نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    LvL 30 Senior Member Gold آواتار ها
    اکانت RGC
    !!!Gold!!
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

مشکل قطع و وصل شدن حین بازی

با سلام
    من جدیدا یک مشکلی پیدا کردم ( فکر میکنم از حدود زمان اپدیت کریسمس rgc و زمانی که از ویندوز 8.1 به 10 مزخرف رفتم!) به این صورت که داخل بازی هستم گاهی لگ میشه که برای بقیه هم رخ میده ولی بعضی اوقات که شدید میشه صفحه قطع شدن توی بازی میاد (همونی که 45 ثانیه میشماره) بعد از چند ثانیه هم پیغام های rgc میاد که شما دیسکانکت شدید و اینا.
    بهترین راهی که دوباره وصل میشم اینه که وای فای لپتاپ رو خاموش روشن کنم و معمولا دوباره وصل میشه البته نکته جالبش اینه که وقتی میرم تو بازی متوجه میشم که بازی ادامه داشته و این مدت که نبودم به صورت دور تند نشون داده میشه انتهاش هم برای همه پیغام dc شدنم میاد و بلافاصله وصل میشم به بازی. (که با فحش هم تیمی ها همراهه که چقدر نوبی و اینا...) البته بعضی وقت ها هم وقتی وای-فای خاموش میشه کلا دیگه تا لپ تاپ رو ری استارت نکنم درست نمیشه!!
    این مورد dc شدن پلیر بدون متوقف شدن بازی رو برای دیگران هم دیدم یعنی طرف یهو وایمسته و دشمن میاد راحت میکشتش انگار afk بوده بعدا پیغام قطع و وصل شدنش میاد عین چیزی که برای من رخ میده.
    با این موضوع تا حدی کنار امده ام ولی بعضی اوقات وقتی wifi رو روشن خاموش میکنم (و دور تند رو میبینم و پیغام قطع و وصل شدنم به همه میره) در انتهاش مینویسه rgc has left the game و کلا از بازی میاد بیرون و مجبورم rgc رو ببندم و دوباره باز کنم.
    نت من 4g ایرانسله با یک مودم قوی . از warkey++ 6.8 استفاده میکنم.

به نظرتون مشکل از rgc یا wifi من (ویندوز خبیث 10) یا چیه و حل شدنی هست یا نه؟ شرمنده اگر توضیحات طولانیه باتشکر

پ.ن :من تستی که توی تاپیک جمع حل مشکلات گفته بودن برای لگ و اینا بگیریم رو هم گرفتم فایل خروجیش رو میزارم اینجا:
    http://uplod.ir/aq4mkg60cd4m/NetworkResults.txt.htm
    ویرایش توسط Gold : 01-12-2017 در ساعت 02:48 PM

RGC Admin Meysam آواتار ها
    اکانت RGC
    Meysam
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام
    اول از همه در مورد اپدیت باید بگم که ظاهری بوده و اصلا مربوط به گیم نمیشه و به زودی اپدیت اصلیش میاد
    و اما مورد دوم نت شما من چک کردم و توی قسمت لن فیکس نیست و همین باعث میشه اگر نت شما هرچقدر هم خوب باشه در دریافت و ارسال packet دچار مشکل بشه و اون شرایط برای شما پیش بیاد به شما پیشنهاد میکنم از داخل تنظیمات مودم آیپی رو از 192.168.1.1 به 192.168.2.1 تغییر بدید و دوباره این گزارش رو برای من بفرستید در صورت فیکس نشدن اگر مودم شما وای فای نیست باید سیم لن عوض بشه و اگر مودم شما وای فای هست گیرنده وای فای در لپ تاپ شما و یا مودم مشکل داره و باید تعویض شه