صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 43
    RGC Admin Shadow آواتار ها
    اکانت RGC
    Shadow
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    انتظار داریم عزیزان در همه جهات سوال بپرسند و همچنین در مورد روند کاری و تاریخچه کاری این تیم مسائلی رو پرس و جو کنند.

باز هم تاکید میکنم که این یک مصاحبه آزاد هستش.

LvL 30 Senior Member
    اکانت RGC
    CYRAX____
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    من سوالی ندارم فقط میخوام بگم اگه میشه تو و ادمینای زیر دستت اصالت خودتون رو فراموش نکنین.وقتی میاین تو ار جی سی یه رنک میگیرین انگار خدا شدین.چندوقت پیش رفتم تو یه هاست یارو به هاست میگه kk8 در صورتی که شماره 8 یه ادمین بود.ادمینه برمیگرده جوری حرف میزنه اصلا در خور شخصیت ادمینا نیست.ادمینارو بر اساس تجربه و سنشون انتخاب کن.

درضمن آینده ای روشنی که ازش حرف میزنی تو آر جی سی رقم میخوره؟تا جایی که امکان داره رک و راست باش

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    rezareza006
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    کودم کشور بهترین پلیر ها رو داره چرا
    چرا تو ایران تی سی نمی دن و فقط پولی کار می کنن

RGC Trial Moderator
    اکانت RGC
    M|SnipeR
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام
    بچز حسام و میثم بهترین ادمینی که باهاش کار کردی کی بوده ؟ چه در زمان گارنا و چه در زمان آرجیسی ؟
    تو دوتا از کدوم هیرو بیشتر خوشت میاد و چرا ؟
    بدترین گلوبال ادمین از نظر تو کدومه ؟

LvL 50 Hero MISAGH_SMAL آواتار ها
    اکانت RGC
    MISAGH_SMAL
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    javabe soalate mano chera nadadi :|
    عید واقعی از آن کسی است که پایان سالش را جشن بگیرد نه آغاز سالی که از آن بی خبر است
    خسرو شکیبایی
    روحش شاد

اکانت RGC
    Shadow
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط CYRAX____ نمایش پست ها
    من سوالی ندارم فقط میخوام بگم اگه میشه تو و ادمینای زیر دستت اصالت خودتون رو فراموش نکنین.وقتی میاین تو ار جی سی یه رنک میگیرین انگار خدا شدین.چندوقت پیش رفتم تو یه هاست یارو به هاست میگه kk8 در صورتی که شماره 8 یه ادمین بود.ادمینه برمیگرده جوری حرف میزنه اصلا در خور شخصیت ادمینا نیست.ادمینارو بر اساس تجربه و سنشون انتخاب کن.

درضمن آینده ای روشنی که ازش حرف میزنی تو آر جی سی رقم میخوره؟تا جایی که امکان داره رک و راست باش

خوشبختانه بنده در مدیریت روم ها دخالتی ندارم و مدیران رو هم آقایان مسعود و حسام و یا نهایتا میثم انتخاب میکنند و همچنین بنده رنک مدیریت هم ندارم که بخوام خودم رو بگیرم. پیشنهاد میکنم اول کمی تحقیق بفرمایید و بعد شخص مورد نظر رو متهم کنید. البته ادمین هایی که انتخاب میکنند مطمئنا فاکتورهایی دارند و یکی از این فاکتورها شامل تجربه هم میشه. (بعضی ها هم نیاز دارند تا از جایی شروع کنند و همه تجربه مدیریت رو به صورت ذاتی ندارند)

در مورد آینده روشن: چه در فضای RGC و چه در زندگی شخصی خودشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezareza006 نمایش پست ها
    کودم کشور بهترین پلیر ها رو داره چرا
    چرا تو ایران تی سی نمی دن و فقط پولی کار می کنن

جدیدا در RGC ایرانی ها خودی نشان دادند اما بعضی از بازیکنان اروپایی هم سطح خوبی دارند.

در مورد تیم کاپیتان متاسفانه به شما هم باید اعلام کنم کمی تحقیق بفرمایید و قوانین RGC رو مطالعه کنید. قوانین RGC میگه در روم های عمومی فقط به کسانی که Diamond Member دارند این مقام اعطاء بشه اما در ایران کار رو برای ایرانی های عزیز راحت تر کردیم تا این فرصت در اختیار افراد بیشتری قرار بگیره. البته ممکن هست بپرسید پس چرا قبلا با شرایط خاصی این قابلیت به کاربران بدون داشتن آیتم داده میشد، باید بگم که این کار به علت آشنایی کاربران با فضای RGC و همچنین آشنا نبودن کاربران با سیستم sign بود، اما حالا همه آشنایی دارند و حتی برای کسانی که مایل هستند به صورت لن بازی کنند ما روم هایی مثل Iran Higher و Iran ClanWar رو قرار دادیم پس فکر نمیکنم کسی بتونه بهانه ای بیاره ما حتما باید آیتم بخریم تا بتونیم با لن های خودمون بازی کنیم.

امیدوارم کامل توضیح داده باشم براتوت که رفع ابهام شده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط TirAndaz نمایش پست ها
    سلام
    بچز حسام و میثم بهترین ادمینی که باهاش کار کردی کی بوده ؟ چه در زمان گارنا و چه در زمان آرجیسی ؟

تعداد مدیران خوب زیاد بودند. به عنوان مثل آقای امیر بودند با اکانت AmirMaf که زمانی معاون ما بود در گارنا که به دلیل فعالیت بسیار عالی و کارایی بالا، ایشون به سرعت معاون شدند. مواردی هم مثل آقایان مرتضی و مصطفی هم بودند و خیلی های دیگه که امیدوارم ناراحت ندشه باشند اسمشون رو نیاوردم و همینطور خیلی های دیگه هنوز با ما همکاری دارند.

تو دوتا از کدوم هیرو بیشتر خوشت میاد و چرا ؟

نمیشه گفت بیشتر اما هیروهایی مثل Sven رو ترجیح میدم.

بدترین گلوبال ادمین از نظر تو کدومه ؟

کسی بود که خداحافظی کرد، اون هم به دلیل پاسخ ندادن به همه کاربرها به نظرم عملکرد خوبی نداشت و در بقیه موارد مناسب بودند.

نقل قول نوشته اصلی توسط MISAGH_SMAL نمایش پست ها
    javabe soalate mano chera nadadi :|

در پستی جداگانه پاسخ خواهم داد.

RGC Trial Moderator SenioR آواتار ها
    اکانت RGC
    ^SenioR^
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    با عرض سلام

اولا من بیش تر از ادمین های ارشد دیگر تورو دوست دارم دلایل هم اینه که همیشه رسیدگی میکنی و جدی هستی! امیدوارم همینطوری همیشه تو زندگیت جدی و موفق باشی.

سوال من اینه که اینده ی rgc ایران رو چه طور میبینی با توجه به اینکه توی کلاینت قبلی ( گارنا ) همه چیز خوب بود و یک دفعه به هم خورد

با احترام.
    [IMG]http://s5.picofile.com/file/8287939126/Untitled_3.gif[/IMG]

اکانت RGC
    Shadow
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط misagh_smal نمایش پست ها
    1. Az oon mogheie ke oomadi net va admin shodi che doraniyo bishtar dost dashti laddero rgc o highero ya gozinehaye dige ke khodet midoni bishtar arzesh dasht

دورانی در گارنا خوب بود اما فضای rgc در حال حاضر خوب هستش چون هم ما خودمون رو ملزم میدونیم که به ایرانی های عزیز خدمات بدیم و هم کاربران از لحاظ فرهنگی و ادبیات بسیار بهتر عمل میکنند که باعث مسرت هستش.

2. Nazareto rajebe pedram.tr benevis :d

مپ هک رو خاموش کنه خوشحال میشیم.

3. Nazaret rajebe man

کمتر اعتراض کنی خوشحال میشم و بسیار خوشحالیم که دوستان و کاربران قدیمی مثل شما رو هنوز در بین خودمون داریم.

4. Behtarin refighi ke dshti ki bode aya alan hast?! ((che dar donyaye majazi che vagheyat )) vagheyato age dost dashti begoo

مجازی رو نمیتونم بگم دقیقا کی بوده اما اگر از قدیمی ترین ها بخوایم حساب کنیم، آقای عماد هستند که هنوزم نه تنها با هم در ارتباطیم بلکه باهم همکاری داریم.

به زمان حال که نزدیک بشیم کسانی مثل حسام هستند که از هیچ کمکی دریغ نمیکنند و همینطور آقای میثم و خیلی های دیگه، دلیلش هم این هست که هیچوقت ازشون خواسته نشده به عنوان رئیس یا بالادست به بنده نگاه کنند و همیشه به عنوان برادر بزرگتر نگاه کردند چون صلاحشون رو همیشه خواستم.

دیگه آقایان مسعود و چند نفر دیگه هم هستند که real هم در ارتباط هستیم.

برای چند سال اخیر در صدر لیست هم آقای پدارم قرار دارند که در real هم شراکت داریم.

دیگه در زندگی شخصی فکر نمیکنم کسی باشه که رازدار و دوست و همراه بخوام روش حساب باز کنم چون بیشتر با خانواده هستم.

5. Chera vaghti iteme usefo dozdidam mano ban kard ba in ke midonesti hagh ba mane jolosh vay nastadi va mano unban nakardi :d

دلیل اینکه آیدی دیگه شما وچ شد و بعدا دوباره اجازی بازی به اکانت اصلی شما داده شد، این بود که بنده تصمیم گرفتم و اگر شما یادتون باشه بنده جلوی همه گفتم که به نظرم این تخلف نیست اما چون خیلی از کاربرها درک نمیکنند نباید چنین کارهایی رو انجام بدید.

6. Playeraye ghadimi ke dost dashti too roomet bazi konan alan kiya hastan

زیاد حضور ذهن ندارم اما افرادی مثل شما که هستند ما خوشحالیم.

Va soale akhar chera dg vase rgc mesle ladder vaght nemizari. Nagoo ke tamame vaght online hasti online bodan mohem nist faal bodan moheme ke dar hale hazer nisti

من معمولا از طریق مسنجرهای مختلف با ادمین های ایرانی و خارجی در ارتباط هستم پس مسلما همه تایم رو پشت کامپیوتر و rgc نیستم اما این رو هم باید اضافه کنم که کار من چندین سال هستش که دیگه ادمینی نیستو درگیری های زیادی مثل مانیتورینگ سرورها، مدیریت ایمیل ها، بعضی اوقات طراحی و provide سرورها و خیلی مسائل دیگه هستش که قطعا خیلی از انسان ها و حتی کاربران rgc هنوز متعجب هستند که من چند ساعت در هفته می خوابم و اصلا به زندگی شخصیم میرسم یا خیر. اما همه این ها خیلی وقته که برنامه ریزی شده هستش و اون زمان هایی که من با مدیران دیگه چت میکنم و یا با کاربرها حرف میزنم، زمان خواب من هستش که از خوابم میزنم تا در کنار مدیران و کابران ایرانی و خارجی باشم.

سوای تمام این مسائل، هنوز هم نه تنها از طریق سایت، ایمیل و یا مسنجرها بلکه حتی اگر کاربری تماس تلفنی با بنده برقرار کنه بدون استثناء جواب میدم و کارشون رو راه میندازم.

مایلم چیزی رو متذکر بشم که شاید برای همه مبهم بوده که ما چطور به یک باره وارد rgc شدیم و اختیار تام داریم و چطور شده تمام ادمین های ارشد rgc که قدیمی تر از ما هم هستند و یا حتی کسانی که سرمایه گذاری کردند، از ما سوال میپرسند برای انجام کاری و کسی به خودش اجازه نمیده برای ایرانی های عزیز مشکل ایجاد کنه:

ما اینجا از روز اول اومدیم ادمینی نگرفتیم بلکه سرمایه گذاری کردیم، برای همین هم هستش میبینید بدون هیچ حرف و حدیثی از سمت مدیران کشورهای دیگه یک ایرانی یعنی آقای میثم رو به عنوان مسئول ارشد خاورمیانه گذاشتیم با اینکه من خودم از ایران توی تیم حضور داشتم و نباید مسئول ارشد خاورمیانه هم همزمان ایرانی میشد. ساده تر اگر بخوام بگم، شبانه روز وقت گذاشتیم تا بتونیم یک کلاینت رسمی برای ایرانی های عزیز بیاریم که وابسته به جای دیگه ای نباشند و حتی ارزی هم از کشور مثل خیلی جاهای دیگه خارج نشه تا از همه جهات قانونی باشه کار ما و ایرانی های عزیز، rgc رو برای کشور خودشون بدونن چون حتی ادمین های خارجی در روم های ایرانی دخالتی هم ندارند و شاید حتی به ایرانی ها کمک هم کنند.

شاید باور عزیزان نشه که ما چون کارهامون قانونی هستش، از سمت سازمان های مختلف و کمیته فیلترینگ برای کوچکترین اسم زشتی که کابران برای خودشون در سایت بسازند یا کوچک ترین فحاشی که انجام بدن تذکر داده میشه تا ترتیب اثر بدیم. این به خاطر سخت گیری سازمان ها نیست بلکه چون ما اینجا یک شبکه بزرگ برای ایرانی های عزیز فراهم کردیم و به نوعی داریم کار فرهنگی هم انجام میدیم، اماکن و سازمان های مربوطه انتظار دارند ما همکاری لازم رو باهاشون به عمل بیاریم و هیچگونه تخلفی صورت نگیره که متاسفانه همچنان بعضی از کاربران عزیز کم لطفی میکنند

به هر حال به شخصه از عزیزان انتظار دارم کمی قدر زحماتی که براشون تیم مدیریتی عزیز میکشند رو بدونند و حداقل سعی کنند زحمات این عزیزان رو با فحاشی، اعتراضات بدون داشتن آگاهی کافی و غیره زیاد نکنند تا مدیران عزیز ما هم بتونند از شما انرژی لازم رو بگیرند و بهتر از قبل به شما کاربران محترم خدمات رسانی کنند.

از مدیران کل میخوام که یک بخشی رو باز کنند تا ما هم بتونیم حرف هامون رو با کاربرهای عزیز بزنیم.

اکانت RGC
    Shadow
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط SenioR نمایش پست ها
    با عرض سلام

اولا من بیش تر از ادمین های ارشد دیگر تورو دوست دارم دلایل هم اینه که همیشه رسیدگی میکنی و جدی هستی! امیدوارم همینطوری همیشه تو زندگیت جدی و موفق باشی.

سوال من اینه که اینده ی rgc ایران رو چه طور میبینی با توجه به اینکه توی کلاینت قبلی ( گارنا ) همه چیز خوب بود و یک دفعه به هم خورد

با احترام.

اول اینکه شما و بقیه عزیزان محبت دارید.

در مورد سوالتون هم باید عرض کنم که، آینده روشنی در انتظار حداقل ایرانی های عزیز هستش چون در گارنا وضعیت فرق داشت و ایرانی های هیچ دسترسی نداشتند و حتی با ایرانی های به دلایل مختلفی مشکل هم داشتند. اینجا قضیه کاملا متفاوت هستش و ایرانی ها خودشون دست اندرکار هستند پس قصه قدیمی تکرار نخواهد شد چون ما سعی داریم همیشه طبق قوانین پیش بریم و در عین حال پیشرفت هم داشته باشیم. به همین دلیل هستش که کاربرها روز به روز بیشتر میشند.

باقی مسائل رو مفصل تر توضیح خواهم داد.

LvL 50 Hero MISAGH_SMAL آواتار ها
    اکانت RGC
    MISAGH_SMAL
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    mer30
    tamame soalato kamel javab dadi mesle zamane ghadim
    ma ham dark mikonim seni azat gozashte fardin va vaghte in kararo dg nadari
    vali hamin ke haminghadr vaght mizari mamnon oon soal haminjori bood vali kamel va jedi javab dadi tnx
    be omide ezdevajet va del kandan az net
    good luck aziz
    عید واقعی از آن کسی است که پایان سالش را جشن بگیرد نه آغاز سالی که از آن بی خبر است
    خسرو شکیبایی
    روحش شاد

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین