نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اعتراض 😐

LvL 20 Member ...mohammad... آواتار ها
    اکانت RGC
    ...mohammad...
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

اعتراض 😐

آقای ادمین عزیز من رو هم بن دادین هم دیموت کردین چرا آخه این هاست لن که ایشون میگه من توش swap و کیک دادم دوست عزیز بنده است خودش منو برده 12 رفت دستشویی و کاراشو بکنه گفت هواست به لن باشه و فیکس کن آقای ادمین شما باید توجه کافی داشته باشین ایشون که اومده رپ منو داده قبلش اومده تو پی وی من گفته منو کیک دادی رپتو میدم و از tc خدافظی کن یعنب چی آخه که الکی که یه نفر اومده تو لنت که در واقع لن من بوده که اگه ببینید گیم رو متوجه میشید خود هاست به من اجازه داده چرا تازه بن هم دادید چرا واقعا من که دوستام تو لنم بودن همه که در واقع لن خودم و دوستام بوده یه نفر که عقده داشته رپ بده شما هم بن بدید و دیموت الان اگه انصاف داشته باشین باید tcمنو بدین و اون رو بن کنین که میدونسته و الکی رپ داده من اصلا نفهمیدم یهو بی دلیل بن و دیموت کردید واقعا باید انصاف داشته باشین یکم چتای گیم رو ببینید متوجه میشین اصلا

LvL 20 Member ...mohammad... آواتار ها
    اکانت RGC
    ...mohammad...
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ادمین عزیز لطفا و خواهشن انصاف داشته باشین من دارم با دوستام بازی میکنم که فقط من tc داریم و یک نفر دیگه اگه tc منو بگیرین خیلی سخت میشه برامون من داشتم لن خودمون رو فیکس میکردم و هاست هم دوست منه و با هم پلی میدیم یه بار ایشون میره 12 یه بار من میرم 12 یه بار ایشون میسازه یه بار من اینجوری که نمیشه یه نفر از سر عقده بیاد و برای انتقام و حرص در آوردن بیاد رپ بده تازه میاد تو پی وی کلی چرت و پرت بهم میگه و تهدید میکنه که tc میگیرم ازت نگاه کن حالا یعنی واقعا عصبانی هم بودم که یه نفر این حرفو تو لنی بزنه که هاستش دوستته و اصلا خودم با دوستام دارم پلی میدم دوست من هم از تو گیم نت یا از تو خونه بلد هم نیست بیاد بگه لطفا انساف داشته باشین که این یه موردیه که خیلی عجیبه من اصلا نفر 12 بودم از اول ایسون از سر عقده که بخواد حاله منو بگیره اومده کلی گشته ببینه هاسته واقعیش کی بوده یعنی اگه خود هاست که دوسته منه ببینه من دارم swap میدم وا میسته نگاه میکنه یه کم فکر کنین هاست خودش تو بازی بوده چیزی هم نگفته نگاه کنین گیمو ادمین گرامی اصلا خودش منو برده 12 لطفا خواهشن ادمین عزیز tcمنو بر گردونین که واقعن نمیدونم چی بگم و چیکار کنم واقعا به خدا سرم درد گرفته خودتونو بزارین جای من

RGC Moderator Sianor آواتار ها
    اکانت RGC
    Sianor
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    دوست عزیز زمانی که به شما رنک TC تعلق میگیرد قوانین آن را نیز باید بخوانید که دچار خطا نشوید و رنک Tc از شما گرفته نشود

Name Host که دوست شما ساخته است lodmashhad بوده و LAN قرار نگرفته است که BLC حساب میشود و شما در BLC هم SW کردین و هم Kick دادین که خطا محسوب میشود و چون بار دومتان است که Demote میشوید 1 روز بن به همراه دارید

تا پایان زمان بن شکیبا باشید

بسته شد
    Sianor