته مهندسی صنایع‬‎

-چند ساله که ادمینی ؟‬‎

اگر روم های لیگ رو کنار بذاریم از سال 2011 شروع به فعالیت ادمینی کردم که میشه حدود 6 سال‬‎

-از کجا ادمینی رو شروع کردی ؟‬‎

‫من در گارنا و در بخش تورنومنت و لدر شروع به فعالیت کردم

-چه چیزی واسه ادمین بودن در درجه ی اول مهم تره ؟‬‎

داشتن اطلاعات و درک از کاری که میخوای انجام بدی و صرفا برای پز دادن به فکر ادمین شدن نباشی‬‎ و در کنارش برخورد صحیح با کاربران

-به نظرت خوبه که ادمین با ممبرا زیاد چت کنه یا بهتره زیاد چت نکنه ؟‬‎

ادمین باید با ممبر در تعامل باشه دلیل اصلیش اینه تا زمانی که بین پلیر ها باشی مشکلات محدوده ی مدیریتی خودتو میفهمی

-بهترین ادمینی که تا حالا دیدی و چرا ؟‬‎

مسعود نیک نیک و صادق - دلیلِ اینکه 2 نفر رو گفتم اینه چون از لحاظ مدیریتی کپی هم هستند و دلیل انتخابشون هم اینه برخورد صحیح و استفاده از ادبیات درست با ممبر که پایه ای ترین رکن از ادمینی هست رو به بهترین شکل بلدند‬‎

-تا حالا پارتی بازی کردی ؟‬‎

پارتی بازی که نه اما سعی کردم با ممبر یکم مراعات کنم و قوانین رو سخت گیرانه اجرا نکنم‬‎

-با توجه به این شما ادمین خاورمیانه هستید ، سروکله زدن با ایرانی ها راحت تره یا خارجی ها ؟ کدوم رو ترجیه میدی ؟‬‎

سر کله زدن با ایرانی ها سخت تره دلیلشم اینه اگر درخواستی بکنند و درچارچوب قوانین نباشه پافشاری میکنند که درخواستشون انجام بشه‬‎.فرقی نداره برای من، چون در هر صورت تا جایی که زمانم اجازه بده و سرم شلوغ نباشه جواب میدم

shadow: فردی هست که از اولین روز فعالیت ادمینیم باهاش کار میکنم بزرگ ترین مزیتش هم این هست به کل تیمش توجه میکنه

sirq: یک لبنانی که اگر انگیزه بهش بدی فعالیت بسیار خوبی داره

hakka: هیچ چیز خوبی از این به ذهنم نمیرسه ....

-به نظر خودت بقیه ادمین ها کی میتونن به رنک تو برسن ؟

زمان برای رسیدن به این رنک ها معنی نداره در هر رنکی هستید حتی ممبر باید نسبت به بقیه bold باشید تا بتونید پله پله برید بالا و همیشه زمانی که ادمین رنک بالاتر این تفاوت رو حس کنه شمارو پروموت میکنه‬‎

-چه سوالی دوست داشتی ازت بپرسیم؟‬‎

تفریحاتم چیه ‬‎

و جوابش ؟‬‎

مسلما نت بخش اعظم تفریحاتمه که کنارش کوهنوردی و گردشگری هم باید اضافه کنم‬‎

حرف آخر ؟‬‎

‫حرف اخر ... اگر ادمینید یا ممبرید یا پلیر خیلی قوی یا ضعیف هستید در هر شرایطی خودتون باشید و یادتون نره فرق ماها تو تخصص ها هست که هرکس در یک بخش متفاوتی از این دنیا حرفی برای گفتن داره پس به جای سنگین بودن، رفتار دوستانه با هم داشته باشید و خودتون رو نگیرید تا دیگران از هم صحبتی با شما لذت ببرند و به قول معروف زمین گرده‬‎

whish
02-08-2017, 11:17 PM
از 16 سالگی ادمین بودی ؟

MeH[T]i
02-08-2017, 11:21 PM
عالی بود.:)

Chiften
02-09-2017, 01:24 AM
بسیار خوب .

