صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 60
    RGC Admin aDvin آواتار ها
    اکانت RGC
    aDvin
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط JeiNa نمایش پست ها
    سلام و درود فراوان
    این مشکلو من و دیگر tc ها ممکنه داشته باشین که تصادفا فردی رو کیک کرده باشیم و بخوایم او رو از دوباره وارده لابی خودمون بکنیم که این امر امکان پذیر نیست یا مثلا بخوایم پوینت یه نفر رو فقط چک کنیم که بازم امکان پذیر نیست از شما مدیران ارشد عاجزانه درخواست دارم کامند های بوت رو بیشتر کنیم , مثلا hold , safelist , و ... که خودتون میدونید مهمه اگه میخواید تا یه سری از کامند های هم رو در اختیارتون بزارم تا اضافش شه به دستورات بوت ممنون . یا علی

سلام دوست گرامی

شما متوانید بجای کیک از کامند ! Open استفاده کنید که کسی که کیک شده باز بتواند جوین هاست شما شود

موفق باشید

* تجربه کردن، به تنهائی کافی نیست، تجربه را باید سنجید و در جایگاه خویش قرار داده و آن را تجزیه و تحلیل نمود تا بتوان به نتایج آن دست یافت *

* آنکه خود را به امور کوچک سرگرم می کند چه بسا که توانایی کارهای بزرگ را ندارد *

LvL 10 Junior Member !!!MONSTER آواتار ها
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    جالب اینجاست که تیم کاپیتان فقط به افراد با point بالا داده میشه و کسایی که point 1500 به پایین دارن اکثرا از host ها کیک میشن این باعث این میشه وقتی چند بار این موضوع واساشون پیش میاد دیگه نمیان یا tc ها رو کلا از همه بگیرید با sing پلی انجام بشه یا به ی تعداد که point 1500 به پایین دارن تیم کاپیتان بدید واسه این بنده خداها هم گیم ران بشه بشه مثل روم اروپا بازی ها balance اینجا ماشاالله دوستان همه پلیر ها قوی رو swap میدن تیم خودشون
    The.Mahdi.Hero

اکانت RGC
    aDvin
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام دوست عزیز

یکی از کار هایی که باید ادمین های هر روم انجام بدهند این هست که هاست بالانس بسازند و این دوستانی که از هاست های لن کیک می شوند می توانند که جوین هاست های بالانسی که ادمین های روم ساختند شوند

موفق باشید

* تجربه کردن، به تنهائی کافی نیست، تجربه را باید سنجید و در جایگاه خویش قرار داده و آن را تجزیه و تحلیل نمود تا بتوان به نتایج آن دست یافت *

* آنکه خود را به امور کوچک سرگرم می کند چه بسا که توانایی کارهای بزرگ را ندارد *

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    MrBitch
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    با سلام

عاجزانه خواستار تجدید نظر راجب سیستم لدر هستیم.
    لطفا در صورت امکان دوباره رای گیری بفرمایید.

+از همه مهمتر: قابلیت AutoBan رو به روم اضافه کنید، برای هر گیم باید کلی وقت بذاریم برای ریپورت و ...

راجب بخش مسابقات:

اگه امکانش هست، بعد از مسابقات، ریپلی های بازی ها را قرار دهید.

با تشکر 3>
    ویرایش توسط MrBitch : 04-14-2016 در ساعت 03:37 PM

اکانت RGC
    aDvin
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام دوست گرامی

1. سیستم لدر قعلا همین هست و در آینده امکان این که تغییر کند هست .

2. بعد ار آپدیت آخر بات ها از کار افتادند که فعلا بات اتوبن فیکس نشده و فیکس هم شه بات اتوبن جوری کار می کند که هاست هایی را مدیریت می کند که با Sign ساخته شود

3. حتما این کار را انحام خواهیم داد از مسابقات بعدی

موفق باشید

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    MrBitch
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام

با عرض پوزش بابت پیام های متعدد اینجانب

پیشنهادی داشتم راجب هاست های ایران:

من مدت زیادی رو در اروپا قبل از فیکس شدن روم ایران پلی کردم، اونجا اگه لن داشتیم، ساین میدادیم و جوین هاست میشدیم و سریع تو یه تیم جمع میشدیم و قابلیت AutoBalance،

نداشت و هرکسی که ضعیف تر بود یا لیور بود رو VoteKick همه بازیکنان میدادند و بازی جوانمرداانه ای داشتیم.

قابلیت AutoBalance رو از هاست های ایران حذف کنید. و تمامی رنک های TC رو غیر فعال کنید

و برای رنک TC؛ مانند گلدممبر ها مبلغی دریافت کنید.

و اما حسن این کار 1.هم برای پلیر های روم است که میتونند بدون مشکلات شخصی و بی انصافی کاپیتان ها پلی کنند.

2. اون مبلغ و هزینه کاپیتان ها، رو صرف بهتر شدن سرور و قوی تر شدن بکنید؛ با توجه به زیاد شدن پلیر های RGC

3. با این کار هرکسی لن داشته باشه راحت میتونه اسلات رزرو کنه با ساین دادن، و اونهایی هم که پوینت پایین تری نسبت به بقیه دارن، جوین هاستی میشن که هم سطح خودشون حضور داشته باشند

4. بعد از این که بات AutoBan فیکس شه، همه ی پلیر های ایران، از اون قابلیت بهره میبرند.

با این که خودم کاپیتانم و با لن هام پلی میکنم، جدا موافق حذف این رنک و برابر شدن دارم تا در حق کسی اجحاف نشه

حتما این موضوع رو با Owner و سایر ادمین ها در میان بگذارید، تا شاهد مشکلات و ریپورت هایی از قبیل UNBalance و ..... نباشیم

به امید پیشرفت روزافزون این کلاینت قدرتمند

با تشکر

LvL 10 Junior Member
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام و خسته نباشید

خواستم 2 مورد رو در مورد کسانی که tc هستن عنوان کنم .

بعضی وقت ها میبینم طرف هاست شده و اسم هاستش هم lan گذاشته و به این بهونه هرچی good point (+1600) برده تیم خودش و هرچی bad point یا پوینت متوسط میده تیم روبه رو فقط برای اینکه بازی رو ببره

این درست نیست چون یه عده tc هستن با این روش سوء استفاده کنن و پوینت خودشون رو افزایش بدن (که تعداد این کسان کم نیست!)

متاسفانه تا میای میگی چرا هرچی پلیر خوبه بردی تیم خودت میگه اسم هاستم لن و اون لحظه کسی رو که اعتراض میکنه کیک میده .

خلاصه 40% 50% بازیکنایی که پوینت خوب دارن اینطور به دست آوردنشون و این اصلا انصاف و عادلانه نیست .

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    anonymouse_hack
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    چجوری رپ بدم

LvL 10 Junior Member HESAM.HP آواتار ها
    اکانت RGC
    HESAM.HP
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام

پیشنهاد بنده اینه که هرکی که TC میشه رو هدایت کنید به /j lod higher تا باهم پلی کنند و افراد پوینت پایین هم درهاست های بالانسی که توسط ادمین ها run میشه بازی کنند.اینجوری هم کیفیت بازی TC هابالامیره هم افراد پوینت پایین دیگه معترض برای کیک شدنشون از هاست های لن نمیشوند.من چندین بار وارد لود هاییر شدم وپلیر های اندکی join شده بودند.ممنون میشم اگر هدایتشون کنید به lod higher.خداوکیلی افرادی که پوینت زیر 1450دارند تازه کار هستند و گیم هم تیمی هارو خراب میکنن باشیوه بازیشون.

LvL 20 Member
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام پیشنهادی داشتم جهت پیشرفت سطح گیمینگ پلیر ها:
    افرادی که در روم هستننند که از پلیر های خوب ایران هستنند این افراد و نفر اول تا سوم روم واسه شخصی که میخواهد چگونگی بازیش تحلیل شود انجام گیرد در عوض شخص مقابل یک مبلغ به صر فه ای را دریافت کند و این تحلیل در سایت قرار داده شود البته اگر شخص بخواهد.

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین