نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    persiansoil
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

واقعا بر چه اساسی

http://parser.rankedgaming.com/repla...lay=1489510399

نفر 5 بازی منو به فحاشی رپ داده شما هم قبول کردین؟؟؟؟؟؟

خدا وکیلی اقای ادمینی که دوروز بن دادی تاحالا تو عمرت یه دست لود بازی کردی؟برو چت های منو کامل بخون!!!!!!!!من فحاشم؟؟؟؟

مگر نه اینکه من کاپیتان تیم هستم مگر نه اینکه باید راهنمایی کنم چه لولایی وردارن ؟؟؟؟؟
    چت های این یارو رو بخون ببین فقط اومده بود بازیو خراب کنه چند بار صداش کردم حتی گفتم عزیزم؟؟؟ببینید چطوری جواب داد !!!! من فقط گفتم گاوی؟؟؟ موت کرد بعدشم که بازیو خراب کرد مشخص بود اومده بود بازیو خراب کنه من قبل موت کردن غیر از نوب و گاو چیزی نگفتم اما اون اقا که رپ دادن شما طرز بازی کردنشو میدید خودتم شک میکردی اصلا بازی گروهی نبوده ساپرتری که کنارته و ساپورتت نمیکنه اتکری که کنارته اتک نمیده واقعا من باید چطوری بازی کنم که تیسی بگیرم میشه تک به 5 بازی کرد؟؟؟؟ اگر یکجای چت من به شخصی فحاشی کردم بگید من به کی مستقیما فحاشی کردم؟؟؟؟

درسته قانون باید باشه درسته باید فحاش ها ریپ بشن کجای دنیا به حرفای من میگن فحاشی ده تا ریپلی اپلود کنم ببینید فحاش کیه؟ولی اقای ادمینی که قانون گزاشتی برای تی سی گرفتن پوینت 180 و وین ریت 60% امثال این یارو حامد رو هم دیدی؟؟؟؟؟ از اول بازی میرن میدن لولای خوبم ور میدارن که نتونیم لول بچینیم انتظار داری اینطوری بازیو ببریم زرتو زرتم میان بن میدن شمام که تا میبینید بن دادن بن میکنید شرط میبندم 10 تا چت بالا پایینو نخوندی هه

شاید برای شما مهم نباشه ان بن نکنید دیگه RGC میزارم کنار چون بی دلیل بن کردین با این که مستحق فوش بودن مستقیم به هیچ کدوم فحش ندادم
    ویرایش توسط persiansoil : 03-15-2017 در ساعت 01:22 AM

RGC Moderator capitan_subasa آواتار ها
    اکانت RGC
    captian_subasa
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    رد شد.
    شما در زمان های 2:31،6:49،7:32 ,7:35 ابتدا اقدام به بی احترامی سپس اقدام به فحاشی و استفاده از الفاظ رکیک کرده اید و چون سابقه فحاشی در این روم رو داشته و به دفعات اقدام به فحاشی و تحریک کرده 30 ساعت بن شامل حال شما میشد که روز چهارشنبه سوری از سوابق شما چشم پوشی و فقط 24 ساعت حداقل زمان ممکن بن شدید
    درصورتی که یار شما اقدام به خراب کردن بازی کرده میتوانید گزارش gamerun رو در پست دیگر بگذارید تا ادمین های بخش مربطه رسیدگی کنند

بسته شد.
    ویرایش توسط capitan_subasa : 03-15-2017 در ساعت 01:53 PM
    خدایا زمانی که بت بود بت شکنت را فرستادی!

حالا ما بغض داریم!لطفا بغض شکنت را بفرست...!