صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25
    RGC Admin Meysam آواتار ها
    اکانت RGC
    Meysam
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad_kabal نمایش پست ها
    از 16 سالگی ادمین بوده
    مصاحبه جو زده اش کرده
    اینم بگم مخصوص فردین که هیچوقت یادش نره بال و پری که الان در اورده همه به خاطر لطف و محبت یوسف فروزن بود . حالا این نوچه هاش مثل میثم الان احساس بزرگ بودن میکنن
    ضمنا من چت لوگ گارنا روم لدر رو سیو دارم . فردین تو روم التماس میکرد بهش رنک بدن . ناموسا خودش میدونه چی میگم .
    فردین جون ناراحت نشیا .

با تمام احترام اگر شما توی 16 سالگی مغز نداشتید دلیل نمیشه دیگران هم مثل شما کودن باشند همونطور که یه بچه 10 ساله یک هکر بزرگ شناخته شد من دلیل اینکه دقیق یادمه 2011 بوده چون اولین پست مسابقات تورنومنت به اسم نبرد سایه ها رو دادم برای این تاریخ بوده
    و در مورد فردین هم پروژه لدر رو خودش اورد و روم به خاطر ایده ی لدر که فردین داد ساخته شد چطور ممکنه تو رومی که از روز اول بهش بات چنل ادمین داده شده التماس میکرد؟
    یوسف هم armoredprince بود و فروزن اسمش شاهین بود میخوای چهارتا چرت و پرت بندازی سعی کن که توش سوتی ندی

RGC Admin Shadow آواتار ها
    اکانت RGC
    Shadow
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    به نظر میرسه اشتباه نوشتاری اتفاق افتاده چون تا اونجایی که یادمه آقای میثم 23 سالشه چون وقتی ادمین شد، داشت برای کنکور درس میخوند و متولد 1372 هستش که میشه 23 سال.

از دوستان میخوام این بچه رو اذیت نکنید. احتمالا دیدید در هوای مطبوع بهاری که آفتاب در حال درخشیدن هستش، به یک باره یک ابری میاد و برای دقیقه ای میباره و بعد دوباره هوا صاف میشه یا در یک هوای صاف به یک باره گرد و غبار میبینید، این بنده خدا آقای کابال هست کابل هست من آخر سر متوجه نشدم، ایشون هم به همین صورت هستش. (بزارید بچه حرفشو، بزنه شما بخندید چکارش دارید.)

LvL 70 Legend AssAssiNs`CreeD آواتار ها
    اکانت RGC
    AssAssiNs`CreeD
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    از 16 سالگی ادمین بوده
    مصاحبه جو زده اش کرده
    اینم بگم مخصوص فردین که هیچوقت یادش نره بال و پری که الان در اورده همه به خاطر لطف و محبت یوسف فروزن بود . حالا این نوچه هاش مثل میثم الان احساس بزرگ بودن میکنن
    ضمنا من چت لوگ گارنا روم لدر رو سیو دارم . فردین تو روم التماس میکرد بهش رنک بدن . ناموسا خودش میدونه چی میگم .
    فردین جون ناراحت نشیا .

وایییییییییی ممد کابال تو باز زبون باز کردی ؟ تو اگه فردین خوب بشناسی باید منم خوب بشناسی که روم HLR1 زبون باز میکردی لنگات میرفت سوو آسمون میدونم یادت نیست ولی من همون امیر Eminency که انلاین میشد میومدی جلو زانو میزدی داداش بزار بازی کنم دیگه خواهشن زبون باز نکن تو یکی یتیمچه
    راه اندازی سرور World OF Warcraft پتچ 3.3.5a رویه بهترین پینگ ایران

فیکس ترین سرور ایرانی با پشتیبانی 24 ساعته به ما بپیوندید

Stars Wow

آدرس سایت : Www.StarsWow.ir آدرس چنل تلگرام : StarsWow@ آدرس آیپی برای کانکت شدن سرور Logon.StarsWow.ir

​به امید بهترین ها برای شما گیمر های عزیز

LvL 50 Hero -Rebel آواتار ها
    اکانت RGC
    -Rebel
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    خدا نکنه یه نفر با شماها مثلاوبه اصطلاح ادمین ها همکاری نکنه , هم معنیه رفاقت رو زیره سوال میبرید هم دیگه واستون اهمیتی نداره.
    خودم قبلا 2000 بار راجع به یک پست بهتون پی ام دادم.چون طرف برای با شما کار میکنه و برای شما هیچ رسیدگی ای نشد.فقط اسم ادمین و مسئولیت کاری رو یدک میکشید.
    توی این وضیعیت فقط فردین خیلی خوب بوده و هست که اونم مثل اینکه دیگه کاری نداره به این مشکلات.
    موفق باشید
    یا رب نظر تو برنگردد ...
    یادمان باشد اگر حال خوشی دست بداد , جز برای فرج یار(ع) دعایی نکنیم.

