صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 60
    RGC Junior Admin NiC_NiC آواتار ها
    اکانت RGC
    NiC_NiC
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    درسته دوست عزیز ( local area network ) تو اصطلاحات گیمینگ Party هم خیلی کاربرد نداره ولی درسته ، چون اکـثر پلیرهای ایرانی با این واژه آشنایی دارن و جا افتاده به این صورت نوشته شد ، حتی Privete Host هم صحیح نیست و معمولا این نوع هاست نیم ها در کلاینت ها پسوورد دارن یعنی خصوصی.

RGC Junior Admin Sky_DeSpeRadOo آواتار ها
    اکانت RGC
    Sky_DeSpeRadOo
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    من هم به همین علت گفتم که درستش رو جا بندازیم و فکر کنم خوب نیست یه چیز غلط هی تکرار شه چون کاملا هم معنای کلمه ی لن مشخصه ممنون.
    تـــا آیــنــه رفـتــــــم
    . . . . . . . . . . . .که بگیرم خـبر از خود
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .دیــدم که در آن آیـنـه هـم
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . جز تــــو کسی نیست

RGC Admin aDvin آواتار ها
    اکانت RGC
    aDvin
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sky_DeSpeRadOo نمایش پست ها
    قسمت قوانین رنک TC از کلمه ی LAN برای افرادی که میخوان توی هاست چند نفری بیان استفاده شده.خب اصطلاح لن در اصل برای کسانی که Local Area هستند به کار میره البته بین پلیر ها اشتباها برای دوستای انلاین هم کلمه ی لن رو به کار میبرن فکر کنم Party جایگرین Lan بشه خیلی بهتره معنی درستی هم میده ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky_DeSpeRadOo نمایش پست ها
    من هم به همین علت گفتم که درستش رو جا بندازیم و فکر کنم خوب نیست یه چیز غلط هی تکرار شه چون کاملا هم معنای کلمه ی لن مشخصه ممنون.

سلام

ما فعلا موضوعات مهم تری داریم این کار ها رو هم می توانیم یواش یواش انجام بدیم . باز هم از پیشنهاد شما ممنونیم .

* تجربه کردن، به تنهائی کافی نیست، تجربه را باید سنجید و در جایگاه خویش قرار داده و آن را تجزیه و تحلیل نمود تا بتوان به نتایج آن دست یافت *

* آنکه خود را به امور کوچک سرگرم می کند چه بسا که توانایی کارهای بزرگ را ندارد *

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    MrBitch
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام
    دوستان عزیز فرم لدر ایران خیلی بده! شما 2تا گیم بزنی و ببری مساوی با یه باخت!
    در هر برد معمولا ( +15 × +20 × +8 ) این حدودا پوینت میده
    برای هرباخت : ( -20 × -25 × -28 × -16 )
    درسته این داینامیکه و مزیتش نسبت به اروپا " گیم لاگ " اون هستش؛ اما پوینت دهی کاملا افتضاحه!
    این نظر شخصی نیست، و حرف همه ی بچه هایی هستش که تو RGC پلی میکنن، من روزی 10-12تا گیم میزنم، همه همینو میگن!
    امیدوارم برگردونین به حالت استاتیک؛ یا حداقل نظر سنجی بذارین همه نظرشون رو بذارن و تصمیم گیری کنید.
    چون یه GameLog اصلا ارزش این همه مشکلات رو نداره!

LvL 10 Junior Member OMOTIC آواتار ها
    اکانت RGC
    OMOTIC-
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MrBitch نمایش پست ها
    سلام
    درسته این داینامیکه و مزیتش نسبت به اروپا " گیم لاگ " اون هستش؛ اما پوینت دهی کاملا افتضاحه!
    این نظر شخصی نیست، و حرف همه ی بچه هایی هستش که تو RGC پلی میکنن، من روزی 10-12تا گیم میزنم، همه همینو میگن!
    امیدوارم برگردونین به حالت استاتیک؛ یا حداقل نظر سنجی بذارین همه نظرشون رو بذارن و تصمیم گیری کنید.

بله , به طرز وحشیانه ای حق با شماست دوست عزیز
    ممنون از انتقاد سازنده حضرتعالی

اکانت RGC
    aDvin
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MrBitch نمایش پست ها
    سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط OMOTIC نمایش پست ها
    بله , به طرز وحشیانه ای حق با شماست دوست عزیز
    ممنون از انتقاد سازنده حضرتعالی

سلام دوستان عزیز

ما قبلا رای گیری که کردیم بیشتر بازیکنان گفتند این سیستم امتیاز دهی بهتر است باز هم در آینده رای گیری خواهیم گذاشت برای تغییر امتیاز دهی

و با تشکر از نقد شما دوستان

* تجربه کردن، به تنهائی کافی نیست، تجربه را باید سنجید و در جایگاه خویش قرار داده و آن را تجزیه و تحلیل نمود تا بتوان به نتایج آن دست یافت *

* آنکه خود را به امور کوچک سرگرم می کند چه بسا که توانایی کارهای بزرگ را ندارد *

LvL 10 Junior Member
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام ببخشید دارم این حرف رو اینجا مینویسم واقعا نمیدونم باید به کی بگم :|
    من هیلی وقتا وسط بازی بازیم ارور میده قط میشه ارورش اینه
    Our system detected the use of an illegal modification to the game. If you keep using hacks you may find your account being banned permanently.
    [ERROR] If you are innocent and did not use a cheat, you can find yourself some help in our support room: /j support
    معنیش هم کردم فک کنم میگه از هک استفاده میکنین اما من هیچ برنامه هکی ندارم
    واقعا نمیدونم چیکار کنم تقریبا 60% بازی هام رو قطع میکنه اگر هم قطع نکنه نمیزاره بازی رو سیو کنم چون به محض این که بازی تموم میشه quit رو میزنم کلا از بازی میره بیرون بازی قطع میشه
    دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا جوابم رو بدین

LvL 10 Junior Member
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام.
    فقط رنک تیم کاپیتان رو از همه بگیرید هر کی رسیده یه هاست میسازه 4 تا جا به جا میکنه 5 تا پوینت پایین میندازه جلوش فکر میکنه پلیر....
    sign رو جا بندازید خودش خودکار بالانس میکنه میری تو بازی

اکانت RGC
    aDvin
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط evil.3 نمایش پست ها
    سلام ببخشید دارم این حرف رو اینجا مینویسم واقعا نمیدونم باید به کی بگم :|
    من هیلی وقتا وسط بازی بازیم ارور میده قط میشه ارورش اینه
    Our system detected the use of an illegal modification to the game. If you keep using hacks you may find your account being banned permanently.
    [ERROR] If you are innocent and did not use a cheat, you can find yourself some help in our support room: /j support
    معنیش هم کردم فک کنم میگه از هک استفاده میکنین اما من هیچ برنامه هکی ندارم
    واقعا نمیدونم چیکار کنم تقریبا 60% بازی هام رو قطع میکنه اگر هم قطع نکنه نمیزاره بازی رو سیو کنم چون به محض این که بازی تموم میشه quit رو میزنم کلا از بازی میره بیرون بازی قطع میشه
    دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا جوابم رو بدین

سلام
    درقسمت help desk مشکل خود را اعلام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط VA.Tear نمایش پست ها
    سلام.
    فقط رنک تیم کاپیتان رو از همه بگیرید هر کی رسیده یه هاست میسازه 4 تا جا به جا میکنه 5 تا پوینت پایین میندازه جلوش فکر میکنه پلیر....
    sign رو جا بندازید خودش خودکار بالانس میکنه میری تو بازی

سلام

تا الان خیلی ها دیموت شدند دوست عزیز کمتر هم خواهند شد

موفق باشید دوستان

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    Jeina
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام و درود فراوان
    این مشکلو من و دیگر tc ها ممکنه داشته باشین که تصادفا فردی رو کیک کرده باشیم و بخوایم او رو از دوباره وارده لابی خودمون بکنیم که این امر امکان پذیر نیست یا مثلا بخوایم پوینت یه نفر رو فقط چک کنیم که بازم امکان پذیر نیست از شما مدیران ارشد عاجزانه درخواست دارم کامند های بوت رو بیشتر کنیم , مثلا hold , safelist , و ... که خودتون میدونید مهمه اگه میخواید تا یه سری از کامند های هم رو در اختیارتون بزارم تا اضافش شه به دستورات بوت ممنون . یا علی

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین