PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه صندلی داغ : جناب آقای فردین ادیب صابر با آی دی Shadow

aDvin
02-18-2017, 05:16 PM
پس از استقبال پلیر های عزیز از برنامه صندلی داغ و با مشورت های انجام شده تصمیم گرفتیم جناب آقای فردین ادیب صابر با آی دی Shadow رو به عنوان نفر اول بر روی صندلی بفرستیم.

نفرات بعدی هم از پست قبل به ترتیب انتخاب خواهند شد.

دوستان از هم اکنون میتونن سوالات خودشون رو با توجه به قوانین ذکر شده در زیر بپرسن.
امیدوارم که از این برنامه لذت ببرید.

قوانین:

1- از هرگونه بی احترامی نسبت به فردی که بر روی صندلی قرار گرفته خود داری شود.
2- پست های ارسالی حق ویرایش ندارند و در این صورت پست ارسال شده حذف خواهد شد.
3- تمامی سوال ها در یک پست گفته شود(نهایتا10سوال) تا تمامی دوستان فرصت پرسیدن سوالات خود را داشته باشند پس در انتخاب سوال خود دقت لازم را داشته باشید.
4- در صورت پرسیدن سوال های شخصی کسی که بر روی صندلی قرار گرفته است این حق را دارد به سوال مورد نظر پاسخ ندهد.

aDvin
02-18-2017, 05:39 PM
سلام فردین

1. بهترين پليري که ديدي کيه ؟

2. از چه رولي خوشت مياد ؟ چرا ؟

3. نظرت راجب اسم های زیر بنویس :

صادق sky_desperadoo :

کاوه a_for_fun :

4. بهترین بازی که کردی در دوتا 2 با چه هیرو ای بوده ؟

5. مپ لود رو بیشتر دوست داری یا دوتا ؟

O.Laツla
02-19-2017, 12:19 AM
1. پارتی بازی میکنن ؟ که شما 2بار اومدی رو صندلی ؟
2.بنظرت سوال چالشی بیشتر حال میده جواب بدی رو صندلی یا سوال معمولی ؟
3.از کدوم یکی از ادمینای تو تیم استفت خوشت نمیاد حال نمیکنی باش.
4.بنظزت هاکا چرا انقد چاپلوسه ؟
5.کدوم یگی از ادمین های گلوبال منطقی تر از بقیه هست ؟
6.ایران لود مهمتر هست یا ایران دوتا فقط یکی لطفا
7.چرا ارجیسی سرور هلپر ؟
8.استقلال یا پریسپولیس ؟
9.په په دیوونه تره یا هاکا ؟ یا شیمی ؟

Kral
02-19-2017, 01:02 AM
شغل اصلی شما ؟

به چه دلیل دوست دارید در فضای مجازی( قبلا در گارنا و الان در rgc ) کار کنید حتی بعضی اوقات با وجود ضرر مالی ؟

هدف نهایی در ارجی سی ؟

و نظرتون درباره ی روم middle east چیه و اصلا امکان فعال کردن دائمیش هست یا نه؟

MISAGH_SMAL
02-19-2017, 01:09 AM
1. az oon mogheie ke oomadi net va admin shodi che doraniyo bishtar dost dashti laddero rgc o highero ya gozinehaye dige ke khodet midoni bishtar arzesh dasht
2. nazareto rajebe pedram.tr benevis :D
3. nazaret rajebe man
4. behtarin refighi ke dshti ki bode aya alan hast?! ((che dar donyaye majazi che vagheyat )) vagheyato age dost dashti begoo
5. chera vaghti iteme usefo dozdidam mano ban kard ba in ke midonesti hagh ba mane jolosh vay nastadi va mano unban nakardi :D
6. playeraye ghadimi ke dost dashti too roomet bazi konan alan kiya hastan
va soale akhar chera dg vase rgc mesle ladder vaght nemizari. nagoo ke tamame vaght online hasti online bodan mohem nist faal bodan moheme ke dar hale hazer nisti

Am!N
02-19-2017, 03:24 AM
salam dooste gerami
semej tarin adami kedidi ki boode va ta behal az jaii taqdir azat shode ke inqad baraye game iran talash mikoni

F.EnTrAL.IR
02-19-2017, 03:15 PM
سلام فردین
1 چرا همش از من غلط املایی میگیری؟
2 چرا حسام اینقد دیونه س
3 نظرت در مورد 0nly_perisan چیه؟
4اگه ی روز منو گیر بیاری چی کار می کنی؟

impatient
02-19-2017, 11:54 PM
سلام
چرا بدون اینکه ماجرا را رو بدونید به من میگید مرغو ؟

MÂTIN
02-20-2017, 12:53 AM
1:پاچه خار ترین ادیمینی که تو ار جی سی دیدی که بوده ؟ (راستشو میگیا)
2:اگه قرار باشه بین حسام و میثم یکی و انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی ؟
3:نووب ترین پلیری که دیدی با احمق ترین پلیری که دیدی نام ببر
4:چرا نیمتو چنج دادی ؟ دلیل خاصی داره ؟
5:موفق باشی

Shadow
02-20-2017, 08:12 AM
سلام فردین

سلام

1. بهترين پليري که ديدي کيه ؟

ایرانی نبوده، به نظرم کوروکی چون فکرش خوب کار میکنه.

2. از چه رولي خوشت مياد ؟ چرا ؟

mid اما خودم 99% carry بازی میکنم چون راحت تره به نسبت رول های دیگه اما به نظرم مهم تر از carry رول mid هستش. ولی باز هم Carry هستش که آخر بازی اگر طول بکشه نتیجه رو تعیین میکنه.

3. نظرت راجب اسم های زیر بنویس :

صادق sky_desperadoo : پیشرفت چشم گیری در مدیریت داشته و مسلما در آینده جایگاه های بالاتری به دست خواهد آورد.

کاوه a_for_fun : پشتکار فراوان و یک مهره ارزشمند.

4. بهترین بازی که کردی در دوتا 2 با چه هیرو ای بوده ؟

فکر کنم Phantom Lancer اما یادم نمیاد دقیقا.

5. مپ لود رو بیشتر دوست داری یا دوتا ؟

نمیشه گفت کدوم اما لود رو به دلیل اینکه خودت لول ها رو انتخاب میکنی بیشتر میپسندم که البته باز هم نیازمند دانش کافی از خود دوتا هستش.

1. پارتی بازی میکنن ؟ که شما 2بار اومدی رو صندلی ؟

این قرار بود که یک مصاحبه آزاد باشه که به اشتباه به عنوان صندلی داغ مطرح شد. مصاحبه آزاد به این معنا هستش که از همه جهات عزیزان میتونند اطلاعات کسب کنند و سوالات متفرقه بپرسند، نه فقط درباره گیم.

2.بنظرت سوال چالشی بیشتر حال میده جواب بدی رو صندلی یا سوال معمولی ؟

بسته به محیط داره ولی اکثرا صندلی داغ.

3.از کدوم یکی از ادمینای تو تیم استفت خوشت نمیاد حال نمیکنی باش.

نمیشه گفت خوشت نمیاد اما به تعداد زیادی برای صلاحدید خودشون سخت گیری میکنیم مثل خود شما.

4.بنظزت هاکا چرا انقد چاپلوسه ؟

نظری ندارم.

5.کدوم یگی از ادمین های گلوبال منطقی تر از بقیه هست ؟

NoliMiTs

6.ایران لود مهمتر هست یا ایران دوتا فقط یکی لطفا

هیچکدام و در عین حال هر دو. (من برای همه روم های ایران به یک اندازه ارزش قائل هستم.)

7.چرا ارجیسی سرور هلپر ؟

در حقیقت همون Servers Manager و یا System Manager هستش که فقط اسمش فرق میکنه. و البته چون این یک رنک unique برای من هستش فقط، هر زمان قابل به تغییر هستش.

8.استقلال یا پریسپولیس ؟

هیچکدام

9.په په دیوونه تره یا هاکا ؟ یا شیمی ؟

هیچکدام

شغل اصلی شما ؟

یک مجموعه ورزشی داریم و همچنین در نظر داریم شعبه گیلان شرکت مهندسی خودمون رو دوباره راه اندازی کنیم.

به چه دلیل دوست دارید در فضای مجازی( قبلا در گارنا و الان در rgc ) کار کنید حتی بعضی اوقات با وجود ضرر مالی ؟

به صورت اتفاقی پیش اومد اما در حال حاضر به دلیل ایرانی های عزیز با توجه به سختی های فراوانی که همیشه وجود داشته، سعی میکنیم این تیم رو نگه داریم تا جوانان و نوجوانان ما همیشه جایی برای تفریح و سرگرمی داشته باشند که البته جنبه فرهنگ سازی هم داره.

در این راه حتی بعضی از افراد سودجو با اشاعه اکاذیب و عکس های مستهجن سعی داشتند سازمان مبارزه با جرائم رایانه ای رو بارها فریب بدن اما خوشبختانه تیم مدیریتی ما و همچنین مدیران کل هیچوقت سعی نکردند مواردی مخالف با قوانین کشور عزیزمان ایران انجام بدن.

هدف نهایی در ارجی سی ؟

پیشرفت همیشگی برای ایرانی های عزیز آرزوی ماست اما نمی خوایم هیچوقت به قله برسیم چون بعد از رسیدن به قله مسلما سقوط خواهیم داشتم و دیگر چیز جدیدی نیست که بتونه کاربرها رو راضی نگه داره پس ما همیشه سعی میکنیم بک چیز جدید برای عزیزان نگه داریم.

و نظرتون درباره ی روم middle east چیه و اصلا امکان فعال کردن دائمیش هست یا نه؟

به خوبی داره پیش میره و آینده خوبی در انتظارش هست که شما هم در این روند نقش به سزایی داشتی. درباره سوالتون هم جواب مسلما بله هستش.

salam dooste gerami
semej tarin adami kedidi ki boode va ta behal az jaii taqdir azat shode ke inqad baraye game iran talash mikoni

از سمت کاربرها بله اما از سمت سازمان ها شاید یک بار و اون هم فقط همکاری بوده نه تقدیر.

سلام فردین
1 چرا همش از من غلط املایی میگیری؟

فارسی را پاس بداریم.

2 چرا حسام اینقد دیونه س

ادب شرط انسانیت و عقل است

3 نظرت در مورد 0nly_perisan چیه؟

فردی با آینده ای روشن اما با اشکالات جزئی

4اگه ی روز منو گیر بیاری چی کار می کنی؟

وقتم رو تلف نمیکنم

سلام
چرا بدون اینکه ماجرا را رو بدونید به من میگید مرغو ؟

بنده از روی اسم شما صدا کردم یک بار و اصلا از ماجرا خبری ندارم.

1:پاچه خار ترین ادیمینی که تو ار جی سی دیدی که بوده ؟ (راستشو میگیا)

سوال مربوط به کل دوران است؟

2:اگه قرار باشه بین حسام و میثم یکی و انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی ؟

هیچکدام چون در کنار یکدیگر بهترین حالت ممکن رو دارند اما به صورت انفرادی یکی هیتلر و دیگری مادر ترزا هستش.

3:نووب ترین پلیری که دیدی با احمق ترین پلیری که دیدی نام ببر

Noob: ArmoredPrince

مورد دیگر رو نظری ندارم.

4:چرا نیمتو چنج دادی ؟ دلیل خاصی داره ؟

دلایل زیادی داشت، یکسریش این بود که اوایل با همین نام بودم و دیگری این بود که خیلی وقت بود میخواستم تغییر بدم. :)

5:موفق باشی

سلامت، موفق و سرزنده باشید

Shadow
02-20-2017, 08:14 AM
انتظار داریم عزیزان در همه جهات سوال بپرسند و همچنین در مورد روند کاری و تاریخچه کاری این تیم مسائلی رو پرس و جو کنند.

باز هم تاکید میکنم که این یک مصاحبه آزاد هستش.

CYRAX____
02-20-2017, 10:59 AM
من سوالی ندارم فقط میخوام بگم اگه میشه تو و ادمینای زیر دستت اصالت خودتون رو فراموش نکنین.وقتی میاین تو ار جی سی یه رنک میگیرین انگار خدا شدین.چندوقت پیش رفتم تو یه هاست یارو به هاست میگه kk8 در صورتی که شماره 8 یه ادمین بود.ادمینه برمیگرده جوری حرف میزنه اصلا در خور شخصیت ادمینا نیست.ادمینارو بر اساس تجربه و سنشون انتخاب کن.

درضمن آینده ای روشنی که ازش حرف میزنی تو آر جی سی رقم میخوره؟تا جایی که امکان داره رک و راست باش

rezareza006
02-20-2017, 01:22 PM
کودم کشور بهترین پلیر ها رو داره چرا
چرا تو ایران تی سی نمی دن و فقط پولی کار می کنن

M|SnipeR
02-20-2017, 03:19 PM
سلام
بچز حسام و میثم بهترین ادمینی که باهاش کار کردی کی بوده ؟ چه در زمان گارنا و چه در زمان آرجیسی ؟
تو دوتا از کدوم هیرو بیشتر خوشت میاد و چرا ؟
بدترین گلوبال ادمین از نظر تو کدومه ؟

MISAGH_SMAL
02-20-2017, 05:48 PM
javabe soalate mano chera nadadi :|

Shadow
02-20-2017, 08:50 PM
من سوالی ندارم فقط میخوام بگم اگه میشه تو و ادمینای زیر دستت اصالت خودتون رو فراموش نکنین.وقتی میاین تو ار جی سی یه رنک میگیرین انگار خدا شدین.چندوقت پیش رفتم تو یه هاست یارو به هاست میگه kk8 در صورتی که شماره 8 یه ادمین بود.ادمینه برمیگرده جوری حرف میزنه اصلا در خور شخصیت ادمینا نیست.ادمینارو بر اساس تجربه و سنشون انتخاب کن.

درضمن آینده ای روشنی که ازش حرف میزنی تو آر جی سی رقم میخوره؟تا جایی که امکان داره رک و راست باش
خوشبختانه بنده در مدیریت روم ها دخالتی ندارم و مدیران رو هم آقایان مسعود و حسام و یا نهایتا میثم انتخاب میکنند و همچنین بنده رنک مدیریت هم ندارم که بخوام خودم رو بگیرم. پیشنهاد میکنم اول کمی تحقیق بفرمایید و بعد شخص مورد نظر رو متهم کنید. البته ادمین هایی که انتخاب میکنند مطمئنا فاکتورهایی دارند و یکی از این فاکتورها شامل تجربه هم میشه. (بعضی ها هم نیاز دارند تا از جایی شروع کنند و همه تجربه مدیریت رو به صورت ذاتی ندارند)

در مورد آینده روشن: چه در فضای RGC و چه در زندگی شخصی خودشون.

کودم کشور بهترین پلیر ها رو داره چرا
چرا تو ایران تی سی نمی دن و فقط پولی کار می کنن
جدیدا در RGC ایرانی ها خودی نشان دادند اما بعضی از بازیکنان اروپایی هم سطح خوبی دارند.

در مورد تیم کاپیتان متاسفانه به شما هم باید اعلام کنم کمی تحقیق بفرمایید و قوانین RGC رو مطالعه کنید. قوانین RGC میگه در روم های عمومی فقط به کسانی که Diamond Member دارند این مقام اعطاء بشه اما در ایران کار رو برای ایرانی های عزیز راحت تر کردیم تا این فرصت در اختیار افراد بیشتری قرار بگیره. البته ممکن هست بپرسید پس چرا قبلا با شرایط خاصی این قابلیت به کاربران بدون داشتن آیتم داده میشد، باید بگم که این کار به علت آشنایی کاربران با فضای RGC و همچنین آشنا نبودن کاربران با سیستم sign بود، اما حالا همه آشنایی دارند و حتی برای کسانی که مایل هستند به صورت لن بازی کنند ما روم هایی مثل Iran Higher و Iran ClanWar رو قرار دادیم پس فکر نمیکنم کسی بتونه بهانه ای بیاره ما حتما باید آیتم بخریم تا بتونیم با لن های خودمون بازی کنیم.

امیدوارم کامل توضیح داده باشم براتوت که رفع ابهام شده باشه.

سلام
بچز حسام و میثم بهترین ادمینی که باهاش کار کردی کی بوده ؟ چه در زمان گارنا و چه در زمان آرجیسی ؟

تعداد مدیران خوب زیاد بودند. به عنوان مثل آقای امیر بودند با اکانت AmirMaf که زمانی معاون ما بود در گارنا که به دلیل فعالیت بسیار عالی و کارایی بالا، ایشون به سرعت معاون شدند. مواردی هم مثل آقایان مرتضی و مصطفی هم بودند و خیلی های دیگه که امیدوارم ناراحت ندشه باشند اسمشون رو نیاوردم و همینطور خیلی های دیگه هنوز با ما همکاری دارند.

تو دوتا از کدوم هیرو بیشتر خوشت میاد و چرا ؟

نمیشه گفت بیشتر اما هیروهایی مثل Sven رو ترجیح میدم.

بدترین گلوبال ادمین از نظر تو کدومه ؟

کسی بود که خداحافظی کرد، اون هم به دلیل پاسخ ندادن به همه کاربرها به نظرم عملکرد خوبی نداشت و در بقیه موارد مناسب بودند.

javabe soalate mano chera nadadi :|
در پستی جداگانه پاسخ خواهم داد.

SenioR
02-20-2017, 09:05 PM
با عرض سلام

اولا من بیش تر از ادمین های ارشد دیگر تورو دوست دارم دلایل هم اینه که همیشه رسیدگی میکنی و جدی هستی! امیدوارم همینطوری همیشه تو زندگیت جدی و موفق باشی.

سوال من اینه که اینده ی rgc ایران رو چه طور میبینی با توجه به اینکه توی کلاینت قبلی ( گارنا ) همه چیز خوب بود و یک دفعه به هم خورد

با احترام.

Shadow
02-20-2017, 09:24 PM
1. Az oon mogheie ke oomadi net va admin shodi che doraniyo bishtar dost dashti laddero rgc o highero ya gozinehaye dige ke khodet midoni bishtar arzesh dasht

دورانی در گارنا خوب بود اما فضای rgc در حال حاضر خوب هستش چون هم ما خودمون رو ملزم میدونیم که به ایرانی های عزیز خدمات بدیم و هم کاربران از لحاظ فرهنگی و ادبیات بسیار بهتر عمل میکنند که باعث مسرت هستش.

2. Nazareto rajebe pedram.tr benevis :d

مپ هک رو خاموش کنه خوشحال میشیم.

3. Nazaret rajebe man

کمتر اعتراض کنی خوشحال میشم و بسیار خوشحالیم که دوستان و کاربران قدیمی مثل شما رو هنوز در بین خودمون داریم.

4. Behtarin refighi ke dshti ki bode aya alan hast?! ((che dar donyaye majazi che vagheyat )) vagheyato age dost dashti begoo

مجازی رو نمیتونم بگم دقیقا کی بوده اما اگر از قدیمی ترین ها بخوایم حساب کنیم، آقای عماد هستند که هنوزم نه تنها با هم در ارتباطیم بلکه باهم همکاری داریم.

به زمان حال که نزدیک بشیم کسانی مثل حسام هستند که از هیچ کمکی دریغ نمیکنند و همینطور آقای میثم و خیلی های دیگه، دلیلش هم این هست که هیچوقت ازشون خواسته نشده به عنوان رئیس یا بالادست به بنده نگاه کنند و همیشه به عنوان برادر بزرگتر نگاه کردند چون صلاحشون رو همیشه خواستم.

دیگه آقایان مسعود و چند نفر دیگه هم هستند که real هم در ارتباط هستیم.

برای چند سال اخیر در صدر لیست هم آقای پدارم قرار دارند که در real هم شراکت داریم.

دیگه در زندگی شخصی فکر نمیکنم کسی باشه که رازدار و دوست و همراه بخوام روش حساب باز کنم چون بیشتر با خانواده هستم.

5. Chera vaghti iteme usefo dozdidam mano ban kard ba in ke midonesti hagh ba mane jolosh vay nastadi va mano unban nakardi :d

دلیل اینکه آیدی دیگه شما وچ شد و بعدا دوباره اجازی بازی به اکانت اصلی شما داده شد، این بود که بنده تصمیم گرفتم و اگر شما یادتون باشه بنده جلوی همه گفتم که به نظرم این تخلف نیست اما چون خیلی از کاربرها درک نمیکنند نباید چنین کارهایی رو انجام بدید.

6. Playeraye ghadimi ke dost dashti too roomet bazi konan alan kiya hastan

زیاد حضور ذهن ندارم اما افرادی مثل شما که هستند ما خوشحالیم.

Va soale akhar chera dg vase rgc mesle ladder vaght nemizari. Nagoo ke tamame vaght online hasti online bodan mohem nist faal bodan moheme ke dar hale hazer nisti

من معمولا از طریق مسنجرهای مختلف با ادمین های ایرانی و خارجی در ارتباط هستم پس مسلما همه تایم رو پشت کامپیوتر و rgc نیستم اما این رو هم باید اضافه کنم که کار من چندین سال هستش که دیگه ادمینی نیستو درگیری های زیادی مثل مانیتورینگ سرورها، مدیریت ایمیل ها، بعضی اوقات طراحی و provide سرورها و خیلی مسائل دیگه هستش که قطعا خیلی از انسان ها و حتی کاربران rgc هنوز متعجب هستند که من چند ساعت در هفته می خوابم و اصلا به زندگی شخصیم میرسم یا خیر. اما همه این ها خیلی وقته که برنامه ریزی شده هستش و اون زمان هایی که من با مدیران دیگه چت میکنم و یا با کاربرها حرف میزنم، زمان خواب من هستش که از خوابم میزنم تا در کنار مدیران و کابران ایرانی و خارجی باشم.

سوای تمام این مسائل، هنوز هم نه تنها از طریق سایت، ایمیل و یا مسنجرها بلکه حتی اگر کاربری تماس تلفنی با بنده برقرار کنه بدون استثناء جواب میدم و کارشون رو راه میندازم.

مایلم چیزی رو متذکر بشم که شاید برای همه مبهم بوده که ما چطور به یک باره وارد rgc شدیم و اختیار تام داریم و چطور شده تمام ادمین های ارشد rgc که قدیمی تر از ما هم هستند و یا حتی کسانی که سرمایه گذاری کردند، از ما سوال میپرسند برای انجام کاری و کسی به خودش اجازه نمیده برای ایرانی های عزیز مشکل ایجاد کنه:

ما اینجا از روز اول اومدیم ادمینی نگرفتیم بلکه سرمایه گذاری کردیم، برای همین هم هستش میبینید بدون هیچ حرف و حدیثی از سمت مدیران کشورهای دیگه یک ایرانی یعنی آقای میثم رو به عنوان مسئول ارشد خاورمیانه گذاشتیم با اینکه من خودم از ایران توی تیم حضور داشتم و نباید مسئول ارشد خاورمیانه هم همزمان ایرانی میشد. ساده تر اگر بخوام بگم، شبانه روز وقت گذاشتیم تا بتونیم یک کلاینت رسمی برای ایرانی های عزیز بیاریم که وابسته به جای دیگه ای نباشند و حتی ارزی هم از کشور مثل خیلی جاهای دیگه خارج نشه تا از همه جهات قانونی باشه کار ما و ایرانی های عزیز، rgc رو برای کشور خودشون بدونن چون حتی ادمین های خارجی در روم های ایرانی دخالتی هم ندارند و شاید حتی به ایرانی ها کمک هم کنند.

شاید باور عزیزان نشه که ما چون کارهامون قانونی هستش، از سمت سازمان های مختلف و کمیته فیلترینگ برای کوچکترین اسم زشتی که کابران برای خودشون در سایت بسازند یا کوچک ترین فحاشی که انجام بدن تذکر داده میشه تا ترتیب اثر بدیم. این به خاطر سخت گیری سازمان ها نیست بلکه چون ما اینجا یک شبکه بزرگ برای ایرانی های عزیز فراهم کردیم و به نوعی داریم کار فرهنگی هم انجام میدیم، اماکن و سازمان های مربوطه انتظار دارند ما همکاری لازم رو باهاشون به عمل بیاریم و هیچگونه تخلفی صورت نگیره که متاسفانه همچنان بعضی از کاربران عزیز کم لطفی میکنند :)

به هر حال به شخصه از عزیزان انتظار دارم کمی قدر زحماتی که براشون تیم مدیریتی عزیز میکشند رو بدونند و حداقل سعی کنند زحمات این عزیزان رو با فحاشی، اعتراضات بدون داشتن آگاهی کافی و غیره زیاد نکنند تا مدیران عزیز ما هم بتونند از شما انرژی لازم رو بگیرند و بهتر از قبل به شما کاربران محترم خدمات رسانی کنند.

از مدیران کل میخوام که یک بخشی رو باز کنند تا ما هم بتونیم حرف هامون رو با کاربرهای عزیز بزنیم. :)

Shadow
02-20-2017, 09:30 PM
با عرض سلام

اولا من بیش تر از ادمین های ارشد دیگر تورو دوست دارم دلایل هم اینه که همیشه رسیدگی میکنی و جدی هستی! امیدوارم همینطوری همیشه تو زندگیت جدی و موفق باشی.

سوال من اینه که اینده ی rgc ایران رو چه طور میبینی با توجه به اینکه توی کلاینت قبلی ( گارنا ) همه چیز خوب بود و یک دفعه به هم خورد

با احترام.

اول اینکه شما و بقیه عزیزان محبت دارید.

در مورد سوالتون هم باید عرض کنم که، آینده روشنی در انتظار حداقل ایرانی های عزیز هستش چون در گارنا وضعیت فرق داشت و ایرانی های هیچ دسترسی نداشتند و حتی با ایرانی های به دلایل مختلفی مشکل هم داشتند. اینجا قضیه کاملا متفاوت هستش و ایرانی ها خودشون دست اندرکار هستند پس قصه قدیمی تکرار نخواهد شد چون ما سعی داریم همیشه طبق قوانین پیش بریم و در عین حال پیشرفت هم داشته باشیم. به همین دلیل هستش که کاربرها روز به روز بیشتر میشند.

باقی مسائل رو مفصل تر توضیح خواهم داد.

MISAGH_SMAL
02-20-2017, 10:28 PM
mer30
tamame soalato kamel javab dadi mesle zamane ghadim
ma ham dark mikonim seni azat gozashte fardin va vaghte in kararo dg nadari :D
vali hamin ke haminghadr vaght mizari mamnon oon soal haminjori bood vali kamel va jedi javab dadi tnx
be omide ezdevajet va del kandan az net :D
good luck aziz

Shahy.4Ever
02-21-2017, 10:45 AM
فردین منو چقدر دوست داری :))))
چرا همش تو HLR گارنا SpiritBreaker میگرفتی و روی من شارژ میکردی؟؟؟ :|
چرا به من میگفتی مپ هکر ؟! :)))
من نوبم ؟؟؟ نظرتو بگو اشکالی نداره :)
نوب ترین بازیکنی که تا حالا دیدی ؟ :))) البته بجز من و خودت ;-)
کارت چیه کلا چیکار میکنی و چه رشته ای درس خوندی و تخصصت البته اگه دوس داری بگو
میگم حالا از لدر رفتی یا هنوزم هستی !!!
مرسی و موفق باشی...

im.old_sasver
02-22-2017, 04:40 AM
Fardin khayli Doset daram :D Yadete Garena Miumadi Hostam kicket mikardam ? :D ajeghetam :X

Shadow
02-22-2017, 12:58 PM
فردین منو چقدر دوست داری :))))

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا همش تو HLR گارنا SpiritBreaker میگرفتی و روی من شارژ میکردی؟؟؟ :|

HLR یا لدر؟

چرا به من میگفتی مپ هکر ؟! :)))

اشتباه میکردیم؟

من نوبم ؟؟؟ نظرتو بگو اشکالی نداره :)

نظری ندارم

نوب ترین بازیکنی که تا حالا دیدی ؟ :))) البته بجز من و خودت ;-)

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کارت چیه کلا چیکار میکنی و چه رشته ای درس خوندی و تخصصت البته اگه دوس داری بگو

در زمینه شبکه و هاستینگ فعالیت دارم و همچنین مجموعه ورزشی داریم، گاهی اوقات هم شاید طراحی.

رشته مهندسی برق

میگم حالا از لدر رفتی یا هنوزم هستی !!!

?What the hell are you talking about

مرسی و موفق باشی...

خواهش میکنم و شما هم همینطور

Fardin khayli Doset daram :D Yadete Garena Miumadi Hostam kicket mikardam ? :D ajeghetam :X
شما آقای محمد هستی یا همون محمد sasver؟

من کیک میکردم یا تو؟ :)

خوشحال هستیم که شما هم به عنوان یک کاربر قدیمی هنوز در کنار خودمون داریم.

Sky_DeSpeRadOo
02-22-2017, 02:17 PM
سلام ،

1 - نسبت به گذشته دید کاربران نسبت به ادمین ها بهتر شده اما هنوز هم کاملا دید درستی ندارند ، به نظرت این ناشی از چی میتونه باشه ؟ بدرفتاری خود ادمین ها ؟ اطلاع رسانی نادرست ؟ یا مشکل کاربران ؟ ( به نظر خودم 2 مورد اول بیشتر تاثیر دارند )

2 - تا جایی که اطلاع دارم نظر تیم مدیریتی ایران RGC این هست که کاربران رو بالاتر از ادمین ها بدونن و به کاربران توجه ویژه ای داشته باشند ، چرا در بعضی موارد ، به خصوص در چت و گفت و گو با کاربران این مورد رعایت نمیشه و برخی از ادمین ها با لحنی با کاربران صحبت می کنند که میشه متوجه شد خودشون رو بالاتر از کاربران میدونن ! فکر میکنی رفتار ادمین ها با کاربران باید چجوری باشه ؟

3 - خیلی از اپلیکیشن های معروف و کارآمد جوری طراحی شدند که استفاده از اون ها رایگانه اما یکسری امکانات ویژه به در اختیاری کسانی میزاره که دوست دارن از امکانات خاص استفاده کنند که برای استفاده از این امکانات هم باید هزینه کرد . برای مثل کلاینت استیم و بازی های Dota 2 ، CS GO و ... بازی های اندروید مثل : Clash Of Clans و ... . کسی هم معترض نمیشه و خیلی ها هم هزینه میکنن تا بتونن از امکانات استفاده کنن . چرا در RGC که برخی امکانات خریدنی هست ، اعتراض زیاده؟ به نظرت این مربوط نمیشه به اینکه شما یک مدت این امکانات رو به صورت رایگان ارائه کردین و کاربران از شما انتظار دارند حداقل برای دادن TC هزینه ای نگیرید ؟

4 - گفتی حسام و میثم به تنهایی یکیشون هیتلر و یکیشون مادر ترزا هست دقیقا بگو کدوم کدومه ؟!

5 - چرا میگن اصفهانیا خسیسن ولی هر کی میخواد به هرکی زنگ بزنه به من میگه شارژ ندارم تو زنگ بزن :| ؟ همتونم بالا 5 هزار تومن شارژ دارین :@ . به ترتیب هم بگو کدوم اصفهانی تره ( خسیس تر :D ) : خودت - حسام - میثم - مسعود - من

موفق باشی .

Shadow
02-22-2017, 02:38 PM
سلام ،

1 - نسبت به گذشته دید کاربران نسبت به ادمین ها بهتر شده اما هنوز هم کاملا دید درستی ندارند ، به نظرت این ناشی از چی میتونه باشه ؟ بدرفتاری خود ادمین ها ؟ اطلاع رسانی نادرست ؟ یا مشکل کاربران ؟ ( به نظر خودم 2 مورد اول بیشتر تاثیر دارند )

هر 3 مورد اما نه برای همه اشخاص و همه موارد، برای هر کس و هرجا یکی از این موارد تاثیرگزار هستش که بعدا کاملا درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد.

2 - تا جایی که اطلاع دارم نظر تیم مدیریتی ایران RGC این هست که کاربران رو بالاتر از ادمین ها بدونن و به کاربران توجه ویژه ای داشته باشند ، چرا در بعضی موارد ، به خصوص در چت و گفت و گو با کاربران این مورد رعایت نمیشه و برخی از ادمین ها با لحنی با کاربران صحبت می کنند که میشه متوجه شد خودشون رو بالاتر از کاربران میدونن ! فکر میکنی رفتار ادمین ها با کاربران باید چجوری باشه ؟

این مورد اکثرا به دلیل کم لطفا میران هستش اما باز هم در باره این موضوع توضیح بیشتر در یک موضوع جداگانه خواهیم داد.

3 - خیلی از اپلیکیشن های معروف و کارآمد جوری طراحی شدند که استفاده از اون ها رایگانه اما یکسری امکانات ویژه در اختیاری کسانی میزاره که دوست دارن از امکانات خاص استفاده کنند که برای استفاده از این امکانات هم باید هزینه کرد . برای مثل کلاینت استیم و بازی های Dota 2 ، CS GO و ... بازی های اندروید مثل : Clash Of Clans و ... . کسی هم معترض نمیشه و خیلی ها هم هزینه میکنن تا بتونن از امکانات استفاده کنن . چرا در RGC که برخی امکانات خریدنی هست ، اعتراض زیاده؟ به نظرت این مربوط نمیشه به اینکه شما یک مدت این امکانات رو به صورت رایگان ارائه کردین و کاربران از شما انتظار دارند حداقل برای دادن TC هزینه ای نگیرید ؟

هنوز هم داشتم TC برای کسانی که از قبل داشتند مجانی هست اما اگر بخوایم طبق قانون پیش بریم، باید این کار رو انجام بدیم ولی در مورد سوال شما باید بگم که، یکی از دلایل عمده این طرز فکر این هستش که خود مدیران دارند آیتم ها رو میفروشند و چون هم مدیران ایرانی هستند و هم مسئول فروش ایرانی، پس اینطور برداشت میشه که میخوان ادمین ها پول به جیب بزنند که البته بارها این مسئله در کلاینت گارنا مشاهده شده و کاربرها اعلام کردند اما یک Retailer میومد چیزی بفروشه خیلی راحت کاربرها میخریدند. البته این موضوع خیلی داره بهتر میشه و تقریبا 90% کاربرها درک میکنند این مسئله رو.

4 - گفتی حسام و میثم به تنهایی یکیشون هیتلر و یکیشون مادر ترزا هست دقیقا بگو کدوم کدومه ؟!

حسام هیتلر و میثم مادر ترزا هستش البته در در مورد قوانین نه در همه موارد.

5 - چرا میگن اصفهانیا خسیسن ولی هر کی میخواد به هرکی زنگ بزنه به من میگه شارژ ندارم تو زنگ بزن :| ؟ همتونم بالا 5 هزار تومن شارژ دارین :@ . به ترتیب هم بگو کدوم اصفهانی تره ( خسیس تر :D ) : خودت - حسام - میثم - مسعود - من

بنده هیچوقت نمیگم شارژ ندارم، یا وقت ندارم که میگم دیگران رو خبر کنید و یا میخوام سلسله مراتب رعایت بشه.

بقیه رو هم نظری ندارم به جز مسعود که بعدا باید مفصل راجه بهش صحبت کرد :)

موفق باشی .

شما هم همینطور

mamad_kabal
02-22-2017, 02:52 PM
من از طرف فردین ج میدم
pedramtr = تو دیوار !!
misagh small : فقط دوتا با یه هیرو بازی بلد بود .
بهترین رفیقشم 1% احتمال نده تو باشی :))

mamad_kabal
02-22-2017, 02:53 PM
فردین بیشترین کسی که ازش عقده داشتی و بلند مدت بن کردی کی بوده :))

Triboss
02-22-2017, 08:58 PM
tu ye jome nazareto rajebe esme zir begoo
Gn8.M4sT3r.Gn

Shadow
02-23-2017, 12:35 AM
tu ye jome nazareto rajebe esme zir begoo
Gn8.M4sT3r.Gn

شناخت زیادی از ایشون ندارم.

Shahy.4Ever
02-23-2017, 05:42 AM
Hlr
بله اشتباه میکردی من هیچوقت حتی یک بار هم مپ هک استفاده نکردم
رشتت برقه ولی در زمینه کامپیوتر فعالیت داری درسته ؟!
جواب سوال آخرمم گرفتم ممنون

vahidgm
02-23-2017, 04:10 PM
سلام فردین چطوری ؟

خدمت با سعادتت عارضم : فردین کلش رویال بازی میکنی ؟ کاپت چنده (اگه بازی میکنی )

yank
02-23-2017, 10:51 PM
سلام درود به همگی به کاربران و مدیران زحمت کش
یه نظر داشتم جاش اینجا نیس ولی لازمه بگم که اگه دوستان نفری یک سوال کنن جالب تره
و دقت بیشتری به سوال و جواب میشه و شخصی که روی صندلی داغ هست راحت تره
با تشکر.

Shadow
02-24-2017, 11:12 AM
سلام فردین چطوری ؟

خدمت با سعادتت عارضم : فردین کلش رویال بازی میکنی ؟ کاپت چنده (اگه بازی میکنی )

با سلام، خیر

MISAGH_SMAL
02-24-2017, 11:40 PM
من از طرف فردین ج میدم
pedramtr = تو دیوار !!
misagh small : فقط دوتا با یه هیرو بازی بلد بود .
بهترین رفیقشم 1% احتمال نده تو باشی :))

man nazare shomaro nakhastam
vali hala nazar dadi inam behet begam man shomaro nemishnasam nemidonam che esrari dari beyne gondeha dide beshi (( albate ma gonde nistim zire poste fardin post gozashti manzoram bood )) va dar javabe in 2 nazari ke dadi
pedramtr = too divar yejori mikonatet ke seda sag bedi
MISAGH_SMAL = ba hamon 1 hero ke to migi balad hastam yejori mikonamet ke seda sage armani bedi
age konet kharesh kard post bezar ta dobare bokonamet kon bache afrighaie
chat = ridan root

BeAsTMode
02-28-2017, 03:48 PM
چند ساله دوتا بازی میکنی ؟
بجز دوتا با کدوم بازی بیشتر حال میکنی ؟
نظرت رو راجب : yedardamaren - KickTheBucket - Metal.Gear.Sold بگو
روم (EU) Public از نظر سطح کیم بالاتره یا روم Iran ؟
منتظر کدوم سوال بودی که در این صندلی داغ ازت پرسیده نشده ؟

با تشکر :|

๖LovE
02-28-2017, 06:17 PM
سلام ، برنامه نویسی رو از کجا یاد گرفتی ؟
تفریح مورد علاقت چیه؟
هیرو مورد علاقت ؟

Shadow
03-05-2017, 05:47 AM
چند ساله دوتا بازی میکنی ؟

فکر میکنم حدودا 9 سال.

بجز دوتا با کدوم بازی بیشتر حال میکنی ؟

کلا بازی های دیگری هستند که بیشتر علاقه دارم انجام بدم.

نظرت رو راجب : yedardamaren - KickTheBucket - Metal.Gear.Sold بگو

نظری ندارم

روم (EU) Public از نظر سطح کیم بالاتره یا روم Iran ؟

به طور میانگین اروپا اما بهترین بازیکنان ایران سطحشون از اروپا بالاتر هستش.

منتظر کدوم سوال بودی که در این صندلی داغ ازت پرسیده نشده ؟

سوال های زیادی بود.

با تشکر :

موفق باشید

سلام ، برنامه نویسی رو از کجا یاد گرفتی ؟

چیزهایی که بلدم میشه گفت همه با تحقیقات متفرقه بوده که با پیگیری و جمع آوری یک سری مطالب تونستم تا حدودی بعضی زبان ها رو یاد بگیرم.

تفریح مورد علاقت چیه؟

در کنار خانواده بودن.

هیرو مورد علاقت ؟

پرسیدن قبلا.

موفق باشید

Gun
03-05-2017, 02:20 PM
سلام.

سر کار اصلیت چقدر به آرحیسی فک میکنی ؟

بیشترین ضرری که کردی چند بوده ؟

همیشه بدقولی و زیاد تاخیر میکنید ؟ ( به خصوص تو جلسه ها )

نظزتون راجبه افراد زیر تو یک یا دو کلمه :

Victor

aDvin

Kral

Graceful

A_h_j(امیدوارم یادت باشه)

شاپ برات سودی داره ؟ چند مثلا ؟

چی شد که از 1001 شدی 4650 ؟

شده بری زیراب گلوبال بزنی پیش چاربل یا راجرز ؟

حرف آخر ؟

خدافظ : )

Shadow
03-06-2017, 11:35 AM
سلام.

سلام

سر کار اصلیت چقدر به آرحیسی فک میکنی ؟

1% اگر نیاز باشه

بیشترین ضرری که کردی چند بوده ؟

در RGC زیاد نبوده

همیشه بدقولی و زیاد تاخیر میکنید ؟ ( به خصوص تو جلسه ها )

ما همیشه زودتر هم حاضریم اما باید کار دیگران رو هم انجام بدیم که برنامه رو به تعویق میندازه.

نظزتون راجبه افراد زیر تو یک یا دو کلمه :

Victor

اگر پشت هم نره و نیاد آینده خوبی در هر زمینه ای داره

aDvin

Dendi

Kral

نظری مشابه victor اما مقداری با تجربه کم تر

Graceful

باگ

A_h_j(امیدوارم یادت باشه)

بسیار مهره کارآمدی بودند که متاسفانه دیگه در بین ما نیستند

شاپ برات سودی داره ؟ چند مثلا ؟

ضرر نکنیم، سود آن چنانی نداره

چی شد که از 1001 شدی 4650 ؟

100 بودم برای تست اما به دلیل سهام و کارهای اجرایی و همچنین حضور در تیم اصلی 3 نفره خودمون کلا جایگاه تغییر کرد.

شده بری زیراب گلوبال بزنی پیش چاربل یا راجرز ؟

فایده ای نداره چون ما 3 نفر با هم کار میکنیم و اصلا کاری به دیگران نداریم و مستقیما با هم در ارتباط هستیم

حرف آخر ؟

دیگه چه خبر؟

خدافظ : )

Wish you Best

عجب باگی هستی :)

whish
03-07-2017, 01:40 PM
سلام
از اونجايي كه شما توي بخش پشتيباني فعاليت ميكني
بازي كاربران هم براتون مهم هست يا نه؟ سطح بازي ؟ اگه هست توضيح ميديد چه فعاليتي ميكنيد براش؟
و از روم هاي ايران و هاير پنج تا پلير مد نظر كه بازي خوبي دارن از نظر شخصيت اسم ببر (از هر روم پنج تا )
و اينكه ار جي سي چند در صد از زندگي روزمره تو اشغال كرده و هدفت از كار كردن توش چيه ؟
و براي پيشرفت پلير ها و ادمين ها چه توصيه هايي داري؟
لطفا كامل و با جزييات توضيح بديد
و ديد و نظرت راجبع من ؟ (كار و فعاليت و اينده) دو خط توضيح بده حداقل
ممنون

Shadow
03-08-2017, 10:28 AM
سلام
از اونجايي كه شما توي بخش پشتيباني فعاليت ميكني

پخش پشتیبانی؟

بازي كاربران هم براتون مهم هست يا نه؟ سطح بازي ؟ اگه هست توضيح ميديد چه فعاليتي ميكنيد براش؟

مسلما بله و سعی میکنیم با ایجاد روم هایی مثل هایر یا گذاشتن مسابقات با جوایز ارزنده، سطح کاربران رو بالا ببریم و همچنین با جذب بازیکنان خوب قدیمی که دیگه کم تر بازی میکنند، به سطح بازیکنان جدید کمک کنیم.

و از روم هاي ايران و هاير پنج تا پلير مد نظر كه بازي خوبي دارن از نظر شخصيت اسم ببر (از هر روم پنج تا )

بازیکنان رو زیاد نمیشناسم چون باید بازی کنم یا در مسابقات شرکت کنم.

و اينكه ار جي سي چند در صد از زندگي روزمره تو اشغال كرده و هدفت از كار كردن توش چيه ؟

به طور متمرکز شاید 10% هم نشه. هدف رو قبلا توضیح دادیم.

و براي پيشرفت پلير ها و ادمين ها چه توصيه هايي داري؟

این رو هم قبلا توضیح دادیم.

لطفا كامل و با جزييات توضيح بديد
و ديد و نظرت راجبع من ؟ (كار و فعاليت و اينده) دو خط توضيح بده حداقل

نظری ندارم.
اینم دومین خط :)

ممنون

دیگه ببین چه جواب کاملی دادم.

king.hamed
03-13-2017, 06:39 PM
salam
behtarin bazikon jahan to footbal benezare to
messi behtare ya ronaldo
chera tedad tarafdar perspolis bishtare
to rgc az che kasi bishtar khoshet miyad
soali ke dost dashti azat beporsam

Shadow
03-15-2017, 12:21 AM
salam
behtarin bazikon jahan to footbal benezare to

Ronaldinho

messi behtare ya ronaldo

مدل بازی اینت دو یکی نیست و چون سبک بازیشون فرق داره مقایسه نمیکنم اما به نظرم رونالدو از همه لحاظ بالانس تر باشه.

chera tedad tarafdar perspolis bishtare

زیاد با فوتبال ایران سروکار ندارم.

to rgc az che kasi bishtar khoshet miyad

؟

soali ke dost dashti azat beporsam

دوستان پرسیدن

سوالهای حرفهای میپرسید