PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه در مورد آینده کاری ایران تیم

Sky_DeSpeRadOo
04-23-2017, 11:00 PM
با سلام خدمت تمامی کاربران ؛

به دلیل سنگ اندازی ها و برخی مشکلاتی که مسئولین rgc برای ایرانی ها به وجود آوردند، تیم ایران تصمیم گرفت از ادامه همکاری با این کلاینت صرف نظر کند و از این رو برای اولین بار یک کلاینت کاملا ایرانی که توسط برنامه نویسان ایرانی نوشته شده است به نام ایران بتل را برای کاربران ایرانی راه اندازی کند . در حال حاضر ایران بتل راه اندازی شده و در حال تکمیل مراحل اولیه و تست می باشد . به زودی اخبار جدید و نحوه ی استفاده به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید .

ما تازه اول راه برای یک پیشرفت بزرگ و استقلال گیمینگ ایران هستیم .

با آرزوی موفقیت تمام ایرانی های عزیز .

MISAGH_SMAL
04-24-2017, 05:59 PM
kheyli khobe ke dg mohtaje in kharejiya nabashim albate hich vaght nabodim vali chon yechizi daran fekr nakonan dg sahebe kole kasaie hastan ke daran oonja che modiriyat mikonan roomiyo che playeri ke dare too oon room ply mikone
faghad hodode hazer shodanashe behemon begid 1 hafte 2 hafete cheghadar tol mikeshe mamnon

Ahmad69
04-25-2017, 07:28 AM
ار جی سی نریم دیگه ؟
ولی ما ایرانی ها غیرت داریم . اگه خارجین از تولید ملی همایت میکنیم .

We Wont Forget Our Country

Sky_DeSpeRadOo
04-25-2017, 12:01 PM
kheyli khobe ke dg mohtaje in kharejiya nabashim albate hich vaght nabodim vali chon yechizi daran fekr nakonan dg sahebe kole kasaie hastan ke daran oonja che modiriyat mikonan roomiyo che playeri ke dare too oon room ply mikone
faghad hodode hazer shodanashe behemon begid 1 hafte 2 hafete cheghadar tol mikeshe mamnon

همین حالا هم آماده هست و میشه داخلش بازی کرد ، منتظریم تا تکمیل بشه و بعد اعلام کنیم . اگر علاقه دارین برای دانلود نسخه ی ابتدایی و آموزش استفاده پیام بدین .
همون طور که گفتم نسخه ی اولیه هست و در حال تکمیل شدن و بهبود امکانات ، فضا و ... فقط نیاز به زمان داره تا برنامه نویسیش تکمیل بشه .

ار جی سی نریم دیگه ؟
ولی ما ایرانی ها غیرت داریم . اگه خارجین از تولید ملی همایت میکنیم .

We Wont Forget Our Country

ما نمیگیم کجا برین کجا نرین .خود کاربران جایی که در مجموع بهتر باشه رو انتخاب می کنند و از این نظر با توجه به تجربه های قبلی نگرانی نداریم و ما فقط اطلاع رسانی انجام میدیم . این اولین باری نیست که این تیم کارش رو از صفر شروع میکنه .

DepreS
04-25-2017, 03:21 PM
. . . CharKh DanDe Haie MaShiNe SarMaYe DaraN RoQaN Kari MiShaN Ba CharBie BaDaN

Il_Sorena_Il
04-25-2017, 04:15 PM
Fuck u Charbel ^_^ Ke fardino Parondi Sag tot Shash kone > Done < Charbel Charbel chrbel Shash tot > Shadow Player< Parondi~!!!!!!!!! barat daram

nimaarek
04-27-2017, 01:59 AM
در حال حاضر ایران بتل راه اندازی شده و در حال تکمیل مراحل اولیه و تست می باشد

بالاخره چی شد ؟
راه اندازی شده؟ یا داره تست میشه ؟
یه آدرسی چیزی بده ببینیم چی به چیه

Yoreyo^_^
04-27-2017, 01:16 PM
سلام میشه نسخه رو بزارید ..مشکل نداره
میخوام با محیط آشنا شم

morteza.sh92
04-27-2017, 10:27 PM
یکم بیشتر توضیح نمیدی راجب کلاینت؟
مثلا روم هاش دارای سطح بندی هست یا نه؟
دارای اسکور هست گیم هایی که میزنیم یا فقط لول آپ اکانت؟
اگه میشه نسخه ازمایشی رو واسه دانلود بزار

Sky_DeSpeRadOo
04-28-2017, 12:18 AM
بالاخره چی شد ؟
راه اندازی شده؟ یا داره تست میشه ؟
یه آدرسی چیزی بده ببینیم چی به چیه

راه اندازی شده و تست هم انجام شده که مشکلی نداشته . فقط فضای کلاینت در حال آماده سازی هست که به محض اتمام نسخه ی اولیه رو منتشر میکنیم .

سلام میشه نسخه رو بزارید ..مشکل نداره
میخوام با محیط آشنا شم

سلام ، به زودی نسخه ی اول رو در اختیار شما میزاریم .

یکم بیشتر توضیح نمیدی راجب کلاینت؟
مثلا روم هاش دارای سطح بندی هست یا نه؟
دارای اسکور هست گیم هایی که میزنیم یا فقط لول آپ اکانت؟
اگه میشه نسخه ازمایشی رو واسه دانلود بزار

برخی از مزایا : امکان دیدن مشخصات ، پلیرها و چت های تمامی لابی ها و گیم های در حال اجرا به صورت آنلاین و لحضه به لحضه ، سیستم ریکانکت بهتر از کلاینت قبلی ، پروفایل جداگانه شامل آمار ، مکان ، آچیومنت ، گیم ها ، وضعیت بن ها و ... برای تمامی پلیر ها ، سیستم هوشمند برای حدس زدن امکان برد تیم ها به صورت درصدی ، سیستم هوشمند بن / موت . همچنین در نظر داریم که سرور ها ایرانی باشن که در صورت اجرا پینگ شما حدود 10 تا 50 خواهد بود . تمامی روم ها مجزا به لدر ( اسکور ) جداگانه هستند که به صورت ماهیانه ریست میشه و به افراد برتر هر ماه جوایزی داده میشه حتی امکان دادن رنک Top Player با ویژگی های خاص به افراد برتر وجود داره .
95درصد از امکانات همین آلان آماده شده و بقیه در حال آماده سازی هست .

RazoR
04-28-2017, 01:57 PM
از گرنا تا ار جی سی و حالا هم بتل نت مثل سابق با قدرت به کارش ادامه میده !
این که فردین برای گیمینگ ایران هزینه میکنه (حالا از هر نظر وقتی یا مالی ) ما کمال تشکر و قدر دانی رو داریم !
من نمیدونم چی شده و نمیخوام هم بدونم مثل زمان Mr.Saveh که نابود کرد کل گرنارو برامون مهم نبود حالا هم یسری آدم سود جو ار جی سی رو به گند کشیدن باز هم مهم نیست !
ما تا آخر پشت اونی که بات میفروخت برای کشور پرو وایمیسم ! :)))))))))
آقا دمتم کرم ادیب صابر عزیز <3

Gun
04-28-2017, 03:49 PM
دوست عزیزی که اسمتو نمیگم

خود چاربل جلو چشم خودم هم توهین کرد هم گفت وقتم رو برای ایرانیا تلف نمیکنم .

همه مثل شما نیستن با دیدن این چیزا چشمشون رو ببندن و رنکشون رو حفظ کنن.

زیر فلان خارجی ها خوش بگذره :d

DepreS
04-29-2017, 02:34 PM
SarZamine Madari ah che sade bavari :D

Amir.kupi
05-01-2017, 09:45 PM
besyar awli
dg az in rgc rahat mishim
Merci Admin Haye iran
Omid varam sarian fix beshe va
Ma hal sho bebarim
:)

I_GameOver_I
05-02-2017, 12:41 AM
Salam

key cliente miad biron ?
age omade ye link bedin merC

Sky_DeSpeRadOo
05-02-2017, 11:02 AM
Salam

key cliente miad biron ?
age omade ye link bedin merC

سلام ،
تمامی کارها انجام شده در حال حاضر دیزاین قالب کلاینت در حال انجام هست که به زودی تموم میشه.

PRINCE
05-02-2017, 12:05 PM
زمان حاضر شدن کلاینت چه موقعست یه زمان حدودی بگین

VicToR
05-02-2017, 08:43 PM
زمان حاضر شدن کلاینت چه موقعست یه زمان حدودی بگین

سلام زمانش مشخص نیست چون در مرحله طراحی می باشد , ولی مطمئن باشید بزودی آماده می شود.

{[T_T]}
05-03-2017, 03:52 PM
ba salam iran battle key mitoonim azash estefade konim va az koja mitoonim downloadesh konim?va chejoori etela resani mishe?va key

VicToR
05-03-2017, 04:27 PM
};167184']ba salam iran battle key mitoonim azash estefade konim va az koja mitoonim downloadesh konim?va chejoori etela resani mishe?va key

سلام

کلاینت در مرحله طراحی وبرنامه نویسی می باشد و بزودی در این پست اعلام خواهد شد.

SenioR
05-04-2017, 04:32 PM
خدا رو شکر که ایران در زمینه ی گیمینگ و ورزش الکترونیک میخواد به خود کفایی برسه

خسته نباشید.

CapitaN_WaRioR
05-06-2017, 10:48 AM
Daghighan key miad?

aDvin
05-22-2017, 11:11 PM
Daghighan key miad?

سلام

دوست گرامی کار های نهایی داره انجام میشه به امید خدا به زودی فیکس خواهد شد

فردین (shadow) پیگیر بوده و هست که هرچه سریع تر کلاینت اماده شود که شما بازیکنان عزیز در آن بازی کنید

موفق و پیروز باشید

`plus
05-24-2017, 09:56 PM
اگه هنور آماده نشده پس این چیزی که روی سرور data گزاشتید چیه ؟ :/
چون فوضولم گشتم پیداش کردم
یه سری مشکل MSVCl داره
http://data.rankedgaming.ir/#Home%2FPrograms%2FIran%20Battle
فک کنم باید ویندوز به ویندوز نسخه ی مجزا بدید

Damon_salvator3
05-25-2017, 04:45 PM
ini ke peyda kardi noskhe ghadimie battle ke ghablan estefade mishod noskhe jadido hanoz ro data base nazashtan

Meysam
05-27-2017, 01:31 AM
اگه هنور آماده نشده پس این چیزی که روی سرور data گزاشتید چیه ؟ :/
چون فوضولم گشتم پیداش کردم
یه سری مشکل MSVCl داره
http://data.rankedgaming.ir/#Home%2FPrograms%2FIran%20Battle
فک کنم باید ویندوز به ویندوز نسخه ی مجزا بدید

سلام این نسخه در قدیم استفاده میشده و نسخه جدید بسیار شکیل و کامل در اختیار بزرگواران قرار خواهد گرفت طی چند روز اینده

Savoy
06-01-2017, 08:38 PM
chi shod pas !!!

Meysam
06-03-2017, 09:46 PM
chi shod pas !!!

کلاینت در حال تست و باگ گیری می باشد

F.EnTrAL.IR
06-07-2017, 03:25 PM
به امید خدا کی زان میشه؟؟؟

kingwar
06-10-2017, 04:20 PM
باو بد موقع ای کلاینت قطع شد ... !

نسخ بازی بودم ... !

لطفا میشه بگی دقیقا تا کی کلاینت ایران بتل منتشر میشه ؟!

اگه میشه یه لینکی چیزی بزارید بفهمیم چجوریاس ... !

ممنون از زحمت هاتون ... !

aDvin
06-10-2017, 08:07 PM
باو بد موقع ای کلاینت قطع شد ... !

نسخ بازی بودم ... !

لطفا میشه بگی دقیقا تا کی کلاینت ایران بتل منتشر میشه ؟!

اگه میشه یه لینکی چیزی بزارید بفهمیم چجوریاس ... !

ممنون از زحمت هاتون ... !

سلام دوست عزیز

به زودی کامل فیکس خواهد شد و لینک دانلود کلاینت قرار داده خواهد شد

فعلا کار های اولیه انجمن ایران بتل انجام شد

لینک انجمن : forum.iranbattle.ir

موفق باشید

kingwar
06-12-2017, 02:34 AM
چی شد پس مردیم از انتظار ؟!

تروخدا سریع تر !

kingwar
06-13-2017, 04:24 PM
مردیم از صبر ... !

[dark][Knight]
06-14-2017, 04:34 AM
RGC Ride?!

masoud0990
06-16-2017, 06:01 PM
mano voucher konin
Ty

a>kupi
06-16-2017, 10:49 PM
حسام & میثم & فردین
اگه وضیعت روم های ایران و ببینین اشک تون در میاد
بعد از این همه زحمت واسه رووم های ایران کشیدین این اقای (Druid) اومده با رنک 100 شاخ بازی در میاره :)
نمیدونه کلاینت فیکس بشه هیچ کسی نیمونه
در کل واسه زحمات تون متشکرم (از طرف بچه های آر جی سی)
Shadow , MeysaM , aDvin, BesT <3

a>kupi
06-16-2017, 10:49 PM
حسام & میثم & فردین
اگه وضیعت روم های ایران و ببینین اشک تون در میاد
بعد از این همه زحمت واسه رووم های ایران کشیدین این اقای (Druid) اومده با رنک 100 شاخ بازی در میاره :)
نمیدونه کلاینت فیکس بشه هیچ کسی نیمونه
در کل واسه زحمات تون متشکرم (از طرف بچه های آر جی سی)
Shadow , MeysaM , aDvin, BesT <3

kingwar
06-17-2017, 12:30 AM
آقا چی شد این کلاینت جدید ؟!!!!

تروقران جواب بدید

shah_shiraz
06-17-2017, 01:44 AM
اقا چرا نمیشه تو فروم ایران بتل sign up کرد؟
اصلا گزینه sign up نداره و من گیج شدم چجوری تو فروم ایران بتل ثبت نام کنم چون فقط گزینه sign in داره
لطفا کمکم کنید بگید چجوری تو فروم ایران بتل اکانت بسازم ممنون!

shah_shiraz
06-17-2017, 01:45 AM
اصلا گزینه sign up نداره و من گیج شدم چجوری تو فروم ایران بتل ثبت نام کنم چون فقط گزینه sign in داره

Sky_DeSpeRadOo
06-17-2017, 04:29 AM
آقا چی شد این کلاینت جدید ؟!!!!

تروقران جواب بدید

سلام ، حتما میدونید که همچین کاری ، کار ساده ای نیست و در ایران هم بی سابقه بوده و اولین باره که در ایران این پروژه انجام میشه . مسلما کار بسیار دشواریه به خصوص که تجربه اول هست . باگ هایی داره برنامه که باید فیکس بشه . ما میخوایم تا جایی که امکان داره کار قوی شروع بشه ، لطفا صبر کنید ، انشاا... که برای هفته ی اول تابستون آمادس . مطمٸن باشین زمانی که منتشر بشه خوشتون میاد ...
موفق باشید.

Sky_DeSpeRadOo
06-17-2017, 04:31 AM

تمام آموزش های لازم از جمله آشنایی با محیط ، نحوه ساختن آیدی ، نحوه استفاده و... به صورت تصویری در روز انتشار در اختیار شما قرار میگیره .

-Rebel
06-17-2017, 10:04 PM
سلام الان که زحمت میکشید لطفا همه ی باگ هاش رو برطرف کنید.از جمله مپ هک و دیداس که مطمئنم خودتون در نظر گرفتید این هارو.اگه زودتر هم آماده بشه که خیلی بهتر.از دسته یه مشت واقعا خایمال و دزد راحت میشیم.150 هزار تومن برای یک تیم کاپیتانی !!! چجوری آخه ؟؟؟؟ممنون

qwer
06-18-2017, 05:08 PM
این درویده هد ادمینی ایران تی دی و ایران هایر رو 500 فروخته ! به لنم تی سی 30 ت فروخت تو زمان مدیریت shadow و میثم که ادمین رنک ده بود الان دیگه قیمت هاشم برده بالا فکر نمیکنم خود اقا فردینم اندازه الان ایشون درامد داشتن ! ولی خیلی باحاله . همینجوری هی ادمین میاره هی ادمین خارجیا میرینن بهش دیموت میشن ادمیناش xD
عوضی کل رنکارو میفروشه . . کشورشو که فروخت . رنکا هم میفروشه . نظم و شرفش هم میفروشه .دیگ کم مونده خود فروشی کنه و بره سراغ ..... هعی روزگار .

Savoy
06-18-2017, 08:36 PM
Khob Bara Test Baz konin CLiento Ke Playeraham Betonan Bug Report Konan

a>kupi
06-19-2017, 06:21 AM
حدود سه هفته هس دوباره اومدم تو ار جی سی بعد از اینکه دیدم حسام و فرزین و میثم نیستن تعجب کردم
بعد از اون ک بازی کردم فهمیدم ک این کلاینت دیگه مثل قبلش نیس و خیلیا از جمله من با ادمینای جدید مشکل پیدا کردن....خیلی خودشونو میگیرن
جالب اینجاس ک اقا بالا سر همه این مغرورای تازه ب دوران رسیده Ryu va Dr.spy هستن و خودشون هیچی نیستن
ممنون از ایران تیم ک زیر بار منت خارجیا نرفتن و دارن برای سرگرمی ما و خود مختار شدن ایران در گیمینگ تلاش میکنند!!:)

Az IN Taze Be Doran reside tavaqi bishtari nist
Vaghti Dadash khod Sho MIkone ADmiN iran va Iran LOd
Refiq shO mikone Head admin higher va TD v admin imba
Ta Diroz ke yadame admiN iran Bish Nabod
Alan omade rank mifroshe :)
KIr Tosh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------http://forum.iranbattle.ir/topic/3-happy-new-forum/
In LinkO be Dostan ton Hatman Bedin

AlanTuring
06-19-2017, 10:32 AM
عههه
salam mr.savoy xDDDD

ولی خب راست میگن تبلیغات در قضای مجازی میتونه بعد از رفع باگ ها و فیکس شدن کامل باشه .

الان یه نخسه شو بذارید تست کنیم خیلی خوب میتونه باشه .

پیشنهاد هامونم میتونیم بگیم .

ولی اگه رنک ها مشخص نباشند (مثل قبلا گارنا یا استیم) .

مثل ار جی سی نباشه که ادمین نفر اول لیست باشه و....

جاه طلبی و سایر چیزها برای رنک کمتر خواهد شد و دیگه افراد بخاطر رنک نمیان برن کارای غیر اخلاقی کنند و........

shah_shiraz
06-19-2017, 12:43 PM
اقا هرکی بلده بگه تو فروم ایران بتل چجوری میشه اکانت ساخت گزینه sign نداره
فعلا تا تصاویر اموزشی رو ادمینا بزارن میخوام ببینم کسی بلده به منم بگه اگرم نه ک هیچی منتظر میمونم تا اپ منتشر شه و راهنمایی می کنن ادمینا:)

Dread
06-19-2017, 12:52 PM
این همه بد و بیراه به محمد druid گفتید و تهمت الکی زدید چرا؟ زشته به خدا
من الآن ووچر ایران شدم و 1 ریال هم از من نگرفتن، نمیدونم چرا تهمت میزنید میگید پول میگیره.
برای فردین و سایر دوستان احترام قائلم، امیدوارم هرجا میرن موفق باشن. از دوران گارنا این گروه رو میشناسم، به خوبی هممون میدونیم که اینا یه تیمن (=مافیا) و کسی رو هم به این سادگیا به تیم (مافیای) خودشون راه نمیدن، سوابق شخص براشون مهم نیست، اینکه چقدر میتونه مفید باشه براشون مهم نیست، فقط مهم اینه که "خودی" باشه. و اصلیترین علت درجا زدن تیمشون هم همین باند بازی هست که گرفتارشن، پارتی بازی و باند بازی جلوشونو گرفته، هی از صفر شروع میکنن و دوباره به صفر میرسن. تجربه ی رومهای لدر ایران در گارنا، تجربه ی rgc، و .... همه نشون دادن که کار تیم شما ایراد داره. از نظر بنده ی حقیر، که بیش از 10 ساله آنلاین بازی میکنم، مهمترین عامل شکست دائم تیم شما همین پارتی بازی و باند بازی و ندادن فرصت به دیگران و "غیر خودی ها" هست.
انشالله هرجا هستید موفق باشید فردین جان و سایر دوستان، و با عبرت گرفتن از گذشته، این کلاینت جدیدتون طوری پیشرفت کنه که تمام کلاینت های خارجی به زانو در بیان 3>
با تقدیم احترام
بهشاد

Dread
06-19-2017, 01:35 PM
az in taze be doran reside tavaqi bishtari nist
vaghti dadash khod sho mikone admin iran va iran lod
refiq sho mikone head admin higher va td v admin imba
ta diroz ke yadame admin iran bish nabod
alan omade rank mifroshe :)
kir tosh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------http://forum.iranbattle.ir/topic/3-happy-new-forum/
in linko be dostan ton hatman bedin

یعنی تو مدیریت فردین ادمین ها رفیقاش نبودن و بر اساس صلاحیت و توانایی های ملت، ادمین انتخاب میکرد؟؟؟؟؟؟!!!!!

-Rebel
06-19-2017, 01:37 PM
نمیخوام بحثی باشه و کسی رو مخاطب قرار بدم ولی چون قدرت ایرانی ها توی اینجور کلاینتهایی که گفته شد مثل گارنا و آر جی سی محدود هست و کسی هم دستش به جایی بند نیست هر تیم مدیریتی ای هم که بیاد دوباره 0 میشه , میگی نه ؟ شما با این تیم ادامه بدید ببینیم تا کجا پیش میرید.گارنا فقط فردین و تیمش نبود که ازهم پاشیده شد.قبل و بعداز فردین هم آدما و تیمهای قویتری بودن که نتونستن ادامه ی کار بدن که این رو هم متذکر میشوم فقط و فقط دلیلش خود ایرانی ها هستن.مثل خیار و سیب زمینی هم وطناشونو میفروشن به بیگانه ها و غریبه ها.این رنک فروختن ها وپول گرفتن هارو هم ما شنیدیم نه دیدیم نه اینقدر دیوانه نشدیم که در معرض این عمل قرار بگیریم وامیدواریم که اشتباه باشه و سرمون رو بالا بگیریم همیشه.
ما اصلا خودم رو میگم من اگر 20% از اراده و غیرت فردین رو داشتم الان بهترین شرایط زندگی رو داشتم.اینم بگم که من زیاد نیستم توی آرجی سی حدود 1ساله ولی تو این 1سال فهمیدم که هیچ به ایرانی ها توجهی نمیکنه.

Dread
06-19-2017, 01:41 PM
نمیخوام بحثی باشه و کسی رو مخاطب قرار بدم ولی چون قدرت ایرانی ها توی اینجور کلاینتهایی که گفته شد مثل گارنا و آر جی سی محدود هست و کسی هم دستش به جایی بند نیست هر تیم مدیریتی ای هم که بیاد دوباره 0 میشه , میگی نه ؟ شما با این تیم ادامه بدید ببینیم تا کجا پیش میرید.گارنا فقط فردین و تیمش نبود که ازهم پاشیده شد.قبل و بعداز فردین هم آدما و تیمهای قویتری بودن که نتونستن ادامه ی کار بدن که این رو هم متذکر میشوم فقط و فقط دلیلش خود ایرانی ها هستن.مثل خیار و سیب زمینی هم وطناشونو میفروشن به بیگانه ها و غریبه ها.این رنک فروختن ها وپول گرفتن هارو هم ما شنیدیم نه دیدیم نه اینقدر دیوانه نشدیم که در معرض این عمل قرار بگیریم وامیدواریم که اشتباه باشه و سرمون رو بالا بگیریم همیشه.
ما اصلا خودم رو میگم من اگر 20% از اراده و غیرت فردین رو داشتم الان بهترین شرایط زندگی رو داشتم.اینم بگم که من زیاد نیستم توی آرجی سی حدود 1ساله ولی تو این 1سال فهمیدم که هیچ به ایرانی ها توجهی نمیکنه.

تو که از روز اول عشق من بودی :d

ShU
06-19-2017, 02:21 PM
ما شاید خیلی چیزارو نمیدونیم . قضاوت کار ما نیست . منم با اکانت های فیک از هر دو ادمین اسبق و اکنون چیز خریدم .
ولی خب به فردین بیشتر حق بدیم .
چون وی پی اس ایرانی اورد لاقل . و خب یکسری کارای دیگه هم میکرد . نظارت خوبی داشتن بنظرم . فروم ایرانی هم داشتیم . و یک سیستم خیلی خیلی منظم تر از خود ار جی سی !
در ضمن مپ دوتا رو نگاه کنید نوشته Iran Ranked Gaming ! لاقل کلاینت جدید ایرانی بودن رو داره .
و حداقل چیزی هم بشه ایرانی بوده به ملیت مون توهین نمیشه .
که بهت بگن ایرانی یا به شیعه ها توهین بشه .

نمیتونیم قضاوت کنیم همواره چیز هایی هست که ما خبر نداریم .

اگه یه ادمین 20 ساعت در روز انلاین باشه ولی کل چت هارو چک کنه در تموم روم ها و هر بن و دیموت و پروموتی رو ... کسی متوجه نمیشه . و یه ادمین هم اگه 24 ساعت در روز فقط پی سی رو روشن کنه و afk کنه یا یه نرم افزار بذاره که ساعتی یه بارم یه بالانس بسازه ! که استف و ممبر ها فکر کنند انلاینه ! و هیچ کار مفیدی انجام نده .

این دوتا رو ما نمیتونم فرق شونو متوجه شیم .
در هر صورت چیزی که مشخصه کلاینت جدید ایرانی خواهد بود . و اگر هم قراره خرید و فروشی انجام بشه که در سیستم گذشته مسئولان ار جی سی اجازه شو نمیدادند و به این دلیل پنهانی بوده .
در سیستم جدید . دست سیستم مدیریتی برای این جور چیز ها باز هست .

در ضمن . انسان ها مطلق نیستند .
بر مبنای اطلاعات خرد زود قضاوت نکنیم .
سپاس
`AL! or ShirazU-1
!AL`

Sky_DeSpeRadOo
06-19-2017, 08:04 PM
یعنی تو مدیریت فردین ادمین ها رفیقاش نبودن و بر اساس صلاحیت و توانایی های ملت، ادمین انتخاب میکرد؟؟؟؟؟؟!!!!!

با سلام ؛

خوبه اگر راجع به مطلبی در جایی صحبت می کنید قبلش حداقل کمی تحقیق کرده باشید .

من به عنوان کسی که مسئول روم ایران بودم ، از شما می پرسم کدوم یکی از افراد زیر رو سراغ دارید که رابطه و یا رفاقتی از قبل با فردین ، حسام ، میثم ، مسعود ، بنده و یا هرکسی از اعضای تیم داشته باشه ؟

Alone-Boy، !!!#AHossein، DΣΛD، BeyondSoul، ~Fe|aR~، Saretan،Chiften، khoshans , Cyrax , druid , j3lack.master , #koma , .a_for_fun , [_King

شما به هر کدوم از این افرادی که قبلا با بنده همکاری داشتن توی روم ایران پی ام بده و بپرس شما چه طور وارد تیم شدین و اینکه قبلش حتی با 1 نفر از اعضای تیم آشنایی داشتین یا خیر ؟

این لینک استخدام مدیر برای ایران رومه که بنده مدت ها قبل پست کردم : http://rankedgaming.ir/showthread.php?65583

که حتی زیر پست نوشته شده :
توجه : سوابق مدیریت و ادمینی و سطح بازی به هیچ عنوان ملاک نیست . بنابراین از افراد تازه واردی که علاقه به کار کردن دارند دعوت میکنیم ثبت نام کنند .

لینک کلی استخدام مدیر : http://rankedgaming.ir/showthread.php?12521-Staff-Recruitment

تمام این ها نشون میده ادمین هایی که انتخاب می شدن به هیچ وجه از روی شناخت قبلی نبوده و 95% افراد غریبه بودن که ادمین می شدن .

حتی بالاتر از اون، این ارشد های روم ها : Sky_DeSpeRadOo LorD_Cruel O.Laツla ***Persia*** .:MATRIX:. Gun هیچ کدوم از قبل رفاقت و یا رابطه ای با ادمین های اصلی و یا با همدیگه نداشتیم و حتی خود من به صورت تصادفی وارد این محیط شدم .

در جایی هم دیدم نوشته بودید علت شکست شما هم همین بوده ، به نظر شما احداث 1 کلاینت کاملا ایرانی برای اولین بار بعد از چند سال حضور ایرانی ها در بازی های آنلاین ، که تک تک مراحلش از جمله کد نویسی ، دیزاین ، کارهای گرافیکی ، هاستینگ و ... رو افراد ایرانی انجام دادن شکست محسوب میشه ؟به نظر شما باج ندادن به افراد خارجی به علت اینکه به ایرانی ها بی احترامی می کردن عدم موفقیت این تیم رو نشون می ده ؟ 1 مورد حتی 1 مورد تا حالا حتی شکایت نشده که این تیم چه ادمین های رنک بالا چه پایین تر ، از نظر مالی دزدی کرده باشن و یا حق کسی رو خورده باشن .

به هر حال امیدوارم چشمامون رو باز کنیم ببینیم چه کارهایی انجام شده و حداقل اگر قدردان نیستیم ، نااگاهانه و یا مغرضانه به کسی چیزی نسبت ندیم .

موفق باشید .

ShU
06-19-2017, 10:07 PM
Az IN Taze Be Doran reside tavaqi bishtari nist
Vaghti Dadash khod Sho MIkone ADmiN iran va Iran LOd
Refiq shO mikone Head admin higher va TD v admin imba
Ta Diroz ke yadame admiN iran Bish Nabod
Alan omade rank mifroshe :)
KIr Tosh
In LinkO be Dostan ton Hatman Bedin

در ضمن محمد دروید .
برادر نداره . و به رفیق هاش رنک بیشتر از 7 یا 10 نمیده .
مگر اینکه توی کارشون وارد باشند .
نگفتم مدیریتش خوبه یا بد . فروخته یا نفروخته . فقط میگم آن ها رفیق هاش نیستند .

a>kupi
06-19-2017, 11:55 PM
در ضمن محمد دروید .

Khodet Behtar MIdoNI Aziz

a>kupi
06-19-2017, 11:57 PM
در ضمن محمد دروید .

Be Head admiN Td Migam to Room green td nabayad play koni
Mano Ban Karde Reason Zade abuse
To karesh Varede are?
Be Deruid migam mige sathet mano koshte :)
Demotesh nakard Sirq OMad Demot kard Ye Head admiN kharji Ovord
kam kam room Haye IRan Por MIshe az admin haye kharji :)
Man Inqadr Vase Rpg zahmat keshidam Omad Demot kard
yekIO vase Bug ban dadam mige chera replay ro az parser upload nakardi? xD
Be adminaye room haye iran Pishnahad mikonam zir Dast IN nabashid
Chand Roz dg Client Fix Beshe Bebin age Member Ha Be 200 residan.....

Dread
06-20-2017, 12:29 AM
در جایی هم دیدم نوشته بودید علت شکست شما هم همین بوده ، به نظر شما احداث 1 کلاینت کاملا ایرانی برای اولین بار بعد از چند سال حضور ایرانی ها در بازی های آنلاین ، که تک تک مراحلش از جمله کد نویسی ، دیزاین ، کارهای گرافیکی ، هاستینگ و ... رو افراد ایرانی انجام دادن شکست محسوب میشه ؟به نظر شما باج ندادن به افراد خارجی به علت اینکه به ایرانی ها بی احترامی می کردن عدم موفقیت این تیم رو نشون می ده ؟ 1 مورد حتی 1 مورد تا حالا حتی شکایت نشده که این تیم چه ادمین های رنک بالا چه پایین تر ، از نظر مالی دزدی کرده باشن و یا حق کسی رو خورده باشن .

واقعا این کار بسیار عالی و خوبه و مایه ی تحسین. و موفقیت بسیار خوبیه برای شما اگه که بتونید این کار رو انجام بدید.
بیشتر صحبت من درباره ی دوران گارنا بود، 4 سال قبل و بیشتر. که کلی حاشیه پیرامون شخص فردین pcp.monster بود. بهرحال گذشته ها گذشته و آدما عوض میشن. خود منم یه ابیوزر بودم اون زمان!
درباره rgc که تا تیم مدیریتی شما بود تقریبا تو ایران بازی نمیکردم و وقتی که اومدم طولی نکشید که رفتید :)
اتفاقا هنوز هم پیام شما درباره ی استخدام ادمین هست، که به من پیام داده بودید اگه تمایل دارم میتونم بهتون خبر بدم برای همکاری، و متاسفانه من اون موقع که پیام دادید تو غیبت کبری بودم و 8 ماه بعد پیام شما رو دیدم که دیگه نیازی به ادمین نداشتید.
باز هم میگم من مغرضانه حرف نمیزنم، و خوشحال میشم که بتونید این کار بزرگ رو موفقیت آمیز به اتمام برسونید.
به خصوص اینکه اگر سرورها داخل ایران باشن، خیلی از مشکلات حل میشه
به محض اینکه کلاینت خودتون رو آزاد کردید لطفا اطلاع رسانی کنید باید یه چنتا راهکار عالی برای جذب سریع بازیکن بهتون بدم.
با آرزوی موفقیت شما
بهشاد Dread

shah_shiraz
06-20-2017, 12:35 AM
والا من زمانی ک اخرای کار ایران تیم تو ار جی سی بود بازی میکردم،به هرکدوم از ادمینای ایران و ایران لود تو پی وی پیام میدادم درجا بدون هیچ منت جواب میدادن و اصلا تو چت کردن خودشونو نمیگرفتن
اما الان،چند روز پیش ب lord..cyrexسی بار پیام دادم ک ریکوست منو چک کنن چون چک نمیکردن ک بهم گفت:چت اف دیگه
وقتی هم برای استاف شدن درخواست داده بودم فقط بخاطر اینکه یه جمله اعتراض امیز ب یکی از ووچر ها گفت بخاطر این جمله ددخواست شما رد شد و شما ذات خود را نشان دادید!!!!!!!والا تا اونجایی ک یادمه هیچ ادمایی مث اینارو من ندیدم ک با مقام گرفتن دیگه فک کنن God Of Rgcهستند!!!!!!!

-Rebel
06-20-2017, 01:13 AM
:-)) خدایا خودت ظهور کن

shah_shiraz
06-20-2017, 11:31 AM
rebel- منم مثل تو از کل ار جی سی بن شدم بخاطر شکایت از یکی ادمینا
فقط منتظرم زود ایران بتل منتشر شه برم اونحا پلی بدم دیگه حوصلم پوکیده

ShU
06-20-2017, 01:11 PM
شما بخاطر تبلیغ واضح و صریح ایران بتل بن شدی .

ربل بخاطر afk
توی یه گیم یک ادمین با رنک 9600 یار ربل رو از بازی انداخت بیرون چون زیادی کیل گرفته بود و خوب بازی کرده بود !
ربل به نشانه اعتراض afk کرد .
بعد بازی بن دایم شد . و هاکا و .... همه ی ادمین های گلوبال از اون ادمین چینی رنک 9600 میترسند .

Shahin.ultimate یه ورژن چینی ایشون .

اگه انگلیسی تون خوبه و احمق نیستید اینو بخونید .
http://rankedgaming.com/board/topic/44682-compban-for-afk/#comment-112989
اگه نه دقیق متوجه حرفم نمیشوید .

به ایرانی های دیگر هم فحش خواهر و مادر (ناموسی) داده اند و شخصی که بن شده شخصی بوده که فحش خورده !
zozozoe به همه فحش مادر میده . اخرم بن میکنه .
سپاس .

aDvin
06-20-2017, 01:44 PM
شما بخاطر تبلیغ واضح و صریح ایران بتل بن شدی .
ربل بخاطر afk
توی یه گیم یک ادمین با رنک 9600 یار ربل رو از بازی انداخت بیرون چون زیادی کیل گرفته بود و خوب بازی کرده بود !
ربل به نشانه اعتراض afk کرد .
بعد بازی بن دایم شد . و هاکا و .... همه ی ادمین های گلوبال از اون ادمین چینی رنک 9600 میترسند .

اگه انگلیسی تون خوبه و احمق نیستید اینو بخونید .
Shahin.ultimate یه ورژن چینی ایشون .
http://rankedgaming.com/board/topic/44682-compban-for-afk/#comment-112989
اگه نه دقیق متوجه حرفم نمیشوید .

سپاس .

سلام

1. شما دو کلمه نوشتی به همه بی احترامی کردی

2. ایران بتل هنوز ران نشده که کسی بخواهد بخاطر تبلیغاتش بن شه

موفق باشید

ShU
06-20-2017, 01:55 PM
قد بلند . چاق . لاغر . اینها صفت هستند . اگر بی احترامی برداشت شده عذرخواهی میکنم .
ساده لوح مثل ابوموسی اشعری در تاریخ هم داشتیم . انسان بسیار با اخلاق و مومنی بودند ولی احمق یا ساده لوح بودند .
بله درسته فکر میکنم ساده لوح رو باید جایگزین میکردم .
چونکه اگر ظاهری برداشت کنیم توی اون متن بنده از zozozoe تعریف کرده ام ! بخاطر همین ذکر کردم .

و در ضمن بنده تا مدرک اش رو خودم ندیده باشم صحبت نمیکنم . برای Shahin.ultimate اگر مدرک میخواهید بروم و مجدد دنبال بگردم .

و برای تبلیغ ایران بتل تا الان حدود 10 - 20 نفری از ار جی سی بن شده اند. (امار دقیق رو نگرفتم چون کاری نمیشد کرد خیلی صحبت کردیم . بعضی هاشون که خفیف تر بود رو میشه یه کاری کرد . )

دوتاشون توی این پست ریپلی دادند .
http://admin.rankedgaming.com/commands/banhistory/bans.php?m=0&var=shah_shiraz

http://admin.rankedgaming.com/commands/banhistory/bans.php?m=0&var=%D0%94%D0%BC%D1%97%D1%8F

با احترام . و عذرخواهی میکنم اگر منظورم رو بد رسوندم .

-Rebel
06-20-2017, 04:33 PM
مسبب همه ی این برخورد ها و توهین ها و بن شدن هاو بی ارزش شدن ایرانی ها در همه جای دنیا , خوده ایرانی هانواسه مثال اگر یکم از کفیه گیم درمیومدن بچه های ما و یوزرها و وقتی فهمیدن که فردین رو اهمیت بهش ندادن و کنار گذاشتنش ماهم دیگه نمیرفتیم آر جی سی مطمئنم یه حساب دیگه یا یجوره دیگه برخورد میکردن با ما.(به غیر از کم سن و سالها و بچه ها)یکم به خودمون بیایم و یکم از خودمون غیرت نشون بدیم بد نیست.اینم بگم این حرکت روی فردین و تیمش شد.اگر هرکسه دیگه ام بود اینو میگفتم.چه دشمنم چه رفیقم...

a>kupi
06-20-2017, 06:49 PM
سلام

1. شما دو کلمه نوشتی به همه بی احترامی کردی

2. ایران بتل هنوز ران نشده که کسی بخواهد بخاطر تبلیغاتش بن شه

موفق باشید

?Chera Nbayad Adv konim
Hame Ja Qabl az INke FilM ya game i bEkhad Biad Tabliqat KhodShono Mikonan
Shoma ham bayad tabliqat khod tono bokonin
shayad Bazi hanoz az iran battle Khabari nadashte basham
BeDRooD

qwer
06-20-2017, 10:13 PM
اگه یه صحبتی بشه با سایت هایی که هنوز ار جی سی رو تبلیغ میکنند . که زیاد هم نیستند . اسم ار جی سی رو دیگه نیارند و یک کمپین تحریم بشه .
شاید خوب نتیجه بده .

و تبلیغ ایران بتل توی فضای مجازی شروع بشه . وقتی توی گوگل ممبر جدید بزنه چجوری وارکرافت انلاین بازی کنیم یا چگونه دوتا یک انلاین بازی کنیم .
اسم ار جی سی اگه نباشه . افزایش ممبر شون خیلی کمتر میشه
و کسانی هم برن ایران بتلو رو تبلیغ کنند خیلی زود ممبر هاش زیاد میشوند .

ایران بخش هایی مثل اموزش و مسابقه سوال و ..... داشت که حتی خود ار جی سی توی بخش هاش نداشت .

سرور هاشونم داغونه دیگه .
کلی ارور مواجه شدن
ایران بتل بیاد و تیم خلاق فردین میثم حسام .
خیلی زود به ار جی سی میرسند و ازش جلو میزنن .
ولی بنظرم تبلیغ ار جی سی صحبت بشه قطع بشه با 1500 ممبر انلاین رسیدن تو روم ایران !

a>kupi
06-21-2017, 12:24 AM
اگه یه صحبتی بشه با سایت هایی که هنوز ار جی سی رو تبلیغ میکنند . که زیاد هم نیستند . اسم ار جی سی رو دیگه نیارند و یک کمپین تحریم بشه .
شاید خوب نتیجه بده .

و تبلیغ ایران بتل توی فضای مجازی شروع بشه . وقتی توی گوگل ممبر جدید بزنه چجوری وارکرافت انلاین بازی کنیم یا چگونه دوتا یک انلاین بازی کنیم .
اسم ار جی سی اگه نباشه . افزایش ممبر شون خیلی کمتر میشه
و کسانی هم برن ایران بتلو رو تبلیغ کنند خیلی زود ممبر هاش زیاد میشوند .

ایران بخش هایی مثل اموزش و مسابقه سوال و ..... داشت که حتی خود ار جی سی توی بخش هاش نداشت .

سرور هاشونم داغونه دیگه .
کلی ارور مواجه شدن
ایران بتل بیاد و تیم خلاق فردین میثم حسام .
خیلی زود به ار جی سی میرسند و ازش جلو میزنن .
ولی بنظرم تبلیغ ار جی سی صحبت بشه قطع بشه با 1500 ممبر انلاین رسیدن تو روم ایران !

ایده خیلی خوبیه فکر کنم به فکرش باشن

shah_shiraz
06-21-2017, 12:34 PM
بعضی ایرانیا هستن ک از صد تا خارجی بی صفت<بی صفت تر اند ک این باعث شرمندگیه خودشونو بازیچه دست این بی صفتا میکنن خودتون میدونید کیارو میگم........

-Rebel
06-23-2017, 12:12 AM
متال (Metal~) رو میگی ؟ :-P

Dread
06-23-2017, 04:07 PM
مثل اینکه سروش خیلیا رو فشار داده :)))))
بهرحال شاخ بودن این چیزا رو داره، فشار میاد به بدخواها.
من آب خنک رو توصیه میکنم.
پرچم سروش هم بالاتر از این حرفاست، آویزون میشید برید بالا؟ درک میکنم :d

-Rebel
06-23-2017, 05:43 PM
مثل اینکه سروش خیلیا رو فشار داده ))))
پرچم سروش هم بالاتر از این حرفاست، آویزون میشید برید بالا؟ درک میکنم :dجوابت نوک زبونمه ولی حیف,حیفه جواب ...آن چیز که عیان است نه حاجت به بیان است-همین رویه رو ادامه بدید آینده ی درخشانی دارید.

qwer
06-24-2017, 02:26 AM
مثل اینکه سروش خیلیا رو فشار داده :)))))
پرچم سروش هم بالاتر از این حرفاست، آویزون میشید برید بالا؟ درک میکنم :d

o_0

میگم بهتره اینجا اسپم نکنیم .
شما هم برو از اونی که رنک میفروشه و ازش 0 ریال هم رنک نخریدی . حمایت ناحق کن .
اینجا هم بذاریم واسه اخبار کلاینت جدید بمونه :D

Sky_DeSpeRadOo
06-24-2017, 10:03 AM
اسکای جان الان هفته اول تابستونه تا چند روز دیگه اماده میشه حدودا؟

شاید کمتر با برنامه و کد نویسی آشنایی داشته باشین ، یه مثال میزنم ، فرض کنید یک قفل دارین و کلیدش بین هزارتا کلید دیگس ، ممکنه همون بار اول به صورت تصادفی کلید درست رو انتخاب کنید و کار حل شه اما احتمال هم داره کلید درست اخرین کلیدی باشه که تست میکنید ، کد نویسی هم دقیقا همین طوره ، ممکنه صد خط رو سریع پیش برین ولی سر یه خط کد به مشکل بخورین و اینجاست که معلوم نیست کلید اولی ، پونصدمی یا هزارمی کارو حل کنه برای همین خود ما هم نمیتونیم بگیم دقیقا کی تمومه(خوش بینانه تا چند روز دیگه) ولی گفتم از نظر درصدی ۹۵ درصد کارها انجام شده و مطمٸن باشید خودما بیشتر از شما عجله داریم .

S.A.J.J.A.D
06-24-2017, 12:01 PM
هنوز درست نشده ؟؟؟؟؟

R.T max
06-25-2017, 12:29 AM
شاید کمتر با برنامه و کد نویسی آشنایی داشته باشین ، یه مثال میزنم ، فرض کنید یک قفل دارین و کلیدش بین هزارتا کلید دیگس ، ممکنه همون بار اول به صورت تصادفی کلید درست رو انتخاب کنید و کار حل شه اما احتمال هم داره کلید درست اخرین کلیدی باشه که تست میکنید ، کد نویسی هم دقیقا همین طوره ، ممکنه صد خط رو سریع پیش برین ولی سر یه خط کد به مشکل بخورین و اینجاست که معلوم نیست کلید اولی ، پونصدمی یا هزارمی کارو حل کنه برای همین خود ما هم نمیتونیم بگیم دقیقا کی تمومه(خوش بینانه تا چند روز دیگه) ولی گفتم از نظر درصدی ۹۵ درصد کارها انجام شده و مطمٸن باشید خودما بیشتر از شما عجله داریم .

طریف تون یکیم اشباه بود

کاری اسونی نیس بخوایی یه عکس یا یه اسمی تو جا قرار بدی چه برسه به طراحی یه کلاینت

S£KToR
06-25-2017, 06:11 PM
DOrod
Bishtar irania Donbale Pollan VA alan Malom Shode Ke Chand ADmino va Khaye Mallo Khaye Khor RIkhtan To RGC Daran Vase Hakka va CHand ta Bi namose Dige Mimalan Ke Chi Masalan Poll Dar biaran

MAshala Be To Khaye Khor HAmintori Edame Bede Ayande DeRakhSHani Dar Entezar Tost ::)))))))))))

S£KToR
06-25-2017, 06:14 PM
DOrod
Bishtar irania Donbale Pollan VA alan Malom Shode Ke Chand ADmino va Khaye Mallo Khaye Khor RIkhtan To RGC Daran Vase Hakka va CHand ta Bi namose Dige Mimalan Ke Chi Masalan Poll Dar biaran

MAshala Be To Khaye Khor HAmintori Edame Bede Ayande DeRakhSHani Dar Entezar Tost ::)))))))))))

-Rebel
06-25-2017, 09:54 PM
خیلی بی ادبی , خیلییییییییی

Dread
06-28-2017, 12:38 AM
من به دلیل یه سری مسائل از ادمینی روم ایران در rgc استعفا دادم. به خاطر مشکل شخصی با cyrax_x که دلایلش بماند.
این صحبت الآن من هیچ سودی برام نداره.
میتونید برید ببینید که اونجا با من مشکل دارن به یه سری دلایل.
ولی تهمت نزنید. هم محمد druid و هم محمدرضا cyrax_x بچه های خیلی خوبی هستن. مسائل شخصی و بغض و کینه نباید دلیل بشه که هر تهمتی میخواید بزنید.
من شخصا با وجود اینکه از cyrax اصلا خوشم نمیاد، ولی حاضرم رو اینکه اهل رشوه و پارتی بازی نیست قسم بخورم. Druid هم یه آدم زرنگه، که کار خودشو خوب بلده. هرکس علیه این دو نفر حرف بزنه از سر حسادتشه و بس.
حق گو باشیم. همین

بازم یادآوری میکنم من الآن در rgc هیچ پست و سمتی ندارم. حرفای بالا رو هم برای این زدم که حرف حق رو باید زد
یا علی

Dread
06-28-2017, 12:41 AM
o_0

میگم بهتره اینجا اسپم نکنیم .
شما هم برو از اونی که رنک میفروشه و ازش 0 ریال هم رنک نخریدی . حمایت ناحق کن .
اینجا هم بذاریم واسه اخبار کلاینت جدید بمونه :D

توجه شما رو به آخرین کامنتم جلب میکنم. موفق باشید

blood.money
06-28-2017, 03:14 AM
تبریک میگم انشاالله که موفق و موید باشید
من بدو آشناییم با تیم شما اون روزی بود که تازه فروم زدید که می خواستم تو کارای گرافیکی کمکتون کنم که نمونه کارامو دادم اسکای عزیز
اما به خاطر این که رفتم سربازی و الان از اون موضوع میگذره یادش بخیر فکر نمیکردم اینجوری بشه میثم جان انشاالله که کارت توی کلاینت جدید بگیره
نذارید ایرانی ها تحقیر بشن اگه غیرت دارید برید و توی کلاینت جدید هرکی کاری ازش برمیاد کمک کنه تا انشاالله سطح خودتون بالا بره عزیزان
بدرود

ShU
06-28-2017, 03:00 PM
من به دلیل یه سری مسائل از ادمینی روم ایران در rgc استعفا دادم. به خاطر مشکل شخصی با cyrax_x که دلایلش بماند.
این صحبت الآن من هیچ سودی برام نداره.
میتونید برید ببینید که اونجا با من مشکل دارن به یه سری دلایل.
ولی تهمت نزنید. هم محمد druid و هم محمدرضا cyrax_x بچه های خیلی خوبی هستن. مسائل شخصی و بغض و کینه نباید دلیل بشه که هر تهمتی میخواید بزنید.
من شخصا با وجود اینکه از cyrax اصلا خوشم نمیاد، ولی حاضرم رو اینکه اهل رشوه و پارتی بازی نیست قسم بخورم. Druid هم یه آدم زرنگه، که کار خودشو خوب بلده. هرکس علیه این دو نفر حرف بزنه از سر حسادتشه و بس.
حق گو باشیم. همین

بازم یادآوری میکنم من الآن در rgc هیچ پست و سمتی ندارم. حرفای بالا رو هم برای این زدم که حرف حق رو باید زد
یا علی

کاملا اینطور نیست .

بگذریم اینجا دادگاه نیست . آبروی دیگران رو بردن هم کار بنده نیست .

ولی موفق باشید .

-Rebel
06-28-2017, 08:24 PM
الله و اکبر d: صد ماشاالله ...

qwer
06-29-2017, 10:08 PM
بیکار بودید بیاید ار جی سی انلاین شید . یکم تیم و افرادو ببینید بخندید روح مون شاد شه xD

لرد سایراکس کی بودی تو ؟! اومدن ادمینای لود واسه خودشون شورش کردن کانال تلگرام زدن ! xD بعد یه کسخلو خرش کردن بهشون تو ایران هم رنک داده ! xD

برای جک های بیشتر به ار جی سی بپویندید .

خدایا این سایراکسو از ما نگیر :دی

shah_shiraz
06-30-2017, 04:19 PM
biain to rgc fast
iran room rikhte beham
حسام . فردین . مسعود خدا پدر پدرتونو بیامرزه ک تا وقتی تو ار جی سی بودید اوضاع خوب بود
Heyyyyy

shah_shiraz
06-30-2017, 04:20 PM
biain to rgc fast
iran room rikhte beham
حسام . فردین . مسعود خدا پدر پدرتونو بیامرزه ک تا وقتی تو ار جی سی بودید اوضاع خوب بود
Heyyyyy

qwer
07-01-2017, 05:53 PM
نسخه اولیه رو بذارید میخوایم ثبت نام کنیم . اسم خوبارو ورداریم :/

shah_shiraz
07-02-2017, 03:01 PM
tamom nashod karesh az sabr ziad desgh kardim

a>kupi
07-04-2017, 03:17 PM
salam
Khaaste nabashid
Sky Age Mishe yek time MOshakhas Bedid ke Key amade mishe
mamnon

Ahmad69
07-06-2017, 07:06 PM
اسکای گفتی هفته اول تابستون. نمیدونی چرا حرف مفت میزنی با اون مثال زدنت راجع ب برنامه نویسی کلاینت 😐😒

30vilian
07-07-2017, 01:33 AM
مطمن بودم یک روز این اتفاف میفته
من به شخصه خودم به دلیل برخورد بد آدمین ها از rgc خداحافظی کردم
اگه بخواین باز با همون تیم استارت کار رو بزنید قطعا به مشکل بر می خورید
موفق باشید

Savoy
07-09-2017, 11:15 PM
Ajab 3 Mahe Pish Goftin 2 roz dg amade mishe !!

LightKnight
07-10-2017, 12:07 AM
چی شد پ حاجی آر جی ریده شده توش دیگ، یه مشت هشتادی اومدن ب گ دادن

shah_shiraz
07-12-2017, 08:00 PM
namosan chi shod
montazerima ye j bedid begid cheghad dg monde

shah_shiraz
07-12-2017, 08:02 PM
namosan chi shod
montazerima ye j bedid begid cheghad dg monde

Ahmad69
07-15-2017, 12:55 PM
سلام.
لطفا یک باره زمانی اعلام کنید که حداکثر و حداقل تا کی آماده میشه؟ لاقل بدونیم. تا تابستون؟ تا سال دیگه ؟ ... کی آماده میشه.

-Rebel
07-15-2017, 02:56 PM
میبینم که پستم رو پاک کردید,مرسی :d 100تا آرجی دی فقط 20هزار09191546114 آیدیم بن هست تماس بگیرید:d

a>kupi
07-16-2017, 06:25 PM
آخه چرا نسخه اولیه رو نمیدید
مردم الاف کردین
چند ماهه میگین آمادس میگین ولی فیکس نیست و به دنبال بر طرف کردن باگ ها هستیم
قبول دارم که کار آسونی به هیج عنوان نیست ولی چرا از چند ماه پیش اطلاع رسانی کردین که آمادس وقتی که نیست؟!

shah_shiraz
07-16-2017, 08:11 PM
vaghti ye arab lashi mese dr.spy bara room iran tasmim migire o ye khaye mali benam lord_cyrax dare mimale barash
dg rgc jayii bara ply dadan nis
shomam k bebakhshid dadin dasemon migid amadas fix nis
khob ya begid alan amade nis
ya baegid ta chan gharare biad
baziche das shoma nisim k talaf shodim to in kharab shode rgc

Di3connect
07-17-2017, 11:10 AM
vaghti ye arab lashi mese dr.spy bara room iran tasmim migire o ye khaye mali benam lord_cyrax dare mimale barash

تا اخر تابستو اماده نمیشه

Di3connect
07-17-2017, 11:10 AM

تا اخر تابستو اماده نمیشه:mad::mad::(:(

shah_shiraz
07-18-2017, 12:52 PM
CYRAX_x bichare zir bar araba naraft unv dad hala ham k mikhad bargarde o yekam oza ro behtar kone spy binamos nemizare
dg ekhtiar khodemonam das khodemon nis das ye mosht arabe
vaghti adminaye clinet arab bashan yani rgc is arab va kiram to harchi arabe
Dg bayad berim bemirim k bara dota bazi kardan zir bar ye mosht arab o nepali berim
inam k dadan dasemon ta akhar tabestonam nemiad o tamom mishe mire

qwer
07-18-2017, 05:27 PM
cyrax ha BEmalan arshad ,
yekshun bord
hala unyeki umade zirabe un yekio mibare
in mese roz roashne
cyrax : <3 deruid
xD
in ke bishtar malid kamtar rank gerft
faghat Gasapary

-Rebel
07-20-2017, 03:41 AM
کس ننه هرچی ادمین تو آرجی سی . در حال حاضر یا خایه مالن یا خایه مال غیر از این نداریم.

ShU
07-20-2017, 04:02 AM
ما گاهی اوقات هیچ چیزی رو نمیدونیم . و فقط دنبال یه دلیل کوچیک هستیم که به نفع خودمون قضاوت کنیم . فحاشی کنیم و اعتراض کنیم و اغراق کنیم .
هر چیزی بشه . خودتونو بذارید جای طرف مقابل .
کلاینت ایرانی هم باشه . ما خوشحال میشیم از کارها و فعالیت های ایرانی حمایت کنیم . هر ایرانی ای دوست داره از چیز ایرانی حمایت کنه .
اونها هم دلیلی دارند رفتند ار جی سی .
افرادی که لفت دادند هم دلیلی برای خودشون داشتند .
در هر صورت اینها چیزایی هستن که اتفاق میوفتن .
اگه یه فردی که نمیدونه چریان چیه بیاد اینجارو ببینه فقط کلی فحش و اسپم میبینه .
البته همین افرادی که فحش دادند و شاید افرادی که دفاع کردند و حتی خود من . تمام اتفاقات و ماجرا رو نمیدونیم .
حتی همون افرادی که بهشون فحش میدید اگه بیان این صفحه رو ببینند و به زبون شون باشه . بنده که چیز منطقی ای برای تغییر واستفا دادن این تیم ندیدم . و از طرف ممبر ها اعتراض منطقی ای ندیدم .. فقط تعداد زیادی فحاشی که پاک هم شدند تعدادی شون !
لاقل فرهنگ ایرونی مونو حفظ کنیم و فحش ندیم .

من برای انبن شدن افرادی که تبلیغ کرده بودند تلاشمو کردم . ( که سه چهار نفری شون اینجا پست گذاشتند ) ولی خب واقعا شما جای اونا باشید وقتی زحمت کشیدید و سرمایه گذاشتید و درامد زندگی تون از این راه تامین میشه . وقتی یکی بیاد خراب کاری کنه یا تبلیغ جای دیگری رو بکنه بهش میگید مرسی گلم که به من ضرر میزنی ؟ (منافع شون متفاوت شاید باشه دو فرد ولی دلیل نمیشه باهم دشمن باشند یا تنفری این بین وجود داشته باشه )

لطفا فحش میدید لاقل به مادر و اعضای خوانواده کاری نداشته باشید .
شاید خیلی از اینایی که فحش دادید رو من باهاشون مشکل شخصی هم داشته باشم ولی فحش دادن به مادر واقعا خیلی زشته . منم ناراحت شدم و بقیه که میبینند هم ناراحت میشن .
سپاس .

-Rebel
07-20-2017, 02:05 PM
همین که میگی از چیزی با خبر نیستی و در جریان نیستی خودش جواب اینهمه سخنرانیاته عشقم.فحش اونم به مادر تو این دنیای مجازی که 1% هم به حساب نمیاد کمترین کاریه که میشه کرد.من اگه کلاینت جدید حاضر بود بعداز تیم مدیریتی قبلی اولین نفری بودم که میرفتم چون این همه آدم فروش و خایمال جدیدو حداقل نمیدیدم.اصلا این خودش توهین به بقیه ایرانیاس که دست یکی رو میگیری بعد همون وسط کار ولت کنه , یعنی چی این ؟اینهم درست بشو نیستا ! این زات ایرانیه

moein.salimi
07-20-2017, 02:44 PM
سلام عزیزم_داداش این برنامه ای که فرمودید هزینه اینترنتش و لگ و اینا چجوره ینی اینکه کی میاد؟ من تو سایت ها و گوگل گشتم برنامش نبود اسم کامل برنامه رو میشه بگید ممنون میشم

moein.salimi
07-20-2017, 02:47 PM
سلام چقد از حجم اینترنت استفاده میکنه دادا یه سرنخ بده کف کردیم ناموساااااااا

aDvin
07-20-2017, 02:51 PM
سلام دوستان کلاینت درحال تکمیل شدن هستش . و به زودی کامل فیکس حواهد شد

نکته : لطفا تبلیغات کلاینت دیگه رو اینجا نکنید با تشکر اون 2 پست پاک شد

مطمئن باشید اگر قرار نبود کلاینتی اماده بشه به شما نمیگفتیم و اصلا این پست باز نمیشد

انشاالله به زودی کار کلاینت تمام خواهد شد

موفق باشید

qwer
07-23-2017, 07:03 PM
baw in staffa har kari bekhan mikonan
az un Princec Parisa begir
ta in Steve ke mn fekr mikardam ba Fardino ma refighe
:/
ye kari bokonid atatck bezanid ddos konim in adamaye namardo
j support/
ham fekre khobie! bache haro nadidam chan vaghe staff ghadimia biaid delemon tang shode laghal nametono bebinim

Ahmad69
07-23-2017, 07:10 PM
من دارم از شما حمایت میکنم پست منو پاک میکنید :| ؟
بچه ها ساعت نه و ده شب بریزیم هر شب روم ساپورت .

aDvin
07-24-2017, 12:45 AM
سلام

پست تبلیغ رو پاک کردم نه پست شما .

Ahmad69
07-24-2017, 11:46 PM
عالی بود دیشب خوب سرویس شون کردیم تو ساپورت. ساعت نه تا یازده شب بریزید ساپورت
به دوستاتونم بگید بیان. یکی بپرسه سلام روم های ایران رو کی درست کرده . یکی بگه حسام و فردین. بعد بگیم الان کجان تشکر کنیم ازشون. اون یکی بگه کامپیوتر شون بن شد به عنوان تشکر !!!! بیاید ساپورت حال میده خوبه .

hooman.plan
07-25-2017, 07:19 PM
بسیار عالی:cool:

qwer
07-31-2017, 03:39 AM
ینی وجدانن جایی که چند ساله واسش وقت گذاشتید . تک تک ممبراشو خودتون اوردید . قوانین و .................. کلی چیزای دیگه
تک تک بازی هارو سعی کردید شلوغ کنید . کلی روم اضافه کردید . یه سیستم مدیریتی درست کردید و.......................
همه رو میخواید دو دستی بدید به این lord cyrax عرب ؟
من شنیدم از دوستام میگن قطر بدنیا اومده با کل ایرانیا مشکل داره سنی هم هست .
باو بیخیال .
بیاید بزنید شتکش کنید .
یه سال طول کشید رنک 4600 دادن به فردین .
حالا این عرب قطر نما اومده حتی زیراب ایرانیا مثل دروید و cyrax_x رو زده .
... اینمه گند زده .
خیانت کرده رفیقاشو ول کرده .
تو دو روز بهش 2000 دادن ! یه ابم روش !؟

والا منکه فقط یه ممبر بودم یه چندبارم ووچر اینا شدم زورم میاد .
این اصلا من یادم نمیاد رنک داشته باشه از کجا اومد ؟
من دو میلیون هزینه میکنم هر کی این لردو تونست بزنه نفله کنه .یه ادم خوب مثل cyrax رو بیاره .
من یه مدت کوتاه استفش بودم اصلا حز کردم . اینقد این بشر ادم خوبیه . اینقد گله .
بیاید جمع شیم .
ناموسن بخاطر غیرت ایرانیم شده . نذارید حداقل این عرب پا بگیره . :(
از همین جا هم از تمامی استف هاش و کسایی که کمکش میکنن میخوام که ولش کنن .
برید یه کمپین راه بندازید
هر وقت سر کیو یا هاکا یا اسپای اومدن اینو بگید .

I am AN IRANIAN . I DO NOT WANT LORD...CYRAX . PLEASE HEAR ME VOICE

اینو بگید .
الان هم اینور مخالفشن هم دروید و cyrx_x و کل استف هاشون . جمع شید .
یک دست صدا نداره .
باهم میتونیم ...........
کاش یکی میرفت از یه کافی نتی جایی اتک میداد بهشون .
I LOVE IRAN , I LOVE KOROSH BOZORG

مرسی از حسام جان شما ها هم بیاید بزنیم شوووووووووووووووووون .

LorD_Cruel
07-31-2017, 03:34 PM
ینی وجدانن جایی که چند ساله واسش وقت گذاشتید . تک تک ممبراشو خودتون اوردید . قوانین و .................. کلی چیزای دیگه
تک تک بازی هارو سعی کردید شلوغ کنید . کلی روم اضافه کردید . یه سیستم مدیریتی درست کردید و.......................
همه رو میخواید دو دستی بدید به این lord cyrax عرب ؟
من شنیدم از دوستام میگن قطر بدنیا اومده با کل ایرانیا مشکل داره سنی هم هست .
باو بیخیال .
بیاید بزنید شتکش کنید .
یه سال طول کشید رنک 4600 دادن به فردین .
حالا این عرب قطر نما اومده حتی زیراب ایرانیا مثل دروید و cyrax_x رو زده .
... اینمه گند زده .
خیانت کرده رفیقاشو ول کرده .
تو دو روز بهش 2000 دادن ! یه ابم روش !؟

والا منکه فقط یه ممبر بودم یه چندبارم ووچر اینا شدم زورم میاد .
این اصلا من یادم نمیاد رنک داشته باشه از کجا اومد ؟
من دو میلیون هزینه میکنم هر کی این لردو تونست بزنه نفله کنه .یه ادم خوب مثل cyrax رو بیاره .
من یه مدت کوتاه استفش بودم اصلا حز کردم . اینقد این بشر ادم خوبیه . اینقد گله .
بیاید جمع شیم .
ناموسن بخاطر غیرت ایرانیم شده . نذارید حداقل این عرب پا بگیره . :(
از همین جا هم از تمامی استف هاش و کسایی که کمکش میکنن میخوام که ولش کنن .
برید یه کمپین راه بندازید
هر وقت سر کیو یا هاکا یا اسپای اومدن اینو بگید .

I am AN IRANIAN . I DO NOT WANT LORD...CYRAX . PLEASE HEAR ME VOICE

اینو بگید .
الان هم اینور مخالفشن هم دروید و cyrx_x و کل استف هاشون . جمع شید .
یک دست صدا نداره .
باهم میتونیم ...........
کاش یکی میرفت از یه کافی نتی جایی اتک میداد بهشون .
I LOVE IRAN , I LOVE KOROSH BOZORG

مرسی از حسام جان شما ها هم بیاید بزنیم شوووووووووووووووووون .

سلام
دوست عزیز RGC ارزش وقت گذاشتن بیش از این مارو نداره
وقتی که ما و فردین اومدیم کنار زمانی بود که Charbel گفت من وقتمو برای ایرانیا تلف نمیکنم . دلیلی نداره ما بخوایم بیش تر از این برای این نرم افزار سرمایه گذاری بشه.
تا همینجاشم خیلی سرمایه گذاری شده ولی به نتیجه نرسیده. نرم افزار جدید Iran Battle که فیکس شد در همین پست اعلام میشه.

qwer
07-31-2017, 08:32 PM
سلام
دوست عزیز RGC ارزش وقت گذاشتن بیش از این مارو نداره
وقتی که ما و فردین اومدیم کنار زمانی بود که Charbel گفت من وقتمو برای ایرانیا تلف نمیکنم . دلیلی نداره ما بخوایم بیش تر از این برای این نرم افزار سرمایه گذاری بشه.
تا همینجاشم خیلی سرمایه گذاری شده ولی به نتیجه نرسیده. نرم افزار جدید Iran Battle که فیکس شد در همین پست اعلام میشه.

این الان بیشتر از دو سه هزارتا ممبر داره . خیلیا توی ایران میشناسنش .
خوب این ممبرارو کی اورده ؟ خوشون که از خودشون ممبر بوجود نیاوردن . اینارم میخواید ول کنید اون عربه بیاد مفت مفت بالا بکشه ؟
والا من بودم تمام سعی امو میکردم ممبراشو ببرم . یکاری کنم حتی خود عربا هم بیان لنگ بندازن

LorD_Cruel
08-01-2017, 01:05 PM
این الان بیشتر از دو سه هزارتا ممبر داره . خیلیا توی ایران میشناسنش .
خوب این ممبرارو کی اورده ؟ خوشون که از خودشون ممبر بوجود نیاوردن . اینارم میخواید ول کنید اون عربه بیاد مفت مفت بالا بکشه ؟
والا من بودم تمام سعی امو میکردم ممبراشو ببرم . یکاری کنم حتی خود عربا هم بیان لنگ بندازن

کسی که ممبر هارو آورده میدونه چطور ببره. شما اجازه بده راه بیفته ایران بتل.
بعد ببین آر جی سی بیشتر ممبر داره یا اون

.sapu
08-07-2017, 07:57 PM
Key dorost mishe?!

willson_051
08-08-2017, 12:09 AM
ایران بتل چیه دیگه باز؟؟؟؟

لینکی چیزی اگه داره بدین

willson_051
08-08-2017, 12:10 AM
ایران بتل چیه دیگه باز؟؟؟؟

لینکی چیزی اگه داره بدین

mmdefct
08-11-2017, 06:29 PM
http://uupload.ir/files/mx8_photo_2017-08-08_11-21-44.jpg

برای اینا کار میکنید .
کل استفا
از رنک شیش تا چهار هزار هر چی هستید بدونید . هیچ تضمینی به بودن تون نیس . و فقط دارید زندگی تونو تلف میکنید . این تیم بیکار نبوده که بلند شه الکی همه شون برن .
واقعا دارید وقت تلف میکنید . واسه یه مشت انسان پست و نژاد پرست کار میکنید . بدون هیچ گونه بند و بار و اخلاق و قانونی . ایرانیا الکی جدیش گرفتن .

ببخشید ترجمه هم بکنم .
کامپیوتر طرفو بن کردن . بخاطر اینکه واسه یه ادمین تعظیم نکرده مرغ رو به اشتراک بذاره توی گیم !
دلیل هم نوشته برو بمیر من ایرانی هارو خشک خشک مجانی میکنم . پول شونم نمیدم !

بعد باز میگید بریم ار جی سی ؟
لطفا پاک نکنید ممبرا ببینن چرا رفتید .

shah_shiraz
08-12-2017, 01:03 AM
اسم ای دی طرف چیه بفهمم کی بنش داده

GrizzlY_Quite
08-12-2017, 03:43 PM
هنوز کامل نشده؟

S.A.J.J.A.D
08-15-2017, 05:26 PM
D: من کامپ بن شدم برا تبلیغ ایران بتل lol
حالا دلیلش چیه
جدیدن که همرو دموت دادن برا ریست کردن گلوبال من تو روم لود گفتم واقعا که ریده شده تو ایران RGC بعد این lord....cyrax کو... ما.... این یارو منو کیک داد تو یه رومی هم رنک داشتم رنکمو گرفت بعد بهش گفتم اشکال نداره رو روز دیگه ایران بتل آماده میشه راحت میشیم منو pc بن کرد :DDD

حالا کی درست میشه ????

shah_shiraz
08-22-2017, 01:30 AM
خب راحت بگید اخر تابستون یا دوماه دیگه میاد چرا الکی هی ب ما میگید چیزی نمونده و داره فیکس میشه هی الکی مارو امیدوار میکنید گرفتاری شدیم از دست شماها وقتی برا کلاینت پست بزارید ک یکی دوهفته مونده باشه تا اتمامش و نه اینکه میخواین تازه خبر بدید میخواین شروع کنید مارو الاف کردید: |

Sky_DeSpeRadOo
08-30-2017, 01:56 PM
خب راحت بگید اخر تابستون یا دوماه دیگه میاد چرا الکی هی ب ما میگید چیزی نمونده و داره فیکس میشه هی الکی مارو امیدوار میکنید گرفتاری شدیم از دست شماها وقتی برا کلاینت پست بزارید ک یکی دوهفته مونده باشه تا اتمامش و نه اینکه میخواین تازه خبر بدید میخواین شروع کنید مارو الاف کردید: |

با سلام و عرض پوزش ،

حقیقتا وعده ی دروغی نبوده و مطمئن باشید الکی خودمون رو بدقول نمیکنیم . موضوع از این قراره که کاملا آماده بوده کلاینت و مثل rgc ساخته شده بود ولی تصمیم بر این شد که کلا سبک کلاینت عوض بشه و به اصطلاح مسنجر باشه مثل گارنا با امکانات بهتر و ...

من خودم کلی فحش دادم به فردین :|

Savoy
08-30-2017, 02:20 PM
با سلام و عرض پوزش ،

حقیقتا وعده ی دروغی نبوده و مطمئن باشید الکی خودمون رو بدقول نمیکنیم . موضوع از این قراره که کاملا آماده بوده کلاینت و مثل rgc ساخته شده بود ولی تصمیم بر این شد که کلا سبک کلاینت عوض بشه و به اصطلاح مسنجر باشه مثل گارنا با امکانات بهتر و ...

من خودم کلی فحش دادم به فردین :|

خوب میدادین نسخه اول رو مثل گارنا کلاسیک بعد اپدیت میکردین مثل پلاس :(

Sky_DeSpeRadOo
08-31-2017, 12:04 AM
خوب میدادین نسخه اول رو مثل گارنا کلاسیک بعد اپدیت میکردین مثل پلاس :(

فحشش رو به فردین بدین :rolleyes: آیدی : Shadow

S.A.J.J.A.D
09-02-2017, 09:54 AM
ey baba key dorost mishe :mad:

Wisperlo
09-04-2017, 05:28 PM
salam be dostan Aziz
agha in hame zahmat keshidin bara Rgc alaki nazarin ye taze be doran reside biyad begire azaton

qwer
09-04-2017, 07:03 PM
اصلا مدیریتو بیخیال :|
باو سروراش ریده پینگ مون قبلا ریده نبود ! حالا پنج بارم وسط بازی هی دیس میشه . اه
کلا همش لگ . دیس .

هیچکسم جواب نمیده . 10 نفر بازی دیسکانتک میشن بعد به ادمین شون که میگم میگه مشکل از نت خودته :|||||

دبیرستان شروع شد باز بیارید زودتر دیگه لاقل این اخر تابستونی یه لحظه خوش باشیم :(

Sky_DeSpeRadOo
09-04-2017, 10:11 PM
باو سروراش ریده پینگ مون قبلا ریده نبود ! حالا پنج بارم وسط بازی هی دیس میشه . اه
کلا همش لگ . دیس .

هیچکسم جواب نمیده . 10 نفر بازی دیسکانتک میشن بعد به ادمین شون که میگم میگه مشکل از نت خودته :|||||

دبیرستان شروع شد باز بیارید زودتر دیگه لاقل این اخر تابستونی یه لحظه خوش باشیم :(

بله چون اون زمان کلی هزینه می شد برای سرور ها که پینگ ها پایین باشه و تا جایی که میشه فیکس باشه . آخرشم نت ایرانه دیگه چند وقت یکبار مشکلی پیش میومد همون کاربرا میومدن فحش ناموس میدادن : ))

MASTER-AXE
09-05-2017, 03:53 PM
کلا همش لگ . دیس .

دقیقا همینجا بود ک اون ادمین منو بن کرد _ وختی گفت مشکل از نته خودته منم به تو گفتم داداش : ار جی سی ک خراب میشه مشکل از نته تو عه نتتو درست کن ما ام اوکی بشیم
سره این حرف بی منطقش این حرفو زدم بعد دیدم ده روز بن خوردم...

MASTER-AXE
09-05-2017, 03:54 PM
کلا همش لگ . دیس .

master-axe : دقیقا همینجا بود ک اون ادمین منو بن کرد _ وختی گفت مشکل از نته خودته منم به تو گفتم داداش : ار جی سی ک خراب میشه مشکل از نته تو عه نتتو درست کن ما ام اوکی بشیم
سره این حرف بی منطقش این حرفو زدم بعد دیدم ده روز بن خوردم...

TaO_OKaMoTo
09-07-2017, 12:12 AM
گویا برادران برنامه نویس اسپری تاخیزی زیاد زدن xD

GrizzlY_Quite
09-11-2017, 11:21 PM
Kheyli mikeshe hazer she?

qwer
09-13-2017, 08:58 PM
هر کی داره ار جی سی رو خراب کاری میکنه دستش درد نکنه ! کل پلیر ها شاکی شدن ! تقریبا همه همه !
یکم دیگه ادامه بده و قوی تر کنه این حملات رو . کل ار جی سی به فنا میره !
همین الانم اگه ی جایگزین بود من مستقیم خودم 200 نفرو مستقیم میشناسم میان !
بقیه پلیر ها هم خو تابلوئه دیگه حتی مثل ار جی سی باشه ! لگ نداشته باشه با کلیه میان ! اصلا نیاز نیست بهتر باشه !
بهتر بودم که دیگس نور علا نور !

لطفا یه بازه زمانی ای چیزی بگید کی میاد ؟ یک سال ؟ یک ماه ؟ یک هفته ؟ چقدر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا گیم با لگ تحویلت میدن . فحشت میدن . بنتم میکنن . والا زور داره !شما ممبر های عزیز هم پیام های قبلی همین پسته رو بخونید میبینید چقد عوضین این ار جی سیا !

MISAGH_SMAL
09-16-2017, 08:44 PM
fardin 11 mah az offline bodanet too rgc gozashte az oon moghe ke offline shodi tasmim gerefti barnamasho benevisi ghablan ham rosh kar karde bodi gofti taghriban amadast kheyli az dostan peygir hastan mikhan biyan harche zodtar too battel nete iran ply konan lotfan ye javabe dorost bedid begid zamane hazer shodanesh keye too in 11 mah hamishe goftid be memberaton sabor bashid akharashe akhe cheghadar monde dire diresho begid begoo 6 mah dg hatman hazere vali zamanesho begoo bazam takid mikonam nagoftam daghighesho begid ziyade ziyadesho begid
dg khaste shodam enghadar in page o baz kardam negah kardam va javabi nagereftam.

MISAGH_SMAL
09-16-2017, 08:45 PM
fardin 11 mah az offline bodanet too rgc gozashte az oon moghe ke offline shodi tasmim gerefti barnamasho benevisi ghablan ham rosh kar karde bodi gofti taghriban amadast kheyli az dostan peygir hastan mikhan biyan harche zodtar too battel nete iran ply konan lotfan ye javabe dorost bedid begid zamane hazer shodanesh keye too in 11 mah hamishe goftid be memberaton sabor bashid akharashe akhe cheghadar monde dire diresho begid begoo 6 mah dg hatman hazere vali zamanesho begoo bazam takid mikonam nagoftam daghighesho begid ziyade ziyadesho begid
dg khaste shodam enghadar in page o baz kardam negah kardam va javabi nagereftam.

shah_shiraz
09-20-2017, 01:06 AM
سرکاریه وگرنه بعد این همه ماه باید میومد

-Rebel
09-20-2017, 01:45 AM
11 ماه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فکر کنم از
04-23-2017 تا امروز بشه 5 ماه .چجوری حساب کردی ؟:d

TaO_OKaMoTo
09-21-2017, 05:50 PM
حاجی با این کارتون معنیه کلمه ی بزودی تغییر کرده...

Ahmad69
09-21-2017, 11:52 PM
تایم بدید -_- اسکای داش بیا بگو لاقل ی سال ؟ یه روز ؟ یه تایم حدودی که بیشتر نشه ته تهش چقد مونده :( ؟

saeedfarsian
09-22-2017, 09:02 PM
اقا میگم استف برا مدریت نمیخواید :| اگه لینکی چیزی برای ثبت نام داره بدید
من کارم خوبه تست هر چی میخواین بگیرین .
میتونم قسمت روم لود کمکتون کنم

Bashe:))
09-23-2017, 11:08 PM
khudai ye clinte to hade garena nmishe zad???rgc k chi nis !!

AlanTuring
10-08-2017, 02:55 PM
اگه بگیم از تاریخ
17 / 04 / 01
ایده کلاینت جدید قطعی تر دنبال شده .
و از تاریخ
17 / 08 / 01
تصمیم گرفته شد کلاینت کلا عوض بشه طرح و دیزاینش .

حدودا بین 11 آبان تا 30 دی فکر میکنم بیاد !

..:::... توجه : این صرفا یک پیش بینی فان بوده و پایه و اساس دقیق ندارد ...::::..
xD

TaO_OKaMoTo
10-12-2017, 11:54 PM
حسسسسسسسسسن
یکم دیر نیست ؟ :|

TaO_OKaMoTo
10-12-2017, 11:55 PM
خیلی ممنونم که دارید اینهمه تحمل میکنید...
دیگه عاخراشه...
داره مییاد...

دستتون رو بگیرید زیرش :)....

a>kupi
10-13-2017, 01:48 PM
برای بار دوم کامپ بن شدم . ;)

Savoy
10-14-2017, 02:39 PM
کسی راه حل نرم افزاری بلد نیست با کامپ بن بشه بازی کرد ؟:(

Dread
10-14-2017, 10:24 PM

البته 11 ماه نشده. طرفای فروردین و اردیبهشت بود که فردین هنوز بودش و آیتم خریدم ازش. هرجور حساب میکنم میبینم نمیشه 11 ماه

Dread
10-14-2017, 10:27 PM
هر کی داره ار جی سی رو خراب کاری میکنه دستش درد نکنه ! کل پلیر ها شاکی شدن ! تقریبا همه همه !
یکم دیگه ادامه بده و قوی تر کنه این حملات رو . کل ار جی سی به فنا میره !
همین الانم اگه ی جایگزین بود من مستقیم خودم 200 نفرو مستقیم میشناسم میان !
بقیه پلیر ها هم خو تابلوئه دیگه حتی مثل ار جی سی باشه ! لگ نداشته باشه با کلیه میان ! اصلا نیاز نیست بهتر باشه !
بهتر بودم که دیگس نور علا نور !

لطفا یه بازه زمانی ای چیزی بگید کی میاد ؟ یک سال ؟ یک ماه ؟ یک هفته ؟ چقدر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا گیم با لگ تحویلت میدن . فحشت میدن . بنتم میکنن . والا زور داره !شما ممبر های عزیز هم پیام های قبلی همین پسته رو بخونید میبینید چقد عوضین این ار جی سیا !

به عنوان چنل منیجر ایران تقاضا دارم هر ادمینی که فحش داد بیاید به من بگید تا رسیدگی بشه.

Dread
10-14-2017, 10:30 PM
رفقا الآن حداقل rgc هست، درسته مشکل داره باگ داره dc داره. ولی هست.
فکر کنید تیم الآن هم مثل فردین اینا بی معرفتی کنن و برن، روم ایران کلا از بین میره
من برای فردین و میثم و سایر اعضای تیم سابق ایران خیلی احترام قائلم، انشالله که موفق باشن. ولی اینجوری یهویی رفتنشون غلط بود. باید اول کلاینت جدید رو فیکس میکردن بعد میرفتن.
یجورایی خیلی از مشکلات الآن پلیرای ایران تقصیر همین تیم هست که کلا یهویی رفتن

Sky_DeSpeRadOo
10-14-2017, 11:39 PM
رفقا الآن حداقل rgc هست، درسته مشکل داره باگ داره dc داره. ولی هست.
فکر کنید تیم الآن هم مثل فردین اینا بی معرفتی کنن و برن، روم ایران کلا از بین میره
من برای فردین و میثم و سایر اعضای تیم سابق ایران خیلی احترام قائلم، انشالله که موفق باشن. ولی اینجوری یهویی رفتنشون غلط بود. باید اول کلاینت جدید رو فیکس میکردن بعد میرفتن.
یجورایی خیلی از مشکلات الآن پلیرای ایران تقصیر همین تیم هست که کلا یهویی رفتن

شما از موضوع رفتن تیم ایران از ار جی سی چقدرشو میدونی و چقدر در جریان بودی که چی شده و دلیلش دقیقا چی بوده ؟ اگر کل جریان رو میدونید قضاوت کنید ولی اگر فقط چیزایی از این و اون شنیدید اونم داخل نت فکر نمی کنم 1% بشه قضاوت کرد که چه کاری درست بوده ، چه کاری غلط . دوم این که افرادی که الان هستن فکر نمی کنم بشه اسمشون رو تیم گذاشت ، تیم یعنی اینکه فردین که رفت همه ی ادمین ها رفتن ( با در نظر نگرفتن چند نفر ) مسلما الان فقط رنک مهمه . سوم اینکه اتفاقا افرادی که الان هستن بی معرفتی می کنن با موندنشون با چیزایی که دیدیم از مسئولین اونجا .
در مورد مشکل پلیرها ، نمیدونم این دید احمقانه ی بعضی از پلیرا نسبت به ادمین ها از کجا نشأت میگیره که پلیرا فکر میکنن منتی سر ادمین ها دارن ، همین پلیرا بودن که زمانی که کلی خرج می شد برای سرور و روم ایران همیشه سرور ایرانی داشت و پینگ ها پایین بود والله یک نفر تشکر نکرد ولی وقتی ماهی یکبار دوبار سرور به مدت 5 6 ساعت به مشکل می خورد میومدن داخل روم فحاشی ناموسی می کردن ! چرا ؟ چون فکر می کنن ادمین ارث باباشونو خورده یا حتما به ادمین ماهیانه مبلغی پرداخت میکنن . نمیدونم . هرچقدر هم آدم احمق باشه باید بعد از این همه بازی کردن تو نت بفهمه نت ایران به طور کل زیرساختی مشکل داره و همیشه این مشکلات بوده این وسط ادمین چیکارس که سرور قطع میشه ، خدا میدونه ! هزینه های سرور هارو هم خود فردین میداد بعد چهارتا احمق اینجوری میان جواب زحمتارو میدن . من به طور کل از اول خودم جزء پلیرها بودم و به ادمینی علاقه ی خاصی نداشتم به عنوان یه پلیر میگم فردین و تیمش به گردن تک تک پلیرا حق دارن .
اتفاقا خوب شد ، شاید بعضی ها الان بفهمن فردین و تیمش چیکار میکردن و قدر زحماتشونو بدونن که از زمانی که این اتفاق افتاد انگار خیلی وقته پلیرا بدون دغدغه بازی نکردن و کمبود یه کلاینت مطلوب به خوبی حس میشه .

پ . ن : بند دوم منظور من کلی بود نه شخص شما

Dread
10-14-2017, 11:48 PM
شما از موضوع رفتن تیم ایران از ار جی سی چقدرشو میدونی و چقدر در جریان بودی که چی شده و دلیلش دقیقا چی بوده ؟ اگر کل جریان رو میدونید قضاوت کنید ولی اگر فقط چیزایی از این و اون شنیدید اونم داخل نت فکر نمی کنم 1% بشه قضاوت کرد که چه کاری درست بوده ، چه کاری غلط . دوم این که افرادی که الان هستن فکر نمی کنم بشه اسمشون رو تیم گذاشت ، تیم یعنی اینکه فردین که رفت همه ی ادمین ها رفتن ( با در نظر نگرفتن چند نفر ) مسلما الان فقط رنک مهمه . سوم اینکه اتفاقا افرادی که الان هستن بی معرفتی می کنن با موندنشون با چیزایی که دیدیم از مسئولین اونجا .
در مورد مشکل پلیرها ، نمیدونم این دید احمقانه ی بعضی از پلیرا نسبت به ادمین ها از کجا نشأت میگیره که پلیرا فکر میکنن منتی سر ادمین ها دارن ، همین پلیرا بودن که زمانی که کلی خرج می شد برای سرور و روم ایران همیشه سرور ایرانی داشت و پینگ ها پایین بود وقتی ماهی یکبار دوبار سرور به مدت 5 6 ساعت به مشکل می خورد میومدن داخل روم فحاشی ناموسی می کردن ! چرا ؟ چون فکر می کنن ادمین ارث باباشونو خورده یا حتما به ادمین ماهی 20 هزار تومن پول میدن . نمیدونم . هرچقدر هم آدم احمق باشه باید بعد از این همه بازی کردن تو نت بفهمه نت ایران به طور کل زیرساختی مشکل داره و همیشه این مشکلات بوده این وسط ادمین چیکارس که سرور قطع میشه ، خدا میدونه ! هزینه های سرور هارو هم خود فردین میداد بعد چهارتا احمق اینجوری میان جواب زحمتارو میدن . من به طور کل از اول خودم جزء پلیرها بودم و به ادمینی علاقه ی خاصی نداشتم به عنوان یه پلیر میگم فردین و تیمش به گردن تک تک پلیرا حق دارن .
اتفاقا خوب شد ، شاید بعضی ها الان بفهمن فردین و تیمش چیکار میکردن و قدر زحماتشونو بدونن که از زمانی که این اتفاق افتاد خلاء خاصی حس میشه و انگار خیلی وقته پلیرا بدون دغدغه بازی نکردن و کمبود یه کلاینت خوب حس میشه .

راستش من شنیدم ادمینهای کل RGC یه سری توهین ها به ایرانیا کرده بودن. از جمله Hakka
حالا دقیق نمیدونم جریان چی بود
ولی ترک کردن RGC تا وقتی یه آلترناتیو واقعی و قوی نداشته باشیم، اشتباهه. الآن RGC نباشه کجا باید پلی بدیم؟ ایران بتل که راه نیوفتاده.
من الآن اونجا چنل منیجر روم ایران شدم، هرچی بلد بودم از ریپلی منیجر و فاگ کلیک و ... به دوستان یاد دادم تا کارهای روم نخوابه، تا پلیرای ایرانی کمتر اذیت بشن. شما باید بدونید که یه آدم 25 26 ساله که دانشجوی ارشد هست واقعا وقتی نداره برای این چیزا و خودتون که مپ منیجر ایران بودید میدونید که هییییییچ سودی به یه ادمین نمیرسه و فقط برای خدمت اونجاست.
ما که منتظریم ایران بتل راه بیوفته ببینیم شرایط زیر رو داره:
1. نبود مپ هک
2. نبود دیداس
3. حداقل بودن ابیوزر و لیور
4. سرورهای فیکس و مناسب
5. event های مناسب

این شرایط رو داشته باشه، قطعا آرجی سی خودبخود ول میشه. همون طور که گارنا ول شد
بازم میدوارم موفق باشید
شماره فردین رو هم گم کردم :| زنگ بزنیم یه احوالی بپرسیم ازش :D

aDvin
10-15-2017, 12:28 AM
سلام

@Dread

دوست گرامی شما میگی نباید میومدید بیرون اولا که ما بخاطر بازیکنان امدیم بیرون بی احترامی یکی از موارد بود مورد دوم این بود هیچ کاری واسه بازیکنان ایران انجام نمیدادند مثل ساختن رنک گلوبال برای مسابقات ایران 120 چمپیون . و کار های دیگه که بازیکنان مربوط میشه . ما برای بازیکنان کار میکنیم وقتی همکاری نمیشود از طرف roger که صاحب کل ار جی سی هستش معلومه میزنیم بیرون بازیکن از ما انتظار داره که بهترین امکانات رو در اختیار انها قرار دهیم وقتی یک کشور رومانیا در ار جی سی که بازیکنی به اون صورت نداره رنک اختصاصی داره ایران با این همه بازیکن نباید این امکانات رو داشته باشه ؟ موضوع سوم این هستش که اگر ما می موندیم و ایران بتل اماده میشد و اونوقت میزدیم بیرون نامردی نبود به نظرت ؟ ا

موفق باشید دوست گرامی

-Rebel
10-15-2017, 12:29 AM
راستش من شنیدم ادمینهای کل RGC یه سری توهین ها به ایرانیا کرده بودن. از جمله Hakka
ولی ترک کردن RGC تا وقتی یه آلترناتیو واقعی و قوی نداشته باشیم، اشتباهه. الآن RGC نباشه کجا باید پلی بدیم؟ ایران بتل که راه نیوفتاده.
من الآن اونجا چنل منیجر روم ایران شدم، هرچی بلد بودم از ریپلی منیجر و فاگ کلیک و ... به دوستان یاد دادم تا کارهای روم نخوابه، تا پلیرای ایرانی کمتر اذیت بشن. شما باید بدونید که یه آدم 25 26 ساله که دانشجوی ارشد هست واقعا وقتی نداره برای این چیزا و خودتون که مپ منیجر ایران بودید میدونید که هییییییچ سودی به یه ادمین نمیرسه و فقط برای خدمت اونجاست.
1. نبود مپ هک
2. نبود دیداس
4. سرورهای فیکس و مناسب
5. event های مناسب

بازم میدوارم موفق باشید
شماره فردین رو هم گم کردم :| زنگ بزنیم یه احوالی بپرسیم ازش خدا سایه ی تو رو روی سره بقیه نگه داره آقا بهشاد ولی خودتم میدونی داری کسشر میگی . آر جی سی هم دیداس داره هم مپ هک هم گلد هک ! ولی به من و تو نمیگن که انش درنیاد . توی تورنمنتهاش که بری واضحه !سگ فردین شرف داره به شماها.شما الان خدارو بنده نیستید ولی فردین و تیمش همیشه یک نواخت بودن .200 هزار یه تیم کاپیتانی ؟ پشمام نیست !

TaO_OKaMoTo
10-15-2017, 04:43 AM
1. نبود مپ هک
2. نبود دیداس
4. سرورهای فیکس و مناسب
5. event های مناسب

بازم میدوارم موفق باشید
شماره فردین رو هم گم کردم :| زنگ بزنیم یه احوالی بپرسیم ازش :D

عاقای زحمت کش
بزودی همین ملتی که داری بهشون خدمت میکنی بعد از اینکه انواع اقسام فحشارو ب تو و بقیه ادمینا دادن
ار جی سی رو دلیت میکنن میرن کلاینت ایرانی که واس خودشون باشه...
هنوز داری دفاع میکنی از ارجیسی

طرفو کامپ بن کرده با ریسون ایرانی رو مفتی میکنم
تو ایرانی هستی؟؟؟؟

هم فحشارو بخوری هم زحمتارو بکشی این کارو خر و گاو و ... انجام میدن, البته اینطور که بوش میاد تو هم جز همینایی

هرچقدر هم بدن بهت بازم ارزش خار و عار شدن و فحش ناموس خوردنو نداره(البته اگه آبرویی داشته باشی که خار شه و ناموسی داشته باشی که...)

پ.ن: الآن 2تا راه داری برادر
1.alt+Q+Q
2.alt+f4

و من الله توفیق

البته یکی از بزرگترین مزیت های ایران بتل اینه که دیگه وقتی پینگ آل میگیری با (BO) روبرو نمیشی...(اونایی که لود بالانس زیاد پلی دادن میفهمن چی میگم xDD)

ShU
10-15-2017, 09:27 PM
برای بار دوم کامپ بن شدم . ;)

Ee be salamati xD
id to bede ye negah bokonim !

Dread
10-15-2017, 10:52 PM
عاقای زحمت کش
بزودی همین ملتی که داری بهشون خدمت میکنی بعد از اینکه انواع اقسام فحشارو ب تو و بقیه ادمینا دادن
ار جی سی رو دلیت میکنن میرن کلاینت ایرانی که واس خودشون باشه...
هنوز داری دفاع میکنی از ارجیسی

طرفو کامپ بن کرده با ریسون ایرانی رو مفتی میکنم
تو ایرانی هستی؟؟؟؟

هم فحشارو بخوری هم زحمتارو بکشی این کارو خر و گاو و ... انجام میدن, البته اینطور که بوش میاد تو هم جز همینایی

هرچقدر هم بدن بهت بازم ارزش خار و عار شدن و فحش ناموس خوردنو نداره(البته اگه آبرویی داشته باشی که خار شه و ناموسی داشته باشی که...)

پ.ن: الآن 2تا راه داری برادر
1.alt+Q+Q
2.alt+f4

و من الله توفیق

البته یکی از بزرگترین مزیت های ایران بتل اینه که دیگه وقتی پینگ آل میگیری با (BO) روبرو نمیشی...(اونایی که لود بالانس زیاد پلی دادن میفهمن چی میگم xDD)

شما مشخصا فرهیخته نیستی. دو کلمه صحبت کردی شیش کلمش فحش بود :دی

Dread
10-15-2017, 10:54 PM
سلام

@Dread

دوست گرامی شما میگی نباید میومدید بیرون اولا که ما بخاطر بازیکنان امدیم بیرون بی احترامی یکی از موارد بود مورد دوم این بود هیچ کاری واسه بازیکنان ایران انجام نمیدادند مثل ساختن رنک گلوبال برای مسابقات ایران 120 چمپیون . و کار های دیگه که بازیکنان مربوط میشه . ما برای بازیکنان کار میکنیم وقتی همکاری نمیشود از طرف roger که صاحب کل ار جی سی هستش معلومه میزنیم بیرون بازیکن از ما انتظار داره که بهترین امکانات رو در اختیار انها قرار دهیم وقتی یک کشور رومانیا در ار جی سی که بازیکنی به اون صورت نداره رنک اختصاصی داره ایران با این همه بازیکن نباید این امکانات رو داشته باشه ؟ موضوع سوم این هستش که اگر ما می موندیم و ایران بتل اماده میشد و اونوقت میزدیم بیرون نامردی نبود به نظرت ؟ ا

موفق باشید دوست گرامی

الآن فرض کنید آر جی سی کلا تعطیل شده. تکلیف پلیرای ایران چیه آقای Advin_king ؟
حالا جالبه برام طرفای 7 سال پیش شما و من تو روم 02 گارنا رفیق بودیم، که بعد آقا فردین گل روم لدر رو تو گارنا زد و ... ولی از وقتی تشریف آوردین آر جی سی کلا دیگه منو نمیشناسین :دی

Dread
10-15-2017, 10:59 PM
خدا سایه ی تو رو روی سره بقیه نگه داره آقا بهشاد ولی خودتم میدونی داری کسشر میگی . آر جی سی هم دیداس داره هم مپ هک هم گلد هک ! ولی به من و تو نمیگن که انش درنیاد . توی تورنمنتهاش که بری واضحه !سگ فردین شرف داره به شماها.شما الان خدارو بنده نیستید ولی فردین و تیمش همیشه یک نواخت بودن .200 هزار یه تیم کاپیتانی ؟ پشمام نیست !

کلاوس :d من خدا رو بنده نیستم مهدی؟ من دقیقا همون بهشاد یوزر و ایکس شعر گویی هستم که با هم hlr 1 میرفتیم گیم و میخندیدیم. با ممبرا هم میگم و میخندم و از هر کدوم بپرسی میگه فلانی تنها ادمینیه که جواب میده. چیه این ادمینی که به خاطرش ادم بخواد خودشو بگیره :)) سایر ادمینا اگه جواب نمیدن دلیلش اینه که سرشون شلوغه. کسی خودشو نمیگیره، همه هم سعی میکنن خدمت گزار باشن.
ضمنا اگه آر جی سی دیداس و مپ هک و دیداس داره بازم عنش مثل گارنا در نیومده الحمدلله. اونجا ملت رو از هاست کیک میکردی دیداس میشدی دیگه =|
دوسسست دارم مهدی جون :ایکس واسه من همون متی همیشگی هستی

-Rebel
10-15-2017, 11:11 PM
کلاوس :d من خدا رو بنده نیستم مهدی؟ من دقیقا همون بهشاد یوزر و ایکس شعر گویی هستم که با هم hlr 1 میرفتیم گیم و میخندیدیم. با ممبرا هم میگم و میخندم و از هر کدوم بپرسی میگه فلانی تنها ادمینیه که جواب میده. چیه این ادمینی که به خاطرش ادم بخواد خودشو بگیره ) سایر ادمینا اگه جواب نمیدن دلیلش اینه که سرشون شلوغه. کسی خودشو نمیگیره، همه هم سعی میکنن خدمت گزار باشن.
ضمنا اگه آر جی سی دیداس و مپ هک و دیداس داره بازم عنش مثل گارنا در نیومده الحمدلله. اونجا ملت رو از هاست کیک میکردی دیداس میشدی دیگه =|
دوسسست دارم مهدی جون :ایکس واسه من همون متی همیشگی هستی
http://uupload.ir/files/ql21_1.jpgآقا بهشاد این لحن واسه modorator بودنته . اینجور حرف زدن هم واسه CM بودنته. واقعا دنبال چی هستید.من حرفام کلی هستش مخاطبم شخص یا یک نفر نیست. یه نگاه به خودت بنداز ببین واقعا اینجایی که الان هستی واقعا در شان تو هست یا نه . همین

Dread
10-15-2017, 11:18 PM
http://uupload.ir/files/ql21_1.jpgآقا بهشاد این لحن واسه modorator بودنته . اینجور حرف زدن هم واسه CM بودنته. واقعا دنبال چی هستید.من حرفام کلی هستش مخاطبم شخص یا یک نفر نیست. یه نگاه به خودت بنداز ببین واقعا اینجایی که الان هستی واقعا در شان تو هست یا نه . همین

متی جان من رو رفیق حساسم. سروش رو شصت ساله میشناسم و رفیقمه. هرکی پشت سرش حرف بزنه جواب میدم، اصلا ربطی به رنک داشتنم نداره. خود تو هم یکی بیاد پشت سرت حرف بزنه جواب میگیره.

شان ایرانی کلا گیمینگ نیست =| باید اینقدر امکانات باشه که تفریح ما این چیزا نباشه

TaO_OKaMoTo
10-15-2017, 11:31 PM
اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد
ولی اونی که خودش رو به خواب زده بیدار نمیشه...

-Rebel
10-16-2017, 12:04 AM
متی جان من رو رفیق حساسم. سروش رو شصت ساله میشناسم و رفیقمه. هرکی پشت سرش حرف بزنه جواب میدم، اصلا ربطی به رنک داشتنم نداره. خود تو هم یکی بیاد پشت سرت حرف بزنه جواب میگیره.

شان ایرانی کلا گیمینگ نیست =| باید اینقدر امکانات باشه که تفریح ما این چیزا نباشه
این کاملا اشتباس که 2تا رفیقات باهم مشکل دارن مثلا تو باید با الفاظ خوب شرمندش کنی نه اینکه از اون یکی بدتر جواب بدی ! تازه اصلا نباید خودتو دخالت بدی چون ضعف رفیقتو نشون میدی ! بعضی وقتها چیزی نگفتن هم خوبه میرزا جان !به هرحال ...

Sky_DeSpeRadOo
10-16-2017, 01:29 AM
#انجمن را به دادگاه حل اختلاف تبدیل نکنیم .

-Rebel
10-16-2017, 01:59 AM
ok RGC Junior Admin

aDvin
10-16-2017, 02:42 PM
@Dread

حالا جوابی که شما گفتی ربطی به موضوع قبلی نداشت البته اون چیزایی که گفتی تکمیل نبود درواقع خبر نداشتی که این رو گفتی بازم مشکلی نیست اما اگر منظورت این بود که ادمینی من رو تغییر داده بخاطر اطلاعتی که دقیق نبوده گفتی حتما . ولی اگر تو همون شخص باشی که گفتی من فراموش کردم و همین الان یادم افتاد که شما کی هستی . در جواب قبلی فقط جواب کامل دادم فقط بی احترامی نبوده که امدیم بیرون و کامل رو گفتم . و یک چیز دیگه hakka کلا حساب نبود . که باعث رفتن ما بشه اخرین روز هم که امدم تو ار جی سی که بی دلیل بن شدم چاربل بنم کرد hakka پیام داده بود که چیکار داری اینجا دید از من چیزی در نمیاره بن کنه چاربل اومد بی دلیل بن کرد . hakka نتونست بن کنه یعنی کلا اون کاره ای نبود . (حداقل قسمت middle esat)

در توضیح اولی که دادم حالا اگر من یادم میومد شما کی هستی بازم فرقی نمیکرد جواب همون بوده . چون من رضا همشهریم یک بار کلا دعوا کرد که مهدی rebel ریپورتش کرد و من خودم بنش کردم و به صادق sky پیام دادم خودشم میتونه بیاد بگه دروغ میگم یا نه گفتم به هیچ عنوان رضا unban نشه یعنی رفیفم غیر رفیق فرقی نداره تو کار مدیریتی

اینم توضیح کاملی دادم که این بحث ها هم بخاطر این که فقط اطلاعات کامل داده شه کسی اشباه نکنه

حالا هم انقدر درگیر کار های شخصی هستم حال احوالم زیاد خوب نیست دوست ندارم زیاد بحث کنم

موفق باشید

Savoy
10-24-2017, 09:36 PM
اگه هر چند وقت از پیشرفت های پروژه خبر میدادین خیلی خوب میشد

TaO_OKaMoTo
10-30-2017, 08:50 PM
هر وعده که دادند به ما باد هوا بود
هر نکته که گفتند غلط بود و ریا بود

چوپانی این گله به گرگان بسپردند
این شیوه و این قاعده ها رسم کجا بود ؟

رندان به چپاول سر این سفره نشستند
اینها همه از غفلت و بیحالی ما بود

خوردند و شکستند و دریدند و تکاندند
هر چیز در این خانه بی برگ و نوا بود

گفتند چنینیم وچنانیم دریغا
اینها همه لالایی خواباندن ما بود

ایکاش در دیزی ما باز نمی ماند
یا کاش که در گربه کمی شرم و حیا بود

تقدیم با نفرت :|
xDD

#For_Fun

AlanTuring
10-31-2017, 06:19 PM
اگه بگیم از تاریخ
17 / 04 / 01
ایده کلاینت جدید قطعی تر دنبال شده .
و از تاریخ
17 / 08 / 01
تصمیم گرفته شد کلاینت کلا عوض بشه طرح و دیزاینش .

حدودا بین 11 آبان تا 30 دی فکر میکنم بیاد !

..:::... توجه : این صرفا یک پیش بینی فان بوده و پایه و اساس دقیق ندارد ...::::..
xD

همونطور که اینجا عرض کردم بین 11 آبان تا 30 دی فکر کنم میاد xD ! از قبل تابستون این پست رو هی دارید نگاه میکنید !
اواسط اذر بیاید یه خبرایی باید بشه تا اونموقع ;D

Dread
11-06-2017, 05:11 PM
این کاملا اشتباس که 2تا رفیقات باهم مشکل دارن مثلا تو باید با الفاظ خوب شرمندش کنی نه اینکه از اون یکی بدتر جواب بدی ! تازه اصلا نباید خودتو دخالت بدی چون ضعف رفیقتو نشون میدی ! بعضی وقتها چیزی نگفتن هم خوبه میرزا جان !به هرحال ...

حرف قشنگی بود. بیگ لایک

Dread
11-06-2017, 05:13 PM
@dread

حالا جوابی که شما گفتی ربطی به موضوع قبلی نداشت البته اون چیزایی که گفتی تکمیل نبود درواقع خبر نداشتی که این رو گفتی بازم مشکلی نیست اما اگر منظورت این بود که ادمینی من رو تغییر داده بخاطر اطلاعتی که دقیق نبوده گفتی حتما . ولی اگر تو همون شخص باشی که گفتی من فراموش کردم و همین الان یادم افتاد که شما کی هستی . در جواب قبلی فقط جواب کامل دادم فقط بی احترامی نبوده که امدیم بیرون و کامل رو گفتم . و یک چیز دیگه hakka کلا حساب نبود . که باعث رفتن ما بشه اخرین روز هم که امدم تو ار جی سی که بی دلیل بن شدم چاربل بنم کرد hakka پیام داده بود که چیکار داری اینجا دید از من چیزی در نمیاره بن کنه چاربل اومد بی دلیل بن کرد . Hakka نتونست بن کنه یعنی کلا اون کاره ای نبود . (حداقل قسمت middle esat)

در توضیح اولی که دادم حالا اگر من یادم میومد شما کی هستی بازم فرقی نمیکرد جواب همون بوده . چون من رضا همشهریم یک بار کلا دعوا کرد که مهدی rebel ریپورتش کرد و من خودم بنش کردم و به صادق sky پیام دادم خودشم میتونه بیاد بگه دروغ میگم یا نه گفتم به هیچ عنوان رضا unban نشه یعنی رفیفم غیر رفیق فرقی نداره تو کار مدیریتی

اینم توضیح کاملی دادم که این بحث ها هم بخاطر این که فقط اطلاعات کامل داده شه کسی اشباه نکنه

حالا هم انقدر درگیر کار های شخصی هستم حال احوالم زیاد خوب نیست دوست ندارم زیاد بحث کنم

موفق باشید

انشالله که همه سعادتمند و شاد باشید. ممنون از پاسخگویی شما. سلام منو به میثم برسونید، خیلی دوسش داشتم #جدی :d

Dread
11-06-2017, 05:15 PM
هر وعده که دادند به ما باد هوا بود
هر نکته که گفتند غلط بود و ریا بود

چوپانی این گله به گرگان بسپردند
این شیوه و این قاعده ها رسم کجا بود ؟

رندان به چپاول سر این سفره نشستند
اینها همه از غفلت و بیحالی ما بود

خوردند و شکستند و دریدند و تکاندند
هر چیز در این خانه بی برگ و نوا بود

گفتند چنینیم وچنانیم دریغا
اینها همه لالایی خواباندن ما بود

ایکاش در دیزی ما باز نمی ماند
یا کاش که در گربه کمی شرم و حیا بود

تقدیم با نفرت :|
xDD

#For_Fun

یادمه تازه اومده بودم روم ایران، نمیخواستم برم سمت رفیقای قدیمی، تنها کسی که تو هاستش پلی میدادم شما بودی. آی میس یو ;)

TaO_OKaMoTo
11-06-2017, 08:37 PM
یادمه تازه اومده بودم روم ایران، نمیخواستم برم سمت رفیقای قدیمی، تنها کسی که تو هاستش پلی میدادم شما بودی. آی میس یو ;)

عزیزم من همیشه لود بالانس پلی میدم

وقتشه که ساقیو عوض کنی... :)

a>kupi
11-09-2017, 07:26 AM

خخخخخخخخخخخخخخخ
xd

`plus
11-11-2017, 01:48 PM
قضیه شده مث آلبوم هیچکس
بشینید تا بیاد

Dread
11-16-2017, 09:33 AM

زده بودی #for_fun فکر کردم اون A_For_Fun هستی
اشتباه گرفتم ظاهرا

NUM.16-nothing
12-19-2017, 04:55 PM
Salam.khabare jadidi nist??
Ye chand vagti shode ke ksi khabari nadade .mamnoon mishim akharin khabar az irvaziyat iran battlr ro bedin

NUM.16-nothing
12-19-2017, 04:59 PM

به دلیل سنگ اندازی ها و برخی مشکلاتی که مسئولین rgc برای ایرانی ها به وجود آوردند، تیم ایران تصمیم گرفت از ادامه همکاری با این کلاینت صرف نظر کند و از این رو برای اولین بار یک کلاینت کاملا ایرانی که توسط برنامه نویسان ایرانی نوشته شده است به نام ایران بتل را برای کاربران ایرانی راه اندازی کند . در حال حاضر ایران بتل راه اندازی شده و در حال تکمیل مراحل اولیه و تست می باشد . به زودی اخبار جدید و نحوه ی استفاده به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید .

سلام.ممنون بابت زحمات تون.میشه بگین الان تو چه مرحله ای هستین؟؟؟

NUM.16-nothing
12-19-2017, 05:04 PM
سلام دوست عزیز

به زودی کامل فیکس خواهد شد و لینک دانلود کلاینت قرار داده خواهد شد

فعلا کار های اولیه انجمن ایران بتل انجام شد

لینک انجمن : forum.iranbattle.ir

موفق باشید

سلام .خبر جدید اگر بدین ممنون میشیم

AlanTuring
01-09-2018, 05:25 PM
سلام !
یک سوال فنی داشتم ! گفتم از با تجربه های دوتا بپرسم .
آیا روشی/نرم افزاری وجود داره که بشه ریپلی رو به عقب برگردوند ؟
مثلا برای جلو بردن با سرعت 1/2x , 1x , 2x , 4x , 6x, 8x هست .
ولی برای عقب بردن از خود ریپلی نمیشه . اگر نرم افزاری میشناسید یا ... لطفا معرفی کنید . که مثلا از دقیقه 20 بتونی برگردی دقیقه 19 یا حتی چند ثانیه .

سپاس .

(یکی از دوستان ریپلی منیجیر رو گفت ولی چیز مفیدی توش پیدا نکردم )

armindanger21
02-18-2018, 07:37 PM

hamun behtar ke guretuno gom kardid.ride boodid ba refight baziaton.dedlet miad eu .hame admina baladan chetori vazifashono anjam bedan na mese shoma faghat tarafdarie khodiaro bokonid.

aDvin
03-09-2018, 12:07 AM

hamun behtar ke guretuno gom kardid.ride boodid ba refight baziaton.dedlet miad eu .hame admina baladan chetori vazifashono anjam bedan na mese shoma faghat tarafdarie khodiaro bokonid.

سلام

هرکی طرز فکر خودش رو داره اما عملکرد مشخص هستش و کار ما برای همه کاربرا بود و اما نباید یکطرفه قضاوت کرد شما که داخل تیم نبودید شما از بیرون قضاوت میکنید . همه رو نمیشه راضی نگه داشت بخاطر همون طرز فکر های مختلف

انسان باید نقد پذیز باشه انشالله تلاش رو بیشتر میکنیم که کاربر ها راضی تر باشند در اینده

و در اخر هم قحاشی هم کار خیلی بدیه ....

موفق باشید

AuGust
03-16-2018, 07:49 PM
با اب دهن سگ دریا کثیف نمیشه ......

Ahmad69
03-27-2018, 03:04 PM
فکر نمیکنم اصن کلاینتی قرار باشه بیاد

aDvin
04-12-2018, 01:28 AM
سلام

خبر هایی در راه هست ....

a>kupi
04-14-2018, 08:23 PM
فک کنم فیکس 1 سال شد : (

ShU
04-20-2018, 03:03 PM
chetori amir :D
pir shodia to in ye sal

a>kupi
04-21-2018, 08:06 PM
Are Dge ;)

Gun
04-28-2018, 03:05 PM
سلام.ممنون بابت زحمات تون.میشه بگین الان تو چه مرحله ای هستین؟؟؟

سلام

مرحله رو رد کردیم و الان قهرمان شدیم.

iLoveYou
05-07-2018, 04:20 AM
Run Nashod ?

iLoveYou
05-07-2018, 04:20 AM
yekii nist bege to ke in ghad khaye mali kharejia ro mikoni be koja mikhay beresi ?

iLoveYou
05-21-2018, 07:02 PM
Bale iranbattle 2Sale ke mikhan Run konan xD

TaO_OKaMoTo
05-29-2018, 09:55 AM
Chi Shod Paaaaaaaaaaaaa :|

Black.Light
06-19-2018, 12:33 AM
خیلی نامردید بخدا الان یه ساله منتظریم

ادمین الان ایران بخاطر یه کلمه فردین منو 1 سال بن کرده ما از شما حمایت کردیم این جوابمون نبود

ممنون.

Black.Light
06-19-2018, 12:33 AM

ادمین الان ایران بخاطر یه کلمه فردین منو 1 سال بن کرده ما از شما حمایت کردیم این جوابمون نبود

ممنون.

S.A.J.J.A.D
10-23-2018, 04:45 PM
واقعا که الان 2 سال شد ولی قرار بود 6 ماه نشده ران بشه ایران بتل
خاک تو سره من که به lordCyrax گفتم ایران بتل ران شه همه از ار جی سی میرن بعد یارو 2 ماه کامپ بن داد
نگو که قرار نیست هیچ وقت ران بشه

وقتی قرار نیست ران بشه نگین فلانی پیگیرشه چون همتون رفتین کار خودتونو بکنین

Only RgC:No Iran Battle

Dread
12-05-2018, 02:02 AM

ممنون.

البته همچین جیزی صحت نداره. تشریف بیارید بگید آنبنتون کنم و به ادمین اخطار بدم اگه همچین چیزی هست. شایعه پراکنی نکنید.
و ادمینهای ایران رو هم دیو و شیطان نشون ندید. اگه ما ول میکردیم میرفتیم و ایران بی صاحاب میموند، میشد مثل گارنا که یوسف و شاهین و ... رفتن و تو روم hlr1 ملت مپ هک و دیداس علنا استفاده میکردن و فحاشی و ....
آرجی سی میشد طویله!
اینایی که موندن، یعنی مثلا من، سواد شبکه و کسب و کار مجازی برای درآمدزایی از آرجی سی نداریم. یعنی به جای مثلا 5000 ممبر، 5 میلیون ممبر هم باشه فرقی نمیکنه! ما موندیم که یه جا واسه گیمینگ کاربرا بمونه. هیچی هم گیرمون نمیاد که بگید واسه خودمون موندیم. لااقل اجر ما رو ضایع نکنید و تهمت بهمون نزنید.

Dread
12-05-2018, 02:09 AM
سلام

خبر هایی در راه هست ....

فکر کنم خبر این بود که LordDread شد ایران ادمین و کلاینت شما هنوز راه نیوفتاده :|

تنها خواهشی که از تیم شما دارم اینه که انشالله اگر موفق شدید بعد از راه اندازی کلاینت و بومی سازی، پارتی بازی نکنید. همین. رفیق بازی و پارتی بازی و آنبن کردن دوست و رفیق و آشنا و پاسخگو نبودن و عدم شفافیت و ... نداشته باشید. همین. فقط همین!
سیستم خودی-غیرخودی نداشته باشید.
انشالله که موفق باشید و به زودی یه رقیب جدی برای RGC باشید...

mttt
12-23-2018, 04:39 PM
سلام لطفا زمان دقیق دسترسی به ایران بتل رو بگید.

morteza.sh92
01-09-2019, 08:23 PM
فکر کنم خبر این بود که LordDread شد ایران ادمین و کلاینت شما هنوز راه نیوفتاده :|

تنها خواهشی که از تیم شما دارم اینه که انشالله اگر موفق شدید بعد از راه اندازی کلاینت و بومی سازی، پارتی بازی نکنید. همین. رفیق بازی و پارتی بازی و آنبن کردن دوست و رفیق و آشنا و پاسخگو نبودن و عدم شفافیت و ... نداشته باشید. همین. فقط همین!
سیستم خودی-غیرخودی نداشته باشید.
انشالله که موفق باشید و به زودی یه رقیب جدی برای RGC باشید...

چرا اینقدر سنگ rgc رو به سینه میزنی ؟
بیا کلاینت Atinad

a>kupi
02-23-2019, 01:04 PM
yaro yejoor vaase RGC mimale engar male babashe xD

MajiD
11-19-2019, 01:56 AM
Chi Shod in Client ? age alan ru namayi she behtarin moghas

ShU
02-19-2022, 02:35 AM
الان حدود ۵ سالی میگذره ولی نیومد
وقتی نمیتونید کاریو بکنید الکی وعده ندید
کلیها بن شدن
البته آر جی سی هم فیلتر شد
کلا سنگ چیو به سینه میزنید کل dota 1 warcraft رو دیگه کسی توسعه نمیده تموم شد رفت