نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ban [S]ieger abuser

LvL 30 Senior Member
    اکانت RGC
    IM.SoulMyTH
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

ban [S]ieger abuser

link : http://parser.rankedgaming.com/repla...lay=1465769661

user name : [S]ieger

time :
    41.04
    41.23

آدمین عزیز این توهین هارو نمیبینی؟؟؟ وقتی طرف میاد ریپورت میده ببین واسه چی جوابشو دادم اون توهین کرد که فوش خورد.اگه من بن میشم اونم باید بشه پس

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    [s]ieger
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    bebakhshid spam mikonam,

mitooni beri site rgc ghesmat admin mano search koni age ye game peida kardi ke man mostaghiman be kasi fohsh dade boodam jayze dari

man ta alan hatta 1 doone fohsh ham be khode taraf nadadam to ke mashalla khar madare baghie ro too bazi mored enayat gharar midi

un time ke dadi, negah koni too bazi midoonesti mimiri umadi mano bokoshi manam ghablesh gozashtam ke na az rooy bi adabi ke to fohsh dadi balke az rooy doosti harfamo bezanam ke to dar javabe in man fohsh khar madar dadi ghablesham 100 dafe too game rafti roo asab ke ban mishio lvl ban rafti. man chizi behet angoftam,

baz ham migam boro kolle game mano check kon chat bekhoon 1 fohsh peida kardi jayeze dari

kolle game too chat negah koni aghae admin mashalla in adam fohsh khar madaro baste be yarash 100ta fohsh dade, ama ba inke team ma feeder dashtim attackerae ma hey mimordan man ba khande az kenaresh gozashtam hatta 1 bi ehterami ham be ham teami ham nakardam. age bahs be bi ehterami bood kheili mitoonestam be yaram mesle in fard bi adab va bi shour fohsh bedam
    ویرایش توسط sieger : 06-13-2016 در ساعت 09:51 PM

LvL 30 Senior Member
    اکانت RGC
    IM.SoulMyTH
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    اولا که فوش دادن من به هم تیمی ها هیچ ربطی به تو نداره. فوش دادم تایم بنشم میکشم.دوما من چه حساب و رفاقتی با تو دارم مه بخوای از رو دوستی با من چت کنی ؟ هم سنتم یا رفیقت که اون حرفو زدی ؟؟تو به بابای خودتم همون حرفو میزنی از روی دوستی؟؟؟ حالام نیاز نیست بیای اینجا چت کنی ادمین میاد خودش تصمیم میگیره .ببینم اون حرفی که تو زدی اگه توهین حساب نمیشه پس چیه

LvL 40 Elite Member
    اکانت RGC
    hamidrezas
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    من خیلی عذر میخام دخالت میکنم ولی آقای ادمین شما با این آقای [S]ieger رفاقت دارید ؟ این پست به من مربوط نیست ولی ایشون منو بن داده به خاطر فحش تو دقیقا 21 درحالی که خودش دقیقه 10 به من فحش داده اگه رفاقتی دارید با ایشون که الکی ما ریپورت ندیم اینو

LvL 70 Legend Vintner آواتار ها
    اکانت RGC
    THC.Vintner
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ین شده در پست قبلی.

دفعه دیگه مشاهده شه همچین مواردی (کل کل) زیر پست. از فروم بن میشید.

رفاقتی در کار نیست وقت نمیشه همه چت ها رو بخونم رپیورت ها زیاده مگه این که چت ها پشت سرهم یاشه. مین 10 تا مین 40 رو که نمیتونم چک کنم. شما شکایتی داری ریپورت کن رسیدگی میشه.

.Closed
    ویرایش توسط Vintner : 06-14-2016 در ساعت 03:36 AM
    از ایـن دویـدن ابـدی تو ایـن جـاده بی فـرجـــــام , حـالـم بـهـم مـیـخـوره.