LvL 50 Hero MISAGH_SMAL آواتار ها
    اکانت RGC
    MISAGH_SMAL
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    از 16 سالگی ادمین بوده
    مصاحبه جو زده اش کرده
    فردین جون ناراحت نشیا .

to ke sar az hichi dar nemiyari miyaie nazar midi avalan fardin az oon aval ham admin bodesh va tebghe hameye adminaye dige az 0 shoroo karde hich vaght naumade eltemas kone ke behesh admini bedan oona eltemasesh kardan ke biyan behesh rank bedan chon fardin barname nevis hastesh in az oon cherto perti ke oon aval gofti 2vom ham meysam alan 22 saleshe dorost ham mige az 16 salegi admin shodesh kheyli az adminaye hamin alan ham senashon kame admini rabti be seno sal nadare in ham az nazare cherto perti ke rajebe meysam gofti
    va sar akhar malom nist too hamon ladder chejori konet gozashtan ke sedat dar oomade
    osolan man too chatam bi ehterami be kasi nemikonam vali zor dare ye memberi mesle to biya cherto pert zire poste ino oon benevise
    hala mikhaie chert begoo bazam ta javabeto khodam bedam noobe sag
    عید واقعی از آن کسی است که پایان سالش را جشن بگیرد نه آغاز سالی که از آن بی خبر است
    خسرو شکیبایی
    روحش شاد

LvL 60 Master khoshans آواتار ها
    اکانت RGC
    khoshans
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    اسمه شاهین اومد 1 زنگی بهش بزنم بدبختو یادی کنیم ازش یادش بخیر گارنا شاهینو ehsan knight چه کارا که نمیکردن
    [IMG]http://s9.picofile.com/file/8292585892/dfdf.jpg[/IMG]

LvL 60 Master khoshans آواتار ها
    اکانت RGC
    khoshans
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    من 16 سالم بود فک میکردم پشته کمدم سرزمینه نارنیاس
    [IMG]http://s9.picofile.com/file/8292585892/dfdf.jpg[/IMG]

RGC Junior Admin Sky_DeSpeRadOo آواتار ها
    اکانت RGC
    Sky_DeSpeRadOo
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط -Rebel نمایش پست ها
    خدا نکنه یه نفر با شماها مثلاوبه اصطلاح ادمین ها همکاری نکنه , هم معنیه رفاقت رو زیره سوال میبرید هم دیگه واستون اهمیتی نداره.
    خودم قبلا 2000 بار راجع به یک پست بهتون پی ام دادم.چون طرف برای با شما کار میکنه و برای شما هیچ رسیدگی ای نشد.فقط اسم ادمین و مسئولیت کاری رو یدک میکشید.
    توی این وضیعیت فقط فردین خیلی خوب بوده و هست که اونم مثل اینکه دیگه کاری نداره به این مشکلات.
    موفق باشید

یه حرفیو به طور کلی میزنم و مخاطبم شخص خاصی نیست :
    فرض میکنیم کل ادمین ها از بیخ و بنیه بد باشن ، کمترین کاری که کردن چیه ؟ اینه که از حدود بیش از یکسال و زمانی که کلا ایرانی ها RGC رو نمیشناختن وقتشون رو گذاشتن روی این روم برای ایرانی ها تا الان که مثلا توی روم ایران افرادی که انلاین هستن ، تا 1400 هم میرسه . پس شرایط اینجارو تیم استف ایران ( البته زمانی که فردین پروژه رو راه انداخت 5 نفرم شاید نبودن ) جوری کرده که الان این همه بازیکنان میان بازی میکنن ، هرچند خیلی مشکلات هست اما 100% خوبیاش بیش از بدیاشه وگرنه این همه کاربر میرفتن یه کلاینت دیگه . پس اول اینکه اینجا از اول این طوری نبوده و اگر الان این شده کلی هزینه و زحمت ادمین ها پشتش بوده پس کسی اینجا اگر بدهکار نباشه به ادمین ها طلبکارهم نیست . ضمن اینکه هر کس راضی نیست خیلی راحت میتونه بره یک کلاینت دیگه که باب میلشه انتخاب کنه . اکثریت کاربران هم از کلیت کار راضی هستند ، خیلی خیلی راحت حرفمو ثابت می کنم ، چند بار استف ایران اعتصاب کردن و کلا کسی انلاین نمیشد که میدیدم توی روم کاربرا میگفتن چرا ادمین ها نیستن و ناراضی بودن و من ندیدم کسی خوشحال باشه . خیلی ها میگفتن از وقتی رفتن گیم ها پر از لیور و فحاش و ... شده . خب اینا نشونه از چیه ؟ کسی بهشون گفته بیان اینارو بگن ؟ توی فروم هم همین طور پست میومد که چی شده چرا ادمین ها نیستن .

بعد توی این حجم گسترده از کاربرا و مسائل و پست ها ( آمار کامل واضحه ، و نوشته شده که میشه دید بیش از 100 هزار پست ارسال و بررسی شده ) و ... ناگزیر مشکلاتی پیش میاد که اون هم باید با پیگیری ادمین ها و کاربرها حل بشه . نمیشه صرف اینکه 1 مشکل مثلا برای شما پیش میاد کل مجموعه رو زیر سوال برد یا اینکه بگی چرا فردین حسام میثم X Y رسیدگی نمیکنن . اینقدر حجم کار بالاس که هر روم به یک نفر سپرده شده که اون یک نفر سه بخش روم رو به سه نفر دیگه سپرده و هر بخش دوباره به چند نفر دیگه سپرده شده و... مثلا یک ادمینی بیاد یک نفرو الکی بن کنه خب این چه ارتباطی به ادمین های کل داره ؟ اون اقا با 6 واسطه تا ادمین های کل رنک گرفته و نمیشه تقصیرو بندازی گردن ادمین های کل .

همین فردین اگر نبود الان ایران RGC ای هم نبود بدون مبالغه و خلاصه بگم ، اگر مدیریت و تایم انلاین حسام + اطلاعات و زبان خارجه میثم + جدیت و پیگیری مسعود رو جمع کنی ( خصوصیت بارز هرکدوم تو کارشون ) = میشه با فردین .
    جدا از این نمیشه فردین ( Shadow ) رو قبول داشته باشی بعد بگی حسام ( aDvin ) یا میثم ( Meysam ) رو قبول ندارم . چون اگر خوب نبودن فردین کل کارا رو نمیسپرد دستشون و اونا هم نفرات بعد رو و ... پس کلیت کار درسته .

حالا من دقیقا موضوع شمارو نمیدونم چی بوده اونم باید به صورت خاص بررسی بشه که اینجا جاش نیست
    این صحبتاهم خیلی وقت بود میخواستم بگم الان موقعیتش پیش اومد.

یه موردم بگم که میثم تازه روم های لیگ رو نگفت ، قبلش هم من یادمه که ادمین لیگ بود و منو اونجا ووچ کرد . اول ادمین بوده بعد دست و پا دراورده :|
    ویرایش توسط Sky_DeSpeRadOo : 02-10-2017 در ساعت 11:10 AM
    تـــا آیــنــه رفـتــــــم
    . . . . . . . . . . . .که بگیرم خـبر از خود
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .دیــدم که در آن آیـنـه هـم
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . جز تــــو کسی نیست

LvL 30 Senior Member
    اکانت RGC
    a.m00_killer
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Good meysam Victor_max
    Az ghadim Admin javabgoii bode hanozam has
    Mese inaye dg Vase Chosi omadan admin Nashode
    :|

Banned
    اکانت RGC
    MetaL.GeaR.SolD
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    meysam tanha kasi bood ke vaghti rankesh bala raft khodesho gom nakard
    kasai inja hastan ke gozashtashon ro yadeshon rafte esm nemibaram chon khodeshon behtar midonan manzooram ba kias
    dar har soorat man az ishon hata 1 bar ham chenin harekati ro nadidam
    omidvaram movafagh bashi

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین