PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصاحبه جذاب با N2tIOn

Sky_DeSpeRadOo
02-24-2017, 02:21 AM
نام : مهربد
نام خانوادگی : زمانی
نام مستعار : N2tIOn
هیروی مورد علاقه : Invoker - Slark - BristelBack
آیتم مورد علاقه : Octrine

- سلام ، لطفا خودتون رو کوتاه معرفی کنید .

سلام ، مهربد هستم 18 ساله ، تهران .

- چی شد که این نیک نیم رو برای خودت انتخاب کردی ؟

نیک N2tIOn رو همینجوری گذاشتم که خوشبختانه خیلی معروف شد تو RGC ولی نیک Inv-Pain رو چون علاقه خاصی به Invoker دارم گذاشتم .

- چند ساله که بازی میکنی ؟ و چند ساله که حرفه ای بازی می کنی ؟

6 سال ، 3 سال حرفه ای .

- در روز چند ساعت رو صرف بازی و DOTA میکنی؟

در روز 8 ساعت دوتا پلی میدم .

- از چه رولی خوشت میاد ؟ چرا ؟

از رول Offlane خوشم میاد چون حوصله 3pl رو ندارم چون اکثر کسایی که بشون ساپ میدیم بد پلی میدن .

- بیشتر تمرکزت تو بازی رو چیه ؟

بیشتر تمرکز من تو بازی روی یونیت زدنه سعی می کنم تاجایی که بشه از هیروی جلوم بیشتر آیتم بیارم همیشه هم یارام میگن تو چرا اینقدر فارم میکنی !

- چه کار متفاوتی انجام میدی که باعث میشه نسبت به بقیه بهتر باشه بازیت ؟

خیلی فارم میکنم و KS میزنم و زمانی که لاین رو پوش میدم میرم استک میکنم و تاجایی که میتونم از هیروی رو به رو قوی تر فارم میکنم .

- فاصله گیمرها و تیم های ایرانی رو با سطح جهانی چقدر می بینی ؟

به نظر من سطح گیم تو ایران خوبه ولی مسابقاتی که تو خارج میزارن و جوایزی که میدن باعث میشه بعضیا کارشون رو بزارن رو دوتا ، تو ایران مردم از سن 24 به بعد فان پلی میدن ولی تو خارج دوتا واسه خودش یه شغل حساب میشه .

- سطح بازی رو تو RGC چقدر میدونی ؟

راجبه سطح RGC نظری ندارم من فقط به خاطر al_ahwazi o auzar_is_back میام RGC ، از بازی کردن با این افراد خوشم میاد .

- توی RGC بازیه کیا از بقیه بهتره ؟

Al_ahwazi بهترین بازیکنیه که من دیدم .

- چه سوالی دوست داشتی ازت بپرسیم ؟

چرا چنج ای دی دادم

و جواب ؟

حقیقتش هر وقت هاست میشم وقتی همه دوستام هستن جا برای خودم برا پلی کردن نیست چنج دادم یه ذره بازی کنم هرچند از طریق بن هیستوری پیدام کردن .

- حرف اخر ؟

اگر تو بازی به پلیرا چیزی میگم ناراحت نشید ، من تشنه ی وین شدنم اهل باخت نیستم .

AuGust
02-24-2017, 03:04 AM
با عرض سلام ! این روز سیاه را در تاریخ گیم ایران به همه گیمر های ایران در ار جی سی تسلیت میگم . مخصوصا به اقای اسکای دسپرادو .
سلام داداچ اراش عه نه داداش علی ای بابا داداث فرزین اه داداز مهربود ! بزار یکم نفس بگیرم اسمات زیاد بود نفسم بند اومد انقدر صدات کردم !
چطوری ؟ عزیزه دل داش امیر تی اچ سی ؟
داداش من میخوام باهات بیام گیم بهم حرف های بوق دار بزنی ناراحت شم از دستت !
داداج از هیوی بریستل بک خوشت میاد چون دماغت اون شکلیه ؟
از هیرو اسلارک هم خوشت میاد چون استایل راه رفتنت اینجوریه ؟
اینوکر ؟ کیبوردو نشکنی! پیلیز دستو پا شو نشکون !
شانس اوردیم Geomancer دوست نداری !
چرا چنج ایدی دادی ؟ چون بچه هارو میبری تو هاست بعد خودت میشینی کناره روشان خاک بازی میکنی ؟
مهربود نه داداش فروردین بود =))) تهران ؟ چون کد خط تلفونتون شده 021 تهران ؟ از اون جایی که هستی میشه بگی برج میلاد معلومه یا نه ؟
اسانسور دیدی ؟ =))
در اخر حرف اخرمو میزنم :
حرف های که زدم همش جنبه فان داشت و من با اقا .................. مهربد شوخی دارم !برداشت غلط نکنید پیلیز !
( یاده دیس اهنگ های خواننده های ایرانی توسط جعفر افتادم = )))) )
اسکای دسپرادو شما با این مصاحبه گیمر های ایرانو مثل جعفر دیس کردی !

Thc!.B1
02-24-2017, 11:51 AM
خیلیم عالی موفق باشی عزیزم :rolleyes:

Baby_do11_HousE
02-24-2017, 11:58 AM
merci ke hasti;)

nimaarek
02-24-2017, 12:06 PM
از رول Offlane خوشم میاد چون حوصله 3pl رو ندارم چون اکثر کسایی که بشون ساپ میدیم بد پلی میدن .

ببین اصغر تو انتظارات از ساپ ها زیاده ! توقع داری یه کاری بکنن تو نمیری یا بغلت کنن ببرن بیس تو تیمی بازی کردن بلد نیستی

Anti.Lawshi
02-24-2017, 02:31 PM
Linko Baz Kardam PCim Res shod ;;d;d

MaybeNextTime
02-24-2017, 03:16 PM
با عرض سلام ! این روز سیاه را در تاریخ گیم ایران به همه گیمر های ایران در ار جی سی تسلیت میگم . مخصوصا به اقای اسکای دسپرادو .
سلام داداچ اراش عه نه داداش علی ای بابا داداث فرزین اه داداز مهربود ! بزار یکم نفس بگیرم اسمات زیاد بود نفسم بند اومد انقدر صدات کردم !
چطوری ؟ عزیزه دل داش امیر تی اچ سی ؟
داداش من میخوام باهات بیام گیم بهم حرف های بوق دار بزنی ناراحت شم از دستت !
داداج از هیوی بریستل بک خوشت میاد چون دماغت اون شکلیه ؟
از هیرو اسلارک هم خوشت میاد چون استایل راه رفتنت اینجوریه ؟
اینوکر ؟ کیبوردو نشکنی! پیلیز دستو پا شو نشکون !
شانس اوردیم geomancer دوست نداری !
چرا چنج ایدی دادی ؟ چون بچه هارو میبری تو هاست بعد خودت میشینی کناره روشان خاک بازی میکنی ؟
مهربود نه داداش فروردین بود =))) تهران ؟ چون کد خط تلفونتون شده 021 تهران ؟ از اون جایی که هستی میشه بگی برج میلاد معلومه یا نه ؟
اسانسور دیدی ؟ =))
در اخر حرف اخرمو میزنم :
حرف های که زدم همش جنبه فان داشت و من با اقا .................. مهربد شوخی دارم !برداشت غلط نکنید پیلیز !
( یاده دیس اهنگ های خواننده های ایرانی توسط جعفر افتادم = )))) )
اسکای دسپرادو شما با این مسساحبه گیمر های ایرانو مثل جعفر دیس کردی !

=))))))))))))))))))))

a.m00_killer
02-24-2017, 03:26 PM
Adam kambod ba in mosahebe kardin
Harfi nadaram!:D

whish
02-24-2017, 06:40 PM
قبلا یادم میاد زیر پست یکی نوشته بودم که مصاحبه ها داره میزنه جاده خاکی
و الان دیگه وقتشه بگم زده جاده خاکی
همین مونده دیگه بیاید با نمکی سر کوچه ماهم به عنوان پلیر به اصطلاح حرفه ای مصاحبه کنید :))
کلا دیگه مصاحبه ها جذابیت اولشو نداره و فکر میکنم بخاطره اینه ک اشخاصی ک انتخاب میکنید مناسب نیستند
امیدوارم بهتر بشه !این روند چون روز ب روز داره بدتر میشه :))

5Zel
02-24-2017, 07:06 PM
sky desperadoo jan , beja mosahebe shoma bayad microphone ro begiri dastet rap bekhoni , movafagh bashin

O.Laツla
02-24-2017, 09:08 PM
فقط میگم که واسه تاپ پلیر های ایران متاسفم

deruid
02-24-2017, 09:16 PM
صادق اینا کی هستن باشون مصاحبه میکنید ؟

Sky_DeSpeRadOo
02-24-2017, 09:33 PM
با سلام ،

بنده شخصا با این مصاحبه به طور کل مخالف بودم و پیش بینی میکردم چه اتفاقی بیوفته . مورد اول اینکه شخصا چند بار گفتم به صلاح خودت نیست این کار و مورد بعدی اینکه به دلیل اینکه ایشون 3 بار تاپ هایر شدن (که البته این هم ملاک نیست) نمیخواستم کسی فکر کنه با اشخاصی مصاحبه میکنیم که رفیق خودمون باشن . اولین اولویت در مصاحبه باید یک محبوبیت و شناخت حداقلی از طرف کاربران نسبت به شخص باشه که متاسفانه از کامند ها مشخص هست که رعایت نشده . اگر راضی نبودید بنده عذر میخوام و به هر حال شرایط ما رو هم در نظر بگیرید .

موفق باشید .

...TITAN
03-08-2017, 11:41 PM
منم موافقم هنوز تجربه زیادی نداری
اسکای چی زده بودی؟رفتی با این بچه سال مصاحبه کردی
یه نوبه گارنایی بیش نیس!