نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    razade
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

unban razade ya ban milad.butcher (admin top baressi kone mersi)

سلام خدمت ادمین های عزیز
    من درخواست آنبن دارم به این دلیل که منی که تو گارنا اون وضعیت رو دارم بعد 3 سال بازی نکردن بیام اینجا از 4 تا بچه سال و تازه به دوران رسیده فوش بخورمو فوش بدم 2 3 بار رفتم درخواست تیم کاپیتان رو کردم گفتن که باید امتیاز بالا 1650 باشه به زور به 1610 رسوندم بعد دوباره به خاطر وجود لیور ها و نوب ها امتیازم به 1550 برگشت من ادعایی ندارم ولی این بن الکی بوده و من فوشی که دادم باید بد تر از اینم میدادم چون این اقا 1 چیزی دیدم که اینطوری صحبت کردم و جوابشو دادم از کسی که ترسی ندارم و به کسی که زور نمیگم . حالا شما نگاه کنید چی گفنه که جوابشو دادم بعد بیاید بن بدید حداقل باید اونم بن شه
    user name rgc:razade

room:iran

reason:abusive

replay: http://ladder.rankedgaming.com/game....7804&page=chat

22:41 - 22:44

مرسی از اینکه خوندید این آقا همینطوری که میبینید الکی میاد تو آل مینویسه با منی که مثلا بگه گندست این یک
    بعدم منم بی منظور که اصلا با این نبودم گفتم اره با تو هستش - بعد میام میگم حالا با لحن بد حالا اینگار از کجا اومده
    میاد میگه همونی که تو ازش افتادی بیرون! این فوش ناموس نیست؟؟ بعدم سره این من عکس العمل نشون دادم حالا شما بررسی کنید یا آنبن کنید یا این اقا ام بن کنید اگه واقعا یک ذره وجدان داشته باشید

LvL 70 Legend l...BaNaMaK...l آواتار ها
    اکانت RGC
    l...BaNaMaK...l
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Drod Bar Shoma

Dar Gozine Aval Bayad Be Shoma Begam Abusive Unban nadare

(من فوشی که دادم باید بد تر از اینم میدادم )Dar Gozine 2 Bayad be shoma begam Mage Inja Bi Ghanone ke Shoma in karo mikhaid bokonid

Va Dar Akhar Agar Gharar Bashe Har ki Be Ma Fosh Bede Ma ham Ba Fosh Javab Bedim ke Hichi dg.... Doste Aziz Ma az Sob ke Pa mishim Baala Sare Room Hastim poshtemon Va Dar pvimon Fahashi Has Ama Ba sabr Va Shakibaei Tahamol mikonam Agar Khili Dg Edame Dasht Report va Ban
    Az Shoma Ham Taghaza mishe Dar Sorate Didan Fahashi Be Shoma Report konid Na Ba Fahashi o Tohin kardan javab bedid

reQuest dny

Closed
    [IMG]http://s6.uplod.ir/i/00748/q8h2ic6h4sat.png[/IMG]

کلمات کلیدی این موضوع