نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29

Hybrid View

RGC Junior Admin NiC_NiC آواتار ها
    اکانت RGC
    NiC_NiC
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    درود
    بیاد دمو بسازه ولی حتی tc ایران نمیتونه داشته باشه ؟ شما بهترین دمو ساز ایران رو داشتید خودتون قدرشو ندونستید. الانم میاید میگید این پست اسپم نیست . فرمه درخواسته دفعه بعدی بن : ))) فقط همینارو بلدین خخخ

آقای یونس از دوستان خوب من بوده و هنوزم هست ولی این مسائل ربطی به کاپیتانی در روم ایران نداره, در اینکه این پست هم فرم درخواسته شکی نیست و ما ایرانیها برای پوشاندن ضعف های خودمون معمولا از بدترین روش برای اعتراض استفاده میکنیم چون توان بحث منطقی در فضای سالم و مناسب رو نداریم, در مورد برحورد تیم مدیریتی با افراد متخلف هم عرض کنم مدیر تعریف داره و اگر این کار انجام نمیشد تیم مدیریتی ایران نشون میداد که در زمینه ی مدیریتی هنوز پخته عمل نمیکنه, در حال حاضر هم این کار جزو الویت های بالای ما نیست و افراد حرفه ای مثل آقای عماد که از دمو ساز های مطرح کشور در زمان اوج مسابقات کشوری دوتا بودند را در تیم مدیریتی ایران داریم ولی ایشون وظایف و مشغله های مهمتری دارند و این امکان برای دوستان دیگر فراهم شد

با توجه به نوع کامنت و نوع چت ها و گفتار شناسی اللخصوص در پست های 4# , 7# , 8# , 10# , 11# کاملا مشحصه یا یک نفر نوشته (آیپی رنج ها نزدیکه) یا متنی از پیش تهیه شده و به این افراد انتقال داده شده, اگر دقت کنید در تمامی این کامنت ها در پاراگراف اول کل کلمات حرف اولشان بزرگ نوشته شده و پیام مطلب در یک نوع ادبی خلاصه شده, ضمنا از تعداد پست های کاربران هم میشه تشخیص داد این موضوع رو , حتی 3 نفر اولین پست رو اینجا داده اند (4# , 10# , 11#)

در مورد کار یونس هم با کمال احترام به این دوست خوب و زحمت کش عرض کنم به لحاظ علم تدوین نقد تکنیکی زیادی بهش وارده
    "می توان گفت تدوین گر حرفه ای همانند یک کارگردان حرفه ای در فیلم عمل می کند ، تدوین گر علاوه بر اصول تدوین ، کارگردانی ، تصویر ، صدا و... باید با روانشناسی ، جامعه شناسی ، موسیقی و... نیز کامل آشنا باشد تا بتواند یک برش دقیق در فریم مشخش بزند . در فیلمی که تدوین حرفه ای دارد نباید فریمی بدون دلیل وجود داشته باشد !"
    در کارهای ایشون اکثرا همسان سازی صدا و تصویر به صورت آماتور انجام شده و در این نوع کارها که نیاز به دقت و شفاف سازی حرکت انجام شده در بازی است با استفاده ی بیش از حد از افکت های غیر ضروری این مورد خیلی به چشم بیننده نمی آید ( نمونه : ساختن تریلر یک فیلم اکشن با یک فیلم آموزشی بسیار متفاوته و موارد استفاده از افکت های تصویری در مورد دوم برعکس مورد اول خیلی کم و ملو است)
    البته لازم به ذکره بگم یونس جان محدودیت زمانی داشتند و پولی بابت این کار دریافت نکردند و مسلما این مسائل رو بلدند و قابلیت بالایی دارند ولی بستر فراهم نبود (امیدوارم از من دلخور نشه)
    ویرایش توسط NiC_NiC : 02-12-2017 در ساعت 05:30 AM
    "آب دریا به دهن سگ نجس نمی شود"