|_Killer_|
02-09-2017, 09:03 AM
Very good

Like

Gun
02-09-2017, 09:53 AM
hakka رو خوب اومدی :D

MISAGH_SMAL
02-09-2017, 02:01 PM
vaghan karet doroste va tamame javabaie ke too post dad dorost bode
fardin va meysam kheyli zahmat vase roomaye iran keshidan omidvaram ke membera va admina azashon yad begiran
be omide movaffaghiyate tamame iraniha.

mamad_kabal
02-09-2017, 04:06 PM
از 16 سالگی ادمین بوده :)
مصاحبه جو زده اش کرده
اینم بگم مخصوص فردین که هیچوقت یادش نره بال و پری که الان در اورده همه به خاطر لطف و محبت یوسف فروزن بود . حالا این نوچه هاش مثل میثم الان احساس بزرگ بودن میکنن :)
ضمنا من چت لوگ گارنا روم لدر رو سیو دارم . فردین تو روم التماس میکرد بهش رنک بدن :) . ناموسا خودش میدونه چی میگم .
فردین جون ناراحت نشیا :) .

Sam`Winchester
02-09-2017, 07:22 PM
مصاحبه جو زده اش کرده
اینم بگم مخصوص فردین که هیچوقت یادش نره بال و پری که الان در اورده همه به خاطر لطف و محبت یوسف فروزن بود . حالا این نوچه هاش مثل میثم الان احساس بزرگ بودن میکنن :)
ضمنا من چت لوگ گارنا روم لدر رو سیو دارم . فردین تو روم التماس میکرد بهش رنک بدن :) . ناموسا خودش میدونه چی میگم .

من از فردین خوشم میاد نه بدم میاد
اما هیچ کس از نوزادی ادمین نشده
بالاخره از یه چایی حالا با گیم یا اصرار کردن رنک گرفته
شما هم خود زنی نکن

mamad_kabal
02-09-2017, 07:33 PM
من از فردین خوشم میاد نه بدم میاد
اما هیچ کس از نوزادی ادمین نشده
بالاخره از یه چایی حالا با گیم یا اصرار کردن رنک گرفته
شما هم خود زنی نکن
به این بچه یه رنک بدید لال از دنیا نره.

Meysam
02-09-2017, 07:44 PM
مصاحبه جو زده اش کرده

با تمام احترام اگر شما توی 16 سالگی مغز نداشتید دلیل نمیشه دیگران هم مثل شما کودن باشند همونطور که یه بچه 10 ساله یک هکر بزرگ شناخته شد من دلیل اینکه دقیق یادمه 2011 بوده چون اولین پست مسابقات تورنومنت به اسم نبرد سایه ها رو دادم برای این تاریخ بوده
و در مورد فردین هم پروژه لدر رو خودش اورد و روم به خاطر ایده ی لدر که فردین داد ساخته شد چطور ممکنه تو رومی که از روز اول بهش بات چنل ادمین داده شده التماس میکرد؟
یوسف هم armoredprince بود و فروزن اسمش شاهین بود میخوای چهارتا چرت و پرت بندازی سعی کن که توش سوتی ندی

Shadow
02-09-2017, 08:03 PM
به نظر میرسه اشتباه نوشتاری اتفاق افتاده چون تا اونجایی که یادمه آقای میثم 23 سالشه چون وقتی ادمین شد، داشت برای کنکور درس میخوند و متولد 1372 هستش که میشه 23 سال.

از دوستان میخوام این بچه رو اذیت نکنید. احتمالا دیدید در هوای مطبوع بهاری که آفتاب در حال درخشیدن هستش، به یک باره یک ابری میاد و برای دقیقه ای میباره و بعد دوباره هوا صاف میشه یا در یک هوای صاف به یک باره گرد و غبار میبینید، این بنده خدا آقای کابال هست کابل هست من آخر سر متوجه نشدم، ایشون هم به همین صورت هستش. (بزارید بچه حرفشو، بزنه شما بخندید چکارش دارید.)

AssAssiNs`CreeD
02-09-2017, 08:45 PM
مصاحبه جو زده اش کرده

وایییییییییی ممد کابال تو باز زبون باز کردی ؟ :D تو اگه فردین خوب بشناسی باید منم خوب بشناسی که روم HLR1 زبون باز میکردی لنگات میرفت سوو آسمون میدونم یادت نیست ولی من همون امیر Eminency که انلاین میشد میومدی جلو زانو میزدی داداش بزار بازی کنم :D دیگه خواهشن زبون باز نکن تو یکی یتیمچه :D

-Rebel
02-09-2017, 09:03 PM
خدا نکنه یه نفر با شماها مثلاوبه اصطلاح ادمین ها همکاری نکنه , هم معنیه رفاقت رو زیره سوال میبرید هم دیگه واستون اهمیتی نداره.
خودم قبلا 2000 بار راجع به یک پست بهتون پی ام دادم.چون طرف برای با شما کار میکنه و برای شما هیچ رسیدگی ای نشد.فقط اسم ادمین و مسئولیت کاری رو یدک میکشید.
توی این وضیعیت فقط فردین خیلی خوب بوده و هست که اونم مثل اینکه دیگه کاری نداره به این مشکلات.
موفق باشید ;)

MISAGH_SMAL
02-09-2017, 10:51 PM
مصاحبه جو زده اش کرده

to ke sar az hichi dar nemiyari miyaie nazar midi avalan fardin az oon aval ham admin bodesh va tebghe hameye adminaye dige az 0 shoroo karde hich vaght naumade eltemas kone ke behesh admini bedan oona eltemasesh kardan ke biyan behesh rank bedan chon fardin barname nevis hastesh in az oon cherto perti ke oon aval gofti 2vom ham meysam alan 22 saleshe dorost ham mige az 16 salegi admin shodesh kheyli az adminaye hamin alan ham senashon kame admini rabti be seno sal nadare in ham az nazare cherto perti ke rajebe meysam gofti
va sar akhar malom nist too hamon ladder chejori konet gozashtan ke sedat dar oomade
osolan man too chatam bi ehterami be kasi nemikonam vali zor dare ye memberi mesle to biya cherto pert zire poste ino oon benevise
hala mikhaie chert begoo bazam ta javabeto khodam bedam noobe sag

khoshans
02-09-2017, 11:45 PM
اسمه شاهین اومد 1 زنگی بهش بزنم بدبختو یادی کنیم ازش یادش بخیر گارنا شاهینو ehsan knight چه کارا که نمیکردن

khoshans
02-09-2017, 11:48 PM
من 16 سالم بود فک میکردم پشته کمدم سرزمینه نارنیاس

Sky_DeSpeRadOo
02-10-2017, 12:41 AM
خدا نکنه یه نفر با شماها مثلاوبه اصطلاح ادمین ها همکاری نکنه , هم معنیه رفاقت رو زیره سوال میبرید هم دیگه واستون اهمیتی نداره.
خودم قبلا 2000 بار راجع به یک پست بهتون پی ام دادم.چون طرف برای با شما کار میکنه و برای شما هیچ رسیدگی ای نشد.فقط اسم ادمین و مسئولیت کاری رو یدک میکشید.
توی این وضیعیت فقط فردین خیلی خوب بوده و هست که اونم مثل اینکه دیگه کاری نداره به این مشکلات.
موفق باشید ;)

یه حرفیو به طور کلی میزنم و مخاطبم شخص خاصی نیست :
فرض میکنیم کل ادمین ها از بیخ و بنیه بد باشن ، کمترین کاری که کردن چیه ؟ اینه که از حدود بیش از یکسال و زمانی که کلا ایرانی ها RGC رو نمیشناختن وقتشون رو گذاشتن روی این روم برای ایرانی ها تا الان که مثلا توی روم ایران افرادی که انلاین هستن ، تا 1400 هم میرسه . پس شرایط اینجارو تیم استف ایران ( البته زمانی که فردین پروژه رو راه انداخت 5 نفرم شاید نبودن ) جوری کرده که الان این همه بازیکنان میان بازی میکنن ، هرچند خیلی مشکلات هست اما 100% خوبیاش بیش از بدیاشه وگرنه این همه کاربر میرفتن یه کلاینت دیگه . پس اول اینکه اینجا از اول این طوری نبوده و اگر الان این شده کلی هزینه و زحمت ادمین ها پشتش بوده پس کسی اینجا اگر بدهکار نباشه به ادمین ها طلبکارهم نیست . ضمن اینکه هر کس راضی نیست خیلی راحت میتونه بره یک کلاینت دیگه که باب میلشه انتخاب کنه . اکثریت کاربران هم از کلیت کار راضی هستند ، خیلی خیلی راحت حرفمو ثابت می کنم ، چند بار استف ایران اعتصاب کردن و کلا کسی انلاین نمیشد که میدیدم توی روم کاربرا میگفتن چرا ادمین ها نیستن و ناراضی بودن و من ندیدم کسی خوشحال باشه . خیلی ها میگفتن از وقتی رفتن گیم ها پر از لیور و فحاش و ... شده . خب اینا نشونه از چیه ؟ کسی بهشون گفته بیان اینارو بگن ؟ توی فروم هم همین طور پست میومد که چی شده چرا ادمین ها نیستن .

بعد توی این حجم گسترده از کاربرا و مسائل و پست ها ( آمار کامل واضحه ، و نوشته شده که میشه دید بیش از 100 هزار پست ارسال و بررسی شده ) و ... ناگزیر مشکلاتی پیش میاد که اون هم باید با پیگیری ادمین ها و کاربرها حل بشه . نمیشه صرف اینکه 1 مشکل مثلا برای شما پیش میاد کل مجموعه رو زیر سوال برد یا اینکه بگی چرا فردین حسام میثم X Y رسیدگی نمیکنن . اینقدر حجم کار بالاس که هر روم به یک نفر سپرده شده که اون یک نفر سه بخش روم رو به سه نفر دیگه سپرده و هر بخش دوباره به چند نفر دیگه سپرده شده و... مثلا یک ادمینی بیاد یک نفرو الکی بن کنه خب این چه ارتباطی به ادمین های کل داره ؟ اون اقا با 6 واسطه تا ادمین های کل رنک گرفته و نمیشه تقصیرو بندازی گردن ادمین های کل .

همین فردین اگر نبود الان ایران RGC ای هم نبود بدون مبالغه و خلاصه بگم ، اگر مدیریت و تایم انلاین حسام + اطلاعات و زبان خارجه میثم + جدیت و پیگیری مسعود رو جمع کنی ( خصوصیت بارز هرکدوم تو کارشون ) = میشه با فردین .
جدا از این نمیشه فردین ( Shadow ) رو قبول داشته باشی بعد بگی حسام ( aDvin ) یا میثم ( Meysam ) رو قبول ندارم . چون اگر خوب نبودن فردین کل کارا رو نمیسپرد دستشون و اونا هم نفرات بعد رو و ... پس کلیت کار درسته .

حالا من دقیقا موضوع شمارو نمیدونم چی بوده اونم باید به صورت خاص بررسی بشه که اینجا جاش نیست
این صحبتاهم خیلی وقت بود میخواستم بگم الان موقعیتش پیش اومد.

یه موردم بگم که میثم تازه روم های لیگ رو نگفت ، قبلش هم من یادمه که ادمین لیگ بود و منو اونجا ووچ کرد . اول ادمین بوده بعد دست و پا دراورده ;) :|

a.m00_killer
02-10-2017, 10:03 AM
Good meysam Victor_max
Az ghadim Admin javabgoii bode hanozam has
Mese inaye dg Vase Chosi omadan admin Nashode
:|

MetaL.GeaR.SolD
02-10-2017, 11:33 AM
meysam tanha kasi bood ke vaghti rankesh bala raft khodesho gom nakard
kasai inja hastan ke gozashtashon ro yadeshon rafte esm nemibaram chon khodeshon behtar midonan manzooram ba kias
dar har soorat man az ishon hata 1 bar ham chenin harekati ro nadidam
omidvaram movafagh bashi

-Rebel
02-11-2017, 12:06 AM
یه حرفیو به طور کلی میزنم و مخاطبم شخص خاصی نیست :
فرض میکنیم کل ادمین ها از بیخ و بنیه بد باشن ، کمترین کاری که کردن چیه ؟ اینه که از حدود بیش از یکسال و زمانی که کلا ایرانی ها RGC رو نمیشناختن وقتشون رو گذاشتن روی این روم برای ایرانی ها تا الان که مثلا توی روم ایران افرادی که انلاین هستن ، تا 1400 هم میرسه . پس شرایط اینجارو تیم استف ایران ( البته زمانی که فردین پروژه رو راه انداخت 5 نفرم شاید نبودن ) جوری کرده که الان این همه بازیکنان میان بازی میکنن ، هرچند خیلی مشکلات هست اما 100% خوبیاش بیش از بدیاشه وگرنه این همه کاربر میرفتن یه کلاینت دیگه . پس اول اینکه اینجا از اول این طوری نبوده و اگر الان این شده کلی هزینه و زحمت ادمین ها پشتش بوده پس کسی اینجا اگر بدهکار نباشه به ادمین ها طلبکارهم نیست . ضمن اینکه هر کس راضی نیست خیلی راحت میتونه بره یک کلاینت دیگه که باب میلشه انتخاب کنه . اکثریت کاربران هم از کلیت کار راضی هستند ، خیلی خیلی راحت حرفمو ثابت می کنم ، چند بار استف ایران اعتصاب کردن و کلا کسی انلاین نمیشد که میدیدم توی روم کاربرا میگفتن چرا ادمین ها نیستن و ناراضی بودن و من ندیدم کسی خوشحال باشه . خیلی ها میگفتن از وقتی رفتن گیم ها پر از لیور و فحاش و ... شده . خب اینا نشونه از چیه ؟ کسی بهشون گفته بیان اینارو بگن ؟ توی فروم هم همین طور پست میومد که چی شده چرا ادمین ها نیستن .

بعد توی این حجم گسترده از کاربرا و مسائل و پست ها ( آمار کامل واضحه ، و نوشته شده که میشه دید بیش از 100 هزار پست ارسال و بررسی شده ) و ... ناگزیر مشکلاتی پیش میاد که اون هم باید با پیگیری ادمین ها و کاربرها حل بشه . نمیشه صرف اینکه 1 مشکل مثلا برای شما پیش میاد کل مجموعه رو زیر سوال برد یا اینکه بگی چرا فردین حسام میثم X Y رسیدگی نمیکنن . اینقدر حجم کار بالاس که هر روم به یک نفر سپرده شده که اون یک نفر سه بخش روم رو به سه نفر دیگه سپرده و هر بخش دوباره به چند نفر دیگه سپرده شده و... مثلا یک ادمینی بیاد یک نفرو الکی بن کنه خب این چه ارتباطی به ادمین های کل داره ؟ اون اقا با 6 واسطه تا ادمین های کل رنک گرفته و نمیشه تقصیرو بندازی گردن ادمین های کل .

همین فردین اگر نبود الان ایران RGC ای هم نبود بدون مبالغه و خلاصه بگم ، اگر مدیریت و تایم انلاین حسام + اطلاعات و زبان خارجه میثم + جدیت و پیگیری مسعود رو جمع کنی ( خصوصیت بارز هرکدوم تو کارشون ) = میشه با فردین .
جدا از این نمیشه فردین ( Shadow ) رو قبول داشته باشی بعد بگی حسام ( aDvin ) یا میثم ( Meysam ) رو قبول ندارم . چون اگر خوب نبودن فردین کل کارا رو نمیسپرد دستشون و اونا هم نفرات بعد رو و ... پس کلیت کار درسته .

حالا من دقیقا موضوع شمارو نمیدونم چی بوده اونم باید به صورت خاص بررسی بشه که اینجا جاش نیست
این صحبتاهم خیلی وقت بود میخواستم بگم الان موقعیتش پیش اومد.

یه موردم بگم که میثم تازه روم های لیگ رو نگفت ، قبلش هم من یادمه که ادمین لیگ بود و منو اونجا ووچ کرد . اول ادمین بوده بعد دست و پا دراورده ;) :|

من اصلا هیچ شکایت یا گله ای ندارم چون به قول خودت خوبی ها بیشتراز بدی ها بوده.خیلی خوبهاشونم اگه قابل بدونن باهم رفیقیم.
توکه میگی راحت میتونی بری کلاینت دیگه,مطمئن باش اگه گارنا فیکس بود با همون mh و ddos بیشتره پلیرها نمیومدن آرجی سی.
حرفهای قبل من هم اصلا منظورم چیزه دیگه ای بوده.منظورم بعضی رفیق بازی هاس که حق چندتا دیگه ضایع میشه.که اونم حق میدم چون اگه این رفیق بازی ها نباشه همچین محیطی نیست.میثم رو من خیلی وقته میشناسم.رفیق نبودیم ولی دیده بودمش توی گارنا.روزهای لیگش تقریبا میشه گفت خیلی وقت پیش بوده.خیلی قبل تراز سال 91 92... چجور یادت بوده اینارو ؟:) در ضمن اینم بگم ایییییییییین همه بازیکنی که میگی شاید 100تاش 20سال به بالا باشن بقیه بین 15 تا 19 سالن که قدرت تصمیم گیریشون ضعیفه.مثل میثم نیستن تو 16 سالگی استعداد شکوفایی داشته باشن ;)

Meysam
02-11-2017, 12:00 PM
من اصلا هیچ شکایت یا گله ای ندارم چون به قول خودت خوبی ها بیشتراز بدی ها بوده.خیلی خوبهاشونم اگه قابل بدونن باهم رفیقیم.
توکه میگی راحت میتونی بری کلاینت دیگه,مطمئن باش اگه گارنا فیکس بود با همون mh و ddos بیشتره پلیرها نمیومدن آرجی سی.
حرفهای قبل من هم اصلا منظورم چیزه دیگه ای بوده.منظورم بعضی رفیق بازی هاس که حق چندتا دیگه ضایع میشه.که اونم حق میدم چون اگه این رفیق بازی ها نباشه همچین محیطی نیست.میثم رو من خیلی وقته میشناسم.رفیق نبودیم ولی دیده بودمش توی گارنا.روزهای لیگش تقریبا میشه گفت خیلی وقت پیش بوده.خیلی قبل تراز سال 91 92... چجور یادت بوده اینارو ؟:) در ضمن اینم بگم ایییییییییین همه بازیکنی که میگی شاید 100تاش 20سال به بالا باشن بقیه بین 15 تا 19 سالن که قدرت تصمیم گیریشون ضعیفه.مثل میثم نیستن تو 16 سالگی استعداد شکوفایی داشته باشن ;)

مهدی جان من نمیدونم دقیق کیو داشتی میگفتی که پیگیر کار های شما نبوده اما در مورد خودم اگر پشت سیستم بودم پی ام هاتو جواب دادم یا اگر سرم شلوغ بوده فروارد کردم واسه ادمین مربوط اگرم پشت سیستم نبودم که بحثش جداست و برای همینم اسکایپ و تلگرام و ایمیلمو گذاشتم که حتی اگر پشت سیستم نباشم پاسخگوی شما باشم

در مورد مساله دوم که کاربرا کجا بازی میکنن ، زمانی که گارنا فیکس هم بود ما حدود 300تا انلاین تو ار جی سی داشتیم توی حدود 2 3 ماه فعالیت که از صفر به این تعداد رسیدیم
و اینکه مسلمه عده ای از پلیر ها نمیومدن چون اکانت آپ کرده بودن اونجا، و موضوع مهم تر اینه ادم جایی میمونه که رفیق هاش باشن مثل همین الان که دوستانی هستن گیم هاشون رو اینجا انجام میدن اما به خاطر رفیق هاشون یه کلاینت دیگه هم انلاین میشن که که نسبت به اینجا نارضاینتی دارن از کلاینت اما به خاطر دوستانشون انلاین میشن

-Rebel
02-11-2017, 07:11 PM
سلام میثم جان
اگه به خاطر همین رفیقا ودوستام نبود 1% هم من آرجی سی آیدی نمیساختم.شمارو(فقط تو و فردین) قبول داشتم که خواستم اینجا بازی کنم!
اصلا و ابدا نمیخوام اینجارو با جایه دیگه مقایسه کنم چون واقعا میبینم از هر جای دیگه بهتر و بی دردسرتر هستش.
یه مسئله ای رو من به همه ی ادمین های مربوطه گفتم ولی هیچ جواب یا پیگیری ای نشد.پس برات میفرستم که به کسی که مربوط هست جواب بده.روش پافشاری میکنم چون با یه بچه ی 18 19 ساله قابل قیاس شدم !
ممنون ازت

Alone-Boy
02-11-2017, 09:33 PM
مگه بقیه ادمین ها با کاربران دعوا دارن :دی؟

MÂTIN
02-13-2017, 08:44 PM
Khob Khob JudgeMent Day
Az On Roz Ke Mano 1 sal To Support ban Dadi
Azab vojdan nadashti ?
6 mah monde bod dg unban nemidadi :D
ولی کلا از کارت راضیم مث بعضی از ادمینا چسی نمیایی
متشکرم