نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    LvL 60 Master Manova آواتار ها
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

مپ پرطرفدار وارلاک !یا فرار از روزمرگی دوتا

امروز میخوایم راجب مپ پرطرفدار وارلوک که جزء 3 مپ اصلی RGC هستش یک سری مطالب و آموزش براتون قرار بدیم که بتونین توی روم وارلاک ایران بدون لگ بازی کنین!

اول از همه برای جوین شدن توی روم وارلاک ایران باید توی یکی از روم های RGC تایپ کنین:
    J Iran Warlock/
    بعد از اون هم که وارد روم وارلاک شدید روی یه قسمت از بکگراند صفحه وارلاک راست کلیک کنین و Auto Join رو Enable کنین

در ابتدا که بازی شروع میشه هاست بازی مود رو ست میکنه که بعدا براتون آموزش مود هارو هم قرار میدیم بعد از ست کردن مود نوبت به انتخاب هیرو میرسه که آموزش اونم قرار میدیم بعد از اون بازی شروع میشه اون موقع مپ 30 ثانیه به شما وقت میده تا اسپل وآیتم های مورد نظرتون رو بخرید یا آپگرید کنید بعد از اون نبرد وارلاک ها شروع میشه بعد از اتمام راند باز شما کمی وقت دارید تا اسپل ها یا آیتماتون رو بخرید یا آپگرید کنید.
    توی بازی شما باید حریف یا حریفاتون رو یا با اسپل هاتون بکشید یا از قسمت امن نقشه پرتشون کنین بیرون که دمیج بخورن و کیل بدن.
    بازی بازیه سختی نیست برای شروع کردن فقط چند تا نکته داره برای تازه کارا :

1- نمیرید!! جا خالی دادن و دوری از اطراف قسمت امن بهترین استراتژیه!
    2 - بکشید!! توی وارلاک مانا وجود نداره و میتونین بینهایت اسپل بزنین فقط کول داونه اسپلا محدودیت براتون میذاره که میتونین با آپگرید کردن اونها کول داونشو کم کنین
    3 - آیتم هم بگیرین!! شاید به نظرتون آپگرید کردن اسپل ها خیلی مهمتر باشه ولی از وسط بازی به بعد آیتم می تونه تاثیر گذار باشه که بعدا راجب انواع آیتم ها صحبت میکنیم
    4 - نا امید نشین!! بازی بازیه چه ببرین چه ببازین من خودم اوایل خیلی میباختم و همه بم میگقتن نووب ولی در عوض الان با این تجربه ای که کسب کردم بیشتر میبازم و بم میگن سوپر نووب!

خب برای ابتدای کار همینارو داشته باشین که من دنبال یه سایت خوبم که کامل راجب فوت و فن های وارلاک نوشته باشه و براتون ترجمه کنم بذارم ولی اینم بدونین همین 4 تا نکته رو بدونین میتونین به راحتی وارلاک پلی بدین و با 7 تا 15 تا بازی استاد وارلاک میشین

WarLock Current Map: 1.01b [ WarLock Current Map]

نحوه رنگ گیری در روم وارلاک رو میتونید در لینک زیر ببینید
    نحوه رنک گیری : لینک
    آموزش دستور های مپ وارلاک رو میتونید در لینک زیر ببینید
    آموزش دستور های مپ وارلاک : لینک

با تشکر تیم مدیریتی روم وارلاک
    ویرایش توسط Opselon : 04-10-2016 در ساعت 04:56 AM
    ***LIFE IS TOO SHORT***