نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: لگ شدید

LvL 10 Junior Member
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

لگ شدید

سلام. من انتی ویروسمو خاموش میکنم کاملا غیر فعالش میکنم فایر والشو هم میبندم فایرفال ویندوزمم خاموش کردم. واسه اینکه پینگم خوب شه و نویز نداشته باشه یه سیم از دم در کشیدم مستقیما زدم به مودم. الان پینگم 90 اصلا هم تایم اوت نداره دیگه. من واسه بازی کردن هرکاری میکنم فقط بگید چیکار باید کنم که بازم لگ نشم و از بازی نیوفتم بیرون. بنظر شما ویندوزمو عوض کنم ؟ یا کلا انتی ویروسمو پاک کنم (nod32) ؟ یا بازیو و rgc کلا پاک کنم دوباره بگیرم نصب کنمو اکانت جدید بسازم؟
    بنظرتون با این کارا مشکل حل میشه یا مشکل از جای دیگست؟
    اینترنتمم 1 مگ هستش سرعت دانلود 300 کیلوبایته و تو بازی lol مشکلی ندارم ولی خب من فقط dota رو میخوام
    چیکار کنم الان؟[ATTACH=CONFIG]1879[/ATTACH]

LvL 10 Junior Member
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام.
    کسی پاسخگو نیست؟

RGC Senior Staff VicToR آواتار ها
    اکانت RGC
    [E]3cape
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Emperor_ZED نمایش پست ها
    سلام. من انتی ویروسمو خاموش میکنم کاملا غیر فعالش میکنم فایر والشو هم میبندم فایرفال ویندوزمم خاموش کردم. واسه اینکه پینگم خوب شه و نویز نداشته باشه یه سیم از دم در کشیدم مستقیما زدم به مودم. الان پینگم 90 اصلا هم تایم اوت نداره دیگه. من واسه بازی کردن هرکاری میکنم فقط بگید چیکار باید کنم که بازم لگ نشم و از بازی نیوفتم بیرون. بنظر شما ویندوزمو عوض کنم ؟ یا کلا انتی ویروسمو پاک کنم (nod32) ؟ یا بازیو و rgc کلا پاک کنم دوباره بگیرم نصب کنمو اکانت جدید بسازم؟
    بنظرتون با این کارا مشکل حل میشه یا مشکل از جای دیگست؟
    اینترنتمم 1 مگ هستش سرعت دانلود 300 کیلوبایته و تو بازی lol مشکلی ندارم ولی خب من فقط dota رو میخوام
    چیکار کنم الان؟[ATTACH=CONFIG]1879[/ATTACH]

باید بررسی کنید موقع بازی چی پینگنون رو درگیر میکنه؟

LvL 10 Junior Member
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    چطوری اینو بفهمم؟ با نرم افزاز میشه؟
    تا قبل اینکه وارد بازی شم پینگم 50 60 وقتی میرم تو بازی میشه 300.
    ویندوزم 10 فردا میکنمش 8 و یه سری کارا دیگه هم انجام میدم خبرشو اینجا میزارم.امیدوارم درست شه چون یه سریا هم مثل من همین مشکلو دارن.

LvL 10 Junior Member
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام.
    خب من ویندوزمو عوض کردم انتی ویروسمم نصب نکردم. یه سری کارا شبکه ای ام در مورد کاهش پینگ انجام دادم ولی بازم فایده ای نداشت.
    کلا باتوجه به بررسی هایی که کردم حتی تو فروم اصلی Rgc هم همچین مشکلیو یه سری دیگه افراد از کشورای دیگه داشتن و جوابشم همه جا فقط یچیز بود isp . کسایی که قبل از بازی پینگشون خوبه ولی تو بازی پینگشون میره بالا و دیسکانکت میشن باید شرکتی که ازش اینترنت میگیرنو عوض کنن چون isp شرکت مورد نظر نمیتونه به خوبی با سرور rgc با پینگ مناسب وصل شه. این مورد تو بازیای انلاین دیگه هم دیده میشه و تنها راه حلش اینه که از سرویس های کاهش پینگ خریداری کنید یا یه vpn که بتونه شمارو به یه سروری که بدون مشکل به rgc وصل شه بگیرید. این کارو خیلیا واسه بازیای مثل dota2 و lol انجام میدن و جواب میده. البته خودم هنوز انجامش ندادم و تا یکی دو روز دیگه اینکارو میکنم و نتیجشو اینجا اعلام میکنم که واسه rgc هم قابل استفادس و میشه از این سرویس ها استفاده کرد یا اینکه باید شرکت اینترنت دهنده رو عوض کرد.
    ویرایش توسط Emperor_ZED : 05-03-2016 در ساعت 02:15 AM