نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: voucheraro:)

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    X_AvEnGeR_X
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

voucheraro:)

با سلام اقا میگم ادمیناتون از دم پارتی بازی میکنن sky گفت دیدی گزارش بده گفتم من هزار بار دیدم گفت این بار گزارش بده من نمیتونم ب حرفت اعتماد کنم الان پارتی بازیو نشونتون میدم
    چند روز پیش من بن شدم واسه فحاشی اونم چندتا 1دونه فقط یک دونه ناموسی دیگه حتی یک گمشو هم نگفتم اقای cyrax_x بنده رو 2 روز بن کردن در صورتی که اون اقایx که گزارش داده بودن با وجود فحاشی ولی غیر ناموسی اصلا بن نشدن بهskyگفتم سر یک فحش یک دونه دو روز ? اون طرفم فحش داد ولی میگن باید بالا 5 تا فحش داده باشه. گفتن ادمینا درست گفتن و باید بالا 5 تا باشه و تویی که فحش ناموسی دادی اونم ی دونه حقت 4 روز بن شدنه ولی اون طرف چون فحش داده اونم بن باید میشده 2 روز ب خاطر همین از 4 روز تو کم شده شده 2 روز ولی اگه میخای اونو هم بن میکنم 2 روز ولی از تو 4 روز میشه که گفتم نه مرسی 2 روز کافیه.سر چی بود سر یک دونه فحش ناموسی که 4 روز بن داشت ولی چون فحش دو طرفه بود و از من ناموسی بود شد 2 روز چون جریمه فحش ناموسی از فحش غیر ناموسی بیشتره اینم ریپلی بن شدنم اقای cyrax_xبن کردن
    rep:http://rankedgaming.ir/showthread.ph...d=1#post148154
    حالا امروز من ریپلی دادم طرف 7 8 تا فحش ناموسی داده ب من اونم همش به مامان تازه ب جز فحاشی های غیر ناموسیش ک من فقط ناموسیاشو گزارش دادم اقای cyrax_xاومدن 1 روز برای این همه فحاشی بن کردن حتی من یکککک دونه بی تربتیی یا بی احترامی نکردم چرا 1 روز؟خونش از بقیه قرمز تره؟نه میدونین چرا یک روز واسه این همه فحاشی چون دوست ادمینه و هواشو داره 1 روز بن میده و الا خودتون گفتین بسته ب تعداد فحش 1 تا 4 روز بن داره دیگه چندتا فحش ناموسی بده؟فحش غیر ناموسی بده یکی 5 تا 1 روز بن میشه حالا این طرف 7 8 تا داده اونم ناموسی 1 روز بن؟وقتی من یکی فحش دادم 4 روز بن داشته 7 8 تا فحش 1 روز بن داره؟همه جا کشور پارتی بازیه تو فضای مجازیشم پارتی بازی بسه بابا یکم عدالت داشته باشین صد رحمت ب skyوchiftenب جز این دوتا کدومتون خودتون اسم مرد میذارید رو خودتون ک بقیه بذارن رسیدگی شه باید این اقا دیموت شه اینم گزارشی که 1 روز بن کردن با این تعداد فحاشی ناموسی به مامان.به ما که میرسه قانونمند میشین ب رفیقاتون ک میرسین واسه اینکه سوتی هم نداده باشین 1 روز بن میدین حق سکوت میدین نه؟عجب
    rep:http://rankedgaming.ir/showthread.ph...fahashi-namosi
    ویرایش توسط X_AvEnGeR_x : 03-24-2017 در ساعت 11:25 PM

RGC Staff Chiften آواتار ها
    اکانت RGC
    Chiften
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    با سلام و عرض تبریک بمناسبت سال نو

با توجه به اینکه همیشه قول دادیم که ریپورت های پارتی بازی رو شخصا حالا یا خود من یا Sky بررسی کنیم سرقول خودمون هستیم . (پس بریم سراغ حل این مسئله )

تو دستورالعملی که برای تمامی ادمین های ایران وضع شده و مدیریت شده هست و شما قادر به دیدنش نیستید کامل توضیح داده شده که : (بند الف در زیر ارسال شده)

الف)نوع فحاشی: تایم بن فحاشی در مواقعی که فحاشی به نوامیس صورت بگیرد از 2 روز شروع خواهد شد در غیر این

صورت و در زمانی که توهین صورت گرفته باشد از 12ساعت شروع خواهد شد.توجه کنید در مواردی که توهین شده

باشد در صورتی بن به همراه دارد که به صورت اسپم انجام گرفته باشد حتی اگر از الفاظ رکیک استفاده شده باشد .
    ب)میزان فحاشی:در مواقعی که فحاشی به تعداد زیاد صورت گیرد و یا اسپم شده باشد در صورت فحاشی به نوامیس تا

1 روز با تشخیص ادمین به بن تایم اضافه خواهد شد.
    توجه : استفاده از کلمات توهین امیز ساده زیر 5 بار بن ندارد و بن تایم 12 ساعته از زمانی شروع خواهد شد که از مرز 5 بار گذشته و در صورت تشخیص ادمین تا 1 روز ماکزیمم بن برای توهین های غیر ناموسی با اسپم لحاظ کند .

این متن قوانین در اغلب روز های سال (بغیر از مواقع خاص که در پایین توضیح خواهم داد) کاربرد دارد .

اما بن تایم 4 روزه شما :
    همانطور که در بالا نوشته به کار بردن حتی 1 فحش ناموسی از 2 روز بن شروع میشه (تا اینجا 2 روز بن برای شما لحاظ کرده ادمین مربوطه) اما بخاطر سابقه بن قبلی شما (نمیتونم اینجا بگم چقدر سابقه داشتید چون سابقه هر فرد محرمانه است و نباید در عموم ارسال یا گفته شد .. جهت اطلاع میتونید در چت خصوصی از سابقه خود مطلع شوید ) بن تایم 2 روزه شما به 4 روز افزایش یافته و طرف مقابل شما هم 2 روز بن شده و با توجه به قانون کم کردن تایم بن ها از هم دست اخر شما 2 روز به تنهایی بن شدید, این از ریپورت اولی

اما مسئله دومی :
    شما ریپورت شخصی رو دادید که فحاشی ناموسی زیادی داشته اما 1 روز بن شده و حالا میپرسید چرا ؟ دلیل این موضوع پارتی بازی نیست

از تاریخ 95/12/28 تاپیکی توسط ادمین های کل ایران ساخته شد که ادمین های مارو موظف کرد در ایام عید نوروز (همانطور که در بالا گفتم قوانین برای تمام روز های سال یکسیت اما در مواقع خاص مثل عید ها و ... ادمین های کل قوانین خاصی را وضع و به اطلاع همگان میگذارند )

قوانین بن و آنبن برای ایام نوروزی سال 1396

همونطور که در لینک میبینید

قوانین بن:

تمامی مدت زمان های بن برای تخلفات اعم از فحاشی و خارج شدن از بازی و غیره همگی بین 6 ساعت الی 3 روز شامل بن خواهند بود. این تصمیم با مدیران خواهد بود که بسته به تشخیص خود، چه مقدار زمانی را برای توقیف شخص متخلف انتخاب نمایند.

ما برای یکدست شدن پاسخ ادمین ها در ایران توافق کردیم فحاشی ناموسی رو 1 روز در ایام عید لحاظ کنیم ( با توجه به اینکه از طرف مدیران کل اختیار داده شده که از 6 ساعت تا 3 روز بن کنیم ) که خدایی نکرده حقی از کسی ضایع نشه .

در آخر بگم که نه شما و نه فردی که ریپورت کردید هیچ کدوم با ادمین ما آشنایی ندارند و بحث اصلا دوستی و رفاقتی نیست ( بنده خودم دوستم که 8 ساله آشنایی داریم با هم 7 روز بن کردم ) ادمین موظف به اجرای قوانین وضع شده است (آشنا و غریب ملاک نیست )

نکته بعدی اینه که در روم ایران فقط ادمین ها متن نمینویسن و ارسال کنن (علاوه بر خودشون که طبق قوانین کامل عمل میکنند آدمین هایی خاص و با تجربه پیشرفته داریم بعنوان ادمین های چکر که پست جواب نمیدن و فقط کنترل پست های ادمین هارو انجام میدن , خیالتون از این بابت راحت باشه )

همچنان سر حرف خودمون هستیم در صورت مشاهده تبانی و یا پارتی بازی کافیه تو فروم پیام شخصی بدید در اسرع وقت رسیدگی و در صورت اثبات با شدید ترین حالت قابل اجرا با ادمین (بدون در نظر گرفتن سوابقشون) برخورد خواهد شد.

یکی از علایق بنده شکار ادمین های متخلفه

[img]http://www.iran-forum.ir/smile/images/chase.gif[/img]
    موفق و موید باشید

سوال دیگه ای نیست ؟