PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Lotfan yek nafare dige residegi kone!

[mohammad]
03-15-2017, 02:22 PM
مواردی که باعث گرفتن مقام Team Captain از شخص و یا بن وی می گردد:

1- اگر شخصی بازی را بی دلیل و خارج از شرایط گفته شده در بالا ریمیک کند، مقام وی گرفته شده و شامل توقیف خواهد بود.

2- انجام بازی های تک به تک در روم های Iran و Iran LoD به دلیل وجود بازیکنان کافی اگر به صورت سو استفاده تلقی شود و با تاییدیه مدیران روم نباشد، به عنوان تبانی تلقی شده و اینگونه برداشت خواهد شد که شخص مورد نظر از این کار در جهت بالا بردن امتیاز خود استفاده نموده و Team Captainمورد نظر می تواند به صورت دائم بن شود و تا زمانی که آیتم ریست کردن امتیاز را تهیه نکرده و امتیاز خود را صفر نماید آنبن نخواهند شد اما در هر صورت مقام Team Captain از شخص گرفته خواهد شد (تنها در این مورد مدت زمان بن بیش از موارد گفته شده در ذیل بوده و مدت زمان بن آن بستگی به ریست کردن امتیاز شخص دارد).

3- اگر شخصی در هاست های روم Iran LoD در هاست هایی که توسط Team Captain های دیگر ساخته شده از کامندی استفاده کرده و اختلال ایجاد نماید، مقام وی گرفته شده و توقیف به همراه خواهد داشت.

4- اگر شخصی بعد از گرفتن مقام تیم کاپیتان در روم Iran LoD امتیاز وی به زیر مقام 1500 بیاید، در صورت بررسی مدیران و یا ارسال گزارش از سمت کاربران، مقام وی از او گرفته خواهد شد اما در صورت کسب امتیاز و دارا بودن شرایط می تواند طبق قوانین دوباره درخواست دهد.

5- آگر شخصی مدت زمان مقام Gold Member و یا Diamond Member وی تمام شده باشد اما همچنان مقام تیم کاپیتان را داشته باشد، عزیزان می توانند بعد از گذشت مدت زمان حداقل 24 ساعت بعد از اتمام زمان آیتم وی درخواست دیموت آن شخص را دهند.

نکته: مواردی مثل لیور، فحاشی، اسپم، خراب کردن بازی و غیره شامل بن بوده و همانند قوانین کلی کاربران با شخص برخورد خواهد شد و به همین دلیل هیچ ارتباطی به گرفتن مقام Team Captain از شخص نخواهد داشت.

link unban ghabli ke rad shod + tozhihat: http://rankedgaming.ir/showthread.php?67993-Alaki-Demote-dad-!

طبق قوانینی که دارید نام رکیک برای هاست جزو مواردی نیست که تیم کاپیتانم گرفته شود
آقا این ادمینتون فک کنم مشکل داره با من, لطفا یکی دیگه رسیدگی کنه
توضیحات در لینک بالا موجود هست

Sianor
03-15-2017, 02:30 PM
شما درخواست خودتون رو توی قسمت تماس با مدیران مطرح کنید تا ادمین های دیگر حرف من را تایید کنند

لحن صحبت خود را تصحیح کنید و جو الکی ندهید در صورت تکرار برخورد خواهد شد

بسته شد