نقل قول نوشته اصلی توسط Sky_DeSpeRadOo نمایش پست ها
یه حرفیو به طور کلی میزنم و مخاطبم شخص خاصی نیست :
فرض میکنیم کل ادمین ها از بیخ و بنیه بد باشن ، کمترین کاری که کردن چیه ؟ اینه که از حدود بیش از یکسال و زمانی که کلا ایرانی ها RGC رو نمیشناختن وقتشون رو گذاشتن روی این روم برای ایرانی ها تا الان که مثلا توی روم ایران افرادی که انلاین هستن ، تا 1400 هم میرسه . پس شرایط اینجارو تیم استف ایران ( البته زمانی که فردین پروژه رو راه انداخت 5 نفرم شاید نبودن ) جوری کرده که الان این همه بازیکنان میان بازی میکنن ، هرچند خیلی مشکلات هست اما 100% خوبیاش بیش از بدیاشه وگرنه این همه کاربر میرفتن یه کلاینت دیگه . پس اول اینکه اینجا از اول این طوری نبوده و اگر الان این شده کلی هزینه و زحمت ادمین ها پشتش بوده پس کسی اینجا اگر بدهکار نباشه به ادمین ها طلبکارهم نیست . ضمن اینکه هر کس راضی نیست خیلی راحت میتونه بره یک کلاینت دیگه که باب میلشه انتخاب کنه . اکثریت کاربران هم از کلیت کار راضی هستند ، خیلی خیلی راحت حرفمو ثابت می کنم ، چند بار استف ایران اعتصاب کردن و کلا کسی انلاین نمیشد که میدیدم توی روم کاربرا میگفتن چرا ادمین ها نیستن و ناراضی بودن و من ندیدم کسی خوشحال باشه . خیلی ها میگفتن از وقتی رفتن گیم ها پر از لیور و فحاش و ... شده . خب اینا نشونه از چیه ؟ کسی بهشون گفته بیان اینارو بگن ؟ توی فروم هم همین طور پست میومد که چی شده چرا ادمین ها نیستن .

بعد توی این حجم گسترده از کاربرا و مسائل و پست ها ( آمار کامل واضحه ، و نوشته شده که میشه دید بیش از 100 هزار پست ارسال و بررسی شده ) و ... ناگزیر مشکلاتی پیش میاد که اون هم باید با پیگیری ادمین ها و کاربرها حل بشه . نمیشه صرف اینکه 1 مشکل مثلا برای شما پیش میاد کل مجموعه رو زیر سوال برد یا اینکه بگی چرا فردین حسام میثم X Y رسیدگی نمیکنن . اینقدر حجم کار بالاس که هر روم به یک نفر سپرده شده که اون یک نفر سه بخش روم رو به سه نفر دیگه سپرده و هر بخش دوباره به چند نفر دیگه سپرده شده و... مثلا یک ادمینی بیاد یک نفرو الکی بن کنه خب این چه ارتباطی به ادمین های کل داره ؟ اون اقا با 6 واسطه تا ادمین های کل رنک گرفته و نمیشه تقصیرو بندازی گردن ادمین های کل .

همین فردین اگر نبود الان ایران RGC ای هم نبود بدون مبالغه و خلاصه بگم ، اگر مدیریت و تایم انلاین حسام + اطلاعات و زبان خارجه میثم + جدیت و پیگیری مسعود رو جمع کنی ( خصوصیت بارز هرکدوم تو کارشون ) = میشه با فردین .
جدا از این نمیشه فردین ( Shadow ) رو قبول داشته باشی بعد بگی حسام ( aDvin ) یا میثم ( Meysam ) رو قبول ندارم . چون اگر خوب نبودن فردین کل کارا رو نمیسپرد دستشون و اونا هم نفرات بعد رو و ... پس کلیت کار درسته .

حالا من دقیقا موضوع شمارو نمیدونم چی بوده اونم باید به صورت خاص بررسی بشه که اینجا جاش نیست
این صحبتاهم خیلی وقت بود میخواستم بگم الان موقعیتش پیش اومد.

یه موردم بگم که میثم تازه روم های لیگ رو نگفت ، قبلش هم من یادمه که ادمین لیگ بود و منو اونجا ووچ کرد . اول ادمین بوده بعد دست و پا دراورده :|

من اصلا هیچ شکایت یا گله ای ندارم چون به قول خودت خوبی ها بیشتراز بدی ها بوده.خیلی خوبهاشونم اگه قابل بدونن باهم رفیقیم.
توکه میگی راحت میتونی بری کلاینت دیگه,مطمئن باش اگه گارنا فیکس بود با همون mh و ddos بیشتره پلیرها نمیومدن آرجی سی.
حرفهای قبل من هم اصلا منظورم چیزه دیگه ای بوده.منظورم بعضی رفیق بازی هاس که حق چندتا دیگه ضایع میشه.که اونم حق میدم چون اگه این رفیق بازی ها نباشه همچین محیطی نیست.میثم رو من خیلی وقته میشناسم.رفیق نبودیم ولی دیده بودمش توی گارنا.روزهای لیگش تقریبا میشه گفت خیلی وقت پیش بوده.خیلی قبل تراز سال 91 92... چجور یادت بوده اینارو ؟ در ضمن اینم بگم ایییییییییین همه بازیکنی که میگی شاید 100تاش 20سال به بالا باشن بقیه بین 15 تا 19 سالن که قدرت تصمیم گیریشون ضعیفه.مثل میثم نیستن تو 16 سالگی استعداد شکوفایی داشته باشن