PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : unban

sima_nika
03-13-2017, 12:04 AM
هیچ دفاعیه ای ندارم تو پست اول هم درخواست انبن نکردم به دلیل گفته ی یک پلیر نوب در بازی ک من afk بودم به دلیلی ک براتون ذکر کرده بودم بن کردید هیچی نمیتونم بگم که طرف خودش نوب بوده بقیه از بازی لفت دادن منی ک اگه نبودم 10 دیقه قبلش بازی تموم شده بود لفت ندادم ب بازی ادامه دادم هیچ دفاعیه ای ندارم فقط تشکر میکنم از مدیرتتون که به هر درخواستی که میشه بن میدید اولین بار بود ب دلیل مشکلی ک پیش اومد برا مانیتورام نشد بازی کنم بعدش حاظرم هزار بار afk کنم به بازی ادامه بدم و بازی رو به برد تیم خودم برسونم اما ب شرطی که تیمم حداقل پلیر باشن و مثل اون گیم نوب نباشن که از بازی لفت بدن و یه نوبی مث lich بازی کنه بلد نباشه لول 6 کنه ببازیم که بعدش همش رو سر من خراب شه هه هه هه بازم ممنون

بدرود RGC

ID : SIMA_NIK

Chiften
03-13-2017, 06:46 PM
ببینید دوست عزیز
نکته اول اینه که اتفاقی که برای شما افتاده برای همه هست و فقط شما نیستید که دچار این مشکل میشید و به گفته خودتون که صحفه سیاه شده باید از بازی خارج میشدید .
نکته دوم اینه که اگه هر گونه شکایتی از فرد ریپورتر دارید مثل لیو کردنش یا هرچی کافیه ریپورت کنید و ایشون هم اگه در چارچوب قوانین جای بگیره حتما ادمین ها بن خواهند کرد.

در اخر ایدی شما آنبن شد امیدواریم در اینده شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم که در مقوله انبن شرمنده شما خواهیم شد.

Iran Room

بسته شد.