PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام دموساز ویدئو برای Iran RGC

aDvin
02-10-2017, 02:12 AM
http://s6.picofile.com/file/8247254518/Untitled_1.png

تیم مدیریت ایران آر جی سی تصمیم به استخدام یک فرد مجرب برای ساختن دمو از ریپلی بازی های بازیکنان ایران را دارد , به همین منظور عزیزانی که مایلند در این زمینه همکاری کنند می توانند اطلاعات خود را برای استخدام ارسال نمایند:

نام و نام خانوادگی:

اکانت آر جی سی شما:

نمونه کار شما:

PersPolis
02-10-2017, 06:30 PM
بیاد دمو بسازه ولی حتی tc ایران نمیتونه داشته باشه ؟ شما بهترین دمو ساز ایران رو داشتید خودتون قدرشو ندونستید. الانم میاید میگید این پست اسپم نیست . فرمه درخواسته دفعه بعدی بن : ))) فقط همینارو بلدین خخخ

aDvin
02-10-2017, 07:14 PM
بیاد دمو بسازه ولی حتی tc ایران نمیتونه داشته باشه ؟ شما بهترین دمو ساز ایران رو داشتید خودتون قدرشو ندونستید. الانم میاید میگید این پست اسپم نیست . فرمه درخواسته دفعه بعدی بن : ))) فقط همینارو بلدین خخخ

سلام

تو احتملا mehdi هستی

من پست رو پاک نمی کنم جوابت رو میدم

ما دمو ساز داشتیم اما سر تی سی دیموت نشدند ایشون در کار ادمینی یک اشتباهی کرده بودند . سر این دیموت شدن نه سر تی سی نگرفتند حالا دمو ساز جدید درست انتخاب میکنیم که این مشکلات به وجود نیاد

شما هم اگر مشکلی داشتی میتونی در قسمت تماس با مدیران مطرح کنی نه اینجا که کلا جاش نیست

این دمو سازی هم برای بازیکنان عزیز هست سودی برای مدیران نداره و ما هر کاری میکنیم برای بازیکنان هست

Dal†Oon
02-11-2017, 05:55 PM
Gahi Vaghta Behtare ADam GHadr Chiziaro Ke Dare Ham Bedone Hamon Ter Ke To Post Bala Gofte SHode Shoma Behtrarin Demo Sazo Dashtid Vali Khodeton GHadresho Nadonestid Age Man Jaye SHoma Ha Bodan Hamone BarMigardondam AGe Ye Demo Saz Khob To RGC Bashe On Faghat Unes Has
#FurNeS <3

Tracklove
02-11-2017, 05:55 PM
جواد جعفــــری
JavaDFaCe
http://www.mediafire.com/file/fd3pjm1r7ue32ji/UnFaiThFulFaCe+Vol.4.avi
این لینکش فقط دمه دستم بود...GL

.sapu
02-11-2017, 06:01 PM
alan shoma 1 demo saz mikhain ke demo besaze vali hata 1 tc behesh nemidin behtarin demo saz ham dashtin (unse-unique) ke sar 1 tc demote kardin

PayamSHa2
02-11-2017, 06:12 PM
Vase Ye Eshtebah Hamash ? Har admini Bashe Eshtebah Mikone Vase 1 EShtebah Ke Nabayad Demote Beshe Unes Yeki Az Behtarin Demo Sazaye Irane.
On Moghe Ham Ke Rank Dasht Kheyli Rankesh Pain Bod Vase Ye Demo SaZ Ba in Hal Chizi Ham Nagoft Va Karesho Be KHobi Anjam Midad, Va Fek Nakonam Kesi Dg Bashe Ke Betone Mes Unes Demo Besaze Vase Client !

Cold DeaTh EpisoDe 2 Coming SooN
Creat By : FurNeeS

mehsha
02-11-2017, 06:13 PM
Gahi Vaghta Behtare ADam GHadr Chiziaro Ke Dare Ham Bedone Hamon Ter Ke To Post Bala Gofte SHode Shoma Behtrarin Demo Sazo Dashtid Vali Khodeton GHadresho Nadonestid Age Man Jaye SHoma Ha Bodan Hamone BarMigardondam AGe Ye Demo Saz Khob To RGC Bashe On Faghat Unes Has
#FurNeS <3
manam ba harfi ke daltoon o sapu o baghie mizanam movafegham

pastarami
02-11-2017, 06:16 PM
be nzare manam age 1 demo saz khub bashe unam unes_unique bud ke sar 1 tc na hagh demote shod

mettidoctor
02-11-2017, 08:27 PM
Man Khodam REfiQe Unesam To Demohasham Bodam Va Sare in Ke To Demohash Bodam Nemikham Azash Defa Konam RefaQato Demo Va Game o Mizaram Kenar
vali unes zahmati ke mikeshido Demoyi ke Misakhto Age Ba Har Demoyi Moghayese konid Demoye unes behtare Vali shoma baraye gereftan global ya Ye ranke tc hata eghdam
nakardid hamishe ham unes saket bod mese alan vaghean ke bazi chizaro nemishe hamishe penhon kard o kasi nafahmid unes nage refiqash inja hastan o migan
Joz Meysam Nadidam Kasi Uneso Hemayat Kone Albate khodesh migoft
mamnon az modiriyateton
va az nazare man Demo saz behatarAz UnEs nist <3

Gomnam
02-11-2017, 08:39 PM
UneS Az RoZe Aval Ke Omad Ba ShoMa Kar KarD NAymad Vase Ranko Gonde Shodano Hezar Chize Dige Kar Kone FaQat Sare REfaQat Bod
Omad 4ta Demo sakht vasaton tashkor azash nemikardid ke hich hichiyam behesh nemidadid vala age harki jaye unes bod hamon aval miraft alan omadid in posto gozashtit ke yeki mese uneso badbakht Konid ?
shoma ke ahamiyati nemidid va chizi dar ekhtiyare demo saz Nemizarid rankesh to site az ye tc kamtare
bad che tavaghoi darid
omid varam khodetono dros KoniD
man refiqe unesam az vaqte bironesh gamesh va . . . inash mizad mishest vase shoma demo misakht
jaye tashkor sare ye tc ekhraj shod :)
B Molla K To iRaN Ye Dome Saze khob bashe Oonam Unese

O.Laツla
02-11-2017, 08:59 PM
جالب بود منم میتونم با 10 تا ایدی پست بزارم : ) همه میدونن چنتا ایدی ماله کیه
امان از بچه بازی که تمومی ندازه :)))

!INVOKER
02-11-2017, 09:08 PM
aQa Ba Inke In UneS Dooste mane : | Va nemikham azash defa Bokonam Vali Namoosan Ba in 2 3 ta demoei ke baratoon DoroS karde 1 baram nagofte 1 Tc 1 voucher konin 1 kar baam bokonin
unes bche Khoobie Va to demohasham bekhahim bashim Saremoon menat nemizare : | Vali door az In Harfa Vaghean TO AParat Demohayi ZIadi Ya behtare begam hamaro didam vali hich demoei be keyfiat demoye unes nabood chon On Ba Tamam Tavanesh Doros mikone

#Mah_Nim
#Furnees :|

aDvin
02-11-2017, 09:10 PM
خسته نشدی این همه پست گذاشتی با ایدی ها مختلف ؟ :دی

PayamSHa2
02-11-2017, 10:14 PM
ID FAke Chie Dg ! Mikhay Hamamon BiyayM Ts Harf Bezanim ? UneS Asan NisTesh Omad Javabetono Mide Khodesh :))
FAkeeeeeee =)))

PersPolis
02-11-2017, 11:31 PM
man ke are mahdi am az ro ip moshakhase badesham access dari bebini ki chand ta id furom dare khodeto ke gol nazn fake kodome hesam joon :D
be nazare man title post roaz Estekhdame DemoSaz Change kon Be FurNeeS FanPage <3

Saretan
02-12-2017, 02:08 AM
از سطح چت کردن معلومه خودشه =))
موفق باشید #فورنس

NiC_NiC
02-12-2017, 05:22 AM
درود

آقای یونس از دوستان خوب من بوده و هنوزم هست ولی این مسائل ربطی به کاپیتانی در روم ایران نداره, در اینکه این پست هم فرم درخواسته شکی نیست و ما ایرانیها برای پوشاندن ضعف های خودمون معمولا از بدترین روش برای اعتراض استفاده میکنیم چون توان بحث منطقی در فضای سالم و مناسب رو نداریم, در مورد برحورد تیم مدیریتی با افراد متخلف هم عرض کنم مدیر تعریف داره و اگر این کار انجام نمیشد تیم مدیریتی ایران نشون میداد که در زمینه ی مدیریتی هنوز پخته عمل نمیکنه, در حال حاضر هم این کار جزو الویت های بالای ما نیست و افراد حرفه ای مثل آقای عماد که از دمو ساز های مطرح کشور در زمان اوج مسابقات کشوری دوتا بودند را در تیم مدیریتی ایران داریم ولی ایشون وظایف و مشغله های مهمتری دارند و این امکان برای دوستان دیگر فراهم شد

با توجه به نوع کامنت و نوع چت ها و گفتار شناسی اللخصوص در پست های 4# , 7# , 8# , 10# , 11# کاملا مشحصه یا یک نفر نوشته (آیپی رنج ها نزدیکه) یا متنی از پیش تهیه شده و به این افراد انتقال داده شده, اگر دقت کنید در تمامی این کامنت ها در پاراگراف اول کل کلمات حرف اولشان بزرگ نوشته شده و پیام مطلب در یک نوع ادبی خلاصه شده, ضمنا از تعداد پست های کاربران هم میشه تشخیص داد این موضوع رو , حتی 3 نفر اولین پست رو اینجا داده اند (4# , 10# , 11#)

در مورد کار یونس هم با کمال احترام به این دوست خوب و زحمت کش عرض کنم به لحاظ علم تدوین نقد تکنیکی زیادی بهش وارده
"می توان گفت تدوین گر حرفه ای همانند یک کارگردان حرفه ای در فیلم عمل می کند ، تدوین گر علاوه بر اصول تدوین ، کارگردانی ، تصویر ، صدا و... باید با روانشناسی ، جامعه شناسی ، موسیقی و... نیز کامل آشنا باشد تا بتواند یک برش دقیق در فریم مشخش بزند . در فیلمی که تدوین حرفه ای دارد نباید فریمی بدون دلیل وجود داشته باشد !"
در کارهای ایشون اکثرا همسان سازی صدا و تصویر به صورت آماتور انجام شده و در این نوع کارها که نیاز به دقت و شفاف سازی حرکت انجام شده در بازی است با استفاده ی بیش از حد از افکت های غیر ضروری این مورد خیلی به چشم بیننده نمی آید ( نمونه : ساختن تریلر یک فیلم اکشن با یک فیلم آموزشی بسیار متفاوته و موارد استفاده از افکت های تصویری در مورد دوم برعکس مورد اول خیلی کم و ملو است)
البته لازم به ذکره بگم یونس جان محدودیت زمانی داشتند و پولی بابت این کار دریافت نکردند و مسلما این مسائل رو بلدند و قابلیت بالایی دارند ولی بستر فراهم نبود (امیدوارم از من دلخور نشه)

Rezasagh
02-12-2017, 10:35 AM
Salam man GAmenet daram va kole roz bikaram age Ye amozesh be man bedin hamishe baraton Demo misazam
Mamnon

Sky_DeSpeRadOo
02-12-2017, 12:41 PM
سلام ،

من مورد رو اصلا نمیدونم چی بوده ولی مطمئنا تیم مدیریتی این قدر فهم دارن که بشه مشکل رو الان خود یونس به صورت خصوصی حل کنه تا این کارا .

حتی اگر حق با شما باشه صد در صد بازخورد این کار منفیه چون در جای نامناسب مطرح شده ضمن اینکه من اگر یونس رو نمیشناختم میگفتم همه این ها ایدی فیک هست ولی چون میشناسمش خوشبینانه حداقل متن به بقیه دوستاش داده شده و و اون ها هم پست کردن به تایم هایی که پست شده اگر دقت کنید مشخصه و بیشتر حالت تصنعی داره تا خودجوش .

در کل چیزی که من برداشت کردم اینه که یونس دوست داره دوباره کار کنه ولی راهش این نیست ، راهش اینه که صحبت بشه و مسئله حل بشه .

ضمنا من به خود یونس هم گفتم دموهایی که میسازه نسبت به زمانی که تحویل میده دمو هارو خیلی خوبن و کاملا از نظر من قابل قبوله دموهایی که میسازه و در شأن ایران rgc . هرچند میدونم یکسری کم لطفی ها هم بهش شد و شاید بهتر بود بیشتر کارهاش مورد توجه قرار میگرفت و به جای اینکه تشویق شه و انگیزه داشته باشه بیشتر زده شد از کار .

بدون جانب داری نظرمو گفتم امیدوارم کسی ناراحت نشه .

hosseinzed
02-12-2017, 01:20 PM
با عرض سلام و خسته نباشید
اولش که این موضوع رو دیدم خواستم یونس رو معرفی کنم ولی وقتی نشستم مطالب دیگر دوستان رو خوندم ،متوجه شدم که قبلا دموساز خودتون بوده و با بوجود اومدن یه سری مشکلات دیگه شما رو همراهی نمیکنه.
امیدوارم که دوباره شرایط همکاری ایشون رو با گروهتون فراهم کنید .

=twix=
02-12-2017, 05:48 PM
Slm
Baba Bikhial Hamash va3 y Eshtebah !
Doroste Unes balad Nis Demo besaZe
Vali y Chizi balade
xdd
Shokhi Krdm Karesh KHobe
Bikhial beZrin Brgrde
gL
=TwiX=

im_votary
02-12-2017, 06:03 PM
JusT UneS FuRNeeS <3

rMin
02-12-2017, 06:40 PM
migan acc ha hame fake khkhkhk

unes behtarin demo saze momken bud

bara demo roozi 4/5 saat vaght mizasht

bad hatta ye ranke mamooli ham behesh nemidadid
dar soorati ke har clienti miraft hadaghalesh in bud ke ehteram barash ghael budan
man fek nemikonam alan kasi bara demo in hame zahmat bekeshe baratoon
shoma ham keshidin ziresh

movafagh bashid
fake hast :)

PersPolis
02-12-2017, 07:33 PM
karagah bazia chie dg ok ma hame fakim ok ok : D in hame irad migri herfei sohbat mikoni malome karet doroste Ye Done Demo khodet besaz bebinim karet khob bod migam unes be shagerdi qabolet kone : |

.sapu
02-13-2017, 09:46 AM
id fake??!!! lol
ino nagin chi begin??

Tracklove
02-13-2017, 11:54 AM
Slm ! inja Jaye Kal kale??? Kassi PAsokh Be Mozo Nemide ???? :|

BuG
02-14-2017, 08:54 PM
SaY KoNiM ZoD #QeZaVaT NaKoNiM
SaY KoNiM GoZaShTaRo FaRaMoSH NaKoNiM
SaY KoNiM SeNeMoN Ke MiRe Bala + Aghl BaShe <3
SaY KoNiM Ke AsLeMoN FaKe NaBaShe
BeShNiD Fake o Az Asl TaShKhiS BeDiD <3
Az RefiQayi Ke KhoDeShoN MishNaSaN MaNo TaVaGho NaDashTaM(MasouD,SaDeGh)
SaY KoNiM ChiZaYi Ke VaSaMoN Zarar Dare o PeNHoN KoniM <3(HeaDeR)

aDvin
02-14-2017, 10:25 PM
سلام

این پست رو من انتقال میدم به گفتمان ازاد چون دوست نداریم کسی ناراحت شه

چون شما کلا موضوع رو عوض کردید ما این رو به عنوان خرابکاری نمیبینیم . چون به بازیکنان احترام گذاشته میشه . این کار و رفاقتی کردید برای رفیقتون

دمو ساز هم به زودی اعلام میشه

این پست هم تا فردا بسته خواهد شد شما همچنان پست بزارید ما نظر هارو میخونیم .

امید وارم همه موفق پیروز باشیم