نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهینه سازی روم ها انجام شود یا خیر؟

رأی دهندگان
46. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

40 86.96%
  • خیر

6 13.04%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    LvL 30 Senior Member elias.killer آواتار ها
    اکانت RGC
    |_killer_|
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط blood.money نمایش پست ها
    RGC وقتی run میشه وشکل لود کردن روم هارو داره وقتی اجرا میشه روم هایی مانند لود ایران و ار پی جی به صورت خودکار همزمان با هم لود میشن که باعث هنگ کردن کلاینت میشه
    از طرفی وقتی اینترنت قطع میشه و دوباره وصل میشه ارتباط با روم ها قطع میشه کلاینت قادر به ارتباط دوباره با روم نیست تنها دلیل قطع کانکشن روم اینترنت کاربرانه که قطع و وصل میشه

ار جی سی اگه رنک هارو دسته بندی کنه داخل روم خیلی بهتره مپلا کسی که assiss هست یا کاپیتان یا هر رنک دیگه ای با یه مارک مشخصی باشه تا پلیر معمولی

یه batton سرچ پلیر هم برای قسمت کاربران به نطرم لازمه

یه سوال هم دارم اگه روم ها محدودیت داشته باشه بد میشه ؟ مثلا ایران 250 نفر یه روم ایران 2 هم بزنید 250 نفر اینجوری کاهش پینگ داره بنظرم .

من کاملا با این دوستمون موافقم

LvL 30 Senior Member R.T max آواتار ها
    اکانت RGC
    R.T_max
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام ادمین گرامی
    این سیستم loading RGC برای همه درده سره شده بجا کم کردن load time رومها رو دسته بندی کنید توی RGC نزدیک 260رووم و 100چت رووم وجد داره اگه کسی بخاد همیه این رووم ها رو دشته باشه RGC زور load میشه من خودم نزدیک 20 رووم دارم که برای loadsh 1 دقیقه طول میکشه به جا کاهش load time رووم هار دسته بندی کنید که هم کاهش پینگ داشته باشه
    و هر کس بخواد راهت بی درد سر رووم باز کنه .
    ممنوم میشم

RGC Staff Gun آواتار ها
    اکانت RGC
    Gun , P`udg`E
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    hi

be nazare man mowrede 5 lazem nabud !

manam vaqti miam to room check miikonam host e ashna hast ya na age hast time chande ta hads bezanam key gamesh tamoom mishe !

age mowrede 5 boodo naboodesh khyli farq nemikone bezarin bashe !

tanQ

RGC Admin Shadow آواتار ها
    اکانت RGC
    Shadow
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    امروز صبح بنا به درخواست مسئول کل روم Iran RPG MIX این روم هم بهینه سازی شد و سرعت لود همه روم های اصلی ایران به 1 ثانیه کاهش یافت و به سرعت میتونید وارد RGC بشه.

توجه: کسانی که فکر میکردند مشکلشون به دلیل 3 روم اصلی هستش که نیاز ندارند و براشون باز نمیشده و کسانی که نمیتونستند به دلیل سنگینی وارد بشند، در حال حاضر کاملا مشکلشون حل شده.

عزیزانی که در مورد محدود کردن روم ها گقتند، باید بگم که اصلا چنین کاری انجام نخواهد شد که کاربران رو به روم های خاصی و یا خرید آیتم محدود کنیم.

در مورد هاست های آشنا هم باید بگم که این مورد تعبیه شده از قبل و اگر وارد روم ها بشید و کسی هاست باشه میتونید ببینید و این مورد تنها برای گیم هایی هست که مدتی قبل از ورود شما استارت شده باشند نه اینکه نتونید هاست های فعلی رو ببینید.

سرعت لود روم هایی که تا 100 نفر کاربر دارند و بهینه سازی نشده باشند یسان هستش و نهایتا 1 ثانیه زمان خواهد برد.

در مورد دوباره وصل شدن به روم هم دلیل خاصی داره که فعلا غیر فعال شده اما در آینده با سیستم کامل تری اضافه خواهد شد که مشکلات گذشته رو نداشته باشه.

LvL 20 Member
    اکانت RGC
    davoodd
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    4- عدم مشاهده کاربرانی که در روم مقامی ندارند و همچنین پرچم آنها (هم دارا مزیت و هم دارا معایبی است.)

5- عدم مشاهده لیست گیم ها ی قبلی در صورتی که دیسکانکت شوید و یا دوباره وارد rgc شوید اما اگر در rgc بمانی تمام گیم های از لحظه ورود شما به نمایش گذاشته خواهد شد.
    این دومورد خوب نیست !
    بعدشم نظر نسجی یه جور گذاشتین که اول جواب میدی بعد سوالش میاد ! من میخواستم بگم خیر شد بله !

RGC Admin Shadow آواتار ها
    اکانت RGC
    Shadow
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    بنا به رای اکثریت کاربران، روم های اصلی ایران به صورت بهینه شده باقی خواهند ماند.

موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12