صفحه 6 از 21 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 208
    LvL 50 Hero -Rebel آواتار ها
    اکانت RGC
    -Rebel
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نمیخوام بحثی باشه و کسی رو مخاطب قرار بدم ولی چون قدرت ایرانی ها توی اینجور کلاینتهایی که گفته شد مثل گارنا و آر جی سی محدود هست و کسی هم دستش به جایی بند نیست هر تیم مدیریتی ای هم که بیاد دوباره 0 میشه , میگی نه ؟ شما با این تیم ادامه بدید ببینیم تا کجا پیش میرید.گارنا فقط فردین و تیمش نبود که ازهم پاشیده شد.قبل و بعداز فردین هم آدما و تیمهای قویتری بودن که نتونستن ادامه ی کار بدن که این رو هم متذکر میشوم فقط و فقط دلیلش خود ایرانی ها هستن.مثل خیار و سیب زمینی هم وطناشونو میفروشن به بیگانه ها و غریبه ها.این رنک فروختن ها وپول گرفتن هارو هم ما شنیدیم نه دیدیم نه اینقدر دیوانه نشدیم که در معرض این عمل قرار بگیریم وامیدواریم که اشتباه باشه و سرمون رو بالا بگیریم همیشه.
    ما اصلا خودم رو میگم من اگر 20% از اراده و غیرت فردین رو داشتم الان بهترین شرایط زندگی رو داشتم.اینم بگم که من زیاد نیستم توی آرجی سی حدود 1ساله ولی تو این 1سال فهمیدم که هیچ به ایرانی ها توجهی نمیکنه.
    یا رب نظر تو برنگردد ...
    یادمان باشد اگر حال خوشی دست بداد , جز برای فرج یار(ع) دعایی نکنیم.

LvL 30 Senior Member Dread آواتار ها
    اکانت RGC
    ,Dread
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط -rebel نمایش پست ها
    نمیخوام بحثی باشه و کسی رو مخاطب قرار بدم ولی چون قدرت ایرانی ها توی اینجور کلاینتهایی که گفته شد مثل گارنا و آر جی سی محدود هست و کسی هم دستش به جایی بند نیست هر تیم مدیریتی ای هم که بیاد دوباره 0 میشه , میگی نه ؟ شما با این تیم ادامه بدید ببینیم تا کجا پیش میرید.گارنا فقط فردین و تیمش نبود که ازهم پاشیده شد.قبل و بعداز فردین هم آدما و تیمهای قویتری بودن که نتونستن ادامه ی کار بدن که این رو هم متذکر میشوم فقط و فقط دلیلش خود ایرانی ها هستن.مثل خیار و سیب زمینی هم وطناشونو میفروشن به بیگانه ها و غریبه ها.این رنک فروختن ها وپول گرفتن هارو هم ما شنیدیم نه دیدیم نه اینقدر دیوانه نشدیم که در معرض این عمل قرار بگیریم وامیدواریم که اشتباه باشه و سرمون رو بالا بگیریم همیشه.
    ما اصلا خودم رو میگم من اگر 20% از اراده و غیرت فردین رو داشتم الان بهترین شرایط زندگی رو داشتم.اینم بگم که من زیاد نیستم توی آرجی سی حدود 1ساله ولی تو این 1سال فهمیدم که هیچ به ایرانی ها توجهی نمیکنه.

تو که از روز اول عشق من بودی :d

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    ShirazU-1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ما شاید خیلی چیزارو نمیدونیم . قضاوت کار ما نیست . منم با اکانت های فیک از هر دو ادمین اسبق و اکنون چیز خریدم .
    ولی خب به فردین بیشتر حق بدیم .
    چون وی پی اس ایرانی اورد لاقل . و خب یکسری کارای دیگه هم میکرد . نظارت خوبی داشتن بنظرم . فروم ایرانی هم داشتیم . و یک سیستم خیلی خیلی منظم تر از خود ار جی سی !
    در ضمن مپ دوتا رو نگاه کنید نوشته Iran Ranked Gaming ! لاقل کلاینت جدید ایرانی بودن رو داره .
    و حداقل چیزی هم بشه ایرانی بوده به ملیت مون توهین نمیشه .
    که بهت بگن ایرانی یا به شیعه ها توهین بشه .

نمیتونیم قضاوت کنیم همواره چیز هایی هست که ما خبر نداریم .

اگه یه ادمین 20 ساعت در روز انلاین باشه ولی کل چت هارو چک کنه در تموم روم ها و هر بن و دیموت و پروموتی رو ... کسی متوجه نمیشه . و یه ادمین هم اگه 24 ساعت در روز فقط پی سی رو روشن کنه و afk کنه یا یه نرم افزار بذاره که ساعتی یه بارم یه بالانس بسازه ! که استف و ممبر ها فکر کنند انلاینه ! و هیچ کار مفیدی انجام نده .

این دوتا رو ما نمیتونم فرق شونو متوجه شیم .
    در هر صورت چیزی که مشخصه کلاینت جدید ایرانی خواهد بود . و اگر هم قراره خرید و فروشی انجام بشه که در سیستم گذشته مسئولان ار جی سی اجازه شو نمیدادند و به این دلیل پنهانی بوده .
    در سیستم جدید . دست سیستم مدیریتی برای این جور چیز ها باز هست .

در ضمن . انسان ها مطلق نیستند .
    بر مبنای اطلاعات خرد زود قضاوت نکنیم .
    سپاس
    `AL! or ShirazU-1
    !AL`
    ویرایش توسط ShU : 06-19-2017 در ساعت 02:30 PM

RGC Junior Admin Sky_DeSpeRadOo آواتار ها
    اکانت RGC
    Sky_DeSpeRadOo
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dread نمایش پست ها
    یعنی تو مدیریت فردین ادمین ها رفیقاش نبودن و بر اساس صلاحیت و توانایی های ملت، ادمین انتخاب میکرد؟؟؟؟؟؟!!!!!

با سلام ؛

خوبه اگر راجع به مطلبی در جایی صحبت می کنید قبلش حداقل کمی تحقیق کرده باشید .

من به عنوان کسی که مسئول روم ایران بودم ، از شما می پرسم کدوم یکی از افراد زیر رو سراغ دارید که رابطه و یا رفاقتی از قبل با فردین ، حسام ، میثم ، مسعود ، بنده و یا هرکسی از اعضای تیم داشته باشه ؟

Alone-Boy، !!!#AHossein، DΣΛD، BeyondSoul، ~Fe|aR~، Saretan،Chiften، khoshans , Cyrax , druid , j3lack.master , #koma , .a_for_fun , [_King

شما به هر کدوم از این افرادی که قبلا با بنده همکاری داشتن توی روم ایران پی ام بده و بپرس شما چه طور وارد تیم شدین و اینکه قبلش حتی با 1 نفر از اعضای تیم آشنایی داشتین یا خیر ؟

این لینک استخدام مدیر برای ایران رومه که بنده مدت ها قبل پست کردم : http://rankedgaming.ir/showthread.php?65583

که حتی زیر پست نوشته شده :
    توجه : سوابق مدیریت و ادمینی و سطح بازی به هیچ عنوان ملاک نیست . بنابراین از افراد تازه واردی که علاقه به کار کردن دارند دعوت میکنیم ثبت نام کنند .

لینک کلی استخدام مدیر : http://rankedgaming.ir/showthread.ph...ff-Recruitment

تمام این ها نشون میده ادمین هایی که انتخاب می شدن به هیچ وجه از روی شناخت قبلی نبوده و 95% افراد غریبه بودن که ادمین می شدن .

حتی بالاتر از اون، این ارشد های روم ها : Sky_DeSpeRadOo LorD_Cruel O.Laツla ***Persia*** .:MATRIX:. Gun هیچ کدوم از قبل رفاقت و یا رابطه ای با ادمین های اصلی و یا با همدیگه نداشتیم و حتی خود من به صورت تصادفی وارد این محیط شدم .

در جایی هم دیدم نوشته بودید علت شکست شما هم همین بوده ، به نظر شما احداث 1 کلاینت کاملا ایرانی برای اولین بار بعد از چند سال حضور ایرانی ها در بازی های آنلاین ، که تک تک مراحلش از جمله کد نویسی ، دیزاین ، کارهای گرافیکی ، هاستینگ و ... رو افراد ایرانی انجام دادن شکست محسوب میشه ؟به نظر شما باج ندادن به افراد خارجی به علت اینکه به ایرانی ها بی احترامی می کردن عدم موفقیت این تیم رو نشون می ده ؟ 1 مورد حتی 1 مورد تا حالا حتی شکایت نشده که این تیم چه ادمین های رنک بالا چه پایین تر ، از نظر مالی دزدی کرده باشن و یا حق کسی رو خورده باشن .

به هر حال امیدوارم چشمامون رو باز کنیم ببینیم چه کارهایی انجام شده و حداقل اگر قدردان نیستیم ، نااگاهانه و یا مغرضانه به کسی چیزی نسبت ندیم .

موفق باشید .

ویرایش توسط Sky_DeSpeRadOo : 06-19-2017 در ساعت 08:13 PM
    تـــا آیــنــه رفـتــــــم
    . . . . . . . . . . . .که بگیرم خـبر از خود
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .دیــدم که در آن آیـنـه هـم
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . جز تــــو کسی نیست

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    ShirazU-1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط a>kupi نمایش پست ها

Az IN Taze Be Doran reside tavaqi bishtari nist
    Vaghti Dadash khod Sho MIkone ADmiN iran va Iran LOd
    Refiq shO mikone Head admin higher va TD v admin imba
    Ta Diroz ke yadame admiN iran Bish Nabod
    Alan omade rank mifroshe
    KIr Tosh
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------http://forum.iranbattle.ir/topic/3-happy-new-forum/
    In LinkO be Dostan ton Hatman Bedin

در ضمن محمد دروید .
    برادر نداره . و به رفیق هاش رنک بیشتر از 7 یا 10 نمیده .
    مگر اینکه توی کارشون وارد باشند .
    نگفتم مدیریتش خوبه یا بد . فروخته یا نفروخته . فقط میگم آن ها رفیق هاش نیستند .

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    Amir.kupi
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط ShU نمایش پست ها
    در ضمن محمد دروید .

Khodet Behtar MIdoNI Aziz
    ویرایش توسط a>kupi : 06-20-2017 در ساعت 12:21 AM

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    Amir.kupi
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط ShU نمایش پست ها
    در ضمن محمد دروید .

Be Head admiN Td Migam to Room green td nabayad play koni
    Mano Ban Karde Reason Zade abuse
    To karesh Varede are?
    Be Deruid migam mige sathet mano koshte
    Demotesh nakard Sirq OMad Demot kard Ye Head admiN kharji Ovord
    kam kam room Haye IRan Por MIshe az admin haye kharji
    Man Inqadr Vase Rpg zahmat keshidam Omad Demot kard
    yekIO vase Bug ban dadam mige chera replay ro az parser upload nakardi? xD
    Be adminaye room haye iran Pishnahad mikonam zir Dast IN nabashid
    Chand Roz dg Client Fix Beshe Bebin age Member Ha Be 200 residan.....
    ویرایش توسط a>kupi : 06-20-2017 در ساعت 12:26 AM

LvL 30 Senior Member Dread آواتار ها
    اکانت RGC
    ,Dread
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sky_DeSpeRadOo نمایش پست ها

در جایی هم دیدم نوشته بودید علت شکست شما هم همین بوده ، به نظر شما احداث 1 کلاینت کاملا ایرانی برای اولین بار بعد از چند سال حضور ایرانی ها در بازی های آنلاین ، که تک تک مراحلش از جمله کد نویسی ، دیزاین ، کارهای گرافیکی ، هاستینگ و ... رو افراد ایرانی انجام دادن شکست محسوب میشه ؟به نظر شما باج ندادن به افراد خارجی به علت اینکه به ایرانی ها بی احترامی می کردن عدم موفقیت این تیم رو نشون می ده ؟ 1 مورد حتی 1 مورد تا حالا حتی شکایت نشده که این تیم چه ادمین های رنک بالا چه پایین تر ، از نظر مالی دزدی کرده باشن و یا حق کسی رو خورده باشن .

واقعا این کار بسیار عالی و خوبه و مایه ی تحسین. و موفقیت بسیار خوبیه برای شما اگه که بتونید این کار رو انجام بدید.
    بیشتر صحبت من درباره ی دوران گارنا بود، 4 سال قبل و بیشتر. که کلی حاشیه پیرامون شخص فردین pcp.monster بود. بهرحال گذشته ها گذشته و آدما عوض میشن. خود منم یه ابیوزر بودم اون زمان!
    درباره rgc که تا تیم مدیریتی شما بود تقریبا تو ایران بازی نمیکردم و وقتی که اومدم طولی نکشید که رفتید
    اتفاقا هنوز هم پیام شما درباره ی استخدام ادمین هست، که به من پیام داده بودید اگه تمایل دارم میتونم بهتون خبر بدم برای همکاری، و متاسفانه من اون موقع که پیام دادید تو غیبت کبری بودم و 8 ماه بعد پیام شما رو دیدم که دیگه نیازی به ادمین نداشتید.
    باز هم میگم من مغرضانه حرف نمیزنم، و خوشحال میشم که بتونید این کار بزرگ رو موفقیت آمیز به اتمام برسونید.
    به خصوص اینکه اگر سرورها داخل ایران باشن، خیلی از مشکلات حل میشه
    به محض اینکه کلاینت خودتون رو آزاد کردید لطفا اطلاع رسانی کنید باید یه چنتا راهکار عالی برای جذب سریع بازیکن بهتون بدم.
    با آرزوی موفقیت شما
    بهشاد Dread

LvL 20 Member
    اکانت RGC
    shah_shiraz
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    والا من زمانی ک اخرای کار ایران تیم تو ار جی سی بود بازی میکردم،به هرکدوم از ادمینای ایران و ایران لود تو پی وی پیام میدادم درجا بدون هیچ منت جواب میدادن و اصلا تو چت کردن خودشونو نمیگرفتن
    اما الان،چند روز پیش ب lord..cyrexسی بار پیام دادم ک ریکوست منو چک کنن چون چک نمیکردن ک بهم گفت:چت اف دیگه
    وقتی هم برای استاف شدن درخواست داده بودم فقط بخاطر اینکه یه جمله اعتراض امیز ب یکی از ووچر ها گفت بخاطر این جمله ددخواست شما رد شد و شما ذات خود را نشان دادید!!!!!!!والا تا اونجایی ک یادمه هیچ ادمایی مث اینارو من ندیدم ک با مقام گرفتن دیگه فک کنن God Of Rgcهستند!!!!!!!

LvL 50 Hero -Rebel آواتار ها
    اکانت RGC
    -Rebel
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    :-)) خدایا خودت ظهور کن
    یا رب نظر تو برنگردد ...
    یادمان باشد اگر حال خوشی دست بداد , جز برای فرج یار(ع) دعایی نکنیم.

صفحه 6 از 21 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین