نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سطح ایران هایر رو چقدر می بینید؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

7 12.50%
  • خوب

15 26.79%
  • بد

9 16.07%
  • خیلی بد

25 44.64%
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28
    LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    TS_God
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    sathe add minaye higher kheili aliye bekhosoos aghaye
    .A_FOR_FUN
    mofagh bashe elahi

RGC Senior Staff O.Laツla آواتار ها
    اکانت RGC
    O.Laツla
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط meri نمایش پست ها
    ba salam. az nazare bande ye kar too iran higher bayad anjam beshe.. oonam inke age kasi sathe bazish zaif bashe dar bazi . ba report kardan .unvouch beshe.. .va be onvane melsan age kasi 3 bar unvouch beshe 1 mah natoone bere higher.shabihe bane roome iran .ke baes shode fahashi va leave kamtar beshe inam mitoone baes she ke oona ke sathe paiin tari daran unvouch shan va sathe room higher balatar bere
    in nazare man bood.
    ba tashakkor

سلام ممنون که نظرت را گفتی اولا 3 بار انووچ که تو روم ندراریم هر کس تو روم انووچ بشه دیگه نمیتونه به روم برگرده ولی در قوانین روم ذکر شده که بازیکنی 3 بار از بازی لفت یا بازی را خراب کند برای همیشه از روم انووچ میشه و شما میتونی ریپورت این بازیکنان رو در فروم ثبت کنی

LvL 10 Junior Member
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Slm Dostane Khob
    Man Chon Khodam Ozve Roome Higher Bodam aZ Aval
    aLan Sathesh Khobe
    Vali Bazam Kasiayi Hastan ke hanoZ Balad Nistan Doros Ply BEdan
    Man Khodam Kheyli Moshkel Dare Bazim Vali Say Mikonam Khob Ply BEdam Vali Kesai Hasan Ke Be Khandeo shokhi Migiran Gameo Ke Beheshon Mishe Goft Noob
    va Bayad unvouch BEshan
    moshakhaste malome onai ke migam ziyadan
    1 Moshkele Dg ke vaghean mano miranjone aghayi ke vouch shodi ro room iran Higher Chera Enghad Miri To Eu Play Midi aQa iNai ke Enghad Miran Eu Ta intori bEgam Hamash Eu Hasti
    Plz unvouch BEshan Ke RAhat Dg Beran Eu Ply BEdan
    Namusan chera Hamon Room Iran Bod Dg Chera Iran Highero Morafi KARdi KE Eu Ham Moarefi BEshe inna BEran Onja

Ya Nasazid Room Ya aGe Misazid Playere Sabet Dashte Bashid Ke Ghashang BE Onvan Tamrin To On Room Ply BEdam Bara Mosabeghhate RGc
    Mamnon
    aMir Spawn Hastam xDDDD THE SpawN

LvL 50 Hero -Rebel آواتار ها
    اکانت RGC
    -Rebel
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sk_spawn031 نمایش پست ها
    Slm Dostane Khob
    Man Chon Khodam Ozve Roome Higher Bodam aZ Aval
    aLan Sathesh Khobe
    Vali Bazam Kasiayi Hastan ke hanoZ Balad Nistan Doros Ply BEdan
    Man Khodam Kheyli Moshkel Dare Bazim Vali Say Mikonam Khob Ply BEdam Vali Kesai Hasan Ke Be Khandeo shokhi Migiran Gameo Ke Beheshon Mishe Goft Noob
    va Bayad unvouch BEshan
    moshakhaste malome onai ke migam ziyadan
    1 Moshkele Dg ke vaghean mano miranjone aghayi ke vouch shodi ro room iran Higher Chera Enghad Miri To Eu Play Midi aQa iNai ke Enghad Miran Eu Ta intori bEgam Hamash Eu Hasti
    Plz unvouch BEshan Ke RAhat Dg Beran Eu Ply BEdan
    Namusan chera Hamon Room Iran Bod Dg Chera Iran Highero Morafi KARdi KE Eu Ham Moarefi BEshe inna BEran Onja

Ya Nasazid Room Ya aGe Misazid Playere Sabet Dashte Bashid Ke Ghashang BE Onvan Tamrin To On Room Ply BEdam Bara Mosabeghhate RGc
    Mamnon
    aMir Spawn Hastam xDDDD THE SpawN

لازم شد حرفایی هم من بگم.
    آقای اسپاون تو از اول ایران هایر نبودی وقتی تیم کاپیتان ایران رو گرفتن دوییدی طرف ایران هاییر تا از تیم کاپیتان عقب نیفتی این از این.
    مورد بعدی اینکه ما کسایی رو در روم ووچ میدیم که میدونیم جای کار دارن و میتونن بهتر شن.که اونم تشخیصش با مدیران مربوطه هست.
    در ضمن کسی که میاد به طور مثال ایران روم و واقعا از سبک بازی در این روم عصبی میشه و بازیه خودش رو نمیتونه انجام بده, میره رومی که لذت ببره از بازی.
    توی ایران پلیری نداریم که در سطح پایین باشه.همه از وقتی به دنیا اومدن پلیر بودن وخودشون رو بی نیاز از یادگیری میدونن(فکر میکنن بهترین پلیردنیا هستن)
    روم ساختن یا نساختن چیزی نیست که بیان برای شما توضیحشو بدن که چرا ساختن ! شما برای بازی میای پس بازی کن چیکار به کسی داری که کجا بازی میکنه ...
    یا رب نظر تو برنگردد ...
    یادمان باشد اگر حال خوشی دست بداد , جز برای فرج یار(ع) دعایی نکنیم.

LvL 10 Junior Member >MerLin< آواتار ها
    اکانت RGC
    >MerLin<
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    یهکار اشتباهی که شما کردین اینه که بیش از حد به این به اصطلاح پرو ها پرو بال دادین . زیاد خودشونو گنده میگیرن فک کردن 5تایی لن میشم بازی میکنن میبرن کسی هستن .
    من سطح روم ایران رو بیشت میدونم چون ادعا توش نیست . یارو قرمساق بازی منو ندید کیکم میده :/ .

هرچی میخوام تو روم higher بازی کنم نمیشه چون گنده ها بازیم نمیدن .

یکی از همین گنده ها بهم گفت نمیشناسمت بازیت نمیدم رفتیم رووم cw > بهش بازی رو نشان دادم . اسمتو نمیارم دادا ولی ما نمیخوایم با اسم شاخ جوین هاست کسی بشیم .

یه کلام ختم کلام تنها اشتباه مدیران این رووم اینه به بعضی پروها زیادی رو دادن تا میای حرف بزنی باهاشون 100 تا گیره خری بارت میکنن
    عمو تا حالا تو عمرت 1ر1 به جز sf بازی کردی ؟
    هرچی باشی 1ر1 به ما نمیخوری !
    ادعا میام نه ؟ همین که هست ببین برات میسرفه !

RGC Senior Staff O.Laツla آواتار ها
    اکانت RGC
    O.Laツla
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط >MerLin< نمایش پست ها
    یهکار اشتباهی که شما کردین اینه که بیش از حد به این به اصطلاح پرو ها پرو بال دادین . زیاد خودشونو گنده میگیرن فک کردن 5تایی لن میشم بازی میکنن میبرن کسی هستن .
    من سطح روم ایران رو بیشت میدونم چون ادعا توش نیست . یارو قرمساق بازی منو ندید کیکم میده :/ .

هرچی میخوام تو روم higher بازی کنم نمیشه چون گنده ها بازیم نمیدن .

یکی از همین گنده ها بهم گفت نمیشناسمت بازیت نمیدم رفتیم رووم cw > بهش بازی رو نشان دادم . اسمتو نمیارم دادا ولی ما نمیخوایم با اسم شاخ جوین هاست کسی بشیم .

یه کلام ختم کلام تنها اشتباه مدیران این رووم اینه به بعضی پروها زیادی رو دادن تا میای حرف بزنی باهاشون 100 تا گیره خری بارت میکنن

این مشکل ما نیست مشکل فرهنگی هست که داریم و کاری که ما تونستیم انجام بدیم که جلوگیری بشه از این کارها پست ثبت نام در تیم های روم را راه انداختیم که تا 2 3 ماه اینده تمام بازیکنان روم هایر باید عضو تیمی شوند که مشخصات هر بازیکن و هر تیم بالای روم زده میشه و اینطور کسی که خودشو نشون بده در مراحل بالاتر از بازی قرار میگیرد (گراند تورنومت های ارجیسی )

اکانت RGC
    >MerLin<
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط 0nly_persian نمایش پست ها
    این مشکل ما نیست مشکل فرهنگی هست که داریم و کاری که ما تونستیم انجام بدیم که جلوگیری بشه از این کارها پست ثبت نام در تیم های روم را راه انداختیم که تا 2 3 ماه اینده تمام بازیکنان روم هایر باید عضو تیمی شوند که مشخصات هر بازیکن و هر تیم بالای روم زده میشه و اینطور کسی که خودشو نشون بده در مراحل بالاتر از بازی قرار میگیرد (گراند تورنومت های ارجیسی )

اقای only_persian ایا به این به اصطلاح پرو ها پرو بال ندادید ؟
    بیا یه مثال میزنم برات : طرف میاد تو بازی فحش خوارو مادر میده نه یکبار بلکه چندین بار بعدش 1 روز بن میدین براش بعد از اون ور 5 مین بعد طرف درخواست ان بن میده سریع ان بن میکنید :د
    فحش خواهر مادر ان بن داره ؟
    با همه اینطور رفتار میشه ؟
    یعنی من برم تو گیم همه رو بکشم زیر فحش بعد بن بشم دوباره ان بن میدین با درخواست من ؟
    یه جواب قانع کننده لطفا !

RGC Junior Admin NiC_NiC آواتار ها
    اکانت RGC
    NiC_NiC
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط >MerLin< نمایش پست ها
    اقای only_persian ایا به این به اصطلاح پرو ها پرو بال ندادید ؟
    بیا یه مثال میزنم برات : طرف میاد تو بازی فحش خوارو مادر میده نه یکبار بلکه چندین بار بعدش 1 روز بن میدین براش بعد از اون ور 5 مین بعد طرف درخواست ان بن میده سریع ان بن میکنید :د
    فحش خواهر مادر ان بن داره ؟
    با همه اینطور رفتار میشه ؟
    یعنی من برم تو گیم همه رو بکشم زیر فحش بعد بن بشم دوباره ان بن میدین با درخواست من ؟
    یه جواب قانع کننده لطفا !

درود
    دوست گرامی ممکن حرف شما درست باشه ولی سعی بر اینه که رضایت اکثریت جلب بشه, شما هم اگر راهکار و پیشنهادی برای جایگزینی شرایط فعلی دارید بفرمایید تا بررسی شود
    فحاشی خلاف قوانین استاندارد ماست و هیچ ارتباطی به سطح بازی افراد ندارد, اگر شما کوچکترین موردی مبنی بر اشتباه مدیران ما دیدید لطفا در قسمت تماس با مدیران گزارش بفرمایید تا پیگیری شود

LvL 10 Junior Member Siktor آواتار ها
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    زمانی خوب می شید ک حرمت پلیر الدارو نگه دارید

اکانت RGC
    >MerLin<
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط NiC_NiC نمایش پست ها
    درود
    دوست گرامی ممکن حرف شما درست باشه ولی سعی بر اینه که رضایت اکثریت جلب بشه, شما هم اگر راهکار و پیشنهادی برای جایگزینی شرایط فعلی دارید بفرمایید تا بررسی شود
    فحاشی خلاف قوانین استاندارد ماست و هیچ ارتباطی به سطح بازی افراد ندارد, اگر شما کوچکترین موردی مبنی بر اشتباه مدیران ما دیدید لطفا در قسمت تماس با مدیران گزارش بفرمایید تا پیگیری شود

مدیرا اشتباه نمیکنن ولی دارن تبعیض قاعل میشن دیگه اونم عادیه خو شاید رفیقشه دیگه . ولی الله شاهده من ادعا نمیام ولی تو شهرم بهترین پلیرم چرا نمیتونم تو هایگر جوین هاستی شم بازی کنم ؟ والا من بلد نیستم اسم در بیارم برا خودم . شما راهی بلدین این پرو پلیر های روومتون منو بازی بدن ؟
    اونا منتظرن من دستمالمو در بیارم اما نمیتونم
    یه راه کار پیدا کنید که امسال من هم بتونن بازی کنن .
    یه راه حل به من شان میدید ؟
    البته شاید مشکل شما نیست این درد من

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین