نقل قول نوشته اصلی توسط CYRAX____ نمایش پست ها
من سوالی ندارم فقط میخوام بگم اگه میشه تو و ادمینای زیر دستت اصالت خودتون رو فراموش نکنین.وقتی میاین تو ار جی سی یه رنک میگیرین انگار خدا شدین.چندوقت پیش رفتم تو یه هاست یارو به هاست میگه kk8 در صورتی که شماره 8 یه ادمین بود.ادمینه برمیگرده جوری حرف میزنه اصلا در خور شخصیت ادمینا نیست.ادمینارو بر اساس تجربه و سنشون انتخاب کن.

درضمن آینده ای روشنی که ازش حرف میزنی تو آر جی سی رقم میخوره؟تا جایی که امکان داره رک و راست باش

خوشبختانه بنده در مدیریت روم ها دخالتی ندارم و مدیران رو هم آقایان مسعود و حسام و یا نهایتا میثم انتخاب میکنند و همچنین بنده رنک مدیریت هم ندارم که بخوام خودم رو بگیرم. پیشنهاد میکنم اول کمی تحقیق بفرمایید و بعد شخص مورد نظر رو متهم کنید. البته ادمین هایی که انتخاب میکنند مطمئنا فاکتورهایی دارند و یکی از این فاکتورها شامل تجربه هم میشه. (بعضی ها هم نیاز دارند تا از جایی شروع کنند و همه تجربه مدیریت رو به صورت ذاتی ندارند)

در مورد آینده روشن: چه در فضای RGC و چه در زندگی شخصی خودشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezareza006 نمایش پست ها
کودم کشور بهترین پلیر ها رو داره چرا
چرا تو ایران تی سی نمی دن و فقط پولی کار می کنن

جدیدا در RGC ایرانی ها خودی نشان دادند اما بعضی از بازیکنان اروپایی هم سطح خوبی دارند.

در مورد تیم کاپیتان متاسفانه به شما هم باید اعلام کنم کمی تحقیق بفرمایید و قوانین RGC رو مطالعه کنید. قوانین RGC میگه در روم های عمومی فقط به کسانی که Diamond Member دارند این مقام اعطاء بشه اما در ایران کار رو برای ایرانی های عزیز راحت تر کردیم تا این فرصت در اختیار افراد بیشتری قرار بگیره. البته ممکن هست بپرسید پس چرا قبلا با شرایط خاصی این قابلیت به کاربران بدون داشتن آیتم داده میشد، باید بگم که این کار به علت آشنایی کاربران با فضای RGC و همچنین آشنا نبودن کاربران با سیستم sign بود، اما حالا همه آشنایی دارند و حتی برای کسانی که مایل هستند به صورت لن بازی کنند ما روم هایی مثل Iran Higher و Iran ClanWar رو قرار دادیم پس فکر نمیکنم کسی بتونه بهانه ای بیاره ما حتما باید آیتم بخریم تا بتونیم با لن های خودمون بازی کنیم.

امیدوارم کامل توضیح داده باشم براتوت که رفع ابهام شده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط TirAndaz نمایش پست ها
سلام
بچز حسام و میثم بهترین ادمینی که باهاش کار کردی کی بوده ؟ چه در زمان گارنا و چه در زمان آرجیسی ؟

تعداد مدیران خوب زیاد بودند. به عنوان مثل آقای امیر بودند با اکانت AmirMaf که زمانی معاون ما بود در گارنا که به دلیل فعالیت بسیار عالی و کارایی بالا، ایشون به سرعت معاون شدند. مواردی هم مثل آقایان مرتضی و مصطفی هم بودند و خیلی های دیگه که امیدوارم ناراحت ندشه باشند اسمشون رو نیاوردم و همینطور خیلی های دیگه هنوز با ما همکاری دارند.

تو دوتا از کدوم هیرو بیشتر خوشت میاد و چرا ؟

نمیشه گفت بیشتر اما هیروهایی مثل Sven رو ترجیح میدم.

بدترین گلوبال ادمین از نظر تو کدومه ؟

کسی بود که خداحافظی کرد، اون هم به دلیل پاسخ ندادن به همه کاربرها به نظرم عملکرد خوبی نداشت و در بقیه موارد مناسب بودند.

نقل قول نوشته اصلی توسط MISAGH_SMAL نمایش پست ها
javabe soalate mano chera nadadi :|

در پستی جداگانه پاسخ خواهم داد.