نقل قول نوشته اصلی توسط Sky_DeSpeRadOo نمایش پست ها

در جایی هم دیدم نوشته بودید علت شکست شما هم همین بوده ، به نظر شما احداث 1 کلاینت کاملا ایرانی برای اولین بار بعد از چند سال حضور ایرانی ها در بازی های آنلاین ، که تک تک مراحلش از جمله کد نویسی ، دیزاین ، کارهای گرافیکی ، هاستینگ و ... رو افراد ایرانی انجام دادن شکست محسوب میشه ؟به نظر شما باج ندادن به افراد خارجی به علت اینکه به ایرانی ها بی احترامی می کردن عدم موفقیت این تیم رو نشون می ده ؟ 1 مورد حتی 1 مورد تا حالا حتی شکایت نشده که این تیم چه ادمین های رنک بالا چه پایین تر ، از نظر مالی دزدی کرده باشن و یا حق کسی رو خورده باشن .

واقعا این کار بسیار عالی و خوبه و مایه ی تحسین. و موفقیت بسیار خوبیه برای شما اگه که بتونید این کار رو انجام بدید.
بیشتر صحبت من درباره ی دوران گارنا بود، 4 سال قبل و بیشتر. که کلی حاشیه پیرامون شخص فردین pcp.monster بود. بهرحال گذشته ها گذشته و آدما عوض میشن. خود منم یه ابیوزر بودم اون زمان!
درباره rgc که تا تیم مدیریتی شما بود تقریبا تو ایران بازی نمیکردم و وقتی که اومدم طولی نکشید که رفتید
اتفاقا هنوز هم پیام شما درباره ی استخدام ادمین هست، که به من پیام داده بودید اگه تمایل دارم میتونم بهتون خبر بدم برای همکاری، و متاسفانه من اون موقع که پیام دادید تو غیبت کبری بودم و 8 ماه بعد پیام شما رو دیدم که دیگه نیازی به ادمین نداشتید.
باز هم میگم من مغرضانه حرف نمیزنم، و خوشحال میشم که بتونید این کار بزرگ رو موفقیت آمیز به اتمام برسونید.
به خصوص اینکه اگر سرورها داخل ایران باشن، خیلی از مشکلات حل میشه
به محض اینکه کلاینت خودتون رو آزاد کردید لطفا اطلاع رسانی کنید باید یه چنتا راهکار عالی برای جذب سریع بازیکن بهتون بدم.
با آرزوی موفقیت شما
بهشاد Dread