صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 43
    LvL 10 Junior Member
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    فردین منو چقدر دوست داری )))
    چرا همش تو HLR گارنا SpiritBreaker میگرفتی و روی من شارژ میکردی؟؟؟ :|
    چرا به من میگفتی مپ هکر ؟! ))
    من نوبم ؟؟؟ نظرتو بگو اشکالی نداره
    نوب ترین بازیکنی که تا حالا دیدی ؟ )) البته بجز من و خودت ;-)
    کارت چیه کلا چیکار میکنی و چه رشته ای درس خوندی و تخصصت البته اگه دوس داری بگو
    میگم حالا از لدر رفتی یا هنوزم هستی !!!
    مرسی و موفق باشی...
    ویرایش توسط Shahy.4Ever : 02-21-2017 در ساعت 10:53 AM
    Shahy.4ever

LvL 20 Member
    اکانت RGC
    im.old_sasver
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Fardin khayli Doset daram Yadete Garena Miumadi Hostam kicket mikardam ? ajeghetam :X

RGC Admin Shadow آواتار ها
    اکانت RGC
    Shadow
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahy.4Ever نمایش پست ها
    فردین منو چقدر دوست داری )))

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا همش تو HLR گارنا SpiritBreaker میگرفتی و روی من شارژ میکردی؟؟؟ :|

HLR یا لدر؟

چرا به من میگفتی مپ هکر ؟! ))

اشتباه میکردیم؟

من نوبم ؟؟؟ نظرتو بگو اشکالی نداره

نظری ندارم

نوب ترین بازیکنی که تا حالا دیدی ؟ )) البته بجز من و خودت ;-)

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کارت چیه کلا چیکار میکنی و چه رشته ای درس خوندی و تخصصت البته اگه دوس داری بگو

در زمینه شبکه و هاستینگ فعالیت دارم و همچنین مجموعه ورزشی داریم، گاهی اوقات هم شاید طراحی.

رشته مهندسی برق

میگم حالا از لدر رفتی یا هنوزم هستی !!!

?What the hell are you talking about

مرسی و موفق باشی...

خواهش میکنم و شما هم همینطور

نقل قول نوشته اصلی توسط im.old_sasver نمایش پست ها
    Fardin khayli Doset daram Yadete Garena Miumadi Hostam kicket mikardam ? ajeghetam :X

شما آقای محمد هستی یا همون محمد sasver؟

من کیک میکردم یا تو؟

خوشحال هستیم که شما هم به عنوان یک کاربر قدیمی هنوز در کنار خودمون داریم.

RGC Junior Admin Sky_DeSpeRadOo آواتار ها
    اکانت RGC
    Sky_DeSpeRadOo
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام ،

1 - نسبت به گذشته دید کاربران نسبت به ادمین ها بهتر شده اما هنوز هم کاملا دید درستی ندارند ، به نظرت این ناشی از چی میتونه باشه ؟ بدرفتاری خود ادمین ها ؟ اطلاع رسانی نادرست ؟ یا مشکل کاربران ؟ ( به نظر خودم 2 مورد اول بیشتر تاثیر دارند )

2 - تا جایی که اطلاع دارم نظر تیم مدیریتی ایران RGC این هست که کاربران رو بالاتر از ادمین ها بدونن و به کاربران توجه ویژه ای داشته باشند ، چرا در بعضی موارد ، به خصوص در چت و گفت و گو با کاربران این مورد رعایت نمیشه و برخی از ادمین ها با لحنی با کاربران صحبت می کنند که میشه متوجه شد خودشون رو بالاتر از کاربران میدونن ! فکر میکنی رفتار ادمین ها با کاربران باید چجوری باشه ؟

3 - خیلی از اپلیکیشن های معروف و کارآمد جوری طراحی شدند که استفاده از اون ها رایگانه اما یکسری امکانات ویژه به در اختیاری کسانی میزاره که دوست دارن از امکانات خاص استفاده کنند که برای استفاده از این امکانات هم باید هزینه کرد . برای مثل کلاینت استیم و بازی های Dota 2 ، CS GO و ... بازی های اندروید مثل : Clash Of Clans و ... . کسی هم معترض نمیشه و خیلی ها هم هزینه میکنن تا بتونن از امکانات استفاده کنن . چرا در RGC که برخی امکانات خریدنی هست ، اعتراض زیاده؟ به نظرت این مربوط نمیشه به اینکه شما یک مدت این امکانات رو به صورت رایگان ارائه کردین و کاربران از شما انتظار دارند حداقل برای دادن TC هزینه ای نگیرید ؟

4 - گفتی حسام و میثم به تنهایی یکیشون هیتلر و یکیشون مادر ترزا هست دقیقا بگو کدوم کدومه ؟!

5 - چرا میگن اصفهانیا خسیسن ولی هر کی میخواد به هرکی زنگ بزنه به من میگه شارژ ندارم تو زنگ بزن :| ؟ همتونم بالا 5 هزار تومن شارژ دارین :@ . به ترتیب هم بگو کدوم اصفهانی تره ( خسیس تر ) : خودت - حسام - میثم - مسعود - من

موفق باشی .
    تـــا آیــنــه رفـتــــــم
    . . . . . . . . . . . .که بگیرم خـبر از خود
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .دیــدم که در آن آیـنـه هـم
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . جز تــــو کسی نیست

اکانت RGC
    Shadow
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sky_DeSpeRadOo نمایش پست ها
    سلام ،

1 - نسبت به گذشته دید کاربران نسبت به ادمین ها بهتر شده اما هنوز هم کاملا دید درستی ندارند ، به نظرت این ناشی از چی میتونه باشه ؟ بدرفتاری خود ادمین ها ؟ اطلاع رسانی نادرست ؟ یا مشکل کاربران ؟ ( به نظر خودم 2 مورد اول بیشتر تاثیر دارند )

هر 3 مورد اما نه برای همه اشخاص و همه موارد، برای هر کس و هرجا یکی از این موارد تاثیرگزار هستش که بعدا کاملا درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد.

2 - تا جایی که اطلاع دارم نظر تیم مدیریتی ایران RGC این هست که کاربران رو بالاتر از ادمین ها بدونن و به کاربران توجه ویژه ای داشته باشند ، چرا در بعضی موارد ، به خصوص در چت و گفت و گو با کاربران این مورد رعایت نمیشه و برخی از ادمین ها با لحنی با کاربران صحبت می کنند که میشه متوجه شد خودشون رو بالاتر از کاربران میدونن ! فکر میکنی رفتار ادمین ها با کاربران باید چجوری باشه ؟

این مورد اکثرا به دلیل کم لطفا میران هستش اما باز هم در باره این موضوع توضیح بیشتر در یک موضوع جداگانه خواهیم داد.

3 - خیلی از اپلیکیشن های معروف و کارآمد جوری طراحی شدند که استفاده از اون ها رایگانه اما یکسری امکانات ویژه در اختیاری کسانی میزاره که دوست دارن از امکانات خاص استفاده کنند که برای استفاده از این امکانات هم باید هزینه کرد . برای مثل کلاینت استیم و بازی های Dota 2 ، CS GO و ... بازی های اندروید مثل : Clash Of Clans و ... . کسی هم معترض نمیشه و خیلی ها هم هزینه میکنن تا بتونن از امکانات استفاده کنن . چرا در RGC که برخی امکانات خریدنی هست ، اعتراض زیاده؟ به نظرت این مربوط نمیشه به اینکه شما یک مدت این امکانات رو به صورت رایگان ارائه کردین و کاربران از شما انتظار دارند حداقل برای دادن TC هزینه ای نگیرید ؟

هنوز هم داشتم TC برای کسانی که از قبل داشتند مجانی هست اما اگر بخوایم طبق قانون پیش بریم، باید این کار رو انجام بدیم ولی در مورد سوال شما باید بگم که، یکی از دلایل عمده این طرز فکر این هستش که خود مدیران دارند آیتم ها رو میفروشند و چون هم مدیران ایرانی هستند و هم مسئول فروش ایرانی، پس اینطور برداشت میشه که میخوان ادمین ها پول به جیب بزنند که البته بارها این مسئله در کلاینت گارنا مشاهده شده و کاربرها اعلام کردند اما یک Retailer میومد چیزی بفروشه خیلی راحت کاربرها میخریدند. البته این موضوع خیلی داره بهتر میشه و تقریبا 90% کاربرها درک میکنند این مسئله رو.

4 - گفتی حسام و میثم به تنهایی یکیشون هیتلر و یکیشون مادر ترزا هست دقیقا بگو کدوم کدومه ؟!

حسام هیتلر و میثم مادر ترزا هستش البته در در مورد قوانین نه در همه موارد.

5 - چرا میگن اصفهانیا خسیسن ولی هر کی میخواد به هرکی زنگ بزنه به من میگه شارژ ندارم تو زنگ بزن :| ؟ همتونم بالا 5 هزار تومن شارژ دارین :@ . به ترتیب هم بگو کدوم اصفهانی تره ( خسیس تر ) : خودت - حسام - میثم - مسعود - من

بنده هیچوقت نمیگم شارژ ندارم، یا وقت ندارم که میگم دیگران رو خبر کنید و یا میخوام سلسله مراتب رعایت بشه.

بقیه رو هم نظری ندارم به جز مسعود که بعدا باید مفصل راجه بهش صحبت کرد

موفق باشی .

شما هم همینطور

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    mamad_kabal
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    من از طرف فردین ج میدم
    pedramtr = تو دیوار !!
    misagh small : فقط دوتا با یه هیرو بازی بلد بود .
    بهترین رفیقشم 1% احتمال نده تو باشی )

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    mamad_kabal
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    فردین بیشترین کسی که ازش عقده داشتی و بلند مدت بن کردی کی بوده )

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    Triboss
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    tu ye jome nazareto rajebe esme zir begoo
    Gn8.M4sT3r.Gn

اکانت RGC
    Shadow
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Triboss نمایش پست ها
    tu ye jome nazareto rajebe esme zir begoo
    Gn8.M4sT3r.Gn

شناخت زیادی از ایشون ندارم.

LvL 10 Junior Member
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Hlr
    بله اشتباه میکردی من هیچوقت حتی یک بار هم مپ هک استفاده نکردم
    رشتت برقه ولی در زمینه کامپیوتر فعالیت داری درسته ؟!
    جواب سوال آخرمم گرفتم ممنون
    Shahy.4ever

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین