صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43

Hybrid View

RGC Admin aDvin آواتار ها
    اکانت RGC
    aDvin
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

برنامه صندلی داغ : جناب آقای فردین ادیب صابر با آی دی Shadow

پس از استقبال پلیر های عزیز از برنامه صندلی داغ و با مشورت های انجام شده تصمیم گرفتیم جناب آقای فردین ادیب صابر با آی دی Shadow رو به عنوان نفر اول بر روی صندلی بفرستیم.

نفرات بعدی هم از پست قبل به ترتیب انتخاب خواهند شد.

دوستان از هم اکنون میتونن سوالات خودشون رو با توجه به قوانین ذکر شده در زیر بپرسن.
    امیدوارم که از این برنامه لذت ببرید.

قوانین:

1- از هرگونه بی احترامی نسبت به فردی که بر روی صندلی قرار گرفته خود داری شود.
    2- پست های ارسالی حق ویرایش ندارند و در این صورت پست ارسال شده حذف خواهد شد.
    3- تمامی سوال ها در یک پست گفته شود(نهایتا10سوال) تا تمامی دوستان فرصت پرسیدن سوالات خود را داشته باشند پس در انتخاب سوال خود دقت لازم را داشته باشید.
    4- در صورت پرسیدن سوال های شخصی کسی که بر روی صندلی قرار گرفته است این حق را دارد به سوال مورد نظر پاسخ ندهد.

* تجربه کردن، به تنهائی کافی نیست، تجربه را باید سنجید و در جایگاه خویش قرار داده و آن را تجزیه و تحلیل نمود تا بتوان به نتایج آن دست یافت *

* آنکه خود را به امور کوچک سرگرم می کند چه بسا که توانایی کارهای بزرگ را ندارد *

RGC Admin aDvin آواتار ها
    اکانت RGC
    aDvin
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام فردین

1. بهترين پليري که ديدي کيه ؟

2. از چه رولي خوشت مياد ؟ چرا ؟

3. نظرت راجب اسم های زیر بنویس :

صادق sky_desperadoo :

کاوه a_for_fun :

4. بهترین بازی که کردی در دوتا 2 با چه هیرو ای بوده ؟

5. مپ لود رو بیشتر دوست داری یا دوتا ؟

* تجربه کردن، به تنهائی کافی نیست، تجربه را باید سنجید و در جایگاه خویش قرار داده و آن را تجزیه و تحلیل نمود تا بتوان به نتایج آن دست یافت *

* آنکه خود را به امور کوچک سرگرم می کند چه بسا که توانایی کارهای بزرگ را ندارد *

RGC Senior Staff O.Laツla آواتار ها
    اکانت RGC
    O.Laツla
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    1. پارتی بازی میکنن ؟ که شما 2بار اومدی رو صندلی ؟
    2.بنظرت سوال چالشی بیشتر حال میده جواب بدی رو صندلی یا سوال معمولی ؟
    3.از کدوم یکی از ادمینای تو تیم استفت خوشت نمیاد حال نمیکنی باش.
    4.بنظزت هاکا چرا انقد چاپلوسه ؟
    5.کدوم یگی از ادمین های گلوبال منطقی تر از بقیه هست ؟
    6.ایران لود مهمتر هست یا ایران دوتا فقط یکی لطفا
    7.چرا ارجیسی سرور هلپر ؟
    8.استقلال یا پریسپولیس ؟
    9.په په دیوونه تره یا هاکا ؟ یا شیمی ؟

LvL 70 Legend Kral آواتار ها
    اکانت RGC
    #Kral
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    شغل اصلی شما ؟

به چه دلیل دوست دارید در فضای مجازی( قبلا در گارنا و الان در rgc ) کار کنید حتی بعضی اوقات با وجود ضرر مالی ؟

هدف نهایی در ارجی سی ؟

و نظرتون درباره ی روم middle east چیه و اصلا امکان فعال کردن دائمیش هست یا نه؟
    نیازی به دشمنی و درگیری با دیگران نیست. با رشد و پیشرفت تو، دیگران خود به خود شکست می خورند.
    به دیگران کاری نداشته باش؛ کار خودت را درست انجام بده.
    با کوتاه کردن دیگران ما بلند نمی شویم و برعکس؛ بازتاب رفتار ما باعث کوتاهی مان می شود...

