1. ار جی سی همین که ام اچ و دیداس نداره خیلی خوبه و برای کسانی که بازی می کنند عالی هست

2. من در سوال های قبلی گفتم زیاد دی داس می شدم و از دیداس بدم میاد چون کسایی که نامرد هستند این کار رو می کنند خودم هم این کارو نکردم

3. کسانی که دیداس می کنند نامرد هستند و کسایی که ام اچ استفاده می کنند فکر می کنند زرنگ هستند و بازیشون هم خوبه ولی برعکس هست

4. ار جی سی ام اچ نداره اگر هم یک روزی پیدا بشه براش سریع انتی چیت ار جی سی اپدیت می شود

5. این سوال رو قبلا از من پورسیده شده اولا رشوه گیری به نظر من پولش حرام هست و من کلا از نت تا الان پولی درنیورودم و از کار های مجازی خوشم نمیاد

6. زیراب کسی رو نزدم ولی زیاد زیراب منو زدن

7. ادمینی در کلاینت گمینگ : ما گروهمون ققط برای بازیکنان این پروژه قبول کرد و اینجا هر بازیکنی میتونه بدون خرج کردن بازی کنه و مثل گارنا نیست که گلد ممبر باید میخردی که جوین روم ها شی و برای همین آر جی سی انتخاب شد و ادمین شدیم .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک بحثی بوده دیگه گذشته . بابت تسلیت هم ممنون

دوستان این قسمت صندلی داغ هم به پایان رسید به زودی نفر بعدی انتخاب و تایپیک آن گذاشته میشه

موفق باشید