KralSajjad

LvL 50 Hero MISAGH_SMAL آواتار ها
    اکانت RGC
    MISAGH_SMAL
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    1. az oon mogheie ke oomadi net va admin shodi che doraniyo bishtar dost dashti laddero rgc o highero ya gozinehaye dige ke khodet midoni bishtar arzesh dasht
    2. nazareto rajebe pedram.tr benevis
    3. nazaret rajebe man
    4. behtarin refighi ke dshti ki bode aya alan hast?! ((che dar donyaye majazi che vagheyat )) vagheyato age dost dashti begoo
    5. chera vaghti iteme usefo dozdidam mano ban kard ba in ke midonesti hagh ba mane jolosh vay nastadi va mano unban nakardi
    6. playeraye ghadimi ke dost dashti too roomet bazi konan alan kiya hastan
    va soale akhar chera dg vase rgc mesle ladder vaght nemizari. nagoo ke tamame vaght online hasti online bodan mohem nist faal bodan moheme ke dar hale hazer nisti
    عید واقعی از آن کسی است که پایان سالش را جشن بگیرد نه آغاز سالی که از آن بی خبر است
    خسرو شکیبایی
    روحش شاد

Banned
    اکانت RGC
    Am!n
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    salam dooste gerami
    semej tarin adami kedidi ki boode va ta behal az jaii taqdir azat shode ke inqad baraye game iran talash mikoni

RGC Admin Shadow آواتار ها
    اکانت RGC
    Shadow
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط misagh_smal نمایش پست ها
    1. Az oon mogheie ke oomadi net va admin shodi che doraniyo bishtar dost dashti laddero rgc o highero ya gozinehaye dige ke khodet midoni bishtar arzesh dasht

دورانی در گارنا خوب بود اما فضای rgc در حال حاضر خوب هستش چون هم ما خودمون رو ملزم میدونیم که به ایرانی های عزیز خدمات بدیم و هم کاربران از لحاظ فرهنگی و ادبیات بسیار بهتر عمل میکنند که باعث مسرت هستش.

2. Nazareto rajebe pedram.tr benevis :d

مپ هک رو خاموش کنه خوشحال میشیم.

3. Nazaret rajebe man

کمتر اعتراض کنی خوشحال میشم و بسیار خوشحالیم که دوستان و کاربران قدیمی مثل شما رو هنوز در بین خودمون داریم.

4. Behtarin refighi ke dshti ki bode aya alan hast?! ((che dar donyaye majazi che vagheyat )) vagheyato age dost dashti begoo

مجازی رو نمیتونم بگم دقیقا کی بوده اما اگر از قدیمی ترین ها بخوایم حساب کنیم، آقای عماد هستند که هنوزم نه تنها با هم در ارتباطیم بلکه باهم همکاری داریم.

به زمان حال که نزدیک بشیم کسانی مثل حسام هستند که از هیچ کمکی دریغ نمیکنند و همینطور آقای میثم و خیلی های دیگه، دلیلش هم این هست که هیچوقت ازشون خواسته نشده به عنوان رئیس یا بالادست به بنده نگاه کنند و همیشه به عنوان برادر بزرگتر نگاه کردند چون صلاحشون رو همیشه خواستم.

دیگه آقایان مسعود و چند نفر دیگه هم هستند که real هم در ارتباط هستیم.

برای چند سال اخیر در صدر لیست هم آقای پدارم قرار دارند که در real هم شراکت داریم.

دیگه در زندگی شخصی فکر نمیکنم کسی باشه که رازدار و دوست و همراه بخوام روش حساب باز کنم چون بیشتر با خانواده هستم.

5. Chera vaghti iteme usefo dozdidam mano ban kard ba in ke midonesti hagh ba mane jolosh vay nastadi va mano unban nakardi :d

دلیل اینکه آیدی دیگه شما وچ شد و بعدا دوباره اجازی بازی به اکانت اصلی شما داده شد، این بود که بنده تصمیم گرفتم و اگر شما یادتون باشه بنده جلوی همه گفتم که به نظرم این تخلف نیست اما چون خیلی از کاربرها درک نمیکنند نباید چنین کارهایی رو انجام بدید.

6. Playeraye ghadimi ke dost dashti too roomet bazi konan alan kiya hastan

زیاد حضور ذهن ندارم اما افرادی مثل شما که هستند ما خوشحالیم.

Va soale akhar chera dg vase rgc mesle ladder vaght nemizari. Nagoo ke tamame vaght online hasti online bodan mohem nist faal bodan moheme ke dar hale hazer nisti

من معمولا از طریق مسنجرهای مختلف با ادمین های ایرانی و خارجی در ارتباط هستم پس مسلما همه تایم رو پشت کامپیوتر و rgc نیستم اما این رو هم باید اضافه کنم که کار من چندین سال هستش که دیگه ادمینی نیستو درگیری های زیادی مثل مانیتورینگ سرورها، مدیریت ایمیل ها، بعضی اوقات طراحی و provide سرورها و خیلی مسائل دیگه هستش که قطعا خیلی از انسان ها و حتی کاربران rgc هنوز متعجب هستند که من چند ساعت در هفته می خوابم و اصلا به زندگی شخصیم میرسم یا خیر. اما همه این ها خیلی وقته که برنامه ریزی شده هستش و اون زمان هایی که من با مدیران دیگه چت میکنم و یا با کاربرها حرف میزنم، زمان خواب من هستش که از خوابم میزنم تا در کنار مدیران و کابران ایرانی و خارجی باشم.

سوای تمام این مسائل، هنوز هم نه تنها از طریق سایت، ایمیل و یا مسنجرها بلکه حتی اگر کاربری تماس تلفنی با بنده برقرار کنه بدون استثناء جواب میدم و کارشون رو راه میندازم.

مایلم چیزی رو متذکر بشم که شاید برای همه مبهم بوده که ما چطور به یک باره وارد rgc شدیم و اختیار تام داریم و چطور شده تمام ادمین های ارشد rgc که قدیمی تر از ما هم هستند و یا حتی کسانی که سرمایه گذاری کردند، از ما سوال میپرسند برای انجام کاری و کسی به خودش اجازه نمیده برای ایرانی های عزیز مشکل ایجاد کنه:

ما اینجا از روز اول اومدیم ادمینی نگرفتیم بلکه سرمایه گذاری کردیم، برای همین هم هستش میبینید بدون هیچ حرف و حدیثی از سمت مدیران کشورهای دیگه یک ایرانی یعنی آقای میثم رو به عنوان مسئول ارشد خاورمیانه گذاشتیم با اینکه من خودم از ایران توی تیم حضور داشتم و نباید مسئول ارشد خاورمیانه هم همزمان ایرانی میشد. ساده تر اگر بخوام بگم، شبانه روز وقت گذاشتیم تا بتونیم یک کلاینت رسمی برای ایرانی های عزیز بیاریم که وابسته به جای دیگه ای نباشند و حتی ارزی هم از کشور مثل خیلی جاهای دیگه خارج نشه تا از همه جهات قانونی باشه کار ما و ایرانی های عزیز، rgc رو برای کشور خودشون بدونن چون حتی ادمین های خارجی در روم های ایرانی دخالتی هم ندارند و شاید حتی به ایرانی ها کمک هم کنند.

شاید باور عزیزان نشه که ما چون کارهامون قانونی هستش، از سمت سازمان های مختلف و کمیته فیلترینگ برای کوچکترین اسم زشتی که کابران برای خودشون در سایت بسازند یا کوچک ترین فحاشی که انجام بدن تذکر داده میشه تا ترتیب اثر بدیم. این به خاطر سخت گیری سازمان ها نیست بلکه چون ما اینجا یک شبکه بزرگ برای ایرانی های عزیز فراهم کردیم و به نوعی داریم کار فرهنگی هم انجام میدیم، اماکن و سازمان های مربوطه انتظار دارند ما همکاری لازم رو باهاشون به عمل بیاریم و هیچگونه تخلفی صورت نگیره که متاسفانه همچنان بعضی از کاربران عزیز کم لطفی میکنند

به هر حال به شخصه از عزیزان انتظار دارم کمی قدر زحماتی که براشون تیم مدیریتی عزیز میکشند رو بدونند و حداقل سعی کنند زحمات این عزیزان رو با فحاشی، اعتراضات بدون داشتن آگاهی کافی و غیره زیاد نکنند تا مدیران عزیز ما هم بتونند از شما انرژی لازم رو بگیرند و بهتر از قبل به شما کاربران محترم خدمات رسانی کنند.

از مدیران کل میخوام که یک بخشی رو باز کنند تا ما هم بتونیم حرف هامون رو با کاربرهای عزیز بزنیم.

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    mamad_kabal
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    من از طرف فردین ج میدم
    pedramtr = تو دیوار !!
    misagh small : فقط دوتا با یه هیرو بازی بلد بود .
    بهترین رفیقشم 1% احتمال نده تو باشی )

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    mamad_kabal
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    فردین بیشترین کسی که ازش عقده داشتی و بلند مدت بن کردی کی بوده )

LvL 50 Hero MISAGH_SMAL آواتار ها
    اکانت RGC
    MISAGH_SMAL
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad_kabal نمایش پست ها
    من از طرف فردین ج میدم
    pedramtr = تو دیوار !!
    misagh small : فقط دوتا با یه هیرو بازی بلد بود .
    بهترین رفیقشم 1% احتمال نده تو باشی )

man nazare shomaro nakhastam
    vali hala nazar dadi inam behet begam man shomaro nemishnasam nemidonam che esrari dari beyne gondeha dide beshi (( albate ma gonde nistim zire poste fardin post gozashti manzoram bood )) va dar javabe in 2 nazari ke dadi
    pedramtr = too divar yejori mikonatet ke seda sag bedi
    MISAGH_SMAL = ba hamon 1 hero ke to migi balad hastam yejori mikonamet ke seda sage armani bedi
    age konet kharesh kard post bezar ta dobare bokonamet kon bache afrighaie
    chat = ridan root
    عید واقعی از آن کسی است که پایان سالش را جشن بگیرد نه آغاز سالی که از آن بی خبر است
    خسرو شکیبایی
    روحش شاد

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین